Command & Conquer 3: megint folt!
Megjelent az 1.04-es foltozás a Command & Conquer harmadik részéhez – hihetetlen, de a srácok az EA-nál a belüket is kidolgozzák, hogy mi, vásárlók kifejezetten jól szórakozhassunk. Természetesen normális esetben ez magától értetődő, de hát mostanság már mi számít normálisnak?