Hírek

Serious Sam 3 osztott képernyős offline multival

Serious Sam 3 osztott képernyős offline multival

Azt már eddig is tudtuk, hogy az új Serious Sam erős multival lesz megtámogatva (16 fős kooperatív kampány FTW), ám immár az is kiderült, hogy offline is hentelhetünk kettesben vagy négy haverunkkal vállvetve, illetve egymást faragva.

Hard Reset bemutató

Hard Reset bemutató

PC-exkluzív FPS-t fejleszteni manapság öngyilkossággal ér fel, a The Flying Wild Hog csapata mégis belevágott -- az eredmény pedig egy hirtelen bejelentett és nemsokára meg is jelenő játék, aminek előzetes változatát kipróbálva nehezen hisszük el, hogy amatőr csapatról van szó. Bár a Hard Reset nem fogja megváltani a világot, kellemes FPS lehet belőle azoknak, akik belebetegedtek az egymást másoló Call of Dutyk és Battlefieldek háborújába, és inkább visszasírják a régi szép időket.

Itt a Steam Trading!

Itt a Steam Trading!

A Valve egy új Steam-szolgáltatást indított, amivel a Team Fortress 2-ben felhalmozott tárgyainkat vagy játékainkat csereberélhetjük a közösség többi tagjával.

Felvásárolták a Team Bondit?

Felvásárolták a Team Bondit?

A semmiből feltűnt ausztrál csapat, a Team Bondi az idei év legérdekesebb játékát hozta el nekünk az L.A. Noire képében. A játék sorban zsebelte be a különböző díjakat, a szakma pedig elégedetten csettintett Cole Phelps kalandja után -- azonban nem minden ilyen rózsás.

Újabb Civilization 5 DLC-k a kanyarban

Újabb Civilization 5 DLC-k a kanyarban

Bár az alapjáték 18 civilizációja is elegendő játékidőt biztosított a Civ-rajongóknak, a kiadás óta eltelt időben sorra érkeztek az újabb pakkok -- csütörtökön ráadásul valami egészen új dolog is vásárlásra csábíthat minket.

Mégis lesz multi a Mass Effect 3-ban?

Mégis lesz multi a Mass Effect 3-ban?

Bár a BioWare korábban cáfolta a pletykát, egy kiszivárgott újságcímlap valószínűsíti, hogy lesz többjátékos mód a Mass Effect 3-ban. Bízzunk benne, hogy nem valami kinectes arcade cuccal szúrják ki a szemünket...

Videón az Anno 2070

Videón az Anno 2070

Újabb videót adott ki a Ubisoft a Settlers-sorozatról elhíresült Blue Byte legújabb játékáról, a sci-fi Anno 2070-ről. A felvétel magáért beszél, a menedzsercímek rajongói örülhetnek majd.

Jön a negyedik Black Ops DLC

Jön a negyedik Black Ops DLC

Augusztus 23-án jelenik meg a negyedik, s nagy valószínűséggel az utolsó letölthető tartalom a Call of Duty: Black Opshoz.

A Bethesda szerint várni kell még a nextgenekre

A Bethesda szerint várni kell még a nextgenekre

A Skyrim rendezője szerint a következő konzolgeneráció biztosan nem jön el 2014 előtt, s ezen kismillió Wii U sem fog változtatni. A Bethesda egyébként egyike volt azon kevés third partyknak, akik még az új Xbox bejelentése előtt tudathatták a világgal, hogy játékuk, az Oblivion, csak új konzolokra jön.

Borderlands 2 bejelentés!

Borderlands 2 bejelentés!

Amiről tegnap még csak pletykaszinten írtunk, az ma már biztos: készül a Borderlands 2, s jövőre talán már a boltokban is lesz!

Catherine meghódította Amerikát

Catherine meghódította Amerikát

Jól startolt a Catherine Amerikában, sőt, rekordot döntött az Atlus szemszögéből. Bár a cég eddigi játékai is kiadásra kerültek az USA-ban, ilyen jól egyik se fogyott az első héten.

Itt az EA Sports Season Ticket

Itt az EA Sports Season Ticket

A sportjátékok rajongóinak számára az EA egy előfizetési rendszerrel állt elő, amivel különböző prémium lehetőségek nyílnak meg.

Jövőre jöhet a Borderlands 2

Jövőre jöhet a Borderlands 2

Egyes informátorok állítják, hogy a Borderlads 2 jön, sőt, jövőre meg is jelenik. Ugyan a Gearbox még nem reagált a hírre, a játék léte elég valószínű, lévén az első rész is nagy siker volt.

Elhunyt Mijadzsi Takesi

Elhunyt Mijadzsi Takesi

Szomorú nap ez a játékvilágban, ugyanis elhunyt Mijadzsi Takesi, a Grandia sorozatról elhíresült japán játéktervező. Mijadzsi mindössze negyvenöt éves volt, a halál oka nem ismert.

A norvégok bojkottálják a játékokat

A norvégok bojkottálják a játékokat

A Norvégiában történt tömeges gyilkosság elkövetője nagyon sokat játszott, s ennek megvannak a hatásai az iparra. Az egyik legnagyobb norvég beszállító például 51 címet vetet le a boltok polcairól.

Jófejkedik az Activison

Jófejkedik az Activison

Az Activison félmillió dollárral támogatja a független fejlesztőket, legalábbis azokat, akik megnyerik a kiadó által indított játékkészítői versenyt. Negyedmillió már el is ment a nyerteseknek, 250 ezer viszont még talonban van.

Bővül a fegyverlimit a Duke Nukem Foreverben

Bővül a fegyverlimit a Duke Nukem Foreverben

Vége a siralmas időknek, a Duke Nukem Forever új javítása ugyanis eltörli a kétfegyveres limitet, amit mindenki annyira utál a játékban. Örülni persze csak mértékkel szabad, mert limit lesz, csak épp négy fegyverig...