Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#290220 czibiklaszlo 2008. október. 02. 18:36
czibiklaszlo
Seta-mihi Tanácsos akkor ez lehet a baj ,mert mintha ezt a trükkőt is bevetettem volna Ugyhogy köszi, de nincs semmi gáz ,mert nem ez lesz az utolsó végigjátszásom ez tuti Mindenesetre köszi és most már csak abban reménykedem hogy talán ahogy Persian_Warrior tanácsos mondta , később amikor megint találkozunk rájön hogy én vagyok a nagyŐ kÖSZI a jó játékot Sete-mihi tanácsos.A hétvége legyen veled és a többiekkel.
#290198 seta-mihi 2008. október. 02. 18:25
seta-mihi
Darth Lacibá Tanácsos: Remélem nem mondtad Bastillának ,hogy csak haverok maradjunk,mert lehet hogy ez volt a baj. Nem muszáj mindenben egyetértenni vele,de amikor már rólad kezd dumálni,hogy mennyire tisztel meg minden,asszem onnantól kell figyelni hogy mit is mondunk neki.

További jó játékot kívánok mindenkinek.
#290083 czibiklaszlo 2008. október. 02. 17:17
czibiklaszlo
Oké, akkor megnyugodtam és jó játékot.
#290070 themaster 2008. október. 02. 17:12
#290064 czibiklaszlo 2008. október. 02. 17:09
czibiklaszlo
Oké.Egyébbként megérkezet a mentés, mert megint elküldtem?
#290006 themaster 2008. október. 02. 16:19
themaster
Köszi. Egyébként bejutottam a barlangba. Csak egy kicsit gonoszkodi kellett.
#289945 czibiklaszlo 2008. október. 02. 14:51
czibiklaszlo
Nem baj , elküldöm oda is.Mondjuk aztán majd nem kell csodálkozni hogy a fél galaxis majd ugyanugy fog kinézzni, mert valaki csak megkapja ezeket is Küldöm
#289938 themaster 2008. október. 02. 14:44
themaster
A fenébe. Bocsi czibiklaszló rossz címet adtam. Ez a jó
#289935 czibiklaszlo 2008. október. 02. 14:43
czibiklaszlo
Megérkezett a mentés?Mert , már elég régen elküldtem
#289931 themaster 2008. október. 02. 14:41
themaster
Én sem értem miért nem kapom meg az üzit. Régen pedig olyan hamar megkaptam.
#289894 czibiklaszlo 2008. október. 02. 13:49
czibiklaszlo
Elküldtem, de olyant küldtem hogy a jóoldalon vagy és csak vissza kell menned , ha akarsz mert még csatangolhatsz is.Nem kell megijedni hogy a robikat leszámitva mindenki jedi lesz Ha nem jó a mentés akkor szólj nyugodtan és küldők egy még előbbit azaz , mát teljesen olyant hogy csatázol vagy akármi.De ez szerintem jó lesz.CSAÓ és jó játékot.
#289889 themaster 2008. október. 02. 13:19
themaster
Ha küldöl azt megköszönöm.
#289773 czibiklaszlo 2008. október. 02. 05:20
czibiklaszlo
Ez azért lehet ,mert nem kötödöl teljesen egyik oldalhoz sem, magyarán: nem vagy elég gonosz, vagy angyalian jó.Próbálj meg beszélni a társaiddal és gonoszkodni egy kicsit, mert lehet hogy pont annyi elég.Egyébbként ez a barlang nem befolyásolja az üzenetet, csak az hogy elutaztál, mint ahogy Persin_WArrior társam is irta.Küldjek egy mentést? Más: elrabolták tőlem Egyik szemem siir, amásik men nevet:sajnálom a smacit, de kicsit azért ezek a folyamatos csivakodások, már az agyamra mentek.Malak ,kapot azért előtte rendesen.
#289699 themaster 2008. október. 01. 21:22
themaster
Abba a barlangba nem enged be valami olyasmit mond, hogy gyenge vagyok vagy mi.
#289553 czibiklaszlo 2008. október. 01. 19:36
czibiklaszlo
A barlangokba menj be és hátul találsz egy olyan barlangot ahol a multaddal kell szembesülnőd.Mivel gonosz vagy te is ( szerencsére) fogod tudni hogy mit kell tenned Egyébbként a feladatok közt megnézted hogy estleg nem maradt -e ki valami.Másra nem tudok gondolni.
#289552 themaster 2008. október. 01. 19:32
themaster
Kössz. Majd megpróbálok a Koribbanon kolbászolni.
#289541 czibiklaszlo 2008. október. 01. 19:18
czibiklaszlo
Persian_Warrior Tanácsos, köszi , de mármeg is kinoztak minket igy már nincs mese, csak reménykedhetek hogy beugrik neki hogy mi a dolga( smacizni) Themaster amikor a gyilkosságot felgöngyölitetted és kiszabadult a doki beszélni kell vel és ő megszervez egy találkozot a mesterrel, de előtte a kantból a lemezt vissza kell szerezni Bakkeltől.Ezután tudsz beszélni Kavar mesterrel , majd mészárolgatól egy picit és visszamész a kikötöbe a siklóhoz.Miután megérkeztek én álltalában ilyenkor megyek összevissza , de főleg a Korriban-t szoktam felkeresni, mert ekkorára már stabilan ,vagy gonosz vagyok ,vagy álcázom hogy angyalian jó vagyok.Később én mindig megkapom az üzenetet.Szóval nekem igy nem szokot semmi gáz lenni.CSAÓ Tanácsostárs és remélem sikerül kinyirni a királynőt
#289525 themaster 2008. október. 01. 18:58
themaster
Na most a sötét oldalon tolom de az üzenet megint nem jön. Nem értem miért. Már minden bolygóra elmentem amire lehet de mégse jön az üzi.
#289357 czibiklaszlo 2008. október. 01. 16:08
czibiklaszlo
Valoszinűleg ez lehet a gond, meg az hogy hogy mióta a mamucikájáról hirt kapot szinte teljesen ki van cserélve a kis cicus és szinte másról nem is akar dumcsizni. Megértem teljesen igy nem piszgálgatom, egyenlőre tovább( hamarosan ugyis eltávolodunk egymástól, egy picit)Mindenesetere köszi , és remény tovább él bennem hogy egyszer rátapadhatok mint kisded az anyja csöcsére
#289192 czibiklaszlo 2008. október. 01. 07:13
czibiklaszlo
Vadászat elhalasztva.Mondjuk Bastila továbbra sem smacizót, de ez mind semmi ,mert jól elfogtak minket és jól megkinoztak.Később persze kedves bérgyilkos robim kiszabaditott, de akkor is mérges vagyok.Sima vadászmezők helyet , majdnem örökvadászmezők voltak.Most egy kicsit sétálgatni fogok, persze szkafanderben Nehéz Darth Laci Bá világos élete, nagyon nehéz, főleg amikora kinzás alatt hazudnom kellet, máskor bevallok mindent
#288818 czibiklaszlo 2008. szeptember. 30. 15:53
czibiklaszlo
Egyébbként én hálás vagyok hogy nem erőltették rám se a zsugázást, se a versenyeket.Az első részben is rendesen csoda történt hogy Bastila kiszabadult általam Ugyhogy én részemről már letudtam a versenyzést.
#288661 czibiklaszlo 2008. szeptember. 30. 06:07
czibiklaszlo
Nem a nyerés a lényeg Sith Tanácsos társak hanem a részvétel, ugyhogy gratula fiuk Szerncsésen megtaláltam a egy újabb térképet, ráadásul Jolee jó sokat is beszélt közben, persze rendeztem a Csubik sorsát is, szép kis mészárlás volt Nehéz ez a jó oldal később mindig kell valami plusz világos pontokat szerezni hogy fedezzem a mészárlások utáni minuszt Végeztem Csuubi földön , most indulásra készen tanakodok, mert szivem szerint a Dűne-tenger csábitgat és a vadászatok Lehet hogy visszamegyek a küldetések ráérnek
#288559 Tom.ee 2008. szeptember. 29. 20:34
Tom.ee
Én személy szerint a 1 ben jobban szerettem a swoop-ot mindenhol bajnok is lettem de a 2 ben sztem egy kicsit túlbonyolították de azért megvoltak a bajnokságok ott is.
Na Mesterek megyek vissza Erő használó társainkat írtani ! További creditben gazdag napot !
Believe in yourself or no one else will!
#288550 andrasp 2008. szeptember. 29. 20:29
andrasp
#288245 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 29. 15:14)
Sajna Egyébbként, érthetetlen hogy miért nem csinálnak mást
hát Mester én se nagyon remekeltem a versenyzéssel a 2-be néha azért nyertem de bajnok sehol nem lettem
#288245 czibiklaszlo 2008. szeptember. 29. 15:14
czibiklaszlo
Sajna Egyébbként, érthetetlen hogy miért nem csinálnak mást