Hírek

Lelőtték Kodzsima játékát?

Lelőtték Kodzsima játékát?

Kodzsima Hideo egy meglehetősen rosszkedvű twitteres üzenetben tudatta a világgal, hogy egy évnyi munkája vált értelmetlenné. Magyarázat egyelőre nem érkezett.

Aranyon a Duke Nukem Forever!

Aranyon a Duke Nukem Forever!

Akár hiszitek, akár nem, TÉNYLEG meg  fog jelenni a Duke Nukem Forever, sőt, a mai napon a Gearbox bejelentette, hogy a játék tizennégy év fejlesztés után aranylemezre került.

Mozgásban a Dead Island

Mozgásban a Dead Island

A Techland végre futás közben is mutatott valamit a Dead Islandből, sőt, rögtön egy tízperces videóval állt elő a lengyel cég. Mit mondjunk, impresszív.

Jön a Lego Harry Potter Years 5-7

Jön a Lego Harry Potter Years 5-7

A Lego Harry Potter Years 1-4 feltűnése után kétség sem volt afelől, hogy lesz még egy Lego HP, a várt bejelentés pedig tegnap meg is érkezett.

ArmA 3 bejelentés

ArmA 3 bejelentés

A kissé csalódást jelentő Operation Flashpoint: Red Rivert igyekszik feledtetni a Bohemia Interactive által ma bejelentett ArmA 3.

Túlmelegszenek a PS3-ak

Túlmelegszenek a PS3-ak

Szegény Sonyt még az ág is húzza. Nem elég, hogy feltörték a szervereiket, de most a konzolok is túlmelegszenek.

Ingyen van a Gears of War 3 - Friss!

Ingyen van a Gears of War 3 - Friss!

Legalábbis akkor, ha most vásárolsz 250 GB-os Xbox 360-at, illetve Kinectet az 576-ban. Az akció keretében az új géphez jár egy kupon, amit a játék megjelenésekor be lehet váltani annak alapkiadására.

Batman FPS érkezik (halál komolyan)

Batman FPS érkezik (halál komolyan)

Nem csalás, nem ámítás, és még csak nem is kései áprilisi tréfa, tényleg jön egy multiplayer FPS a Sötét Lovag főszereplésével. Hogy az ötlet jó-e... nos, majd kiderül ősszel.

Kiszáradt a Wet 2, törölték

Kiszáradt a Wet 2, törölték

Úgy tűnik, dolgoztak a Wet 2-n, de le is lőtték idővel, derül ki egy volt alkalmazott szakmai önéletrajzából. Szomorú, mert az első rész egész kellemes kis lövölde volt és lehet, hogy a folytatás kiküszöbölte volna a hibákat.

Összeforr a PlayOn és az An-Tec

Összeforr a PlayOn és az An-Tec

Magyarország két legjelentősebb forgalmazója, a PlayON (egykor CD Projekt) és az An-Tec (mely leginkább a Ubisoft hazai képviseletéről híresült el) egyesíti erőit, hogy a továbbiakban még hatékonyabban működhessenek. Hogy ez a szerelem jó-e nekünk vagy sem, csak a későbbiekben derül ki.

Iron Front - Újra itt a világháború!

Iron Front - Újra itt a világháború!

Amilyen nagy keletje volt még pár éve a második világháborús lövöldéknek, olyan hamar tűntek el a CoD sikeres témaváltásával -- nem csoda hát, hogy az X1 első játéka kellemes meglepetésként ért, a nemrég bejelentett (eredetileg ArmA2 modifikációként induló) Iron Front - Liberation 1944-ben ugyanis ismét a 66 éve lezárult világégés kerül terítékre, az eddigi infók alapján felettébb izgalmas körítéssel...

Bajosan indult újra a PSN

Bajosan indult újra a PSN

Vasárnap Észak-Amerikában, majd az esti órákban Európában és más régiókban is elindultak a PlayStation Network szerverei, zökkenőmentes startról azonban nem beszélhetünk.

Újra működik a Playstation Network!

Újra működik a Playstation Network!

A Sony a tengerentúlon ismét bekapcsolta a PSN szervereit. Az egy hónapon át szüneteltetett szolgáltatás miatt a játékosok kárpótlásban részesülnek a japán kiadótól.