8,5 millió letöltött The Walking Dead-epizód
A Telltale berkeiben készült The Walking Dead játékból 8,5 millió epizód talált gazdára, ezzel közel 40 millió dollár bevételt elérve.
A Telltale berkeiben készült The Walking Dead játékból 8,5 millió epizód talált gazdára, ezzel közel 40 millió dollár bevételt elérve.
Hosszú pályafutásának végre a végére ért a PlayStation 2: a Sony a világ minden táján leállította a konzol gyártását.
A God of War sorozatról minden bizonnyal nem a többjátékos mód jut az ember eszébe, a Sony Santa Monica azonban szeretne változtatni ezen, így a tavasszal megjelenő előzményrész Ascensionben már a haverokkal is gyepálhatjuk egymást az istenek kegyeiért.
Megnéztünk egy másfél órás Mass Effect 3 elemzést, gyönyörködtünk pár nagyon szép cosplay ruhában, aztán elmentünk egy játékteremmel kombinált étterembe.
A Telltale azon dolgozik, hogy a The Walking Dead első évadának mentését importálni tudjuk a sorozat második évadába.
A GfK Chart-Track nyilvánosságra hozta, hogy az Egyesült Királyságban az elmúlt évben mely játékokat vették a legszívesebben.
Új LEGO-univerzum van feltörekvőben, melyhez persze videojátékok is jönnek. Rögtön három került bejelentésre, egy pedig már ki is próbálható az interneten.
A Guild Wars 2 játékosainak jelentős része tépi most a haját, mert az új esztendő első napjait egy permanens kitiltás teszi emlékezetessé. Hiába, az ArenaNet ért a dramaturgiához.
Ennyi volt, nem lesz több fejlesztés, új tartalom vagy javítás az Age of Empires Online-hoz, mert a projektet leállították a Microsoftnál. Ugyanakkor a játék továbbra is üzemelni fog -- ez végső soron jó hír.
A THQ eddig abban bízott, hogy a csődeljárás gyors lefolytatása után új életre kelhetnek, de sajnos úgy tűnik, nem kedvez a kiadónak a most kialakult helyzet.
Már kipróbálható a World of Warcraft 5.2-es javítása, melyben új raidek várnak, továbbá a játékmeneten is sikerült finomítani a Mists of Pandaria premierje óta.
A 2013-as esztendő komoly változásokat eredményezhet a videojáték-iparban, hisz ez évre várhatók a következő generációs konzolok jelentősebb képviselői, kapunk új GTA-t, sőt, előretörnek a nyílt forráskódú platformok, mint a Linux és az Android. Lássuk, mik lehetnek az év legnagyobb sztorijai!
A Wii U online rendszerében több furcsasággal is találkozhattak már a felhasználók, de ez az új fejlemény az eddigi legdurvább.
A GameStop részvényei estek a használt játékokat blokkoló módszer hallatán, Michael Pachter szerint azonban nincs miért aggódni.
A Sterne Agee elemzője szerint a Nintendo Wii U startja egy kisebb csalódás volt, miután a karácsonyi szezonban a várakozások alatt teljesített a gép.
A Roviónak nagyon boldog volt a karácsonya, hiszen az Angry Birds franchise egyes tagjait összesen 30 millió példányban töltötték le.
A City Interactive kitűzte a Sniper: Ghost Warrior 2 végleges dátumát. A játék március közepén fog a boltok polcaira kerülni.
Egy állítólagos céges jelentés szerint a Sony kiiktatná a használt játékokat az új PlayStationnel. A gyártó nem volt hajlandó kommentálni a pletykát, mely persze a NeoGAF-en indult útjára.
Szép csendben eltűnt pár activisionös játék a Steamről, beleértve a 007 Legendst, a Blurt, a Bloodstone-t és az SoF: Paybacket. Magyarázat nincs.
Az ultranehéz Misery mod második változata immár mozgásban is megcsodálható, és nem kevésbé vonzó, mint az első volt. Dátum persze nincs, kész lesz, ha végre kész lesz.
Megérkeztek az első információk a Tomb Raider multiplayerről: legalább két játékmód, több karakter, részben rombolható környezet.
A PlayJam csapata a Kickstarteren gyűjt pénzt arra, hogy elkészíthessék a GameStick névre keresztelt, Androidot futtató konzoljukat.
Az Activision közölte: a tegnap megjelent The Walking Dead: Survival Instinct videó nem egy hivatalos anyag, csak egy rajongó munkája.
Végszóra, de sikerült: összegyűlt a szükséges pénz az Elite: Dangerous elkészítéséhez, megkezdődhet a tényleges fejlesztés.