Új Halo 4 launch trailer
A Microsoft kiadta a Halo 4 második launch trailerét, melyben valódi színészek helyett a játékmenet került előtérbe.
A Microsoft kiadta a Halo 4 második launch trailerét, melyben valódi színészek helyett a játékmenet került előtérbe.
Tegnap a Zynga elküldte 100 dolgozóját, egy stúdióját bezárta, valamint 13 játék támogatását megszüntette.
Attól senkinek sem kell tartania, hogy a The Tyranny of King Washington DLC felkavarja a játék történetét, ez ugyanis egy nem kanonizált kiegészítő.
A mostanában megszokottaknál keményebb kihívást keresők körében hódító Team Meat egy új játékot készít macskák főszereplésével.
A játékosok imádják mutogatni gyűjteményüket, melyek összetétele sokszor függ az illető érdeklődési körétől, az általa játékkal töltött idő mennyiségétől, és persze a platformoktól, melyeken játszik. Vannak azonban olyan gamerek, akiket ezen feltételek egyike sem befolyásol. Csakis az érdekli őket, hogy az adott játék mennyire elterjedt. Minél ritkább valami, ők annál többet hajlandók költeni, hogy megszerezzék maguknak. Ezeket az embereket hívjuk játékgyűjtőknek, és írásunkban pár olyan játékot fogunk bemutatni, melyekért sokan ölni is képesek lennének.
A premier alkalmából most mind Steamen, mind GoG-on lejön 10% az árból. A program egy beteges 2D-s akciójáték, tele perverz és vicces jelenetek egész sorával -- ha tetszett a Manhunt vagy a Postal, akkor ez is bejön majd.
A Nintendo legújabb asztali konzolján is jelen lesz az EA Origin, ugyanis regisztrálni kell, hogy játszani tudjunk a kiadó játékaival.
A DICE egy új konzolparanccsal teszi feleslegessé a sok színmódosító BF3-modot. A csapat ezzel sok-sok játékosnak okoz örömet, egyszersmind elnézést is kér a bannal való fenyegetőzés miatt.
Az Insomniac Gamestől Ted Price egy több mint negyedórás bemutatót tart cége legújabb játékról, a Fuse-ról.
A Walking Dead játéksorozat lemezes kiadása gyűjtői formában is kapható lesz, de egyelőre csak Észak-Amerikában.
Az eredeti GTA két fejlesztője elárulta, hogy a játék körüli botrány egy előre kitervelt akció eredménye volt.
Játékosok egy csoportja felháborodva vette tudomásul, hogy az id Software újrafelhasználta a játék pályáit az állítólagos kiegészítőben. Egyikük videót is készített, hogy bebizonyítsa, a texasi csapat még csak pár új térkép megtervezésére sem vette a fáradtságot.
Amerika egyik kedvenc ünnepe a free-to-play Battlefield Heroesra is kihatással lesz. A játék új tartalommal gazdagodik, melyhez természetesen trailer is társul. Élőholtak, sötét éjszaka, és persze egy teljesen új pálya... várjátok?
Az iPhone-ra és iPadre készülő játék egy kiszivárgott reklámanyag szerint még ebben a hónapban megjelenik. Ez viszont még nem hivatalos, bármi megeshet, szóval a Gearbox reakciójáig tessék pletykaként kezelni a dolgot.
A THQ és a Vigil Games még nem végzett a Darksiders II-vel, hiszen már nekiláttak a játék következő letölthető tartalmának.
Akik a GameStopnál rendelik elő a BioShock: Infinite-et, azok egy, a programhoz kötődő flashjátékot nyüstölhetnek a megjelenés napjáig.
Újabb információk láttak napvilágot a BioWare fantasysorozatának harmadik részéről. Várhatók kastélyok, hatalmas pályák, és testre szabható karakterek is. A játék 2013 őszén fog megjelenni.
Az Obsidian hihetetlenül népszerű Kickstarter-játéka "csak az első része egy sorozatnak", állítják a fejlesztők. Remek, már tényleg csak annyi kell, hogy kész legyen, és hogy lássuk, miféle program lesz a sok ígéretből.
Új DLC-k a Mass Effect 3-hoz, új Kickstarter-projektek, Pikmin 3 megjelenés, késik a Jet Set Radio Vita, SEGA-játékcsomag, Assassin’s Creed III reklám -- és még sok minden más.
A 2K és az Irrational Games csapata tartotta a szavát, s ma kiadták a BioShock: Infinite legfrissebb, teljes mértékben játékmenet-jelenetekből álló videóját.
A soron következő, egyelőre még hivatalos cím nélküli EverQuest-játék soha nem látott méretekkel fog rendelkezni a program készítői szerint. Jövőre láthatjuk is egy korai változatát, de a megjelenésre még sokat kell várni.
A népszerű társasjáték konzolos és PC-s verziói még idén meg fognak jelenni, holott két éve semmit sem hallottunk felőlük. Sebaj, mi örülünk, végső soron az élőholtakat mindenki szereti... ugye?
Az időközben Shaker névre keresztelt játék nem fog elkészülni, alkotói lelőtték. Azt mondják, nem volt elég vonzó a koncepció, de legközelebb meglepnek minket. Mit ne mondjunk, örülnénk neki...
Az EA vezérigazgatója szerint nincsenek nagy veszélyben a közösségi játékok, csak azt kell észben tartani, hogy nem minden szemétre vevők az emberek.