Hírek

Far Cry 3 az E3-on?

Far Cry 3 az E3-on?

Ha minden igaz, a Far Cry 3 a világ egyik legrosszabbul őrzött titka, hisz a játékon dolgozók minden létező fórumon közzéteszik, hogy foglalkoztak vele. Csak nem egy E3-as bejelentés küszöbén áll a Ubisoft?

A Metro 2034 mától inkább Metro: Last Light

A Metro 2034 mától inkább Metro: Last Light

A THQ hivatalosan is bejelentette a Metro 2033 folytatását, melyről eddig is mindenki nyíltan beszélt, igaz, csak a könyv folytatásának, a Metro 2034-nek apropóján. Érdekes csavar persze, hogy a regénnyel ellentétben a játékot Metro: Last Lightnak hívják majd.

A Remedy várja már a digitális kort

A Remedy várja már a digitális kort

A Remedy szerint eljárt már az idő a dobozos kiadványok felett, itt az ideje átállni az online játékterjesztésre, mert csak így lehet közvetlenül kommunikálni a vásárlókkal.

Csak ősszel nyit a Jurassic Park

Csak ősszel nyit a Jurassic Park

Ma már nem hír, hogy akár hónapokkal is csúszik egy játék – ha pikírt lennék, akkor azt is mondhatnám, hogy az egyszerre hét játékot készítő Telltale gárdájától az lett volna szép teljesítmény, ha tartani tudják a Jurassic Park vállalt határidejét...

A Telltale újra fejleszt Xboxra

A Telltale újra fejleszt Xboxra

A Telltale Games két év szünet után újra fejleszteni fog az Xbox 360-ra, sőt az sem kizárt, hogy a már elkészült játékaikból fognak megjelenni átiratok.

Valve: Nincs több egyjátékos mód?

Valve: Nincs több egyjátékos mód?

A Valve olyan nyilatkozatot tett, ami alapjaiban rengetheti meg a játékipart: elképzelhető, hogy a Portal 2 volt az utolsó olyan játék a cégtől, amiben van egyjátékos mód. Na és akkor mi lesz a Half-Life-fal!?

Őszre csúszott a Heroes VI

Őszre csúszott a Heroes VI

Nyár helyett csak ősszel jelenik meg a magyarok által fejlesztett Might and Magic Heroes VI. A játék csúszására azért van szükség, hogy elégedettek lehessünk a végső változattal.

X Rebirth: egy régi-új ismerős

X Rebirth: egy régi-új ismerős

Az X-szériát olvasóink jól ismerhetik, hiszen 2009/8-as számunk melléklete volt az X3: Reunion, az 1999 óta stabil és meglehetősen nagy rajongóbázist maga köré gyűjtő űrszimulátor-sorozat harmadik felvonása. A fejlesztők most úgy döntöttek, itt az ideje a teljes megújításnak.

Nem lesz korhatáros a CoD multija

Nem lesz korhatáros a CoD multija

A Treyarch hivatalosan is elvetette, hogy valaha is korhatárossá tennék a Black Ops többjátékos módját. A kérés már csak azért is vicces, mert a játék eleve 18+-os besorolással terjed...

Ez történt... (2011 - 15. hét)

Ez történt... (2011 - 15. hét)

Újabb Team Fortress 2 frissítés, 12 perces Battlefield 3 játékmenet-videó, a Blizzard egy titkos játékon dolgozik, GTA V dátum és még sok minden más.

Ingyen Xbox Live hétvége és rekordkísérlet

Ingyen Xbox Live hétvége és rekordkísérlet

Ingyenes játékra és rekordkísérletre invitál bennünket a Microsoft Magyarország. A vállalkozó kedvűek busás nyereményekkel is gazdagodhatnak, miközben szabadon kísérletezhetnek az amúgy fizetős Xbox Live aranytagság előnyeivel.

DRM nélkül jön a Witcher 2

DRM nélkül jön a Witcher 2

Nem kell majd állandó internetkapcsolat a The Witcher 2-höz, fedte fel nyilatkozatában a CD Projekt. Mindössze egyszer kell majd online regisztrálnunk a játékot, hogy aztán bármikor foglalkozhassunk vele kapcsolat nélküli módban.