Kérjük jelentkezz be!
Battlefield 2142

Battlefield 2142 és kiegészítői

A Battlefield sorozat futurisztikus epizódja is elkészült; 2142 írunk és a napot hatalmas titánok takarják el, amik csak arra várnak, hogy csapatoddal sziven szúrd a rekatort...
#189952 ardes 2008. március. 13. 17:30
ardes
#189948 :: Ryoranaar (2008. március. 13. 17:27)
Hali! Azt szeretném megkérdezni hogy ezen a gépen menne a BF2142? Geforce 7300GT , 768RAM és egy 3 gigás proci. Választ előre is köszi.
A BF2-es topicban is ugyanezt kérdezted,szóval,igen el!(és ugyanazok érvényesek itt is mint ott)
Higher and higher.
#189948 Ryoranaar 2008. március. 13. 17:27
Ryoranaar
Hali!

Azt szeretném megkérdezni hogy ezen a gépen menne a BF2142? Geforce 7300GT , 768RAM és egy 3 gigás proci. Választ előre is köszi.
#189862 isaking 2008. március. 13. 14:36
isaking
hát én nemudom, most eléggé nagyon rááltam a LOTRO-ra minden szbadidőmet előttetöltöm hát igen ilyenek ezek az mmorpg-k minden elől elszívják az időt
#189830 ardes 2008. március. 13. 13:34
ardes
#189717 :: isaking (2008. március. 12. 20:45)
Sajnos már én se játszok a bf2142-vel, igaz anno még klánban sem voltam, bár ez nemnagyon zavart, de az hogy mindíg kidobott mert a Pb-vel voltak bajok , ha jól tudom az 1.4-es patch kijavított, de ezt én már nem vártam meg, így már a gépn sincsen fent sajnos
Nagyon szomorú a dolog hogy már nem játszotok vele....én még a demoval is,mikor vad idegen társaság van,akkor is tudok jót játszani!!Remélem majd újra elkezditek
Higher and higher.
#189717 isaking 2008. március. 12. 20:45
isaking
Sajnos már én se játszok a bf2142-vel, igaz anno még klánban sem voltam, bár ez nemnagyon zavart, de az hogy mindíg kidobott mert a Pb-vel voltak bajok , ha jól tudom az 1.4-es patch kijavított, de ezt én már nem vártam meg, így már a gépn sincsen fent sajnos
#189672 sleazy 2008. március. 12. 19:35
sleazy
#188996 :: TK-421 (2008. március. 10. 23:03)
Már alig-alig játszunk bf2142-t...időszakonként rákattanunk, de már annyi minden más van... Mindegy, a klánt nem a bf2142 tartja egyben amúgy sem (legalábbis a jelenlegi tagokat). Typhoon már rég elment, illetve "hivatalosan" nem lépett ki, csak egyszerűen nem játszik már és nem jön ts-re. Kaptál klánajánlatot? Az jó...már nagyon kevés klán van benne magyarból...a 818-at ismerem, velük nincs is bajom, bár pár volt (((khmmmmm...))) HTW-s asszem beolvadt, őket meg hagyjuk...amit megtudtam az utóbbi időkben róluk...szóval tényleg hagyjuk...ott van még a PTD...velük sincs bajom, de ők nem waroznak...csak néha elfogja őket a lámulás meg egyszer volt egy érdekes demopack attrakciója az egyik tagjuknak, de különben semmi...minket is néha elfogott a lámulás, de próbáltam/om a klánt visszatartani ettől...a másik meg a cheat, amiért kezet vágnék le . Szóval elvagyunk...cod4-ezget az egyik fele, mások minden mást csinálnak, meg cs:s, meg van itt néha TF2, meg néha csinálok ut3 szerót és akkor az... Gondolkodtunk tagfelvételen, de hát nincs sok remény...ugyanis nem skillre megyünk, mert "Zsolti" lesz belőle...ne is kérdezd ...ő már egy fogalom... CB-n nem vagyunk fent...mert...hogyis mondjam...nem voltak azok jó warok...ha a mi alkalmi szerónkon volt, akkor nyertünk, vagy esetleg semleges szerón...vendég csapatként viszont a "hazaiak" "érdekes" dolgokat műveltek az esetek vagy 90%-ban...meg amúgy sem a warok miatt játszom. Igazából a bf2142-n kívül ami az egész klánnak megvan az az UT3 és most pályázunk a Frontlines-ra...várjuk a demot, hogy döntsünk... Ha ott egy kicsit be tudunk indulni, akkor talán lesz belőle vmi...és bár kiközösített klán vagyunk, nem érdekel...megszoktam a való életben is és elundorodtam azoktól, akik kiközösítettek minket, úgyhogy az lenne szégyen számomra, ha olyanokkal barátkoznék...szóval a név marad...egyszerű, gagyi, magyar, de nem egy "Hyper Super Elite Pro Warriorzzz" mert az ilyenektől már berohad az agyam... Na, tömören, röviden ennyi...
Én anno a GBC és a DR. klánba játszottam, de csak funból. Ez volt az első online játékom és érdekelt milyen úgy játszani, hogy igazi csapat tagja vagyok, ahol megvannak a beosztások és nincsenek felesleges önálló akciók. A GBC-seknél kb. 2 hónapot voltam (csak nyertes warok), de nem volt túl aktív a klán BF2142 terén csak 4-5 meccset játszottam velük, de nagyon jó hangulat volt.

Közben megismertem másokat, más klánokból, pl sin-nel aki a DR. klán egyik vezetője, így amikor megszűnt a GBC (mint klán, a baráti társaság megmaradt, ahogy hallom) oda mentem. Volna, ha lett volna BF2142 csapatuk. Így csak pár public meccsen toltam velük aztán annyiba is maradt.

Most sajnos szeptember óta nincs normális netem, úgyhogy nem nagyon tudok onlie játszani, csak TF2őzök, (70-110 pinggel - szeretem a kihívásokat), mert annak jobb a netkódja. Az BF2142 80 fölötti pingnél, már játszhatatlanul lagos. Ez van. Kár, mert ez a játék kötött le hosszú ideig a legjobban, valami 400 órát játszottam vele, és nem untam meg soha.
#188996 TK-421 2008. március. 10. 23:03
TK-421
#187330 :: Commander03 (2008. március. 07. 20:27)
Csá TK nem is tudtam hogy te itt fenn vagy... Játszatok még egyébként? Mert azt tom hogy typhoon kilépet a klánból valamiért. Vannak még warok egyáltalán mert kaptam egy két jó klán ajánlatot, de nem akarok csak úgy átmenni
Már alig-alig játszunk bf2142-t...időszakonként rákattanunk, de már annyi minden más van...
Mindegy, a klánt nem a bf2142 tartja egyben amúgy sem (legalábbis a jelenlegi tagokat). Typhoon már rég elment, illetve "hivatalosan" nem lépett ki, csak egyszerűen nem játszik már és nem jön ts-re. Kaptál klánajánlatot? Az jó...már nagyon kevés klán van benne magyarból...a 818-at ismerem, velük nincs is bajom, bár pár volt (((khmmmmm...))) HTW-s asszem beolvadt, őket meg hagyjuk...amit megtudtam az utóbbi időkben róluk...szóval tényleg hagyjuk...ott van még a PTD...velük sincs bajom, de ők nem waroznak...csak néha elfogja őket a lámulás meg egyszer volt egy érdekes demopack attrakciója az egyik tagjuknak, de különben semmi...minket is néha elfogott a lámulás, de próbáltam/om a klánt visszatartani ettől...a másik meg a cheat, amiért kezet vágnék le .

Szóval elvagyunk...cod4-ezget az egyik fele, mások minden mást csinálnak, meg cs:s, meg van itt néha TF2, meg néha csinálok ut3 szerót és akkor az...
Gondolkodtunk tagfelvételen, de hát nincs sok remény...ugyanis nem skillre megyünk, mert "Zsolti" lesz belőle...ne is kérdezd ...ő már egy fogalom...
CB-n nem vagyunk fent...mert...hogyis mondjam...nem voltak azok jó warok...ha a mi alkalmi szerónkon volt, akkor nyertünk, vagy esetleg semleges szerón...vendég csapatként viszont a "hazaiak" "érdekes" dolgokat műveltek az esetek vagy 90%-ban...meg amúgy sem a warok miatt játszom.

Igazából a bf2142-n kívül ami az egész klánnak megvan az az UT3 és most pályázunk a Frontlines-ra...várjuk a demot, hogy döntsünk...
Ha ott egy kicsit be tudunk indulni, akkor talán lesz belőle vmi...és bár kiközösített klán vagyunk, nem érdekel...megszoktam a való életben is és elundorodtam azoktól, akik kiközösítettek minket, úgyhogy az lenne szégyen számomra, ha olyanokkal barátkoznék...szóval a név marad...egyszerű, gagyi, magyar, de nem egy "Hyper Super Elite Pro Warriorzzz" mert az ilyenektől már berohad az agyam...

Na, tömören, röviden ennyi...
#187835 gergo 2008. március. 08. 22:57
gergo
#187330 :: Commander03 (2008. március. 07. 20:27)
Csá TK nem is tudtam hogy te itt fenn vagy... Játszatok még egyébként? Mert azt tom hogy typhoon kilépet a klánból valamiért. Vannak még warok egyáltalán mert kaptam egy két jó klán ajánlatot, de nem akarok csak úgy átmenni
Hello TK! Cross volnék... am sztemis fun a first strike mod, csak ajánlani tudom!
#187330 Commander03 2008. március. 07. 20:27
Commander03
#186549 :: TK-421 (2008. március. 05. 22:35)
Heh...poker...te itt fent vagy? ...az jóó... Na, akkor itt vagyok én is...és szeretnék érdeklődni, hogy ti hogy álltok a First-Strike-kal? Már ha ismeritek...ugyebár jön az 1.2-es patch én meg már jobban szeretem, mint a bf-et, csak a patchig szünetelek...majd csak egyszer kijön...de ha kijön...vááááá...
Csá TK nem is tudtam hogy te itt fenn vagy... Játszatok még egyébként? Mert azt tom hogy typhoon kilépet a klánból valamiért. Vannak még warok egyáltalán mert kaptam egy két jó klán ajánlatot, de nem akarok csak úgy átmenni
#186549 TK-421 2008. március. 05. 22:35
TK-421
Heh...poker...te itt fent vagy? ...az jóó...
Na, akkor itt vagyok én is...és szeretnék érdeklődni, hogy ti hogy álltok a First-Strike-kal? Már ha ismeritek...ugyebár jön az 1.2-es patch én meg már jobban szeretem, mint a bf-et, csak a patchig szünetelek...majd csak egyszer kijön...de ha kijön...vááááá...
#176264 Commander03 2008. február. 12. 21:03
#175642 pokerarc 2008. február. 10. 21:00
pokerarc
Amúgy próbáltátok már a pilumot emberek ellen? Nagyon állat! A Rorsch mellett ez a kedvenc sniperem Mondjuk veszélye is tud lenni (gyk: berássolnak eléd, nem sok esélyed van)
#175179 pokerarc 2008. február. 09. 11:48
pokerarc
Nektek mi a kedvenc fegyveretek a játékban? Mert nekem például nagyon tetszenek az alap fegyverek is, kivéve a SCAR11-et. De teszem azt a Krylov-val sokkal jobban megyek mint a Voss L-AR-rel. Ugyanigy vagyok a Park 52 és a Zeller esetében is, bár ez valószinűleg aért van, mert mig a Parkban 5 golyó van egy tárban, addig a Zellerben csak 3, és még ha mind a 3 golyó fejes is, akkor is nagyon kevés. Amikor megszereztem a Voss-t, rengeteg ideig csak azzal mentem (meg lehet nézni a statisztikákat ). Aztán egyszer egy bug miatt unlock nélkül rakott le, és ennyi elég volt hogy a kedvencemmé véljon a Krylov.
#170905 kismajom2142 2008. január. 26. 16:30
kismajom2142
BF2142 stunt movie. Most csináltam elöször ilyet ugyhogy nem leszolni!
#170877 Gandalf-lotr 2008. január. 26. 15:39
Gandalf-lotr
Gyerekek...Nem tudok gémelni SP módban a NS kieg vagyis booster pack pályáin...ez normális?Csak online tudom játszani az NS pályáit?Xal a lényeg hogy az SP listán nem jelennek meg...
#170593 sleazy 2008. január. 25. 18:57
sleazy
Itt a Frost harmadik része! A leghosszabb rész, de nagyon profi, látszik, hogy miért tartott ennyi ideig, amíg elkészítik. Kötelező mindenkinek .
#169873 Darths 2008. január. 23. 17:51
Darths
#169858 :: Gandalf-lotr (2008. január. 23. 17:06)
Na heló.. Én voltam az...de...probléma van...mikor aktiválnék ezt írja ki:"This game requires that your EA classic screen name is entitled to the original base game. Please ensure that you select an EA classic screen name that meets these requirements." Ezt azután írja ki miután a kódot bepötyögöm(de nem az ealink oldalon hanem egy késöbbin), aztán kér e-mail cimet és jelszót amit megadok, és aztán jön ez az üzi.. *cry és hajtép*
Gandalf-lotr írta:

Na heló.. Én voltam az...de...probléma van...mikor aktiválnék ezt írja ki:"This game requires that your EA classic screen name is entitled to the original base game. Please ensure that you select an EA classic screen name that meets these requirements."
Ezt azután írja ki miután a kódot bepötyögöm(de nem az ealink oldalon hanem egy késöbbin), aztán kér e-mail cimet és jelszót amit megadok, és aztán jön ez az üzi.. *cry és hajtép*


Nekem is sok problémám volt a játékkal, de az EA support oldalán készségesen segítenek. Csak megírod a kérdést és 1-2 napra rá jön is a válsza. Persze angolul kell megfogalmazni!
#169871 Gandalf-lotr 2008. január. 23. 17:46
Gandalf-lotr
Egyébként miből gondoltátok hogy az "Ismertető" és "Adrenalin" címszó alatt fogom keresni a játékokról szóló dolgokat? Az Adrenalin még elmegy mert FPSekre utal de az Ismertető már más tészta mert nem igazán fedi a "discussions about games" dolgot... Én alapból játékleírásokra tippeltem ezért mentem azonnal a szoftveres fórumra mivel a gamék ugyebár szoftverek... Vagy tévedtem és te nem admin vagy vagy ilyesmi?