Hírek

Linuxra költözik a Steam

Linuxra költözik a Steam

Nem először hallunk már arról, hogy a Valve Linuxra is elhozza a Steamet, pletykák után most pedig hivatalos megerősítést is kaptunk.

Újra megjelenik a Re-Volt

Újra megjelenik a Re-Volt

A legendás Re-Volt újra meg fog jelenni, mégpedig okostévékre és okostelefonokra az egyik eredeti fejlesztő közreműködésével.

NFS: Most Wanted -- Extrák az előrendelőknek

NFS: Most Wanted -- Extrák az előrendelőknek

Előrendelői extrák egész sora várja a Need for Speed: Most Wanted remake-jének rajongóit, melyek segítik a multiplayer mód meghódítását. Hogy ez mennyire tisztességes, az végül is nem számít.

Nem tudja eladni az Activisiont a Vivendi

Nem tudja eladni az Activisiont a Vivendi

A hatalmas kiadó egyszerűen túl drága a legtöbb érdeklődőnek. Több céggel folynak tárgyalások, egyelőre sikertelenül, mert a Vivendi által kért árat senki sem akarja kicsengetni. Bizony, a Microsoft sem.

PC-re is ősszel jön az Epic Mickey 2

PC-re is ősszel jön az Epic Mickey 2

Bár konzolokon biztos volt az idei premier, a PC-s verzióról eddig semmi fixet nem tudtunk. Most viszont Warren Spector, az Epic Mickey alkotója felfedte a pontos dátumot.

Jaffe: ''A mobiljátékokba többen fektetnek be''

Jaffe: ''A mobiljátékokba többen fektetnek be''

David Jaffe, a God of Warral és a Twisted Metallal híressé vált játéktervező úgy látja, hogy a közösségi- és mobiljátékok piaca jelen pillanatban stabilabb anyagi körülményeket jelent, mert több befektetővel lehet számolni.

EA: lesz Mirror's Edge 2

EA: lesz Mirror's Edge 2

Az Electronic Arts megígérte, hogy valamikor el fog készülni a Mirror's Edge folytatása, csak még nem találták meg a megfelelő csapatot a célra.

Orcs Must Die 2: Classic Mode!

Orcs Must Die 2: Classic Mode!

Célegyenesbe fordult a TPS-be oltott bázisvédő játék folytatása, hiszen a hónap végén érkezik az Orcs Must Die! 2 – ráadásul sok-sok extrával megpakolva.

Elnököt váltana az Electronic Arts?

Elnököt váltana az Electronic Arts?

John Riccitiello, a kanadai óriás jelenlegi első embere a pletykák szerint a hó végén leköszön posztjáról. Helyére egy tapasztalt vén róka kerülne: Peter Moore, aki már a Segánál és az EA sportdivíziójánál is megcsillogtatta üzleti tehetségét.