Törökországban játszódik a következő Assassin’s Creed?
Lassan kezd kitisztulni a kép a következő Assassin’s Creed körül. Úgy tűnik, a játék a 16. században, a török birodalomban fog játszódni.
Lassan kezd kitisztulni a kép a következő Assassin’s Creed körül. Úgy tűnik, a játék a 16. században, a török birodalomban fog játszódni.
Ha minden igaz, a Far Cry 3 a világ egyik legrosszabbul őrzött titka, hisz a játékon dolgozók minden létező fórumon közzéteszik, hogy foglalkoztak vele. Csak nem egy E3-as bejelentés küszöbén áll a Ubisoft?
A THQ hivatalosan is bejelentette a Metro 2033 folytatását, melyről eddig is mindenki nyíltan beszélt, igaz, csak a könyv folytatásának, a Metro 2034-nek apropóján. Érdekes csavar persze, hogy a regénnyel ellentétben a játékot Metro: Last Lightnak hívják majd.
A Remedy szerint eljárt már az idő a dobozos kiadványok felett, itt az ideje átállni az online játékterjesztésre, mert csak így lehet közvetlenül kommunikálni a vásárlókkal.
A Duke Nukem után egy másik nagyon várt játék, a Deus Ex: Human Revolution gépigényéről is lehullott a lepel, s ez sem különösebben vészes.
A Binary Domain a Yakuza-sorozatért is felelős csapat legújabb játéka lesz, melyben a rivális embereket és gépeket nem is választja el olyan sok egymástól...
Ma már nem hír, hogy akár hónapokkal is csúszik egy játék – ha pikírt lennék, akkor azt is mondhatnám, hogy az egyszerre hét játékot készítő Telltale gárdájától az lett volna szép teljesítmény, ha tartani tudják a Jurassic Park vállalt határidejét...
Futószalagon jönnek a Need for Speed-játékok, hiszen még alig fejeztük be a SHIFT 2-t, máris be lett jelentve a legújabb rész, a The Run.
A Telltale Games két év szünet után újra fejleszteni fog az Xbox 360-ra, sőt az sem kizárt, hogy a már elkészült játékaikból fognak megjelenni átiratok.
A LucasArts több évre megvásárolta az Unreal Engine 3 licencét, s új játékok fejlesztéséhez látott hozzá.
A Valve olyan nyilatkozatot tett, ami alapjaiban rengetheti meg a játékipart: elképzelhető, hogy a Portal 2 volt az utolsó olyan játék a cégtől, amiben van egyjátékos mód. Na és akkor mi lesz a Half-Life-fal!?
Múlt hét csütörtök óta nem üzemelnek a PlayStation Network szerverei. A játékosok idegesek, a Sony pedig nem ad újabb helyzetjelentést.
Duke nyári visszatérése jelentős eseménynek ígérkezik a játékvilágban, s most kaptunk egy újabb videót, melyben végre nincsenek kikockázva a cicik sem...
Nyár helyett csak ősszel jelenik meg a magyarok által fejlesztett Might and Magic Heroes VI. A játék csúszására azért van szükség, hogy elégedettek lehessünk a végső változattal.
Újabb játékmenet-videóval jelentkezett az L.A. Noire, melyben ezúttal Cole Phelps karrierjének állomásait láthatjuk.
Megérkeztek az első játékképek a Mass Effect 3-ból, illetve megtudtunk néhány új információt is a fináléról.
Az X-szériát olvasóink jól ismerhetik, hiszen 2009/8-as számunk melléklete volt az X3: Reunion, az 1999 óta stabil és meglehetősen nagy rajongóbázist maga köré gyűjtő űrszimulátor-sorozat harmadik felvonása. A fejlesztők most úgy döntöttek, itt az ideje a teljes megújításnak.
A Treyarch hivatalosan is elvetette, hogy valaha is korhatárossá tennék a Black Ops többjátékos módját. A kérés már csak azért is vicces, mert a játék eleve 18+-os besorolással terjed...
American McGee elkotyogta a CVG stábjának, hogy az Alice: Madness Returns tartalmazza az első Alice-játékot.
A Telltale Games bejelentette, hogy egy újabb játék fejlesztésébe kezdett bele, mely ezúttal a Law & Order-sorozat Los Angeles-i mellékszálát veszi alapul.
A multiplayer módok terén nagy tapasztalattal bíró id Software a Rage esetében kissé letér az ilyen típusú játékoknál megszokott ösvényről.
Újabb Team Fortress 2 frissítés, 12 perces Battlefield 3 játékmenet-videó, a Blizzard egy titkos játékon dolgozik, GTA V dátum és még sok minden más.
Ingyenes játékra és rekordkísérletre invitál bennünket a Microsoft Magyarország. A vállalkozó kedvűek busás nyereményekkel is gazdagodhatnak, miközben szabadon kísérletezhetnek az amúgy fizetős Xbox Live aranytagság előnyeivel.
Nem kell majd állandó internetkapcsolat a The Witcher 2-höz, fedte fel nyilatkozatában a CD Projekt. Mindössze egyszer kell majd online regisztrálnunk a játékot, hogy aztán bármikor foglalkozhassunk vele kapcsolat nélküli módban.