Hírek

GC 2015: A Sony nem lesz kint

GC 2015: A Sony nem lesz kint

A Sony kihagyja az augusztusi Gamescomot, és inkább az október végén esedékes Paris Games Weekre mennek ki friss bejelentésekkel.