Hírek

Most jött el a GTA V ideje, forradalmi lesz a multi

Most jött el a GTA V ideje, forradalmi lesz a multi

A Rockstar szerint nincs értelme új konzolokra várni, a GTA V-nek pont 2013 tavaszán kell megjelennie. Dan Houser mindezt a japán Famitsunak magyarázta el -- bizony, a világ leghíresebb keleti játékújságja is akar egy szeletet a GTA-tortából. Mindeközben a multiról is kiderült, hogy forradalmi lesz, és a mai nap folyamán új trailert is kapunk.

Veszélyben az Origin fiókok!

Veszélyben az Origin fiókok!

Sorra érkeznek a bejelentések a feltört EA Origin fiókokról. A kanadai óriás egyelőre nem reagált a sajtóoldali megkeresésekre -- mindenesetre egy jelszócsere nem árthat.

Érkezőben a PS Vitás PlayStation Plus

Érkezőben a PS Vitás PlayStation Plus

A szoftverfrissítés után a jelenlegi PlayStation Plus előfizetők díjmentesen élvezhetik a szolgáltatás által nyújtott előnyöket PlayStation Vitán is. A szolgáltatáshoz 14 alapjáték tartozik, melyek listája havonta változik.

Még több DLC a Sleeping Dogshoz

Még több DLC a Sleeping Dogshoz

Az elkövetkezendő hónapokban négy letölthető tartalom is meg fog jelenni a Sleeping Dogshoz. A felhozatalban egy új szigetet is találunk.

Más lesz a Beyond, mint a Heavy Rain

Más lesz a Beyond, mint a Heavy Rain

David Cage szerint a két játék között alig találunk majd összefüggést, más lesz az interfész, és a karakterek irányítása is eltér majd. A fejlesztés állítólag jól halad, a játék nemrég lépte túl az alfafázist.

''Nemsokára'' jönnek a PS3-as Skyrim DLC-k

''Nemsokára'' jönnek a PS3-as Skyrim DLC-k

Bár már kezdünk lemondani róluk, a Bethesda megerősítette, hogy hamarosan PS3-ra is kiadásra kerülnek a Skyrim DLC-i. Hogy mi tartott eddig, rejtély -- mindenesetre a kiadó Sonyval ápolt viszonya már sosem lesz a régi.

Medal of Honor: Warfighter -- Videoteszt

Medal of Honor: Warfighter -- Videoteszt

Szerkesztőségünket is megjárta az EA legújabb militáns FPS-e, mely sajnos korántsem sikerült olyan jól, mint vártuk. A mikrofonnál Bate és Chris fejti ki véleményét.

DX 11.1: Csak a Windows 8-ban!

DX 11.1: Csak a Windows 8-ban!

A Microsoft nem tervezi, hogy a Windows 7-re is kiadja a legfrissebb API-t, igaz, a 11.1-es DirectX nem sokban tér el a manapság is keveset használt elődtől.

Peter Molyneux még egy nagy játékot készít

Peter Molyneux még egy nagy játékot készít

A neves játéktervező elárulta, hogy nem a 22 Cans lesz élete fő műve. Az még előtte áll, és egyben az lesz az utolsó AAA-projekt, amit vállal. Nagyon izgatottak vagyunk, hogy miről is lehet szó, mert mióta kilépett az MS kötelékéből, Molyneux képzelete újra szabadon szárnyal.