Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#371083 caesar2000 2009. február. 22. 09:28
caesar2000
Igen csaj karaktert indítottam (kipróbálom a másik oldalt ) És ellentétben az előzővel ő jedi lesz......Ott a feje de a fegyver pörgetés közben nem látszik ráadásul maszk van rajta....tényleg a 2 nek van vmi jó modja?
#371079 czibiklaszlo 2009. február. 22. 08:54
czibiklaszlo
@Andrasp: gratula FANtasztikus teljesitmény
@caesar: jó a kép gratula
Amugy te csaj vagy? és hol a fejed?
Ez egy régi kép rólam.

Jelenleg behatoltunk a Vulkár bázisra.........jó ez Andrasp-féle mod : azért igy lehet apritani.
#371063 caesar2000 2009. február. 22. 00:16
caesar2000
Megszületett a legújabb karakterem gondoltam bemutatom nektek...

Nagyon jó ez a fénybot lehet vele aprítani.. Legutobb egy twilek bánta....
#370998 andrasp 2009. február. 21. 21:31
andrasp
#370979 :: czibiklaszlo (2009. február. 21. 20:46)
Be lehet fejezni a panaszkodást én még napjainkban is eltévedek Még se panaszkodom, sőt még a vizalatti ténygedést se kritizálom, mondjuk a cápákat azokat utáltam én is, de végül csak sikerült megúsznom a dolgokat Sőt-sőt én még miután végeztem a főcápával mindig ajándékot is kértem Rolandtól és ezért mindig megkartam a sötét pontokat Ha 100x kértem , ő 100x adott. A végén olyan sötétként távoztam hogy azt hitték beállt az éjszaka Üdv
emberek én rekordot döntöttem!!
az elősző hsz-emtől kb du. 3-ig jáccottam és kész vagyok több mint a felével és csináltam mellékküldit is !!
nha de ezt kifejtem bővebben: bérgyilkos küldik lerendezve Griff (Mission bátyja) lerendezve Carth fia lerendezve Tatooine lerendezve Korriban lerendezve Manaanon szektorbajnok vagyok Tatooine-on második és még pár mellék küldi remélem nem hagytam ki semmit
oorrkk: nem azé de
1. messze vagy te attól hogy engem legyőzz!!
2. ez nem a jedik hozzáállása
#370979 czibiklaszlo 2009. február. 21. 20:46
czibiklaszlo
Be lehet fejezni a panaszkodást én még napjainkban is eltévedek
Még se panaszkodom, sőt még a vizalatti ténygedést se kritizálom, mondjuk a cápákat azokat utáltam én is, de végül csak sikerült megúsznom a dolgokat
Sőt-sőt én még miután végeztem a főcápával mindig ajándékot is kértem Rolandtól és ezért mindig megkartam a sötét pontokat
Ha 100x kértem , ő 100x adott.
A végén olyan sötétként távoztam hogy azt hitték beállt az éjszaka
Üdv
#370898 czibiklaszlo 2009. február. 21. 19:09
czibiklaszlo
Nem olyan rossz az csak a cápákkal kell vigyázzni.
Mondjuk én majd befostam tőlük előszőr, utána meg mikor levettem a ruhát és megtámadtak : sokáig nem jöttem rá hogy miért halok meg folyamatosan.
Hát a nagy semmi volt csak a kezemben és azzal csapkodtam
Üdv
#370479 czibiklaszlo 2009. február. 21. 10:00
czibiklaszlo
Az erő legyen veled Andrasp Mester!
Azért vigyázz magadra ( a társaidra nem muszáj)
#370468 andrasp 2009. február. 21. 09:35
andrasp
#370455 :: czibiklaszlo (2009. február. 21. 07:52)
Hanharr-ból nekem se sikerült.Viszont szerintem nincs hozzá elég agya és ezért nem lehet Az erő az meg lenn benne csak nincs ami feldolgozza benn Modjuk ettől függetlenül rengeteget őrjőngtem a segitségével és rendszeresen használtam iszonyú barbár erejét. Atton pedig tényleg egy szoknyapecér
nha jó asszem belehúzok az 1be mert megjött a kedvem a 2 höz
lehet hogy most kihagyom a yavint és rögtön megyek a korribanra...
#370455 czibiklaszlo 2009. február. 21. 07:52
czibiklaszlo
Hanharr-ból nekem se sikerült.Viszont szerintem nincs hozzá elég agya és ezért nem lehet
Az erő az meg lenn benne csak nincs ami feldolgozza benn
Modjuk ettől függetlenül rengeteget őrjőngtem a segitségével és rendszeresen használtam iszonyú barbár erejét.

Atton pedig tényleg egy szoknyapecér
#370057 czibiklaszlo 2009. február. 20. 16:09
czibiklaszlo
Azért nem raktam takarásba ,mert ettől még nem lesznek jedik, mert tudod jól elég egy rossz párbeszéd oszt annyi.
Kellemes harcolgatást
#370047 andrasp 2009. február. 20. 15:45
andrasp
#370036 :: czibiklaszlo (2009. február. 20. 15:25)
Persze: rengeteget kell dumálni a társakkal és a megfelelő helyren : pont a megfelelő társnak kell lenni-e. Folyamatosan készits mentéseket hogy a befolyás mindig meg legyen. Nem teszem spoilerbe, mert ettől még nem lesznek egyből jedik, mert azért jó sokat kell dumcsizni velük. Na: Handmaiden :férfiként rengeteg harcolgatás( edzés) közben dumálgatva FONTOS : Visas teljes hanyagolása.Később már vele is foglakozhatunk. -Bao : végig velünk kell lenni-e és csontra jónak kell lenni.Mellé a csapatba Kreia-át kell tenni, mert akkor elnézőbb. -Kutató ( ez a homi kénezetű csak akkor jön ha csaj a karakterünk) sok duma és legyen velünk a rengeteg jóság közepette. -Atton : sok duma ( főleg a multja firtatása és Nar Shadda-n a multjáról infórmálodjunk lent a nyomorult negyedben. Szidjuk a Sith-tesókat és készisünk sok mentést Mira. a mult boncolgatása és később miután eléggé nagy befolyásunk van rajta térjünk vissza a Nar Shadda-nra arra a helyre ahol Kreia éreztette velünk az erőt. Lehet hogy kihagytam pár dolgot, de igy hirtelen ennyi. Üdv.
NEM akarlak kioktatni de ezt írhattad volna spoilerbe is...(egyébként nem hagytál ki semmit)
mellesleg nekem a 2 teccik jobban...
egyébként olyan rég bunyóztam 1 jót úgy döntötem betöltöm a Nihilus előtti mentésemet aztán mehet a harc
#370036 czibiklaszlo 2009. február. 20. 15:25
czibiklaszlo
Persze: rengeteget kell dumálni a társakkal és a megfelelő helyren : pont a megfelelő társnak kell lenni-e.
Folyamatosan készits mentéseket hogy a befolyás mindig meg legyen.
Nem teszem spoilerbe, mert ettől még nem lesznek egyből jedik, mert azért jó sokat kell dumcsizni velük.
Na: Handmaiden :férfiként rengeteg harcolgatás( edzés) közben dumálgatva FONTOS : Visas teljes hanyagolása.Később már vele is foglakozhatunk.
-Bao : végig velünk kell lenni-e és csontra jónak kell lenni.Mellé a csapatba Kreia-át kell tenni, mert akkor elnézőbb.
-Kutató ( ez a homi kénezetű csak akkor jön ha csaj a karakterünk) sok duma és legyen velünk a rengeteg jóság közepette.
-Atton : sok duma ( főleg a multja firtatása és Nar Shadda-n a multjáról infórmálodjunk lent a nyomorult negyedben. Szidjuk a Sith-tesókat és készisünk sok mentést
Mira. a mult boncolgatása és később miután eléggé nagy befolyásunk van rajta térjünk vissza a Nar Shadda-nra arra a helyre ahol Kreia éreztette velünk az erőt.
Lehet hogy kihagytam pár dolgot, de igy hirtelen ennyi.
Üdv.
#369890 czibiklaszlo 2009. február. 20. 09:17
czibiklaszlo
Az első rész történe egyszerüen zseniális, sőt maga az egész játék .A grafika eszméletlenül szép, rengeteg háttér melléktörténet.
Mondjuk a 2-nek is meg van a maga szépsége : gondoljunk a jedi képzés fáradságos és izgalmas, ráadásul hosszadalmas ténykedésére, de azért az első rész klasszisokkal jobb.
Feltétlenül szerezdd be.
Én , bár most fejeztem be, de bár többször végigvittem már, mégis ebben kezdtem újra.
Jó mondjuk a 2-ben a robikat leszámitva mindenkit kiképeztem már igy nem sok kihivás van, de azért hamarosan folytatom majd azt is.
A kép Mira jedi képzése utáni buliról készült kép . a másik kép meg én vagyok az első részben
U.I: most látom hogy ez a kis genya is bedugta a fejét a képemhez . bocsi
#369883 caesar2000 2009. február. 20. 08:54
caesar2000
@Czibiklaci -Az amit te teszel az inkább betömi azokat a lyukakat nem ?
A KOTOR - 1 jobb mint a kettő különben ?(történetben ?)
Üdv.
#369862 czibiklaszlo 2009. február. 20. 07:07
czibiklaszlo
Amugy a lyukról még annyit hogy jelenleg itt az első részben készitgetem a 3. lyukat .
Vagy ezek a mészárolgatások nem jelentkeznek lyukként az erőben?
Nosza : folytatgatom is tovább.
Most voltam amugy a Sith -tesókkal bulizni...........még jó hogy birom a piát +a kába csajokat
Végre van egy normális egyenruhám....remélem mást nem szedtem össze.
Üdv . Darth Laci Bá.
A hétvége legyen veletek
#369630 czibiklaszlo 2009. február. 19. 19:03
czibiklaszlo
@ caesar-om gratula a végigvitelhez
A befejezés meg szerintem is eléggé borzadály..sajna.
Üdv
#369611 caesar2000 2009. február. 19. 18:38
caesar2000
Igen ezt értettem, csak azt nem h ezt hogy is akarta véghez vinni?... Vagy inkább ezt ne firtassam?(A sötét oldal útjai kiszámíthatalanok ) Ez a része kicsit ködös nekem...
Köszi nektek, de akkor látom nem csak nekem nem érthető...
#369601 andrasp 2009. február. 19. 18:30
andrasp
#369591 :: caesar2000 (2009. február. 19. 18:17)
Sziasztok! Na végre végig vittem a Kotor-2 -t, de egy vmi nem értek.Lehet h csak nekem nem jött le, de a végén mit is akart véghez vinni Darth Traya....és azt hogyan ?Valahogy a vége olyan elkapkodott, furcsa befejezésnek tűnik...(sokkal jobban tetszett volna ha Darth Nihilusra kicsit jóval több hangsúlyt fektetnek, és Darth traya marad ködös titokzatos személynek) Háát mindegy, csak nem értem mit akartak ezzel az egész seb vok az erő szövetében c. dumával.... Lehet h én vok a "hüje" de vki lenne olyan szíves felsötétíteni... Ettől függetlenül kiválló játék.....

#369591 caesar2000 2009. február. 19. 18:17
caesar2000
Sziasztok! Na végre végig vittem a Kotor-2 -t, de egy vmi nem értek.Lehet h csak nekem nem jött le, de a végén mit is akart véghez vinni Darth Traya....és azt hogyan ?Valahogy a vége olyan elkapkodott, furcsa befejezésnek tűnik...(sokkal jobban tetszett volna ha Darth Nihilusra kicsit jóval több hangsúlyt fektetnek, és Darth traya marad ködös titokzatos személynek)
Háát mindegy, csak nem értem mit akartak ezzel az egész seb vok az erő szövetében c. dumával....
Lehet h én vok a "hüje" de vki lenne olyan szíves felsötétíteni...
Ettől függetlenül kiválló játék.....
#369529 czibiklaszlo 2009. február. 19. 17:10
czibiklaszlo
@Tom.ee. jobban vagyunk támogatva
#369478 Tom.ee 2009. február. 19. 16:26
Tom.ee
Na végre a Dantooin van valami megnyugtató ebben a bolygóban és marha jó a zenéje is
Van fénykard vannak csajok nos akkor neki is lehet állni a galaxis tisztogatásának
Furcsak észerevettem, hogy sok helyen csak gonosz párbeszéd lehetöség van a játékban nem lehet megdumálni csak a halálos (szószerint) fenyegetés müködik
Believe in yourself or no one else will!
#369385 czibiklaszlo 2009. február. 19. 13:56
czibiklaszlo
Én más játékban is reinkarnálodtam, sőt még HK-47 -et is vittem magammal.
Vigyázzál, mert Morrowindista is vagyok