Dühös a rajongókra a Survarium közösségi igazgatója
Joe Mullin, a törölt Stalker 2 és a nemrégiben bejelentett Survarium közösségi menedzsere dühös kommentet írt a Facebookon: Mullin szerint az új projektet savazó Stalker-rajongók szégyellhetnék magukat.