A Blizzard kiértékelte a Diablo III két hónapját
Mike Morhaime nyílt levélben értékelte ki a Diablo III megjelenését és az azóta eltelt két hónapot. A Blizzard feje szerint a csapatot nagyon meglepte a hatalmas siker, de ennek ellenére sem ülnek a babérjaikon.