Halo 4: ezt hozza január és február
Megjelent a friss Halo Bulletin, amiből kiderült, hogy milyen finomságok várnak a Halo 4 játékosaira az év első két hónapjában.
Megjelent a friss Halo Bulletin, amiből kiderült, hogy milyen finomságok várnak a Halo 4 játékosaira az év első két hónapjában.
Napra pontos dátumot kapott a PC-re, Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra és Wii U-ra (!) megjelenő Survival Instinct. Nem tudjuk, mit is várjunk, reméljük, jól sül el.
Okostelefonos alkalmazással követhetjük nyomon a Far Cry 3-as multiplayer-karrierünket. Az applikáció iOS-re és Androidra egyaránt elérhető.
Na nem a játék második felét, mert a xenes pályákon maga a Black Mesa Team dolgozik, hanem a már kiadott szakaszokat egészítik ki, melyek eléggé meg voltak kurtítva a hatalmas modban.
Feltéve, ha teljesítik a megszabott feltételeket. Ezzel el lehet ütni az időt az End Game DLC megjelenéséig, mely pedig a Battlefield 4 érkezését melegíti elő.
Megannyi mellébeszélés és okoskodás után végre beadta a derekát az InXile, és elkészítik a legendás szerepjáték nem egészen folytatás folytatását. Bonyolult?
Harmadik részéhez ért a hét epizódból álló The 7 Wonders of Crysis 3 című videósorozat. Az új felvételen egy CELL-katonák elleni mészárlást nézhetünk meg, visszafelé.
Az IDC jelentése szerint az optikai meghajtók kora még nem áldozott le, igaz, csak pár évet kell várnunk a digitális disztribúció drasztikus előretörésére.
Legalábbis a bejárható terület szempontjából: a fejlesztők 100 milliárd naprendszert ígérnek, melyeket egy véletlenszerűen generált galaxis foglal majd magába. Ambiciózus elképzelés, annyi szent.
Valamikor februárban ingyenesen játszható modellre fog váltani az Európában alig kilenc hónapja elstartolt TERA.
A Microsoft tegnap bejelentette, hogy a tavaly őszi premierje óta 60 millió Windows 8-licenc talált gazdára, s százmillió appot töltöttünk le.
Túléltük a karácsonyt, a szilvesztert, a világvégét, sőt még a lapleadást is, így jöhet a 2012-es esztendő utolsó tesztírói pályázatának eredményhirdetése.
A tavalyi PC-s premiert idén konzolos megjelenések követik, hogy végre az Xbox 360 és PlayStation 3 tulajdonosok is a pokolba mehessenek. Épp ideje volt!
Megérkezett a SimCity intrója, mely segít meghozni a kedvet egy kis városépítéshez. A megjelenésig mindössze két hónap van hátra, reméljük, megérte türelmesnek lenni.
A Reddit egy bloggere elérhetővé tette az 1998-ban megjelent legendás Half-Life egy korai alfaverzióját, mely rengeteg érdekességet tartogat a sorozat rajongóinak.
Pár hónapnyi csönd után újabb Fallout 4-es pletyka röppent fel. Most egy szinkronszínész szellőztette meg, hogy közeleg egy sokakat izgató bejelentés.
Bár a független fejlesztésű platformjátékot még valamikor 2011-ben bejelentették, a megjelenés sokat csúszott, így csak idén tavasszal tehetjük rá a mancsunkat. Remélhetőleg Steamen.
Egyetemre, paradicsomi szigetre, és a múlt század második felének legemlékezetesebb évtizedeibe is ellátogat a The Sims 3 a közeljövőben.
A Valve tiszta vizet öntött a pohárba: a Piston nem a Steam Box, azt ők készítik el és dobják piacra, idén pedig nem lesz leleplezés.
A Call of Duty: Black Ops II első letölthető tartalma egy új játékmódot is hoz magával, amiben zombiként játszhatunk.
Hamarosan kapható lesz a Razer kifejezetten játékosoknak szánt táblagépe, a Project Fiona, melynek Razer Edge lett a végleges neve.
2012 a játékosok éve volt a Kickstarteren, hiszen összesen 83 millió dollárt utaltunk át játékokra, melyekből 911 projekt ért célba.
A vártnál hamarabb jelent meg a Remember Me friss videója, melyben sajátos módján Kid Xmas is bemutatkozik.
Már a negyedik részénél tart a Final Hours of Tomb Raider, melynek friss részében most a multiplayer módot láthatjuk mozgás közben.