Panzer Killer - masszív élvezet
Jelen játékunkat sem a grafikájáért fogjuk szeretni, az egyszer már biztos. Lesz itt több tonnás tank, számtalan lövedék, és ha jól csináljuk, idővel jó pár fritz tetem...
Jelen játékunkat sem a grafikájáért fogjuk szeretni, az egyszer már biztos. Lesz itt több tonnás tank, számtalan lövedék, és ha jól csináljuk, idővel jó pár fritz tetem...
Miután mindenki alaposan meglepődött a korszakváltáson, megnézhettünk az első videót a játékról, és leesett sokaknak az álla. Azóta csak még jobban várja minden Call of Duty rajongó és úgy tűnik, tudjuk, meddig tart még a várakozás.
Ígéretünkhöz hűen megérkezett a Witcher interjú, melyben a játék vezető dizájnerével készítettünk egy hosszabb beszélgetést. Michal rengeteg érdekességet elárult a készülő játékról...
Friss, meleg a hír: a Vivendi / Sierra és a Radical új, elég érdekes, bár innen-onnan azért ismerős elemekből összegyúrt akciócímet hegeszt. Lássuk a részleteket!
Alig két hónapja számoltam be arról (lásd lent, a kapcsolódó hírben), hogy a Codemasters alapító Darling-család a részvényeik eladásával kilépett a cég életéből. A legendás, ám az utóbbi években azért jó pár bakit is elkövető angol kiadó/fejlesztő azonban úgy tűnik, most új erőre kapott.
Hatalmas mennyiségű kép- és videoanyag érkezett már a Funcom legújabb üdvöskéjéről, az Age of Conanról, no meg a bétatesztelés is zajlik ezerrel. Ám épp ez utóbbi okozta a galibát, ami miatt viszont az a bizonyos másik szemünk kevésbé könnyes.
Az egyéb médiákban megjelent történetek játékadaptációi nem sokszor aratnak osztatlan sikert; kíváncsian várjuk, most sikerül-e a fejlesztőknek minőségi alkotást kiadniuk a kezük közül.
Nem, kéretik visszaülni a székre és feltörölni a véletlenül kiborított üdítőitalokat: sajnos nem jelent meg demonstráció - egyelőre - az Electronic Arts sokak által várt, a változatosság kedvéért a második világháborúban játszódó FPS játékából, a MoH: Airborne-ból.
Nagyjából úgy vagyunk a konzolos hírekkel, mint Náncsi néni a szemölcseivel, vannak, vannak, de nem veszünk róluk tudomást, még akkor sem, ha emiatt már a fél falu sugdolózik mögöttünk. Azonban most egy olyan érdekes hírszilánk érkezett, amely közvetetten ugyan, de érint minket is.
A Lost Planet, ha mással nem, azzal biztos beírta magát a történelembe, hogy ez volt az első olyan szoftver, amely már kihasználta a Vista és a DX 10 speciális képességeit. Szeretik is sokan, én pedig találtam egy kis infómorzsát, amely a tulajdonosokat jókedvre derítheti.
Ma valahogy olyan napom van, hogy bárhová nyúlok, az arannyá válik. Reggel a Bioshock honlapját böngészgettem, majd felkukkantottam a Loki webes otthonára is. Ott aranylemezt nem találtam, cserébe megérkezett az angol nyelvű demója a mitológiai hentesprogramnak.
Egy piásabb napján a szent paladin betámolygott a sárkány barlangjába, és komolyabb harc helyett csak szimplán kitépte szegényke fogait, aki ez után megfenyegette: Lipszében találkoszunk, de kisz görény!
A világ évek óta kiállt egy olyan MMOG alkotásért, amelyben nem csak az esztelen öldöklés, a folyamatos tapasztalatszerzés és a végtelen missziók végrehajtása a fő cél. Lehet hogy valami készül, méghozzá országon belül?
Nem is olyan régen az EA nagy gólt rúgott a Microsoftnak, amikor is Peter Moore-t, az X360 részleg vezetőjét átcsábította. A válaszlépés eddig váratott magára, most ugyanis nyílt hadüzenetet kapott az EA!
Nos, a Red Stone című MMOG alkotást sem a grafikájáért fogjuk szeretni, ám sokszor bizony a játékélmény mindenért kárpótol. Hamarosan minden tisztázódik, hiszen a nyílt béta már nagyon közel van!
Az aktuális Guruban találhattok előzetest egy hasonló című játékról, de a címen és a kamera elhelyezésén kívül nincs sok hasonlóság köztük.
Mostanában nem csordogáltak úgy az információk, mint korábban, de ennek megvan a jó oka. Az Irrational Games fejlesztői befejezték a munkálatokat Rapture városán.
A koreai NCsoft megkerülhetetlen tényezője az online játékpiacnak, és ez bizony elvitathatatlan tény. Az általuk gondozott játékok több Magyarországnyi játékosnak jelentenek örömet, szórakozást, a cégnek pedig természetesen profitot.
Érdekes fordulatot vett az amerikai kiadó új stratégiája, melyet a régi-új elnök, John Riccitiello neve fémjelez: egy korábban nem túl barátságosnak ítélt lépésére kontráztak rá.
Egyre több igényes kiadás kerül piacra, mely extra tartalommal, bár sokszor korlátozott számban kényezteti az ilyen finomságokra plusz összeget kiadni hajlandó játékosokat. A Flagship első játéknál sem lesz ez másképp.
Napjaink legismertebb vállalata, a Microsoft Corporation pár érdekes dologgal szolgál a nagyérdemű, azaz a kedves felhasználók számára! Mind az XP-sek, mind a Vistások elégedettek lesznek...
Te ki akarsz lenni? A vadász vagy a vad? Természetesen szinte mindenki az előbbit választaná. De mi van akkor, ha nem áll módodban döntéseket hozni? Ha te vagy az üldözött, és rajtad áll, meddig lélegzel?
Hosszú évek huzavonája után végre a finisbe ért a Saber által fejlesztett FPS, és nemsokára már mi is játszhatunk vele.
Egy furcsa szigeten ébredünk, ahol érdekes lények mászkálnak. Minket azonban nem rémít meg néhány mocskos élőhalott tevékenykedése: meg kell mentenünk hőn szeretett feleségünk életét!