Hírek

Új játékot leplez le a Sega a héten

Új játékot leplez le a Sega a héten

Érdekes teaser-oldalt töltött fel a Sega, mely egy sci-fi játékot sejtet. Bemutatkozás a Famitsu magazin hasábjain várható csütörtökön, az új szám megjelenésekor -- egyesek szerint a 7th Dragon folytatása van készülőben.

Javítást kapott a PS3-as Black Ops II

Javítást kapott a PS3-as Black Ops II

A PS3-as Black Opsszal voltak problémák, melyeket végre orvosolt a Treyarch csapata. Most már nem fagy ki a játék multiban, megkímélve a játékosokat az infarktustól. Persze a játék így sem lett hibátlan.

Kinyírja a Wii U-t az első frissítés?

Kinyírja a Wii U-t az első frissítés?

Az amerikai Wii U első frissítése 5 GB-ot nyom, és ha kikapcsoljuk a gépet, miközben települ, halálra ítéljük a konzolt -- legalábbis ezt állítja egy peches újságíró az LA Times szerkesztőségéből.

Mégse lesz Hitman: Absolution online pass

Mégse lesz Hitman: Absolution online pass

A Square Enix úgy döntött, hogy a Contracts módot mindenki számára elérhetővé teszi, és nem kell hozzá a dobozba pakolt aktivációs kód. Köszönjük szépen, a sok használt játékra váró vásárló nevében is!

Wii U: Géphez kötött a játékosprofil

Wii U: Géphez kötött a játékosprofil

Akik esetleg falhoz akarják vágni az Amerikából importált Wii U-jukat, jobb, ha nem teszik, mert elbúcsúzhatnak a profiljuktól. Hogy ez később is így lesz-e, elválik -- egyelőre a terméktámogató részleg is megerősíti a dolgot.

Star Citizen: Megvan az 5 millió

Star Citizen: Megvan az 5 millió

Igen, Chris Robertsnek ez sem lehetetlen, rajongói által már több mint ötmillió dollárt szedett össze a 2014-ben megjelenő űrszimulátorhoz. Ez azt jelenti, hogy az egyjátékos kampány 50 új küldetéssel bővül.

Véletlenül feltörték a Wii U-t

Véletlenül feltörték a Wii U-t

Az Egyesült Államokban már kapható a Nintendo új asztali konzolja, melyet már a megjelenésének második napján sikerült feltörni, ráadásul véletlenül.

Ez történt... (2012. - 46. hét)

Ez történt... (2012. - 46. hét)

Új Far Cry 3 videó, Tropico 4 DLC, 4 millió dolláros támogatás a Star Citizennek, ingyenes SWTOR és Wii U megjelenés... Mozgalmas héten vagyunk túl, lássuk, mi minden történt, amiről nem számoltunk be!

Íme a VGA 2012 jelöltjei

Íme a VGA 2012 jelöltjei

December elején megrendezésre kerül az idén tizedik évfordulóját ünneplő Video Game Awards -- ma megtudtuk, mely játékok indulnak.

ZombiU: Trailerek a megjelenésre

ZombiU: Trailerek a megjelenésre

Bár nálunk csak november 30-án startol a Wii U, az Egyesült Államokban már csak két napot kell várni a nintendós zombiinvázió megindulására. Utolsó trailerek, bennük a Wii U GamePad használatának fortélyaival.

Film készül az Asteroidsból (nem vicc)

Film készül az Asteroidsból (nem vicc)

Az Asteroids című Atari klasszikus filmterve egyszer-kétszer felröppent már, de most újra életre kapott. Nem, nincs április, ezt komolyan gondolják -- igaz, ez már nem is olyan meglepő a Torpedóból készült Csatahajó után...

Ennyi PlayStation 3 kelt el

Ennyi PlayStation 3 kelt el

A Sony nyilvánosságra hozott néhány érdekes eladási adatot a PlayStation 3-mal kapcsolatban: megtudtuk mennyi konzol kelt el, és hány játék jelent meg eddig.

Beyoncé bíróságra megy

Beyoncé bíróságra megy

A híres énekesnő kifogásait elutasította a bíróság, az ellene indult per bizony tárgyalásig jut. Ha veszít, több mint 100 millió dollárt kell fizetnie kártérítés gyanánt, amiért egy szerződés megszegésével egy egész céget döntött romba.

Eszelős akciókkal vár a novemberi PlayIT!

Eszelős akciókkal vár a novemberi PlayIT!

Féláron kapható Diablo III, ezer forintos WoW Battlechest, kétezer forintos Cataclysm... Na, felkeltettük a kíváncsiságod? Ha igen, akkor találkozunk november 24-én és 25-én a Millenárison! Mi ott leszünk.

A 8 GB-os Wii U-ban csak 3 GB használható

A 8 GB-os Wii U-ban csak 3 GB használható

A Nintendo bejelentette, hogy a legkisebb, 8 GB-os Wii U modellből 5 GB-ot foglal el a rendszert üzemeltető szoftver -- ennyit az "olcsó" és jó kiszerelésről; ha játszani is szeretnénk, kell a 32 GB-os kiszerelés.

Frissül a Call of Duty Elite app

Frissül a Call of Duty Elite app

A Black Ops II támogatásával kibővültek az androidos és iOS-es Call of Duty: Elite alkalmazás funkciói. Az applikáció ingyenesen letölthető a digitális áruházakból, aki szeret CoD-ozni, az ne hagyja ki.

Hatalmas siker a Black Ops II

Hatalmas siker a Black Ops II

Jaj, de meglepődtünk! (nem) A Call of Duty: Black Ops II már az első nap hatalmas profitot termelt, csak a GameStop amerikai játékboltlánc egymilliót adott el. Mellesleg ez volt az Amazon legtöbbször előrendelt játéka a cég fennállásának történetében.