Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#291315 czibiklaszlo 2008. október. 04. 13:15
czibiklaszlo
Hand Padawan, egyébbként nekem is tetszik az anyag.Gratula.Ja éskellemes királynő védelmezést.Majd legközelebb az oldalamon mint igazi sötét tanitvány szépn kinyirhatod te is.
#291288 czibiklaszlo 2008. október. 04. 12:46
czibiklaszlo
Hát , nem olyan látványon akármire kell számitani hogy most akkor egy csapás és behúgyozik a féleltől az egész univerzum, de azért mindegyikhez le van irha hogy mit csinálnak.Mondjuk itt maga a kristályok megszerzése már eleve növeli a pontjaidat Amugy abba a barlangba ahol a szemelyes kristályotok van,nem szabad bántani a tojósokat és amikor visszamegyünk az újszülőtteket lehet nyirni folyamatosan.Később rájöttem arra is hogy a nyirás után megyünk pár métert a helyszinről, majd váloztatunk a csapaton és megint visszamegyünk a kristályok felé és lám az úlszülöttek már megint nyirhatok.Én itt annyi szintet léptem hogy miután beszéltem a banyával Stith Nagyúr lettem egyből.Üdv Darth Laci Bá. Valaki lehetne a Padawanom, akár egy jedit is bevállalok
#291204 superstan 2008. október. 04. 10:02
superstan
#291203 :: Handromed (2008. október. 04. 10:00)
Majd mikor végigjátszodtam a játékot utána újrakezdem egy velejéig rossz ,gonosz karakterrel .D de addig maradok a becsületes jedik útján .
Én mindig jó vagyok De ennél a résznél, jobban jársz ha gonosz vagy Sajnos.
#291203 Handromed 2008. október. 04. 10:00
Handromed
#291186 :: superstan (2008. október. 04. 09:28)
Handromed a szivem szakad meg hogy ezt kell mondanom, de gonoszkodj kicsit Ugyanis Thalia-val nagyon szenvedni fogsz Sajnálom hogy ezt kellett mondanom Remélem a dzsedáj tanács megbocsát
Majd mikor végigjátszodtam a játékot utána újrakezdem egy velejéig rossz ,gonosz karakterrel .D de addig maradok a becsületes jedik útján .
#291186 superstan 2008. október. 04. 09:28
superstan
#291185 :: Handromed (2008. október. 04. 09:26)
Köszi . Jó karakterrel vagyok,szóval Thalia ...most készítettem egy videót a kotor 2ről ez az első videóm,majd belinkelem
Handromed a szivem szakad meg hogy ezt kell mondanom, de gonoszkodj kicsit Ugyanis Thalia-val nagyon szenvedni fogsz Sajnálom hogy ezt kellett mondanom Remélem a dzsedáj tanács megbocsát
#291171 czibiklaszlo 2008. október. 04. 08:25
czibiklaszlo
Még annyi Padawan hogy amikor, a gyilkosság kideritése után kiszabadult a doki és összehozta a találkozott a mesterrel, menj el erről a bolygóról és végezdd el dolgaidat az univerzum bármely részén.Később ugyanis majd kapsz egy üzenetet és segitened kell majd a királynőnek.Ügyesen oszdd szét a csapatodat hogy amelyikben nem vagy jelen abban is legyen egy erőős csapattag pl Visas, mert kemény menet lesz az is.Az erő legyen veled+az öledben a csajod
#291169 Handromed 2008. október. 04. 08:08
Handromed
#291168 :: czibiklaszlo (2008. október. 04. 08:07)
Handromed Padawan a királynő a jó, tehát ne válallj el semmien piszkos munkát a tábornoknak, egyenlőre , de a következő sötét oldalas végigjátszáskor a tábornokhoz kell majd csatlakoznod, valamint hozzám és Padawanommá teszlek.Üdv Darth Laci Bá Sith Tanácsos pénzügyminiszter.Gratula a Pazzak sikerekhez. Tomm.ee Tanácsos ,sikerült kinyirni a mestereket?Vagy most ez tényleg gond, mert amit Persian_Warrior Tanácsos irt az a forgatokönyv szokótt lezajlani.Ha esetleg mégis neked kéne kinyirni őket akkor szerintem kábisd őket be és kardot a torkukra.A hétvége legyen veletek
Köszi mindkettőtöknek ,akkor a kiráynő táborát gyarapítom.
#291168 czibiklaszlo 2008. október. 04. 08:07
czibiklaszlo
Handromed Padawan a királynő a jó, tehát ne válallj el semmien piszkos munkát a tábornoknak, egyenlőre , de a következő sötét oldalas végigjátszáskor a tábornokhoz kell majd csatlakoznod, valamint hozzám és Padawanommá teszlek.Üdv Darth Laci Bá Sith Tanácsos pénzügyminiszter.Gratula a Pazzak sikerekhez. Tomm.ee Tanácsos ,sikerült kinyirni a mestereket?Vagy most ez tényleg gond, mert amit Persian_Warrior Tanácsos irt az a forgatokönyv szokótt lezajlani.Ha esetleg mégis neked kéne kinyirni őket akkor szerintem kábisd őket be és kardot a torkukra.A hétvége legyen veletek
#291162 Handromed 2008. október. 04. 06:56
Handromed
#290794 :: Handromed (2008. október. 03. 18:52)
Jippi a Pazzak mesterévé lettem verhetetlen vagyok,végre rájöttem a pazzak minden csínjára bínjára....de van egy probléma...a swoop racinggel.A baj az,hogy még Citadel állomáson egyszer csúnya vereséget szenvedtem...de utána már csomószór jobban mentem,most akár hol versenyzek iziz-en vagy bárhol mindig azt mondják,hogy vesztettem,pedig nagyon jó időket megyek...vajon mi lehet a baj?
Am lenne egy kérdésem.Izizen vagyok,de nem tudom eldönteni,hogy ki a jó a királynő,vagy a tábornok ,kinek az oldalára álljak?
#290794 Handromed 2008. október. 03. 18:52
Handromed
#290787 :: czibiklaszlo (2008. október. 03. 18:39)
Velem Persian_Warrior tanácsos és köszi. Én csak beszélgetni szoktam Kreia-val az élet nyomoruságos miben létéről és soha sincs ott senki más
Jippi a Pazzak mesterévé lettem verhetetlen vagyok,végre rájöttem a pazzak minden csínjára bínjára....de van egy probléma...a swoop racinggel.A baj az,hogy még Citadel állomáson egyszer csúnya vereséget szenvedtem...de utána már csomószór jobban mentem,most akár hol versenyzek iziz-en vagy bárhol mindig azt mondják,hogy vesztettem,pedig nagyon jó időket megyek...vajon mi lehet a baj?
#290787 czibiklaszlo 2008. október. 03. 18:39
czibiklaszlo
Velem Persian_Warrior tanácsos és köszi. Én csak beszélgetni szoktam Kreia-val az élet nyomoruságos miben létéről és soha sincs ott senki más
#290785 themaster 2008. október. 03. 18:32
themaster
Nekem csak Vrook van életben.
#290780 themaster 2008. október. 03. 18:26
themaster
Már megcsináltam. Most el kell menni a Dantooine-ra.
#290776 czibiklaszlo 2008. október. 03. 18:16
czibiklaszlo
Akkor most ügyes legyél a csapat elosztásában és robbantos bandába tedd be Visas-t mindenképpen hogy legyen aki apritja és gyógyitgatja a bandát.Légy rossz és vigyázz magadra. Üdv Darth Laci Bá
#290775 Tom.ee 2008. október. 03. 18:16
Tom.ee
Mester társak !
A Dantooinon összegyűletk a megmaradt Jedik (számszerint kettö). Naszoval, hogy a ménkübe lehetne kicsinálni öket ? Pokolian erősek. Még Vrookot is könnyebb volt kicsinálni.
Believe in yourself or no one else will!
#290733 themaster 2008. október. 03. 17:16
themaster
Na megkaptam az üzit az én mentésemen. Csak megkellet csinálni a Nar Shadaa-s pályát.
#290676 czibiklaszlo 2008. október. 03. 16:15
czibiklaszlo
Nem bántom a Mestert,nyugi most jó fiú vagyok ( körülbelül).Szivem szerint még a csajt se bántanám, mert tetszik ez hatalom megszerzési vágya, valamint olyan édesen dicsérget, sajan azonban az ügy érdekében, ha kifosztottam minden sirt és pár napmulva eljutok oda kénytelen leszek végezni vele.Most azonban , nem bántom,majd se a mestert ,se a többi tanitványt.Ezt megigérem, ugyhogy Tanácsostárs nyugodj meg és élvezdd a hétvégét.
#290548 czibiklaszlo 2008. október. 03. 06:46
czibiklaszlo
Darth Laci Bá , bejutott azakadémiára és egyből lenyügőztem Uthar Mestert.Jól megdicsért és emlitette hog találkoztunk , már.Lapitottam ,mert idáig mindig kinyirtam és feldaraoltam testét elrettentés jelleggel, ja meg persze az akadémia összes tagját, mert iszony gonosz szoktam lenni( persze csak a játékban) szóval lapitottam a multamról.Pár bamba és tantu, valamint esélytelen tanonc után most itt vagyok Ajunta Pall oduja előtt.Megyek és szerzek magamnak egy kis tiszteletet is ,ha már ennyire lenyűgőztem az öreg tetkóst, minek okozzak neki csalodást
#290236 czibiklaszlo 2008. október. 02. 18:51
czibiklaszlo
Gyerekjáték lesz legközelebb a kis édest elcsábitanom, sajna már elrabolták tőlem, de legközelebb szószerint betartom a receptet.Köszönöm
#290221 Tom.ee 2008. október. 02. 18:37
Tom.ee
Föként akkor lehet Bastilát lesmárolna miután a Dantooinon a twilek csaj beszél az annyáról utána meny a Tatooinra keresd meg a kocsmában és beszégess vele, gondolom azt nem kell mondani, hogy barátságosan aztán keresd mega fater maradékét a star mapnél és tána már nyílt az út hozzá Ja és tolag még beszélj vele az annyárol sokszor ez biztos módszer Ha esteleg már tudtad volna bocsánat
Believe in yourself or no one else will!

Olvastad már? ×