Problémák a Rage PC-s verziójával
Az USA-ban ma jelent meg a Rage, a fórumokon pedig megy a sírás-rívás, lévén a PC-s változat megannyi hibával küszködik. Konzolokon állítólag minden rendben van.
Az USA-ban ma jelent meg a Rage, a fórumokon pedig megy a sírás-rívás, lévén a PC-s változat megannyi hibával küszködik. Konzolokon állítólag minden rendben van.
A Beyond Good & Evilt a szerkesztőségben szeretjük és tiszteljük, sajnos azonban a folytatásról azon kívül semmi hírrel sem szolgálhatunk, hogy készül. Noha tény: nem mindegy, milyen gépekre...
Újabb pletyka bukkant fel azzal kapcsolatban, hogy a Mass Effect 3-ban lesz multiplayer. Most egy reklámon tűnt fel a játékmód.
Az Assassin's Creed: Revelations vezető tervezője elárulta, hogy a következő játékban lezárják Desmond történetét is.
A Gearbox feltöltötte a YouTube-ra az E3-on bemutatott Aliens: Colonial Marines prezentációt. Nem kevesebb mint 11 percnyi játékmenet következik.
A Rocksteady újabb lehetőséget biztosította arra, hogy az újságírók még a megjelenés előtt tegyenek egy próbát a Batman: Arkham Cityvel, ez a demó azonban kicsit másabb volt, mint az eddigiek, hiszen a végén a Joker meghalt.
A Ubisoft sokáig bujtatta előlünk az ígéretes I Am Alive-ot, melyről ezidáig csak szivárgások útján tudtuk, hogy a nagy csönd ellenére azért készülget. Szerencsére azonban a kiadó most végre megtörte a hallgatást, és elárulta: az év végén meg fog jelenni a cucc.
Remekül szerepel a Gears of War 3: a játék alig egy hete kapható, mégis 3 millió eladott példánnyal büszkélkedhet. A Microsoft roppant elégedett, ezzel ugyanis még a Halót is sikerült túlszárnyalniuk.
A Rockstar nyilvánosságra hozta, mikor fog megjelenni az L.A. Noire PC-s verziója, s egyúttal közölték a játék gépigényét is.
Az Electronic Arts elárulta, hogy a Syndicate-széria FPS-vonalon történő folytatása februárban fog megjelenni.
A Blizzard hosszú ideje dolgozik teljes titoktartás mellett a következő masszívan online multiplayer játékán, a csöndnek azonban hamarosan vége -- legalábbis egy elemző szerint.
Tegnap délután világszerte kezdetét vette a Battlefield 3 béta, mi pedig azonnal belevetettük magunkat, és Chris jóvoltából még egy rövidke kedvcsináló videót is készítettünk a játékról.
A SkyDrift új DLC-je, a Gladiator Pack nemsokára letölthető lesz, s ennek alkalmából a Digital Reality egy háttérképkészítő versenyt hirdetett. A játék október 16-ig tart, részletek alant.
Az IO Interactive egy meglehetősen gyanús álláshirdetést tett közzé, melyben egy kooperatív móddal felszerelt TPS-hez keresnek multiplayer programozásban jártas szakembereket.
Pár hónapja kezdődött, hogy a Bethesda perrel kezdte fenyegetni a Minecraftot készítő Notchot annak Scrolls című új játéka miatt. A kiadó szerint a fiatal tervező projektje ellopja a The Elder Scrolls sorozat címét és sikerét, s bár Notch felajánlott egy alternatív megoldást a vita rendezésére, a Bethesda bírósághoz fordult.
A Dead Rising egy remek játék volt, a második részben viszont sokan sajnálták, hogy az ikonná vált Franket hanyagolták a fejlesztők -- eddig. Ugyanis már csak pár hét, és nyakunkon a Dead Rising 2: Off the Record, főszerepben a világ legnépszerűbb zombigyilkos fényképészével.
Bár már két napja kering az interneten a hír, miszerint közkézen forog a Dead Space 3 forgatókönyve, eddig azt hittük, kacsa. Nos, az EA nem erősítette meg a hírt -- de nem is cáfolta, úgyhogy aki fél a spoilerektől, inkább ne olvasson tovább.
Habár már egy végigjátszáson túl vagyunk, ennek ellenére tűkön ülve várjuk a legújabb Batman-játék megjelenését. Enyhítendő a még hátralévő közel egy hónapnyi kínt, a kiadó a minap megküldte a szerkesztőségnek a Batman: Arkham City press kitjét, mi pedig úgy gondoltuk, hogy egy videóban bemutatjuk nektek, hogy mit is rejt a csomag.
Legutóbbi múltidézésünket ott hagytuk abba, hogy Leon, Claire és Sherry elhagyták a zombiktól hemzsegő Raccoon Cityt, hogy az emberek millióinak halála mögött álló Umbrella Corporation elpusztítására törjenek. A város azonban még áll, a rémálomnak tehát korántsincs vége.
A Eurogamer Expón Ray Muzyka és Greg Zeschuk elárulta, hogy nincs elfeledve a Jade Empire-sorozat, s elképzelhető, hogy a közeljövőben hallhatunk valamit a folytatásról.
Befejeződött a Batman: Arkham City tényleges fejlesztése, a program aranylemezre került, megkezdődhet a sokszorosítás, és hamarosan a város megtisztítása.
Elérkezett a hétvége, és ennek örömére úgy döntöttünk, hogy feltöltjük a YouTube-ra két korábbi videotesztünket, hogy azok is megtekinthessék őket, akik ilyen-olyan okoknál fogva kihagyták az augusztusi PC Gurut.
Bár sokan voltak, akik szentül hitték, hogy a bétateszt az idei megjelenés jele, a Blizzard lehűtötte a kedélyeket: csak jövőre jön a Diablo III, lehet keseregni.
A Ninja Theory tavalyi nagy dobása, az egyébként kiemelkedően jó Enslaved durva bukás volt, így a fejlesztők hiába szerették volna folytatni, le kellett mondaniuk a terveikről.