Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#288231 Handromed 2008. szeptember. 29. 14:42
Handromed
#288141 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 29. 05:45)
Darth Laci Bá Sith Tanácsos társai nevében köszöni eme remek tájékoztatást Seta-mihi Tanácsos Mágia Mester lehet hoy én is kipróbálok ezután egy partit, de semmit nem igérhetek.Más : Jolee-val megindultunk szépen a kapuhoz, de előtte találkoztunk az alakváltó Rulan-al Most szintén eljátszotta a különbőző alakváltos trükkjeit , de nem tudot becsapni.Kinyirtam minden formájában és még kis tachként sem tudot menekülni.Mondjuk , ha ez küldetés , akkor miért kell sötét pontot adni Annyira szomoru vagyok
Áááá köszönöm szépen,végre nyertem .Am még volt a kotor sorozaton kívül Star Wars Rpg? (nem hiszem ,de nem vagyok túl jártas a star wars-ban)
#288141 czibiklaszlo 2008. szeptember. 29. 05:45
czibiklaszlo
Darth Laci Bá Sith Tanácsos társai nevében köszöni eme remek tájékoztatást Seta-mihi Tanácsos Mágia Mester lehet hoy én is kipróbálok ezután egy partit, de semmit nem igérhetek.Más : Jolee-val megindultunk szépen a kapuhoz, de előtte találkoztunk az alakváltó Rulan-al Most szintén eljátszotta a különbőző alakváltos trükkjeit , de nem tudot becsapni.Kinyirtam minden formájában és még kis tachként sem tudot menekülni.Mondjuk , ha ez küldetés , akkor miért kell sötét pontot adni Annyira szomoru vagyok
#288108 seta-mihi 2008. szeptember. 28. 22:43
seta-mihi
ÜDV!

czibiklaszlo: Nagyon köszönöm,megtisztelsz vele,de nem nagy ördöngőség a pazzak!

Handromed padawan: A pazzak lényege,hogy kerek 20 pontot érjél el amit számtalan módon érthetünk el. Először is,mindig jól válaszd ki azt a 4 lapot amivel játszod a partit. Érdemes már az elején venni a kantinban plusz és mínisz lapokat,és ezeket betenni a játékba. Később majd lesznek arany lapok is,amiket megnyersz és megvehetsz ezek is sokat fognak segíteni a játszmában. A másik legfontosabb,hogy nem mindig a 20-as számmal nyersz. Pl: Neked van 18 vagy 19-ed az ellenek meg mondjuk 17,már nyertél is egy kört. A másik legfontosabb hogy ha már vannak olyan kártyáid amelyre az van írva hogy egyben ( - +)akkor ezeket mindenféleként tedd be a pakliba. Ezek a lapok már olyannyira segítenek nyerni hogy Pl: Neked a lapod 23 vagy 24, akkor meg tudod fordítani a lapodat(- +) hogy pont 20 legyen. Na kb ennyit a pazzakról,de nyugodtan írj, hogy ha még mindig nem megy szívesen segítek,csak egy kis dolgot kérek cserébe,térj át a sötét oldalra és megmutatom a sith mágia igazi mivoltát.

Mindenkinek továbbra is játékot kívánok,és már látom a sötét fellegek leple reánk borul. (vagyis eme nagyszerű topicra)
#287839 czibiklaszlo 2008. szeptember. 28. 17:07
czibiklaszlo
Én vadászgatni jobban szerettem.Amugy ezek a versenyek elég élvezetesek voltak.Talán Andrasp mindet meg is nyerte, én mondjuk csak amatőr szinten és szigoruan csak élvezetből, ráadásul csak hébe-hóba .nevezgettem
#287780 themaster 2008. szeptember. 28. 15:52
themaster
Én is inkább swoop racerezek, mint pazzakozok. Nem igazán érdekel a kártyajáték.
#287709 czibiklaszlo 2008. szeptember. 28. 13:05
czibiklaszlo
Na , beugrott hogy Seta-mihi Tanácsos társ szakterülete a zsuga , ugyhogy küldök neki egy üzenetet hogy tartson a témában egy rövid előadást, Remélem hamarosan jeletkezik és lesz segitség.
#287692 themaster 2008. szeptember. 28. 12:46
themaster
Hát én is utálom a kártyázást. Mindig veszítek.
#287688 czibiklaszlo 2008. szeptember. 28. 12:40
czibiklaszlo
Hát, én segitenék szivesen ,de nekem ettől a kártyázástól rémálmaim voltak és ezt a lehetőséget mindig kihagytam.Viszont Sith Tanácsos társaim, segiteni fognak.Üdv egyébbként a csapatban
#287674 Handromed 2008. szeptember. 28. 12:06
Handromed
#287595 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 28. 08:26)
Persze hogy a világos oldalon vagyok, igy épülők be a jedik közé és számolom fel őket Akkor várok türelmesen és nem fenyegetgetem a kardommal tovább.Most csatlakozott Jolee a csapatomhoz ,legalább lesz min röhögni, mert ez olyanokat mond hogy attól tartok az új köpenyem a röhögéstől nehogy sáfrányos legyen Ahogy leértünk a kosárral támadott a kis buta.Mondjuk elég kemény harc volt, de szerintem a tágas tér miatt jobban jártam mintha a vizalatt cseréltünk volna köpenyt
Hello.Lenne egy kérdésem.Van az a kártyajáték.És fogalmam sincs,hogy kell játszani ...1.mindig vesztek 2.elfogynak a lapjaim és nem kapok újakat.
Mit tehetnék? Előre is köszi
#287595 czibiklaszlo 2008. szeptember. 28. 08:26
czibiklaszlo
Persze hogy a világos oldalon vagyok, igy épülők be a jedik közé és számolom fel őket Akkor várok türelmesen és nem fenyegetgetem a kardommal tovább.Most csatlakozott Jolee a csapatomhoz ,legalább lesz min röhögni, mert ez olyanokat mond hogy attól tartok az új köpenyem a röhögéstől nehogy sáfrányos legyen Ahogy leértünk a kosárral támadott a kis buta.Mondjuk elég kemény harc volt, de szerintem a tágas tér miatt jobban jártam mintha a vizalatt cseréltünk volna köpenyt
#287310 czibiklaszlo 2008. szeptember. 27. 15:36
czibiklaszlo
Vissza is menetem, valamint kinyirtam mindenkit akit lehetet és sem a hajón nem beszél sem sehol Nem tudom mit rontottam el Mindenesetre ha ő kikosarazótt, akkor én most lekosarazom Valószinű hogy lent majd jól meg is támadnak minket ,mert eddig nem piszkált semmilyen tanitvány.Örülők neki ,mert legalább leszállitja az úl ruhámat
#287229 czibiklaszlo 2008. szeptember. 27. 11:58
czibiklaszlo
Majd később visszamegyek és magaméváteszem az ötleted Persze ha belemegy akkor nemcsak az ötleted Most annyira benne vagyok a nyirásba hogy kár lenne ezt a lendőletet megszakitani.
#287162 czibiklaszlo 2008. szeptember. 27. 09:50
czibiklaszlo
Nem volt smaci Pedig én már teljesen azt hittem Lehet hogy nem vagyok az esete?
#287125 czibiklaszlo 2008. szeptember. 27. 07:00
czibiklaszlo
Darth Laci bá beljebb nyomult közben beszélgettem az édes kis Bastilámmal.Hát , ezt a csajt olyan élvezet széditgetni és bosszantgatni hogy aki készitette a karakterét , vagy nős volt, vagy csak simán volt, vagy pedig volt tapasztalata a nők terén rendesen Na ennyi romantika után megyek és végzek a pár méterrel előttem álldogáló tesókkal.Gondolom elakarják rontani a napomat.Hát ebből nem esznek, már X-et nyomva ialapjáratba tettem a kardomat.Az is lehet hogy csak simán közéjük dobom A hétvége legyen veletek
#286764 czibiklaszlo 2008. szeptember. 26. 17:13
czibiklaszlo
Hát , ebben az eltévedgetésben, te csak veréb lehetsz, mert én ebben bagoly vagyok, ráadásul nagyfejű Mert nekem a méregtől akkorára nőt a fejem hogy sapkát huztam rá nehogy szétdurranjon Tudod jól hogy én még az egyirányú utcában is képes vagyok eltévedni, hát még odalent a fák szinte teljes sötétjében.Ezért jó mindig késziteni egy-két jelző-hullát és igy könnyebb a tájékozodás
#286619 czibiklaszlo 2008. szeptember. 26. 15:04
czibiklaszlo
Jó , de ez nekem egy réges-régen egy messzi-meszi uton megszerzet GS mellékletem modja. Viszont az ajánlot oldalad maximus Na sajna ismét kaptam sötét pontokat, mert ennek a Rolandnak ahogy jeletettem a cápa őlést ,az ajándék kérést nem birtam kihagyni De megérte mert ez amilyen pofát vág, bármit megérne.Sajna a lábamat ide többet nem tehetem be, igy most áttettem a főhadiszállást a Kashyyk-ra.Ezt a bolygót is imádom ,olyan látványos amikor a fák sötétjében erőlkődik az ember
#286482 czibiklaszlo 2008. szeptember. 26. 09:11
czibiklaszlo
Lám ,lám akkor mégis csak ügyes vagyok és sikerült ezt a modot beraknom.Ez nem csalás , csak a ruházatot cseréli le.Darth Laci Bá , köszöni Arbynak.Az erő legyen veled és a hétvége.
#286461 czibiklaszlo 2008. szeptember. 26. 07:31
czibiklaszlo
Akkor nem tudja senki hogy ezek a rohamosztagosok eleve benne vannak a KOTOR1 -ben, vagy akkor ez a modtól lenne?Mindenesetre Darth Laci Bá az ügy érdekében tengeralatjáróba pattant és felszámolta ez az őrült bandát, valamint kinyirtam az óriási cápát.Most remélem táncolnak majd a tiszteletemre
#285972 czibiklaszlo 2008. szeptember. 25. 06:36
czibiklaszlo
Küldjek egy mentést?Ha igen , jeletkez a cimeddel.Na sikeresen felszámoltam a Sith társaim táborát és olyan kiváncsi voltam mi lesz ha hűlyeségeket felelek a tárgyalásomon: hát ezek kivégeztek rendesen Itt a kép amiben nem vagyok biztos hogy most ezek eleve ilyen cuccban vannak vagy akkor a berakott mod miatt ilyen a ruhájuk
#285880 themaster 2008. szeptember. 24. 20:27
themaster
Na mostmár kezdek kiakadni. Szerintem valami hiba lehet, talán egy újratelepítés megoldja a problémát.
#285829 czibiklaszlo 2008. szeptember. 24. 19:33
czibiklaszlo
Seta-mihi Sith Tanácsos Mágia Mester, üdv a csapatban. Themaster Tanácsos Persian_Warrior Tanácsoa szavait habzsoldd és utaz egy másik bolygóra , én is mindig ezt tettem és csak utána kaptam meg az üzenetet, ráadásul nekem soha nem is nagyon akarodzott visszamenni Egyébbként én az 1-ben bejutottam a Sith tesók bázisára és vagy a multkori Sith cucc lecserélése müködik, vagy nem jól emlékszem mert ezek a tesók rendesen olyan ruhákban vannak mint a SW filmekben a rohamosztagosok.Majd holnap készitek képet.Mondjuk lehet hogy előtte is ilyen cuccban voltak ,de tényleg erre nem emlékszem.Az erő legyen veletek Sith társak
#285827 themaster 2008. szeptember. 24. 19:14
themaster
És mi van akkor ha már minden bolygón jártam legalább 2-szer ?
#285821 themaster 2008. szeptember. 24. 19:01
themaster
Nemrég megcsináltam az első összecsapást az Onderon-on és várom Kelbor üzenetét. Már másfél órája várom és nem jön . Mi a fenét csináljak ? Régen sith-ként hamar jött, gondoltam most megpróbálom jedi-ként is, de ez nem befolyásolja szerintem.
#285773 seta-mihi 2008. szeptember. 24. 18:01
seta-mihi
ÜDV!

Akkor ezennel,felesküszöm a Sith Nagyúrak Legfelsőbb Tanácsának,hogy hűen követtem a Sith Kódexben leírtakat és minden segítségemet arra fogom forditaní,hogy a Sith Birodalom és a Sith Tanácst tovább gyarapitsam újabb tagokkal.

Az eskümhöz hű maradok,nem tántoríthat el semmi féle szent beszéd,és aki mégis megpróbálja,lehet hogy ő esik át a megtévesztés sötét csapdáiba ahonnan nincs kiút.

A nevem legyen Sith mágia mester ezúton.