Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#278511 andrasp 2008. szeptember. 12. 20:14
andrasp
#277562 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 11. 06:44)
Hát , ez meg a másik nemcsak szép de a legűtősebb is
amikor még padawan voltál...
#278465 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 19:13
czibiklaszlo
Erről a felengedésről ,jutott az eszembe hogy amikor legelőszőr játszottam a KOTOR2-vel valami hibám volt és ez a lődőzés nekem csak hangban volt jelen de látni nem láttam semmit.Amikor lezajlott az esemény utána lefagytam ,de csak én nem a játék mert a fedélzeten ekkor láttam meg ezt a rengetek Sith tesót, sajna ők nem örültek nekem és kb 20-30 mentés után sikerült kinyirnom a tesokat Mondjuk ez olyan régen volt mint kb a naprenszer kialakulása Azota Darth Laci Bá kitanult
#278443 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 18:35
czibiklaszlo
Nem kell előről kezdeni mert attól még betudsz menni a kriptákba , csak nehogy téged rakjanak a szarkofágba Mindenesetre odabent kemény menetben lesz részed Mártozz meg a z erőben Padawan
#278431 Dragnan 2008. szeptember. 12. 18:22
Dragnan
#278329 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 12. 15:50)
Kihivás van mindkettőben.Az egyben viszont max 20 amit elérhet az ember és ebben a söpredék is benne van.Tehát hogy az eljén mit inditottál.Ettől függetlenül a tapasztalati pontok azok növekednek.A másik képen meg igaz hogy harmincas vagyok ,de talán már 18-nál ha beszél az ember Keriával akkor már Mester lehetsz.Utána pedig már a Mester szint emelkedik.Tehát ezért is érdemes beszélgetni mindenkivel.Mondjuk nekem nem a beszélgetés volt a gond ,hanem a vadászatba bele mélyedtem és mire végeztem már ezen a szinten volam.
b+...Az elején elrontottam a szorzós izét és azt már nem tom visszahozni elölről kell kezdeneeeeem
#278329 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 15:50
czibiklaszlo
Kihivás van mindkettőben.Az egyben viszont max 20 amit elérhet az ember és ebben a söpredék is benne van.Tehát hogy az eljén mit inditottál.Ettől függetlenül a tapasztalati pontok azok növekednek.A másik képen meg igaz hogy harmincas vagyok ,de talán már 18-nál ha beszél az ember Keriával akkor már Mester lehetsz.Utána pedig már a Mester szint emelkedik.Tehát ezért is érdemes beszélgetni mindenkivel.Mondjuk nekem nem a beszélgetés volt a gond ,hanem a vadászatba bele mélyedtem és mire végeztem már ezen a szinten volam.
#278304 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 15:17
czibiklaszlo
Hát , nem tudom mire gondolsz.Van egy olyan hogy szét kell osztanod a csapatotad és a csapat egyik része egy jedi siremlékhez megy.Ha benn vagy a főépületben akkor előszőr oldalt ilyen matamatikai rész van , de ez nem fontos egyébbként.Megoldása : szorzás. kivonás, összeadás,osztás, és egyenlő 13. Ha ezeket letudtad két oldalt indulj tovább egyenesen és a főkaput a két oldalt levő oldalso szárnyak kitisztitása után ki lehet kapcsolni.Ja találsz majd fürdőzési lehetőséget ,készits egy mentést és jómártozást Padawan
#278297 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 15:05
czibiklaszlo
Dragnan Padawan a jedikhez csak beépültem ,mert kiváncsi voltam Sith Nagy Úr meg többször is voltam ,sőt Úrnő is Libegőőő Mester légy gonosz és mivel kopasz vagy a KOTOR 1 -ben légy a Padawanom
#278258 Dragnan 2008. szeptember. 12. 13:44
Dragnan
#278183 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 12. 09:58)
Nem-nem .Pont azért alakitottuk mert nektek már eleve volt jedi tanácsotok Nekünk viszont nem, igy ezért Andrasp Tanácsos Mester Hadügyminiszter javaslatára és a többi Sith Úr beleegyezésével megalakultunk.Aki fenn van éppen annak tejhatalma van és eldöntheti az éppen esedékes ügyeket.Szóval Darth Laci Bá,bár kedves deegyben irgalmatlan is igy nincs kivétel senkivel a Tanácsba csak Sith Úrak léphetnek.Tessék a másik oldalon végigvinni a játékot és még segitünk is Padawan
Értem,Darth Laci bá!
De egyébként ha jól láttam tettél fel ide olyan képeket mikor jedi vagy,vagy nem?
#278183 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 09:58
czibiklaszlo
Nem-nem .Pont azért alakitottuk mert nektek már eleve volt jedi tanácsotok Nekünk viszont nem, igy ezért Andrasp Tanácsos Mester Hadügyminiszter javaslatára és a többi Sith Úr beleegyezésével megalakultunk.Aki fenn van éppen annak tejhatalma van és eldöntheti az éppen esedékes ügyeket.Szóval Darth Laci Bá,bár kedves deegyben irgalmatlan is igy nincs kivétel senkivel a Tanácsba csak Sith Úrak léphetnek.Tessék a másik oldalon végigvinni a játékot és még segitünk is Padawan
#278175 Dragnan 2008. szeptember. 12. 09:43
Dragnan
#278173 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 12. 09:41)
A Sith Tanácsról?Vagy miről Padawan?
pontosan,eltaláltad.erről a tanácsról.jedik is beléphetnek? xD
khmm,szal igen kedves Darth Lacibá
#278173 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 09:41
czibiklaszlo
A Sith Tanácsról?Vagy miről Padawan?
#278168 Dragnan 2008. szeptember. 12. 09:36
Dragnan
#278164 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 12. 09:31)
Andrasp Mester vetette multkorában fel a témát hogy nekünk Sith Nagy Uraknak nincs tanácsunk, ezért alakitottunk egyet.Célünk az abszolut sötétség elérése, valamint a térités.Leszögeztük a szabályzatban hogy nem szidjuk és sértegetjük a jediket, sőt még segitünk is neki.Mirával beszélj sokat ha még a Nar Shaddan vagy és azon a helyen ahol a banya megmutatta hogy hogyan érezzük jobban az erőt jedivé lehet képezni( Seta-mihi Sith tanácsos modszere).Neked azt tanácsolom beszélj Kreiával ,mert lassan Mester leszel ,de ehez vele kell beszélni én egyébbként a hajón eleve azt csináltam hogy mindenkivel állandoan dumcsiztam.Egy jó tanács még , én a legelső alkalommal amikor még csak a krisályért mentem a barlangba az ott levő tójásokat nem bántottam és az újszűlőttek nyirásával(ezek állandoan újra kikellnek a tójásokból, csak egy picit elindulsz visszafelé és cserélsz egy csapattársat, majd vissza indulsz a tójások felé és lám megint kikelltek a kicsik)Na szóval ezek nyirásával annyi szintetléptem hogy miután végeztem a Dantooineon a játék elején Mester lettem. Darth Laci Bá üdvözöl és az erő legyen veled
nos ismét köszi,sokad dumáltam a hajón a vénszatyorral meg a szűzlánnyal meg attonnal,most meg elkezdtem a t3-m4 et fejlesztgetni.az a tervem hogy végigtolom jedin is meg sithen is.és erről amit ti itt működtök,beszélnél?
#278164 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 09:31
czibiklaszlo
Andrasp Mester vetette multkorában fel a témát hogy nekünk Sith Nagy Uraknak nincs tanácsunk, ezért alakitottunk egyet.Célünk az abszolut sötétség elérése, valamint a térités.Leszögeztük a szabályzatban hogy nem szidjuk és sértegetjük a jediket, sőt még segitünk is neki.Mirával beszélj sokat ha még a Nar Shaddan vagy és azon a helyen ahol a banya megmutatta hogy hogyan érezzük jobban az erőt jedivé lehet képezni( Seta-mihi Sith tanácsos modszere).Neked azt tanácsolom beszélj Kreiával ,mert lassan Mester leszel ,de ehez vele kell beszélni én egyébbként a hajón eleve azt csináltam hogy mindenkivel állandoan dumcsiztam.Egy jó tanács még , én a legelső alkalommal amikor még csak a krisályért mentem a barlangba az ott levő tójásokat nem bántottam és az újszűlőttek nyirásával(ezek állandoan újra kikellnek a tójásokból, csak egy picit elindulsz visszafelé és cserélsz egy csapattársat, majd vissza indulsz a tójások felé és lám megint kikelltek a kicsik)Na szóval ezek nyirásával annyi szintetléptem hogy miután végeztem a Dantooineon a játék elején Mester lettem. Darth Laci Bá üdvözöl és az erő legyen veled
#278149 Dragnan 2008. szeptember. 12. 09:07
Dragnan
#278119 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 12. 06:51)
Libegőő jedi mester.Te tudod mit teszel , de másodjára sötétként már tudnál a történetre is figyelni ,meg a jedi képzésre is.Te tudtad hogy a csapattársaidból jediket képezhetel?Na jó nem mindenkiből.Egyébbként szerintem a KOTOR2 ben sötétnek lenni élvezetesebb és poénosabb is.Mondjuk még annit ajánlanák ,ha esetleg valamikor unatkozol szerezzd be a KOTOR első részét.Ugy lenne a kerek az életed, valamint abban a történet sokkal kidolgozotabb és szinesebb az egész.ADarth Laci Bá üdvözöl és remélem ,később találkozunk( sokkal később) Megyek átgondolom az életem és nem fogok halálpálcákat árulni
Darth Lacibá,már kotoroztam,csak abbahagytam régebben a nar shaddaa-n mert elegem lett a császkálásból,de újrakezdtem,és már teljes erővel nyomulok.Legyaktam mindent goto jachtján,nar shaddaa stimm,duxun mindjárt kész(a jacht után oda kellett mennem),megvan az összes kari,mindegyik 18+(szintben ) és már szeretnék jedi weaponmester vagy vmi ilyesmi lenni,de ahhoz még asszem el kell látogatnom a dantooine-ra.
Mi ez a jedi tanácsos dolog amit ti itt műveltek?
Darth Lacibá,egyébként nagyon köszönöm a segítséged és tanácsaidat!

#278119 czibiklaszlo 2008. szeptember. 12. 06:51
czibiklaszlo
Libegőő jedi mester.Te tudod mit teszel , de másodjára sötétként már tudnál a történetre is figyelni ,meg a jedi képzésre is.Te tudtad hogy a csapattársaidból jediket képezhetel?Na jó nem mindenkiből.Egyébbként szerintem a KOTOR2 ben sötétnek lenni élvezetesebb és poénosabb is.Mondjuk még annit ajánlanák ,ha esetleg valamikor unatkozol szerezzd be a KOTOR első részét.Ugy lenne a kerek az életed, valamint abban a történet sokkal kidolgozotabb és szinesebb az egész.ADarth Laci Bá üdvözöl és remélem ,később találkozunk( sokkal később) Megyek átgondolom az életem és nem fogok halálpálcákat árulni
#277826 czibiklaszlo 2008. szeptember. 11. 17:24
czibiklaszlo
Gratula Libegőőő A mentésekből azért párat érdemes elmenteni valahová , mert esetleg később, sokkal későbbb,ha kölcsönösen kipihentük eme embert probáló végigvitelt ,lehet hogy kedvet kapsz valamikor Gratula mégegyszer
#277759 czibiklaszlo 2008. szeptember. 11. 16:31
czibiklaszlo
Hát végeredményben te döntöd el hogy hová mész Padawan ,sikerült már valami lkardot szerezned?Valamint voltál már a Dantooineon a kristály -barlangban?Van ott egy olyan kristály ami a tiéd, én szóltam Nem tanácsomlom hogy fordulj a sötét oldalra , csak annyit tanácsolok ,probáldd ki és tapasztald meg hogy milyen
#277752 Dragnan 2008. szeptember. 11. 16:24
Dragnan
#277738 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 11. 16:08)
Dragnan Padawan, mérlegelni kell azt is hogy mennyire világos vagy ,mert pl én a multkor bár sötét voltam az elején bohockodtam egy picit és van egy olyan barlangos rész benne hogy erősen kötödned kell valamelyik oldalhoz és csak akkor tudsz bemenni, na lényeg a lényeg :nem tudtam bemenni. Amugy ha még csak picit vagy világos ,bár nem akarlak drasztikusan átállitani a sötét oldalra, de érdemes rajta gondolkodni.Gondolom játék közben biztos észrevetted hogy ezek a világos oldali küldetések mennyire unalmasak,bezzeg a sötét oldalon bármit megtehetsz.Én Darth Laci Bá és a Sith Tanács segit a kiképzésedben és ha sikeresen végzel befogadunk a tanácsba. Az erő legyen veled Padawan Menj szerintem Dantooinera és végez a jedi mesterrel, majd küldűnk segitséget ha nem birsz vele
hát,tudod,már egy jó ideje nagyon vilűágos vagyok,már nagyon elhagytam a "szürkét",majd készítek képet.Hát,egyikötök sem nyert,mert elöbb a duxunra kellett mennem
khmm,tehát,azt tanácsolod,hogy forduljak a sötét oldal felé?
#277738 czibiklaszlo 2008. szeptember. 11. 16:08
czibiklaszlo
Dragnan Padawan, mérlegelni kell azt is hogy mennyire világos vagy ,mert pl én a multkor bár sötét voltam az elején bohockodtam egy picit és van egy olyan barlangos rész benne hogy erősen kötödned kell valamelyik oldalhoz és csak akkor tudsz bemenni, na lényeg a lényeg :nem tudtam bemenni. Amugy ha még csak picit vagy világos ,bár nem akarlak drasztikusan átállitani a sötét oldalra, de érdemes rajta gondolkodni.Gondolom játék közben biztos észrevetted hogy ezek a világos oldali küldetések mennyire unalmasak,bezzeg a sötét oldalon bármit megtehetsz.Én Darth Laci Bá és a Sith Tanács segit a kiképzésedben és ha sikeresen végzel befogadunk a tanácsba. Az erő legyen veled Padawan Menj szerintem Dantooinera és végez a jedi mesterrel, majd küldűnk segitséget ha nem birsz vele
#277624 Dragnan 2008. szeptember. 11. 13:36
Dragnan
#277562 :: czibiklaszlo (2008. szeptember. 11. 06:44)
Hát , ez meg a másik nemcsak szép de a legűtősebb is
bocs a kései válaszért,na,szóval,én a Világos Oldalon állok,most leszek mindjárt 19-es,a nar shaada végén vagyok,utána meg húzok a dantooine-ra vagy a korriban-ra (ha érdekel ).De inkább a dantooine-ra húz a szívem...
#277562 czibiklaszlo 2008. szeptember. 11. 06:44
czibiklaszlo
Hát , ez meg a másik nemcsak szép de a legűtősebb is
#277408 czibiklaszlo 2008. szeptember. 10. 20:16
czibiklaszlo
Én azokba a mezőkbe simán beleszoktam kardozni, és kész.Amugy azt a részt külősen szeretem mert a nagy tömegben az erővillámok csodálatosan szépek
#277352 andrasp 2008. szeptember. 10. 19:40
andrasp
#277337 :: superstan (2008. szeptember. 10. 19:32)
Kicsit továbbvittem a mentést, és most végeztem egy templom szerűségben Nem volt semmi, a fehér hajút, a sith-ből lett nőt, és a T3-as droiddal voltam Amikor az utolsó menet volt közvetlen Naar valakinek a kriptája előtt, mindhárom sötét jedit a droiddal öltem meg Annak a teremnek a közepén van egy négyszög alakú lyuk, ott köröztem folyamatosan és néha megálltam lőni Sikerülni sikerült, na de milyen áron? Mindkét jedinek nevezett harcosom meghalt Pontosabban Izizben vagyok, és elrontottam mert nem vittem magammal a számítógép zsenit aki áttöri az energia mezpket, és vissza se tudok menni... Sebaj, úgyis van most már egy másik mentésem is, kösz Darth Laci Bá
menny be a lövegtoronyba és ott ke lehet kapcsolni az erőtereket
#277351 czibiklaszlo 2008. szeptember. 10. 19:40
czibiklaszlo
Nagyon szivesen és nincs mit Superstan Padawan Dart Laci Bá landolt a Tatooienon és megszerezte a vadászengedélyt.Egy ideig most itt fogok vadászgatni ,mert ezt a részt annyira imádom Küldtek egyébbként utánam valakiket, de nem különösebben tartok a találkozástól

Olvastad már? ×