Most jött el a GTA V ideje, forradalmi lesz a multi
A Rockstar szerint nincs értelme új konzolokra várni, a GTA V-nek pont 2013 tavaszán kell megjelennie. Dan Houser mindezt a japán Famitsunak magyarázta el -- bizony, a világ leghíresebb keleti játékújságja is akar egy szeletet a GTA-tortából. Mindeközben a multiról is kiderült, hogy forradalmi lesz, és a mai nap folyamán új trailert is kapunk.