Hírek

A kalózok miatt áll a PSN?

A kalózok miatt áll a PSN?

Az egyik Reddit felhasználó szerint a PlayStation Network és az ahhoz kapcsolódó Qriocity szolgáltatás a kalózok miatt nem üzemel már hat napja.

Ez történt... (2011 - 16. hét)

Ez történt... (2011 - 16. hét)

StarCraft II: Heart of the Swarm infók hamarosan, Crysis 2 modkészlet, Max Payne 3 képek, Uncharted 3 multiplayer részletek, Shift 2: Unleashed DLC és még sok minden más.

Őszre csúszott a Heroes VI

Őszre csúszott a Heroes VI

Nyár helyett csak ősszel jelenik meg a magyarok által fejlesztett Might and Magic Heroes VI. A játék csúszására azért van szükség, hogy elégedettek lehessünk a végső változattal.

Project Café: Újabb infók

Project Café: Újabb infók

Az IGN információk egész sorát közölte le a Nintendo új gépéről, a Project Café kódnevű konzolról. Ár, állítólagos név és hardverspeckók -- noha Mijamoto Sigeru szerint jobb vigyázni a pletykákkal.

X Rebirth: egy régi-új ismerős

X Rebirth: egy régi-új ismerős

Az X-szériát olvasóink jól ismerhetik, hiszen 2009/8-as számunk melléklete volt az X3: Reunion, az 1999 óta stabil és meglehetősen nagy rajongóbázist maga köré gyűjtő űrszimulátor-sorozat harmadik felvonása. A fejlesztők most úgy döntöttek, itt az ideje a teljes megújításnak.

Leállt a PSP Go gyártása!

Leállt a PSP Go gyártása!

Közel két éves pályafutás után a Sony leállította a PSP Go készítését, majd az így felszabadult erőforrásokat az NGP fejlesztésére csoportosította át.

God of War 4 2012-ben?

God of War 4 2012-ben?

A PSM3 magazin által megszerzett információk szerint a God of War-sorozat 2012-ben folytatódni fog.

''Más lesz'' a Resident Evil 6

''Más lesz'' a Resident Evil 6

A Capcom még csak nem is titkolja, hogy készül a Resident Evil 6, sőt, a kiadó producere nyíltan emlegette a címet egy spanyol újságnak adott interjújában.

Elégedettek leszünk a Doom 4-gyel

Elégedettek leszünk a Doom 4-gyel

Az id Software mindeddig roppant keveset beszélt az ikonikus FPS-sorozat legújabb darabjáról, ám ma megtudtuk, hogy a fejlesztők szerint a rajongók meg lesznek elégedve.

Nem lesz korhatáros a CoD multija

Nem lesz korhatáros a CoD multija

A Treyarch hivatalosan is elvetette, hogy valaha is korhatárossá tennék a Black Ops többjátékos módját. A kérés már csak azért is vicces, mert a játék eleve 18+-os besorolással terjed...

SSF IV Arcade PC-re: ''Mert csak!''

SSF IV Arcade PC-re: ''Mert csak!''

A Capcom megindokolta, hogy miért is jön a Street Fighter IV Arcade PC-re, amikor a Super Street Fighter IV nem jött. Nos, a cég szerint azért, "mert csak", mi pedig nagyon örülünk ennek a kijelentésnek.

Gears of War 3 multiplayer béta

Gears of War 3 multiplayer béta

Marcus Fenix és szedett-vetett bandájának locustok ellen vívott elkeseredett küzdelme ősszel a végéhez ér, s habár a finálé minden bizonnyal egy izgalmas hullámvasút lesz Sera még járható területein, a legtöbb játékost istenigazából a multiplayer mód érdekli. Az a multiplayer mód, ami az első részben még nem volt igazán kiemelkedőnek mondható, főleg egy olyan cégtől, amely a többjátékos hentre kihegyezett játékaival szerzett magának hírnevet. De aztán 2008-ban megérkezett a második rész, ami pár frusztráló hiányosságtól és hibától eltekintve a multi terén is csúcsra járatta szériát. A harmadik rész megérkeztével pedig a három éve megismert finomságok tovább csiszolt és kiegészített változatát kapjuk.

Pletykák az új Nintendo konzolról

Pletykák az új Nintendo konzolról

Jelenleg a játékvilág legrosszabban őrzött titka az, hogy érkezik a Wii utódja, már csak azért is, mert kifelé haladunk a jelenlegi konzolgenerációból, s kis mértékben ugyan, de csökkentek a Nintendo asztali konzoljának eladásai, így már itt az ideje az utód érkezésének, amely a napokban befutott pletykák szerint a jövő év végén a boltokba is kerül.

Már nem csak a madarak csiripelnek

Már nem csak a madarak csiripelnek

A Twitter nevű alkalmazást már kis túlzással sem lehet frissnek nevezni, hiszen lassan öt éve elérhető a netes közönség számára. Világszerte milliók használják és népes tábor csiripel hazánkban is, szinte a nap minden órájában és percében. Az elmúlt hetekben azonban kicsit felizzott a magyar twitteres közeg, s ennek hatására úgy gondoltuk, itt az ideje utánajárni ennek a netes jelenségnek és megvizsgálni, hogy mire jó ez az egész...

Megérkezett az első Witcher-kötet!

Megérkezett az első Witcher-kötet!

Hosszú várakozás után végre hazánkban is megjelent Az utolsó kívánság, mely a játékokat ihlető Witcher-könyvsorozat első darabja. A könyv csak a Libri könyvesboltokban kapható.

Készülőben volt a Jade Empire 2

Készülőben volt a Jade Empire 2

A BioWare egyik volt alkalmazottja szakmai önéletrajzában említi a Jade Empire 2-t, mint aktív projektet 2006 és 2007 között. A játék sajna még bejelentésre sem került, és esélyes, hogy már nem is fog.

Dead Rising 2: Off the Record

Dead Rising 2: Off the Record

Nagyon sokáig reménykedtünk benne annak idején, hogy a Capcom vérgőzős zombiirtó játéka eljut PC-re is, ám a kiadó végül úgy döntött, nem készít portot az erőszakellenes szervezetek zászlajára tűzött programból. Szerencsénkre a második részt már megkaptuk, most pedig, ha kerülőúton is, de mégiscsak belekóstolhatunk a tiltott gyümölcsbe...

SSF IV Arcade Edition PC-re is

SSF IV Arcade Edition PC-re is

A Capcomtól egyáltalán nem szokatlan, hogy az utolsó cseppet is kisajtolja a Street Fighter-széria aktuális részéből, így nincs mit csodálkozni azon, hogy a Super Street Fighter IV és a Super Street Fighter IV: 3D Edition után jön a Super Street Fighter IV Arcade Edition.