Age of Empires III: The Asian Dynasties - Indiai körút
Amint ígérte Brian Reynolds, itt az első beszámoló az egyik népről, pontosabban India népéről. A másik kettőre még várnunk kell egy kicsit.
Amint ígérte Brian Reynolds, itt az első beszámoló az egyik népről, pontosabban India népéről. A másik kettőre még várnunk kell egy kicsit.
A repkedő digitális poligongalambok minden bizonnyal legalább akkora szerepet kapnak majd a Strangleholdban, mint Chow Yun-Fat, azonban a John Woo által rendezett számítógépes játékban sztárok (?) is helyet kaptak, már ami a szinkronokat illeti.
A gigantikus, járművekből alakuló, aztán egymást a fél várossal együtt elpusztító robotok legendája gyakorlatilag gyermekkorom kedvenc rajzfilmje volt; emlékszem, hogyan vártuk együtt a barátokkal transzba esve a legújabb részek vetítéseit.
Az biztos, hogy a stroggok és az emberek alaposan meglepődnek majd, amikor a hatalmas sci-fi ütközetük közepére pingvinek egy csoportja ver tanyát. A kérdés az, hogy mikor kerülnek ki az atomstabil Linux-kliensek a régóta várt sztárjátékhoz.
Újabb képek futottak be egyik titkos favoritomról, és rögtön fájdalmasan fel kellett szisszennem: erről a kis gyöngyszemről még egy szót sem írtunk... Nosza, hiánypótlás következik!
A jó John Romeróról, akinek nevéhez aljas módon hozzá szoktuk tapasztani a "Daikatana" ragadványnevet is, mostanában az online/MMO ágazatban mozgolódik, ahogy arról két korábbi híremben már beszámoltam (lásd lent).
1998-ban megjelent a FreeSpace, majd a rákövetkező évben a második rész is kijött. Azóta a két játék sokakat ejtett rabul nagyszerű játékmenetével és hangulatával.
Fusson, ki merre lát, hiszen idén elkezdődik az apokalipszis korszaka! Nem tudni mi sül ki mindebből, bár lehet, pont az a baj, hogy mégis tudjuk. Uwe Boll ismét akcióban!
Morcos kopasz bérgyilkosunk végre valahára bemutatkozik mindannyiunk előtt. Nem, tudom én, hogy régen jött ki az első rész, de itt a filmváltozat trailerje.
Csak az Isten a megmondhatója, hányszor húzott már minket ki a csávából egy-egy Catalyst driver. Persze mindez csak az ATi tulajokat érinti, de számuk igencsak figyelemre méltó...
Sokaknak már talán elege van a második világháborúban játszódó FPS-ekből, de azért szerintem vannak még rajongók, akiknek soha nem elég. Nekik jó hírrel szolgálhatok.
Az Electronic Arts gondozásában megjelent a legújabb Harry Potter film, A Főnix Rendje virtuális változata. Miután én is azon emberek közé tartozom, akik kedvelik a sorozatot minden formájában, ezért nekiugrottam, amint lehetett.
Bill Roper csapataira kevesen mondanák, hogy nem tudnak élni. Az úriember és barátai, miután távoztak a Blizzardtól, azonnal egy Diablo-szerű akciójáték gyártásába kezdtek és rögtön sikerült jó párszor a szívrohamot hozniuk a rajongóikra.
Ugyan Jack Thompson továbbra is ül a babérjain - hála a égnek -, de ettől függetlenül a Rockstar Games játékait, így a Take Two-t is keményen támadják a különböző szervezetek.
Határozottan közelít a Duke Nukem Forever! Most komolyan: szerintetek van még olyan olvasónk, aki nem nevet egy nagyot e hír hallatán? Na ugye...
Az nVidia egyik legújabb kezdeményezése alapjaiban mozgathatja meg a merev notebook piacot, ugyanis MXM technológiájukkal cserélhető grafikuskártyákkal láthatjuk majd el a jövőben hordozható masinánkat, ami elsősorban a játékos felhasználóknak jókora lehetőséget!
Eltelt megint a két hét, aztán még négy nap, és máris itt a harmadik PC Guru podcast adás; köszönjük a türelmeteket és a rengeteg kérdést, amit feltettetek nekünk! Aki esetleg nem kapott választ, ne keseredjen el, a következő alkalommal is várjuk kérdéseiteket a műsorhoz.
Ahogy arról tavaly karácsony környékén beszámoltam, az akkor tízéves NetDevil komoly ugrásokra készül. Nos, a fiúk tényleg belehúztak: már tudjuk, hogy ők készítik a Lego Universe MMO-játékot, és most első sikerük frissítését, sőt evolúcióját is bejelentették.
Mint arról korábban beszámoltunk, a 10tacle kiadó felvásárolta a kiemelkedően tehetséges Stormregion csapatát, és már javában dolgoznak egy halom új projekten. Nos, ez persze - szerencsére - nem jelenti azt, hogy a régebbi játékaikat elhanyagolnák. Bár ez lenne minden stúdiónál és kiadónál az alap...
Mesés gyermekkorunk kihagyhatatlan figurái voltak, a híres dán csoda, a LEGO! Igen, még napjainkban is milliószám vesznek Lego termékeket az anyukák és apukák a csemetéknek, mit szólnak majd egy univerzumhoz?
Már nem kell túl sokat aludnunk, hogy aztán egy vízalatti városban bolyongva vegyünk üldözőbe kislányokat vagy pusztítsunk el Big Daddyket! Addig is infómorzsa a két szép szemetekért.
A Wastelandet talán ma már be kell mutatni - a régi legendás játék a Fallout "előfutáraként" ette be magát a rajongók kegyeibe, ám azóta gyakorlatilag nem sikerült tovább vinni a dolog fonalát. A 86-os Interplay-EA játék úgy látszik, talán most feltámad.
Végre kiderült, miféle matériával találkozhatnak azok az izgatott úriemberek, akik ellátogatnak a Blizzard hagyományosnak tekinthető show-jára, a BlizzConra. Lesz plutónium mellett behűtött sör is minden bizonnyal, ám valószínűleg csak kevesen utaznak konkrétan e miatt.
Sokan vannak, s valószínűleg az életbe nem érjük el, hogy még a fogalmát is elfeledjük. A csíterek kora továbbra is virágzik, eddig nem született meg a fő megoldás...