Kérjük jelentkezz be!
Battlefield 2142

Battlefield 2142 és kiegészítői

A Battlefield sorozat futurisztikus epizódja is elkészült; 2142 írunk és a napot hatalmas titánok takarják el, amik csak arra várnak, hogy csapatoddal sziven szúrd a rekatort...
#347355 BelsoValtozas 2009. január. 10. 13:53
BelsoValtozas
Tudom hogy a 9300 nem egy csoda, laptopom van, ami ugye nem játékszer. Ettől függetlenül a kari azért a Dead Space-t, Bioshock-ot, Gears of War-t, Witcher-t is elvitte a hátán medium körüli beállításokkal, ezek meg ugye mind szebbek a BF-nél. Azért sajnálom a játékot
#347346 Blase 2009. január. 10. 13:46
Blase
A 9300 nem a legjobb. Ettől fügetlenül szerintem egy drivercsere is megoldhatja, illetve a video beállítások csökkentése.
#347333 BelsoValtozas 2009. január. 10. 13:25
BelsoValtozas
Leszedtem a demót, egyrészt nem ájultam el tőle, másrészt szaggatott, el se hittem. Core 2 duo, 2.26 Ghz, 4 GB Ram, geforce 9300. Nem egy csúcsgép, de azért csodálkoztam. Még azért teszek vele egy próbát, hátha csak a kezdet volt nehéz...
#347328 Commander03 2009. január. 10. 13:12
Commander03
#347314 :: Blase (2009. január. 10. 12:13)
Szerintem megéri megvenni. Bár nekem sincs meg de az új unlockok miatt mindenképp érdemes. Van egy-két igen hasznos cucc. A másik pedig hogy az új pályák is jók lehetnek. Bár nem tudom mennyi ilyen szerver van e biztos van egy pár ahol ki lehet őket próbálni.
CD Galaxisba most pl megveszed 2000 HUFért 18.ig A másodikrészét úgyszintén Én már megrendeltem
#347314 Blase 2009. január. 10. 12:13
Blase
Szerintem megéri megvenni. Bár nekem sincs meg de az új unlockok miatt mindenképp érdemes. Van egy-két igen hasznos cucc. A másik pedig hogy az új pályák is jók lehetnek. Bár nem tudom mennyi ilyen szerver van e biztos van egy pár ahol ki lehet őket próbálni.
#341307 ardes 2009. január. 02. 14:53
ardes
#340784 :: BelsoValtozas (2009. január. 01. 20:04)
Még azt szeretném kérdezni, hogy a kieg nagyon kell hozzá? Vagy azzal mennyivel jobb, teljesebb az élmény?
Szia!
Véleményem szerint a kiegészítő meg nem léte annyival ront az élményen,hogy van három ritka térkép amire nem enged be,de azon kivül az élményből szerintem nem von le,senem teszi nehezebbé a dolgodat,ha nincsen meg a kiegészítő.....
Nekem még most sincs meg a kiegészítő,és nem érzem hiányát egyébként,max akkor fogsz rá vágyni,ha az alapjátékban mindent megnyitottál már.....
Higher and higher.
#340784 BelsoValtozas 2009. január. 01. 20:04
BelsoValtozas
Még azt szeretném kérdezni, hogy a kieg nagyon kell hozzá? Vagy azzal mennyivel jobb, teljesebb az élmény?
#340773 ardes 2009. január. 01. 19:59
ardes
#340738 :: BelsoValtozas (2009. január. 01. 19:35)
Hello! Nagyon érdekel a játék, mostanában rákaptam a multis játékokra. Azt szeretném megkérdezni, hogy megéri még ebbe beruházni? Mármint sokan nyomják még? Kezdőként megéri elkezdeni? Satöbbi? Előre is köszi
Szia!
Természetesen megéri mivel ma már igencsak potom pénzért hozzájutsz egy nagyszerű játékhoz.
Ma is sokan játsszák még,mindig találhatsz kedvedre való szervert is!
Itt most 50%(!)-os engedménnyel juthatsz hozzá,ami már önmagában is nagy szám(és nekem is újdonság)
Kezdőként is simán megéri,mert igazából ha tetszik és élvezed,gyorsan tanulod de persze profivá csak hosszú gyakorlás után válsz
Ehhez még ajánlom EZT a tesztet és teljes a kör.
Remélem mindent fontosat leírtam neked
Higher and higher.
#340738 BelsoValtozas 2009. január. 01. 19:35
BelsoValtozas
Hello! Nagyon érdekel a játék, mostanában rákaptam a multis játékokra. Azt szeretném megkérdezni, hogy megéri még ebbe beruházni? Mármint sokan nyomják még? Kezdőként megéri elkezdeni? Satöbbi? Előre is köszi
#330500 ardes 2008. december. 18. 16:21
ardes
#329209 :: Odyn (2008. december. 16. 18:24)
Na igen.... Már felhívtam a terméktámogatást, és ők adták ezt a veteran.battlefield.com oldalt, de amikor mondtam hogy ezzel sem működik, már nem tudtak mit válaszolni. Az accountok, és a CD kulcsok mind egyazon e-mail címhez vannak regisztrálva, bár van egy eltérés. A BF2-es account nevemben van szögletes zárójel, amit ugye a 2142 nem engedélyez, csak a "soldier name"-nél (ott már úgy van ahogy BF2-ben is). Gondoltam rá, hogy ez a hiba oka, de minden regisztrációnál e-mail címet kér. Akárhogy is, még mindíg ott vagyok ahol a part szakad Mindenesetre köszi a választ ardes, és kérnék másokat is ha van ötletük, írják meg. Előre is THX.... Odyn
A nick-készítés nem változott semmit, annyi a rendhagyó, hogy aki rendelkezik BF2-vel, az részt vehet az EA „veterán programjában” és lefoglalhat előre nevet. Ennek persze főleg a megjelenés előtt volt értelme, de most is működik, aki csak karácsonyra kapja meg, annak ez egy jó lehetőség, nehogy más regisztráljon Vérpistike néven. Ha megtesszük, akkor játék közben a pontlistánál piros 2-es lesz a nevünk előtt.
Ezt egy másik oldalon találtam én csak ennyit tudok,legfeljebb annyit hogy ha tudod pontosan,hogy mik a lépések,akkor sorban pontosan próbáld meg.....
Higher and higher.
#329209 Odyn 2008. december. 16. 18:24
Odyn
Na igen.... Már felhívtam a terméktámogatást, és ők adták ezt a veteran.battlefield.com oldalt, de amikor mondtam hogy ezzel sem működik, már nem tudtak mit válaszolni. Az accountok, és a CD kulcsok mind egyazon e-mail címhez vannak regisztrálva, bár van egy eltérés. A BF2-es account nevemben van szögletes zárójel, amit ugye a 2142 nem engedélyez, csak a "soldier name"-nél (ott már úgy van ahogy BF2-ben is). Gondoltam rá, hogy ez a hiba oka, de minden regisztrációnál e-mail címet kér.
Akárhogy is, még mindíg ott vagyok ahol a part szakad

Mindenesetre köszi a választ ardes, és kérnék másokat is ha van ötletük, írják meg.

Előre is THX.... Odyn
#329075 ardes 2008. december. 16. 16:33
ardes
#328618 :: Odyn (2008. december. 15. 22:52)
Sziasztok! Tudna segíteni valaki abban,hogy hogyan lehet aktiválni a "kis piros 2-est" a név előtt a játékban? Annyit tudok, hogy rendelkeznem kell BF2-vel, ami megvan, és regisztráltam is az EA.com-on, valamint a veteran.battlefield.com-n is aktiváltam a játékokat (az Armored Fury, és az Euro Forces kivételével /azokat nem engedte/ ) de még nincs meg a "piros 2-es". Ha valaki tudja a megoldást pls írja meg. Előre is köszönöm.... Odyn
Őszintén szólva,én eddig úgy tudtam,hogy csak a BF2-nek is aktiválva kell lennie,egy használatban lévő accountal,és akkor megjelenik a 2-es ha a 2142 ben is megvagy frankón.....Ennél többet Én nem tudok sajnos
Higher and higher.
#328618 Odyn 2008. december. 15. 22:52
Odyn
Sziasztok!

Tudna segíteni valaki abban,hogy hogyan lehet aktiválni a "kis piros 2-est" a név előtt a játékban? Annyit tudok, hogy rendelkeznem kell BF2-vel, ami megvan, és regisztráltam is az EA.com-on, valamint a veteran.battlefield.com-n is aktiváltam a játékokat (az Armored Fury, és az Euro Forces kivételével /azokat nem engedte/ ) de még nincs meg a "piros 2-es". Ha valaki tudja a megoldást pls írja meg.

Előre is köszönöm.... Odyn
#319191 pageup91 2008. november. 28. 21:10
pageup91
K.Lacee írta:

helló! nekem sztem (sőt biztos) hardveres gondom van mivel elindítom a játékot , belépek valahova minden jó és egyszer csak magától kilép O_o.


Nekem ugyanezt csinálta még amikor megvettem egy jó egy éven keresztül nem is nagyon játszottam vele azt egyszer az egyik patchtől(sztem) egyik pillanatról a másikra megjavult és már nagyon ritkán csinálta ezt de azért igy is kilépkedett soha nem jöttem rá hogy mért de most el se akar indulni mert a lemezem nincs a legjobb állapotban de nem baj majd veszek egy másikat mert már csak 4000 Ft
#319179 ardes 2008. november. 28. 21:01
ardes
#318870 :: K.Lacee (2008. november. 28. 13:16)
helló! nekem sztem (sőt biztos) hardveres gondom van mivel elindítom a játékot , belépek valahova minden jó és egyszer csak magától kilép O_o. valaki tud nekem segíteni?
Hát max,a szokásosak(patch,meg ilyenek)?Ha szerinted hardveres hiba akkor milyen géped van?Nameg más játékokban is csinálja?
Higher and higher.
#318870 K.Lacee 2008. november. 28. 13:16
K.Lacee
helló! nekem sztem (sőt biztos) hardveres gondom van mivel elindítom a játékot , belépek valahova minden jó és egyszer csak magától kilép O_o. valaki tud nekem segíteni?
#314979 ardes 2008. november. 18. 17:38
ardes
#314574 :: Blase (2008. november. 17. 17:03)
Na, én ma kaptam meg a teljes verziót. Eddig csak demóval játszottam, multiplayerbe. Ott elég jó vagyok, jelenleg a 17-ik vagyok. Akit érdekel nézze meg : link Nekem sajnos nem talált egy szervert se és single playerben már elértem 40 pontot de nem léptem rangot, pedig úgy olvastam ha van internet kapcsolat akkor bele fogja számolni. ez amiatt van hogy még nem szedtem le a patchet? Most töltem
Legfőbbképpen töltsd le az 1.50-es pachet és minden klappolni fog
Higher and higher.
#314574 Blase 2008. november. 17. 17:03
Blase
Na, én ma kaptam meg a teljes verziót. Eddig csak demóval játszottam, multiplayerbe. Ott elég jó vagyok, jelenleg a 17-ik vagyok. Akit érdekel nézze meg : link
Nekem sajnos nem talált egy szervert se és single playerben már elértem 40 pontot de nem léptem rangot, pedig úgy olvastam ha van internet kapcsolat akkor bele fogja számolni. ez amiatt van hogy még nem szedtem le a patchet? Most töltem
#304464 sleazy 2008. október. 28. 15:28
#304440 Hannibal 2008. október. 28. 14:12
Hannibal
Sziasztok!
Nem rég kaptam meg az egyik haveromtól a Battlefiled 2142 Northern strike kiegészítő változatát, de nem tudom letölteni addig eljutottam hogy ezt EA Download Manager letöltötem, de mikor beindítotam akkor én sehol sem találtam olyan írást hogy game store csak olyat hogy EA store akkor felvitt valamiylen EA oldalra de ott meg nem találtam purchase-t így most telejesen meg vok akkadva. Léci valaki segítsen már egy részletesebb letöltési leírással ide leírva vagy a hannibal56@freemail.hu címre küldve.
#303617 ardes 2008. október. 27. 13:47
ardes
#303508 :: pageup91 (2008. október. 27. 10:57)
Gondoltam hogy ez lessz a válasz hogy gyakorololjanak de akkor gyakoroljon single player-en és nekem nem az a bajom hogy lelövik mert az velem is elő fordul de hogy neki repülni a falnak,fáknak, földnek azért ahoz tehetség kell De mondom a legidegesitöbb ha egy helyben állnak és nem csinálnak semmit csak foglalják a helyet a szerveren lépjen ki ha nem játszik
Mindig vannak olyanok akik még akkor kezdik amikor te már régen "benne vagy",ezért igazából nem érdemes senkit megbélyegezni,én is ilyen voltam ment is a sok "Sorry man"
Higher and higher.
#303508 pageup91 2008. október. 27. 10:57
pageup91
Gondoltam hogy ez lessz a válasz hogy gyakorololjanak de akkor gyakoroljon single player-en és nekem nem az a bajom hogy lelövik mert az velem is elő fordul de hogy neki repülni a falnak,fáknak, földnek azért ahoz tehetség kell

De mondom a legidegesitöbb ha egy helyben állnak és nem csinálnak semmit csak foglalják a helyet a szerveren lépjen ki ha nem játszik
#303471 pageup91 2008. október. 27. 08:57
pageup91
Attól én is falra mászok amikor átrak a vesztes csapatba ja és a sok szerencsétlentől nem is értem minek játszanak főleg akik belépnek azt álnak egy helybe csak foglalják a helyet a szerveren, illetve akik beülnek a helikopterbe azt amikor már 73szorra zuhan le és már vagy 60szor kértem szépen hogy had repüljek már én akor csak beír valami olyat hogy "shut up loosser" nem tom mit gondol azt ha én ülök be elösször a gépbe akkor meg megpróbál lelöni egy légvédelmi ágyuval nem is értem az ilyen szerencsétleneket hogy mért kel kinyirni a saját csapat társad ha jobb nálad?
#303191 Preda 2008. október. 26. 15:42
Preda
#303071 :: ardes (2008. október. 26. 11:12)
Szia,örülök hogy te is a jövő katonája lettél Mennyire vagy jártas BF-ekben?
Ez az első Battlefield amivel játszok eddig inkább a CoD szériát próbálgattam, de abból is csak a CoD 4 tetszik.

Nagyon tetszik ez a szint khm...akarom mondani rang lépés a játékban. Sok kis extrát megkapunk amitől még erősebbek leszünk. Csuda jó! (Ez a dolog tetszett meg a CoD4 multiban is. )
Csak az a baj, hogy sok a béna játékos akik miatt elvesztjük a fordulót.
Pl.: Hiába ül a tankban fölöttem a csávó a sorozatlövőn nem lövi az ellenséget a tetőn, azt is nekem kell leszedni. Csak nézelődik. -.-
De ha kikapok egy jó csapatot, úgy lezúzzuk az ellenséget, hogy az csak pislog. (De általában ilyenkor átrak néha a vesztes csapatba. -.- )

Szóval baromi jó ez a játék!