Dante's Inferno: a nagy műbalhé
Ha nincs balhé, csinálni kell, hiszen a negatív reklám is reklám, tartja a marketingesek alapigazsága. Persze a dolog csak akkor üt, ha hihető, márpedig az USA-ban egy, a videojátékok ellen tüntető csoportosulás gyakorlatilag a mindennapok részének tekinthető...