GTA IV késés, és egyéb érdekességek
Megint késik a GTA IV, de kárpótlásképp új videók és képek érkeztek a játékból, valamint új információkat is megtudtunk.
Megint késik a GTA IV, de kárpótlásképp új videók és képek érkeztek a játékból, valamint új információkat is megtudtunk.
Nem tudjuk, hogy a tizenhármas szám okozta-e vagy a Paraworld maga ilyen balszerencsés típus, de a helyzet az, hogy megint gond volt a mesterlemezzel, így ebben a hónapban a Spellforce 2 lett a teljes játékunk, és a jövő hónapban találkozhattok az említett programmal a DVD-mellékletünkön. Aki esetleg nagyon várta ezt a játékot, az kárpótlásul fogadja el a magazin mellé csomagolt A2-es posztert (ami 2009-es naptár is egyben), talán ez egy kicsit enyhít a várakozáson...
Talán nem meglepő, hogy a Blizzard készen áll arra, hogy a játékaihoz akár évente készítsen kiegészítő lemezeket.
Késik a Huxley című MMOFPS, ugyanis egy nagyobbacska hiába ütköztek a fejlesztők a játék lokalizálása közben.
Hihetetlen repülőrajtot vett a Valve több éve készülő túlélőhorror-akciójátéka, a Left 4 Dead. A terméket még a külföldi televíziókban is reklámozzák -- nem is akárhogyan!
Egyike külföldi konkurenciáinknak alaposan ráfeküdt a Valve-re, kielemezve a cég játékeladásait, és döbbenetes adatokra sikerült fényt derítenie...
Régóta készül a Vampyre Story, sokat halasztották, de már aranyra került a játék is, és most a demó is befutott!
A Halo Wars vezető tervezője kijelentette, hogy a játékából semmiképpen sem lesz PC-s átirat, de mint már sokszor tapasztalhattuk, a játékiparban nincs nagy súlya az ilyen kijelentéseknek.
Három darab EndWar csomag keresi gazdáját, melyben a díszdobozos szoftver mellett egy headset és egy plakát is megpihent!
Megint eltolták a Battlefield: Heroes megjelenését. A jelenlegi állás szerint a bétatesztelés valamikor 2009-ben fog újraindulni, és talán még abban az éven a teljes játék is megjelenhet.
Strauss Zelnick egy New York-i konferencián arról elmélkedett, hogy a jövőben előfizetésessé válhatnak cége játékai, főleg a nagyobb népszerűségnek örvendő sorozatok.
Szebb és jobb kinézetet kapott a Games for Windows Live rendszere, valamint a jövőben teljes játékokat is letölthetünk a PC-s piactérről
Az elmúlt héten kétmillió példányban kelt el a Gears of War második része, és ezzel már akár el is könyvelhetjük, hogy trilógia lesz a játékból.
A Blizzard jóval több mint negyedmilliónyi Diablo és Starcraft játékosát függesztette fel, valamint a Microsoft is jól elbánt a konzolátalakítókkal.
Úgy csapott le ránk a Crusaders: Thy Kingdom Come, mint Oroszlánszívű Richárd a Szentföldre. A játékról 2008/07-es számunkban olvashattatok tesztet, valamint egy riportot is a srácokkal.
Ki ne ismerné a PC-s közösség Lord Britishét, azt az embert, akinek legalább annyit köszönhet a szerepjátékokért rajongó réteg, mint John Carmacknak az FPS-fanatikusok?
Az új generációs Prince of Persia játékot nagyon sokan várják -- a Ubisoft festményszerű grafikával és újszerű játékmenettel fejeli meg a népszerű sorozatot...
A Fallout 3 Japánban némi változtatásokkal jelenik meg az európai verzióhoz képest, ugyanis túl sok utalás van a játékban Hirosimára és Nagaszakira.
Az NDP Group közzétette a 2008-as év harmadik gazdasági negyedévének eredményeit, amiből megtudhatjuk, hogy világszerte melyik játékból kelt el a legtöbb.
Öt év hosszú idő egy MMOG életében. Aki idáig kibírja, már elmondhatja, hogy letett valamit az asztalra. Főleg úgy, ha az adott játék megvásárlása nem is olyan egyszerű...
Mint észlelhettétek, megújult a PGO belső képkvíz játéka, eleget téve az olvasók legfőbb kéréseinek -- tehát nehezítettünk!
Azt hiszem, nem árulok el nagy titkot azzal, ha megsúgom, hogy kevés olyan játék van, amelyet annyira vártam volna, mint annak idején a Gothic harmadik részét...
Aranylemezre került a Mirror’s Edge, és végre kiderült, hogy a PC-s átirat mikor fog megjelenni, valamint egy új trailert is kapott a játék.
Az ehavi EGM-ben ismét vad pletykákat olvashatnak a játékosok, hiszen állítólag egy horrorjátékot készít CliffyB, és jó pár kiegészítőt kap a Little Big Planet.