Kérjük jelentkezz be!

24 - Huszonnégy

My name is Jack Bauer...
#353077 czibiklaszlo 2009. január. 20. 20:19
czibiklaszlo
Nem birtam magammal és nem birtam megállni hogy egy nap/ egy rész igy kivégeztem az első évadot, mint Jack tudjukkit a végén

Elkezdtem a másodikat.
#351374 czibiklaszlo 2009. január. 17. 20:26
czibiklaszlo
Én 1-től 6-ig 1x láttam.
Szerencsére most hogy újrakezdtem csak nagyon-nagyon homályosan emlékszem
Szóval: tra-la-la tra-la-la.
Üdv.
#351358 Ragnos 2009. január. 17. 20:02
Ragnos
Én már az egész sorozatot újranéztem...az 1. és 4. évadot 3-szor láttam, a 2-3. évadnál is a részek 2/3-át sztem 3-szor láttam. 5. évadból az első 7 részt 2-szer láttam, a többit 3-szor. 6. évadot kétszer láttam.
#351344 czibiklaszlo 2009. január. 17. 19:48
czibiklaszlo
Ennek tiszteletére elkezdtem nézni az első évadtól -zsinórba.
Minden este megnézek egy azaz 1 db részt -órát.
El leszek egy ideig.
#349074 Ragnos 2009. január. 13. 17:23
Ragnos
7. évad premier - 7x01- 7x04:

Erre vártam már vagy egy éve... és természetesen megérte. "Elég jól" összerakták ezt a 4 részt, ha ezt a színvonalat sikerülne fenntartani...
Bizakodó vagyok,de azért volt egy 6. évad, ami szintén nem kezdett rosszul és tudjuk, hogy mi lett: az első néhány rész után mélyrepülés. Bár azért nem volt rossz az sem, csak éppen sehol nem volt mondjuk a 3. évadhoz(vagy az első 5 közül bármelyikhez) képest.
#326635 Ragnos 2008. december. 13. 15:08
Ragnos
LOL...Ügyesek a fordítók.
#326491 Pozandr 2008. december. 13. 10:16
Pozandr
#321099 :: sleazy (2008. december. 02. 15:59)
The following takes place between 8:00 am and 8:17 am. Events occur in real time. Az első 17 perc, a hetedik évadból:
Kedvelem az ilyen promokat, bar latnam mar!

Tegnap megint volt egy hulyeseg a forditasban: Chloe ul az etteremben, a pasas odamegy hozza, megdicseri Chloe notebookjat, megkerdezi: sosem latott meg ilyet, mi ez? Mire Chloe: egy negyes szintu sokkolo...
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#321099 sleazy 2008. december. 02. 15:59
sleazy
The following takes place between 8:00 am and 8:17 am.
Events occur in real time.

Az első 17 perc, a hetedik évadból:
#320289 Ragnos 2008. november. 30. 21:04
Ragnos

#320231 Ragnos 2008. november. 30. 20:07
Ragnos
Igazából a 6. évadnál volt jellemző szvsz. Jó volt a kezdés, de aztán visszaesett. 1-2 évadnál előfordult, hogy az utolsó pár rész gyengébb volt, pl. 2. és 5. évad, mert ott már

Sztem a 3. évad volt a legjobb.

A Redemption meg prequelnek tényleg jó volt, aztán majd meglátjuk, hogy milyen lesz az S7. Volt arra idejük, hogy jóra csinálják, meg úgy néz ki, hogy most már lesz egy kis vérfrissítés is. Pl. szakítanak a tömegpusztító fegyverekkel(atombomba,vírus,ideggáz, stb.), új helyszín, a hatodik évad szereplőgárdájából meg úgy néz ki, hogy nem sok mindenki marad meg.
#316392 Ragnos 2008. november. 22. 12:09
Ragnos
Van még pár jó azért, pl. "Te megakadályozhatod, amit az FBI tervez." vagy "Nem én tettem."
"Te vagy az egyetlen? Elég választ kaptál már. "
#316214 Ragnos 2008. november. 21. 20:39
Ragnos
1-2 elfogadható mondat van benne, a többi hülyeség. "Veszélyben van minden polgármester." LOL
#316207 Pozandr 2008. november. 21. 20:21
Pozandr
#316085 :: Ragnos (2008. november. 21. 15:35)
Úgy néz ki, hogy a youtube-ról lekerült, de itt egy link egy másik videómegosztóról: link
Ragnos írta:

Úgy néz ki, hogy a youtube-ról lekerült, de itt egy link egy másik videómegosztóról: link


Azert ebben is van jópár fordítási hiba...
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#316085 Ragnos 2008. november. 21. 15:35
Ragnos
Úgy néz ki, hogy a youtube-ról lekerült, de itt egy link egy másik videómegosztóról: link
#315966 Pozandr 2008. november. 20. 23:46
Pozandr
#315650 :: Ragnos (2008. november. 20. 14:16)
Igen, természetesen eredeti jelentésében gondoltam, hogy profi, vagyis, hogy az a foglalkozása, abból él. Viszont nem eredeti jelentésében nem használhatjuk a szót, mert eléggé amatőrök.(aminek itt a nem eredeti jelentése használatos) Egyébként nézzétek meg youtube-on a Cool-on leadott 7. évad előzetest. A fordítás khhmmm...nagyon "jó".
Ragnos írta:

Nézzétek meg youtube-on a Cool-on leadott 7. évad előzetest. A fordítás khhmmm... nagyon "jó".


Be tudnád linkelni? Több keresőszóval próbáltam megtalálni, de nem sikerült.
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#315650 Ragnos 2008. november. 20. 14:16
Ragnos
Igen, természetesen eredeti jelentésében gondoltam, hogy profi, vagyis, hogy az a foglalkozása, abból él. Viszont nem eredeti jelentésében nem használhatjuk a szót, mert eléggé amatőrök.(aminek itt a nem eredeti jelentése használatos) Egyébként nézzétek meg youtube-on a Cool-on leadott 7. évad előzetest. A fordítás khhmmm...nagyon "jó".
#315258 Ragnos 2008. november. 19. 15:29
Ragnos
Annyira igénytelen volt, hogy hallás alapján jobbat fordítok. Angol felirat alapján pláne. Pedig én csak egy középiskolás diák vagyok, nem pedig profi fordító.
#315038 Pozandr 2008. november. 18. 20:02
Pozandr
#315019 :: Ragnos (2008. november. 18. 19:10)
Én azért ölni tudnék, ha valaki lefordítja a CTU-t. Főleg, ha még a felirat/szinkron többi része is gyenge, pl. az 5. évadot megvettem DVD-n és nagyon gáz volt a felirat. Ráadásul még a CTU-t is TEE-re fordították. Meg tele volt félrefordításokkal, a magázás meg tegezés össze-vissza volt, pl. Logan letegezett mindenkit. Meg egy párbeszéden belül az egyik mondatban még magázta, a másikban tegezte, a harmadikban megint magázta. Ilyenek voltak. Ilyen feliratot hogy adhat ki valaki a kezei közül?
Ragnos írta:

Ilyen feliratot hogy adhat ki valaki a kezei közül?


Egyszerűen. De biztos felvette érte a pénzt. A kiadónak meg ellenőriznie kellett volna a fordítást, és visszaküldenie.
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#315019 Ragnos 2008. november. 18. 19:10
Ragnos
Én azért ölni tudnék, ha valaki lefordítja a CTU-t. Főleg, ha még a felirat/szinkron többi része is gyenge, pl. az 5. évadot megvettem DVD-n és nagyon gáz volt a felirat. Ráadásul még a CTU-t is TEE-re fordították. Meg tele volt félrefordításokkal, a magázás meg tegezés össze-vissza volt, pl. Logan letegezett mindenkit. Meg egy párbeszéden belül az egyik mondatban még magázta, a másikban tegezte, a harmadikban megint magázta. Ilyenek voltak. Ilyen feliratot hogy adhat ki valaki a kezei közül?
#314858 Chocho 2008. november. 18. 12:19
Chocho
#314849 :: Pozandr (2008. november. 18. 10:51)
Ragnos írta: Kérdések: Kedvenc szereplők? A nagyon szűkített kör: Tony, Michelle, David Palmer, Chloe, Buchanan, Saunders, Bierko, Chase, Edgar meg még van egy pár Legjobban utált szereplők? Sherry Palmer (+ második nézésre Kim elég idegesítő volt a 2. évadban) Kedvenc évad? 3. Legrosszabb, vagy inkább legkevésbé jó évad? 6. Kedvenc rész? 1x24 meg még van pár jó: 1x23,1x20,3x08,3x18,6x04, stb. Legkevésbé jó rész? Passz...
Kedvenc szereplők: Chloe (mindentudo szampitogepguru) es Morris (nagyon jol jatszik), Tom Lennox (kezdetben kisse ellenszenves volt, de kesobb szimaptikussa valt), es Bill Buchanan (jol vezeti a CTU-t). Legjobban utált szereplők: kavarogep Sherry Palmer. Kedvenc evad: masodik es negyedik. Legrosszabb, avagy legkevesb jo evad: talan az otodik, . Persze csak emiatt, egyebkent a szokott minoseget adja. Kedvenc resz: sok van, de nalam ketto kiemelkedik, asszem a 2x20, amikor Jack, egy sebesult informator, es egy no bemegy egy rendelointezetbe, es az ott dolgozo nover nem akarja oket beengedni a biztonsagi ajton... Kihivom a rendorseget - mondja. Mire Jack fegyvert rant es raordit: En vagyok a rendorseg! A negyedik evadban meg amikor Chloe lelovi a ratamado terroristakat egy M16-tal. Legkevesbe jo resz: szerintem a 6x01. Es hogy miert? Eszrevettetek, hogy egyszer sem hangzott el a tegnapi a CTU nev? Csak elharitaskent emlegettek. Remelem, ez nem lesz igy a kovetkezo 23 reszben.
Pozandr írta:

Eszrevettetek, hogy egyszer sem hangzott el a tegnapi a CTU nev? Csak elharitaskent emlegettek. Remelem, ez nem lesz igy a kovetkezo 23 reszben.


Szerintem ez nem baj. Ha valaki frissen ugrik be a sorozatba, csak les, hogy mi az a szítíjú. Ha azonban azt hallja, hogy elhárítás, kezdi kapizsgálni. Hogy Király Lindát idézzem: "Hisz magyarok vagyunk, neeem???"
Gaming is believing.
#314849 Pozandr 2008. november. 18. 10:51
Pozandr
#302692 :: Ragnos (2008. október. 25. 18:52)
Már csak 1 hónap a Redemptionig(7.évad prequel), viszont január még sajnos messze van. Már szenvedek. (diagnózis: krónikus 24-hiány ).. Lehet, hogy sokadjára is meg kéne nézni egy-két évadot, már mindegyiket láttam legalább kétszer, az elsőt 3-szor, + innen-onnan néhány részt 3-szor vagy 4-szer. kérdések: Kedvenc szereplők? A nagyon szűkített kör: Tony, Michelle, David Palmer, Chloe, Buchanan, Saunders, Bierko, Chase, Edgar meg még van egy pár Legjobban utált szereplők? Sherry Palmer (+ második nézésre Kim elég idegesítő volt a 2. évadban) Kedvenc évad? 3. Legrosszabb, vagy inkább legkevésbé jó évad? 6. Kedvenc rész? 1x24 meg még van pár jó: 1x23,1x20,3x08,3x18,6x04, stb. Legkevésbé jó rész? Passz...
Ragnos írta:

Kérdések:
Kedvenc szereplők?
A nagyon szűkített kör: Tony, Michelle, David Palmer, Chloe, Buchanan, Saunders, Bierko, Chase, Edgar meg még van egy pár
Legjobban utált szereplők? Sherry Palmer (+ második nézésre Kim elég idegesítő volt a 2. évadban)
Kedvenc évad? 3.
Legrosszabb, vagy inkább legkevésbé jó évad? 6.
Kedvenc rész? 1x24 meg még van pár jó: 1x23,1x20,3x08,3x18,6x04, stb.
Legkevésbé jó rész? Passz...


Kedvenc szereplők: Chloe (mindentudo szampitogepguru) es Morris (nagyon jol jatszik), Tom Lennox (kezdetben kisse ellenszenves volt, de kesobb szimaptikussa valt), es Bill Buchanan (jol vezeti a CTU-t).
Legjobban utált szereplők: kavarogep Sherry Palmer.
Kedvenc evad: masodik es negyedik.
Legrosszabb, avagy legkevesb jo evad: talan az otodik,
. Persze csak emiatt, egyebkent a szokott minoseget adja.
Kedvenc resz: sok van, de nalam ketto kiemelkedik, asszem a 2x20, amikor Jack, egy sebesult informator, es egy no bemegy egy rendelointezetbe, es az ott dolgozo nover nem akarja oket beengedni a biztonsagi ajton... Kihivom a rendorseget - mondja. Mire Jack fegyvert rant es raordit: En vagyok a rendorseg!
A negyedik evadban meg amikor Chloe lelovi a ratamado terroristakat egy M16-tal.
Legkevesbe jo resz: szerintem a 6x01. Es hogy miert?


Eszrevettetek, hogy egyszer sem hangzott el a tegnapi a CTU nev? Csak elharitaskent emlegettek. Remelem, ez nem lesz igy a kovetkezo 23 reszben.
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.