Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#261737 czibiklaszlo 2008. augusztus. 19. 11:46
czibiklaszlo
Handmaiden már nem tanit mert kitanultam mindent és azt mondta most már csak élesben kell használnom a technikát .Mesélt már az apjáról is igy szerintem ,hacsak Visas nem kavarbe a dolgokba akkor lesz valami.Egyedül attol tartok hogy mivel Baónak és a banyának velem kell lennie akkor sikerni fog e mind Handmaiden,mind Atton átállitása.Tudom ez kicsit telhetetlenül hangzik de azért remélem sikerül.Köszi Ferdzso mester.Ja és az tényleg igaz hogy Attont nem szabad magunkkal vinni a Nar Shadaan-ra?l
#261645 ferdzso 2008. augusztus. 19. 09:10
ferdzso
hát, ezekre már nem igazán emlékszem újra kéne tolnom a gamet a Handmaiden vs Visas cucc igaz, csak ott óvatosan kell bánni Handmaidennel, és nem sértődik be. vele az echani cuccost csináld, rendesen. én úgy emlékszem, hogy Baot a Nar Shadaan lehet átállítani, amikor is ott lesznek az ártatlanok, és megmented őket. akkor azt tudom, hogy kap millió jó oldali pontot, és Bao is bírja. viszont azt is hallottam, hogy Baohoz kell kreia
#261642 czibiklaszlo 2008. augusztus. 19. 09:04
czibiklaszlo
A jósággal nincs gondom ,mert idáig egy sötét pont jött csak össze azt a banyátol kaptam.Ami érdekelne a jedi képzés:egyrészt velem van Handmaiden és elég jól haladok vele .Most landoltam a Dantooineon és viszem magammal ,valamint Baó is velem van.Pontosan az érdekelne hogy mikor és hogy tudom őket jedivé faragni.A csajteljesen a bizalmába fogadot ,valamint Baó is velem állandoan és kerülöm a vérengzéseket, de félek nehogy valamit elszurjak.Állitolag ha megérkezik Visas süthetem a kapcsolatomat Handmaidennel, ez igaz?Valamint csak akkor tudom őket képezni ha már én is magasabb osztályba kerültem?Hát kb ennyi
#261639 ferdzso 2008. augusztus. 19. 08:21
ferdzso
mit akarsz tudni?! annyira nem nehéz. csak a jó válaszokat kell adni (amiket eddig kerültél). annyi lesz, hogy több macerás dologgal állsz majd kapcsolatban, hisz itt ha valaki megkér vmire, nem megölöd, hanem a problémája után jársz
#261635 czibiklaszlo 2008. augusztus. 19. 07:16
czibiklaszlo
2 azaz 2 nap teltt el és egy Mester sem ad tanácsot hogy világos oldalon hogy lehet jediket képezni a KOTOR2 -ben Nagyon szomoru vagyok ,pedig eddig még soha nem voltam jó és teljesen tanácstalan vagyok A Telos rendezne Handmaiden-ke a hajón irány a Dantooine.Nehéz a jedi Padawanok élete se egy mester se egy tanács, remélem az erőben kell valami gyenge hullámot segélykérő halovány sikolyom, mert tériteni akarok
#260449 czibiklaszlo 2008. augusztus. 17. 16:35
czibiklaszlo
A KOTOR 2-ben elinditottam egy új karaktert Daco a neve és nem csaj ,valamint kifejezetten jó lesz igérem.Annyira meglepődtem amikor megkaptam a világospontok után járó külső fizika megnyilvánulást hogy hirtelen azt hittem valami bug férkőzőtt a a játékba Reggelóta eljutottam addig hogy a Telos-on lesitteltek és most mehetek a felszerelésért.Eddig soha nem voltam jó és tanácsokat kérek majd egyrészt Atton-al kapcsolatban valamint Baó-val kapcsolatban ,mert feltétlenül jedit akarok faragni belőlük.
#260213 czibiklaszlo 2008. augusztus. 17. 08:45
czibiklaszlo
Ferdzso Mester szavait még annyival egésziteném ki hogy bármelyik oldal mellett döntesz azt alaposan ingadozás nélkül tedd.Légy vagy nagyo-nagyon jó,vagy csont gonosz.Amikor pedig szintet lépsz akkor ugyis azt választod amit akarsz.Érdemes egyébbként az erők közül a gyógyitást ahogy lehetőség van rá egyből fejleszteni,valamint az erővillámokat is nagyon érdemes már az elején tuningolni.Vázlat jelleggel pedig szerintem nyugodtan megnézzhetel egy végigjátszást, max csak egy picit olvasgatol bele hogy mégis hány méter és merre.Persze itt szivesen segit bárki ,csak a játékban vagyunk kegyetlenek és gonoszok
#259967 ferdzso 2008. augusztus. 16. 21:58
ferdzso
én csajjal még nem toltam végig egyben eljutottam a Kashhyyykig csajjal, de gonosz voltam, és hát nem találtam maszkot. és nem volt erőm nézni a pofiját a kettőben meg a csávi aki handmainden helyére kerül már akkor irritált, amikor jóként megtaláltam az enclaveben (esküszöm, nem érdekelt volna hogy kapok dsp-t, akkor is megöltem volna ha lehet ), szal nagyjából miatta nem toltam csajjal
jóként nem sokkal nagyobb a kihívás, max annyi hogy nagyobb türelem kell (mászkál, hogy mindenkinek jó legyen), és nem tudod annyira használni a ds erőket. ennyi. egyébként egyben érdemes jóként tolni. kardod hamarosan lesz
de ha nagyon érdekel a game akkor ajánlom figyelmedbe cikkeim (önreklám rulez )

KotOR

KotOR 2 TSL
#259920 czibiklaszlo 2008. augusztus. 16. 21:20
czibiklaszlo
Lesz kard nyugi ,de egyenlőre még nem jött el az ideje.Majd a rend megbecsült tagja leszel amikor a Dantooine-on megtetted az első lépéseket(nincs az már messze.Én jó még nem voltam igy saját tapasztalatom nincs .Akárhányszor nekikezdetem már az elején elkezdtem rosszalkodni. Jóként egyébbként állitolag nagyobb kihivás de nekem tetszett a sötét oldal is.Csajokat inditottam eddig mindig mert olyan cukik.Alaposan odavernek a csajok is én nem tudok negativumokat felhozzni ellenük legfeljebb hogy elterelgetik az ember figyelmét esetleg
#259908 ferdzso 2008. augusztus. 16. 21:10
ferdzso
max 3man lehettek ,veled együtt, de ez semmi visszaesést nem mutat fejlődés részben, mert az xp egy nagy zsákba megy, amin mindenki oszozik tehát mindenkinek ugyanannyi az xp-je. valószínű azért zaalbar maradt veled, mert amikor csatlakozott, azt mondtad, hogy ő jöjjön, és Carth menjen a bázisra. van csapat választó képernyő, ott tudsz válogatni a 2 társad közt.
a szérumos cucc: mikor mész a csatornák fele, találsz katona holttestet, azoknál lesz szérium. jóként vidd a felsővárosi orvoshoz, majd le a betegekhez. rosszként a hutthoz vidd. kb ennyi
#259903 czibiklaszlo 2008. augusztus. 16. 21:05
czibiklaszlo
Sajna nem lehet.Van egyébbként az a gyógyitó a karantén előtt ahoz érdemes vissza-visszatérni gyógyitgatásra.Később pedig érdemes használni a vissza a hajóra lehetőséget is mert egyből feltöltödnek a megcsappant életerő -csikjaink.Beszél mindenkivel rengeteget és nemcsak a csapattársakkal hanem mindenkivel és ne sies csinálj meg minden küldetést vegyél magadhoz minden tárgyat ,fóssz ki minden tárolot.Az erő legyen veled Padawan
#259878 czibiklaszlo 2008. augusztus. 16. 20:45
czibiklaszlo
A csapattársakat lehet cserélgetni, de a csaj feltétlenül szügséges lesz majd a későbbiekben ,mert lesz olyan rész ahol csak ő tud majd tovább juttatni( nem irom részletesen ,mert minek fosszalak meg tőle .Fogsz te a csatornákban annyit bolyongoni hogy megleled majd a gyógyirt a korra ,hidd el Én egyébbként még a helyszinen kikuráltam őket végleg mindenféle kórból, igaz egyikükse tudta megköszönni utána.Modjuk én csak gonoszkodtam igy az igazi gyógyirt nem nekik adtam Jó kutatást Padawan
#259587 Dragnan 2008. augusztus. 16. 15:19
Dragnan
#259202 :: ferdzso (2008. augusztus. 15. 21:43)
Visasszal nem lehet különösebben összejönni szerintem, hacsak nem értitek ezalatt azt, hogy kettesben nézegetitek a másikat az Erőn keresztül

hát,nem tudom.szerintem teljesen érthető hogy csaj...
Egyébként nem lehet vele összejönni,úgyhogy ne álmodozz
#259202 ferdzso 2008. augusztus. 15. 21:43
ferdzso
Visasszal nem lehet különösebben összejönni szerintem, hacsak nem értitek ezalatt azt, hogy kettesben nézegetitek a másikat az Erőn keresztül
#259187 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 21:30
czibiklaszlo
Hát,
Szerintem csaj A képen középen ő látható és elöl is rendben van .Tehát fenn van neki aminek kell lennie ,lenn pedig nincs semmi olyan ami arra utalna hogy férfi.
#259073 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 20:15
czibiklaszlo
Hát ,olyanokat mondot nekem hogy az nem publikus Egyébbként az összes társ közül egyedül ő volt az aki bármikor játszottam szinte mindig velem volt.Mondjuk őt nem volt nehéz a sötétoldalon magamhoz édesgetni és később jól meg is mártoztattam a testét a sötétoldal fürdőjében Tetszett neki, nekem is Az első részben is csajt inditottam mindig , de ott az összes társamat ki is nyirtam,akit csak lehetet, mert ha gonoszkodik az ember akkor legyen alapos
#258902 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 17:35
czibiklaszlo
Nem, csak már más is kérte és még a mikor irtam akkor közvetlenül történt a kérés és akkor csak egy oldalon mult az egész igy akkor tényleg visszalapoztam és azota ezt mondogatom 14 ,14 igy nem felejtem el Van ott egyébbként rengeteg minden ,de nekem nem mind sikerült, de annyira engem sem izgat.....
#258884 ferdzso 2008. augusztus. 15. 17:15
ferdzso
14. oldal? te komolyan kikerested? vagy mi? nem kell linkelni, annyira nem izgat, csak kérdeztem de ha már kikerested a 14. oldalon...
#258840 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 16:18
czibiklaszlo
Csak a csajok ruházatát cseréli le és légyszives a 14 .oldalra visszalapozni mert ott belinkeltem ,de ezekett a linkeléseket ugy utálom hogy ne kelljen már mégegyszer.Tehát 14 oldal középtájon.Amugy más modot nem használok ezt is csak kizárolag esztiétikai okokból
#258812 ferdzso 2008. augusztus. 15. 15:40
ferdzso
lol, ez mien mod a képen?! Canderous nagyon megszeppenve áll ott szegény, én sajnálom nem veheti le a páncélját
#258750 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 14:09
czibiklaszlo
Onnan van nem titkolom.Egyébbként rendszeresen megveszem mindkét lapot,már nagyon régóta. Én eddig csak csaj karaktert inditottam igy nekem ez a két cicus közti rivalizálás kimaradt teljesen De ami késik az ....
#258713 ferdzso 2008. augusztus. 15. 13:23
ferdzso
hát, ezek ien alap dolgok szal aki játszik, az erre rá is jön ezek a segítsége igazából csak második játszáskor jók. elsőre nem poén.
#258663 czibiklaszlo 2008. augusztus. 15. 11:52
czibiklaszlo
Találtam használati utmutatót a társakhoz
1Atton jóként komolyan kell venni és szereti ha elismerik
sötétként ártatlanok gyilkolása és azt mondani ez szügséges volt
NarShaddan a Genesis-fele információ is szükséges
2Bao-dur Folyamatosan velünk kell lenni-e ,kerülni kell az ártatlanok gyiklásását
sötétként aki ártatlanokat gyilkol elvesziti befolyását kivéve ha Kreia is velünk van folyamatosan
3.Handmaiden a tetteinknem nagyon hatnak ránk viszont beszélgetni kell vele ,valamint az echani harcmodor vele való elsajátitásán

keresztül Amikor Visas belép az életünkbe vagy megsértődik vagy szenvtelen marad
4Visas egyszerüen legyünk kegyetlenek és durvák,de nem vele és elérjük célunkat
5 kutató rengeteget kell vele beszélgetni a tetteink nem nagyon érdeklik
Sötét ez kemény dió mert szereti a köztársaságot és a jediket igy ezekhez jóként kell viszonyulni és máshol kell gonoszkodni.
6Mira rengeteg beszélgetés boncolgatni a multat és csak a jó oldal ,mert gonoszként Hanharr kerül mellénk.
Ezeket egy régi újságból vadásztam főleg a befolyas szerzés a lényeg benne de olyan vázlat-szerűnek hasznos.Ennyi
#258466 andrasp 2008. augusztus. 14. 21:50
andrasp
#258460 :: ferdzso (2008. augusztus. 14. 21:43)
annyira tetszik, ezeket mindig leírjuk. ha megírom ezeket blogomba, akkor linkelitek majd?
Ferdzso én benne vagyok mindenben (nagyából) hát bele is fogok húzni már elkeztem építeni a tiszteletemet a mandik körében de csak a harci körben vagyok eddig vagány Gabif ha sok a befolyásod akkor szépen lassan átállnak a te oldaladra sokáig tart de megéri majd indítok 1 női karit is és megpróbálom Jedivé faragni Disciple-t is . most jut eszembe Carth mint admirális???
#258460 ferdzso 2008. augusztus. 14. 21:43
ferdzso
annyira tetszik, ezeket mindig leírjuk. ha megírom ezeket blogomba, akkor linkelitek majd?