Új Clancy-játékok várhatók
A CVG értesülései szerint idén a Ubisoft bejelenti a Ghost Recon- és Rainbow Six-sorozatok következő darabjait.
A CVG értesülései szerint idén a Ubisoft bejelenti a Ghost Recon- és Rainbow Six-sorozatok következő darabjait.
A Square Enix és a Ubisoft egy bizonyára mindkét fél számra jövedelmező üzletet kötött, ugyanis ezentúl a francia kiadó játékait Japánban a Square fogja a boltokba segíteni.
Bevallom, megkönnyeztem picit az Iron Lore tavaly februári bezárását, hiszen a Titen Quest szívem csücske, imádom a játékot, és még ma is előveszem, ha van egy kis időm – sajnos az ipar kegyetlen törvényei, és főleg az agyatlan kalózkodás kíméletlenül kinyírták a jobb sorsa érdemes csapatot.
A hányatott sorsú akciójáték, a Ghostbusters úgy néz ki, még idén nyáron debütálhat -- a stáblistáján pedig szinkronként ott leledzik a teljes csapat, és jó néhány másik ismerős is!
Az Electronic Arts első, Keresztapán alapuló játéka ugyan meglehetősen megosztotta a vásárlókat, az anyagi sikert elkönyvelték, így már-már kötelezően érkezik a folytatás...
A tavaly megjelent Mass Effect nem véletlenül lett közkedvelt, hiszen a BioWare már hosszú évek óta készíti a jobbnál jobb szerepjátékokat (RPG), most például a szintén egész jónak ígérkező Dragon Age: Originsen dolgoznak, de srácok a Mass Effect folytatásáról sem feledkeztek meg, amiről ugyan hivatalos információkat még nem hallottunk, csupán pletykákat, de lehet, hogy nemsokára hivatalosan is bejelentik.
Talán már említettem, hogy imádom, és mindig is imádtam a sci-fi témájú filmeket, sorozatokat, könyveket, és játékokat, ezért nem is meglepő, hogy közel áll a szívemhez az Alien tetralógia, és bár csalódtam az AVP-filmekben, még mindig szeretem az azt megelőző játékverziókat, és bizakodva várom a Gearbox fejlesztésében álló Aliens: Colonial Marinest is.
December 18-án írtam az első, és eddig egyetlen hírt a játékról, amelyből akkor még semmiféle részletet nem tudtunk. Nos, most már igen, sőt képeink is vannak, olyanok, amilyenek...
Lehet, hogy a mai idők játékosának bejön az RA3, az ősstratégáknak kevésbé – kinek-kinek ízlésére bízom a dolgot. Üzleti szempontból nem lehet túl nagy bukta, hiszen az EA máris bejelentett hozzá egy expanziót, mely azért nem akkora meglepetés, hiszen alig egy hónapja mi is megszellőztettük a dolgot.
Mióta a tavalyi E3-on bejelentették az I Am Alive-ot, azóta sem a kiadócég, sem a fejlesztőstúdió nem volt valami bőkezű az információkat illetően, csak a kedvcsináló videóban gyönyörködhettünk, azonban az angol GamesTM magazinnak sikerült elbeszélgetni a játékot fejlesztő Darkworks tagjaival, akik voltak olyan kedvesek, és elárulták egy s mást a játékukról.
Egy ismeretlen forrás szerint idén egy újabb Lego Indiana Jones játékot köszönthetünk, de a fejlesztők szerint egy újabb Star Wars játék sincs kizárva.
Pont a napokban-hetekben élem újra a Gothic 3 korszakomat, és mit ad isten, új információk kerültek napvilágra a fejlesztőcég új játékával, a Risennel kapcsolatban!
Nem újdonság a játékiparban a vallási téma, mint alapvetés, voltak jó és kevésbé jó próbálkozások is, és csak remélhetjük, hogy jelen hírünk tárgya előbbiek táborát fogja gyarapítani.
Japán egyik vezető kiadó- és fejlesztőcége, a Capcom ma bemutatta, milyen játékokat fog megjelentetni 2009 első negyedévében. A listát elnézve nem lehet okunk panaszra.
Elérkezett a pillanat: most megtudhatjátok, hogy kik nyerték karácsonyi játékmaratonunk díjait...
Next-gen konzolokon már letölthető a játék demonstrációja, amit kipróbáltunk -- és jól elcsodálkoztunk rajta...
Véget ért 2008 Játékosszempontból ismét egy remek, bár nem kiemelkedő évet zárhattunk, de ettől még tisztes módon szeretnénk búcsúzni tőle...
Kiderült, hogy a Juice Games egy titkos játékon dolgozott, azonban a THQ fejeseinek köszönhetően ezt már sosem fogjuk kipróbálni.
A Battlefront-sorozatról elhíresült Pandemic Studios fejlesztőitől hamarosan érkező legújabb Gyűrűk Ura játékról érkeztek információk.
A Call of Duty játékok az elmúlt hat év során rengeteg példányban keltek el, és be kell hogy lássuk, nem érdemtelenül.
Már úgy hiányzott egy alternatív játék, amelyről írhatunk most, hogy többek között a Mount & Blade-láz is lecsengett a szerkesztőségben. Én megtaláltam a legújabb lehetőséget!
A gazdasági válság eddig látszólag elkerülte a Microsoftot, most azonban az operációs rendszereiről és remek kiadott játékairól híres redmondi vállalat is leépítésre kényszerül.
Kifaggatták a Bethesda egyik emberét a Fallout 3 kiadása utáni terveikről, és meglehetősen szomorú dolog derült ki a több tucat "Év játéka" díjjal kitüntetett szerepjátékkal kapcsolatban.
Azt hiszem, a GameTap a Régi Jó Játékok és a Steam mellett az egyik olyan online terjesztőrendszer, amelyet nem sok embernek kell bemutatni...