Az új Hitmanről pletykálnak
A tény: a Hitman-sorozat a sok közepesebb rész ellenére is marhára sikeres, így tuti, hogy lesz ötödik rész. Az is biztos, hogy az eddigieket hegesztő IO csinálja, mert a nevük nagyon összeforrt a sorozattal, és nem volt oka a kiadónak elvenni tőlük a címet. A többi pedig... nos, pletyka.