Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#360058 Darth Razor 2009. február. 01. 11:27
Darth Razor
#360027 :: caesar2000 (2009. február. 01. 09:36)
Hali !A Játék rendszer ua.mint a Neverwinterben D20 alapu vagyis 4.szintenként növelhetőek a tulajdonság értékek és 3 szintenként a feat ? Az első résszel nem játszottam csak a 2.rész-hez jutottam hozzá sajna... És most ugrok neki... A választ köszi...
caesar2000:

A tulajdonságok igen, a feat-ek pedig class-tól függően, Jedi Guardian-nak pl. gyakrabban lehet növelni mint Consular-nak.
Az első és a második rész fejlődési rendszere csak annyiban különbözik, hogy van néhány új erőképesség és feat, az alapok, tehát maga a rendszer ugyan az maradt.


#360048 czibiklaszlo 2009. február. 01. 10:46
czibiklaszlo
.. ezt én se figyeltem eddig..
Mindenesetre :üdv caesar-om és jó játékot.
Hamarosan jelentkezem
Darth Laci Bá.
#360027 caesar2000 2009. február. 01. 09:36
caesar2000
Hali !A Játék rendszer ua.mint a Neverwinterben D20 alapu vagyis 4.szintenként növelhetőek a tulajdonság értékek és 3 szintenként a feat ?
Az első résszel nem játszottam csak a 2.rész-hez jutottam hozzá sajna... És most ugrok neki...
A választ köszi...
#359795 czibiklaszlo 2009. január. 31. 20:09
czibiklaszlo
Én javitás nem raktam rá soha.
Anélkül még nem próbáltad ?,
Nem tudom amugy hogy mi lehet..
Bocsi
#359764 czibiklaszlo 2009. január. 31. 19:19
czibiklaszlo
@Persian_Warrior Mester: ez egy kész rémálom
Borzalmasan sajnállak hogy igy jártál a buckalakókkal
Szerencsére a történet egészen jól végződőtt
Az erő legyen veled

méghogy életben hagyni őket : jedi lári-fári
Üdv : Dart Laci Bá.

Buckába velük
#359396 seta-mihi 2009. január. 31. 08:23
seta-mihi
Ui: kotor 3 concept art!!!!! Ezt kell keresni és majd meglátjátok.
És ha már itt tartunk,akkor szerintem elég sok régi ismerősel fogunk még találkozni benne. Remélem.

Mindenkinek jó játékot kívánok. Valakivel az erő legyen, mással pedig a sötét oldal hatalma.
#359392 seta-mihi 2009. január. 31. 08:11
seta-mihi
Pont most néztem a Youtobe-on,hogy Cart és Nihilus is benne lesz az MMO-os játékban.
Cart-ot szite telejesen öregen láthatjuk benne és Nihilust pedig maszk nélkül. Valamelyik képes videót nézétek, meg amiben a történet egy két szereplője szerepel.

A másik meg,azt tudtam,hogy vannak módok az első és a második részhez, de azt nem, hogy magával Exar Kunnal találkozunk, ha lemegyünk a Yavinra. Szívesen kipróbálnám,de én sohasem alkalmazok módokat,bár csak ez az egyetlen módja,hogy találkozak a Sötét Nagyúrral.

Erről jut eszembe,hogy Persian_Warrior Mester már biztos járt a Yavinon és összefutottak. Azt, ahogy én elnéztem, itt is csak két választásunk van,vagy harcolunk vele vagy beszélgetünk és a végén a sírjából megkapjuk ami jár.
#359385 seta-mihi 2009. január. 31. 07:01
seta-mihi
czibiklaszlo: Köszönöm a kérdést, én nagyon jól vagyok, de ahogy látod nem sokat tudok itt lenni,mert rengetegett dolgozok.
A tegnapi történetre elég furcsán reagállt szinte mindenki,de lehet, hogy én néztem be. Pedig akkor is van valami a buckalakók storyában és igérem, hogy a végére járok, már csak azért is, mert egy jó karakterrel kezdtem el.
Még mindig a Vulkár bázisra tartok és ez így lesz egész estig,mert ma is komoly napnak nézek elébe.

Aztán én is mehetek a Tatooinra vadászgatni a kis helyes debella állatkákat.
#359382 czibiklaszlo 2009. január. 31. 06:46
czibiklaszlo
@ seta-mihi: csak nem rosszat álmodtál
Én csak viccElek
KOTOR-jál nyugodtan
Üdv .
U.i. amugy : mi szél hozott mondsza erre.....

Beszéljük meg
#359377 seta-mihi 2009. január. 31. 06:25
seta-mihi
czibiklaszlo: Nem,nincs benne sárkány,de lehet, hogy süsüvel beszélgetem a barlangjánál.
Haffey: Te meg milyen Darth Plagueis-ről beszélsz. Ha!

UI: Most, vagy nem szívesen láttok itt, vagy csak a napotok volt ilyen. De engem ez nem nagyon izgat, mert régebben elég jól elbeszélgetünk itt a topicban,és lehet azóta változot egy két hozzáállás.
Attól fügetlenül én írok ide majd folyamatosan, ahogy eddigis.
#359032 czibiklaszlo 2009. január. 30. 14:17
czibiklaszlo
Várlak Padawan
Az erő legyen veled addig is!
#359019 czibiklaszlo 2009. január. 30. 14:01
czibiklaszlo
@ seta-mihi: van benne sárkány
@ Haffey. jó hogy itt vagy
@ Persian_Warrior Mester: szerintem se olyan nagy baj ez a hozzásegités
Helyettem is adj nekik!
#358934 seta-mihi 2009. január. 30. 10:00
seta-mihi
czibiklaszlo: Mester, most te is kezded. Akkor mondjátok már meg, hogy ki és mit szűrt le a buckalakók történetéből?
Már alig várom a különféle verziókat. Mert még az Ősök is hasonlóról regélnek vagy csak én értem így a történetüket?
Kérlek benneteket akkor,hogy világosítsatok fel ezzl kapcsolatban.
#358928 czibiklaszlo 2009. január. 30. 09:51
czibiklaszlo
@Seta-mihi: ez a történet egy kész Rémálom
Üdv: Darth Laci Bá.
Még a fejem is belefájdult
#358927 seta-mihi 2009. január. 30. 09:45
seta-mihi
genesis: Először is ezt nem álmodtam,de ha te már játszotál az első részel és megölted a Krayt sárkányt, a követ el vitted a törzs fönöknek,akkor megengedi,hogy a Mesemondó elmesélje a történetüket. Nem kell nagy ész hozzá, hogy levond a következtetéseket.

De, ha mégsem így van és te jobban tudod, akkor itt az idő megosztani tapasztalatlan játékosal(velem).
#358906 seta-mihi 2009. január. 30. 08:56
seta-mihi
Üdv mindenkinek!

Végre, én is vissza kaptam a játékaimat, oly sok idő után. Már feltelepítettem is mind a kettőt. Most természetesen az elsőt részt nyomatom és a Vulkár bázisra megyek, egy kicsit rendet csinálni(meg persze a suhanógyorsítóért).
Amint látom végre megint beérett a KOTOR fan club. Amugy csak vicceltem, hisz tudom, hogy sohasem megy ki a divatból a játék.

A buckalakókat én sohasem gyilkolom le(csak ha a rossz oldalon vagyok),mert ugyebár csak meg kell venni nekik a víztisztítót,és akkor egy remek történetben lehet részünk. De ehhez persze el kell vinni a Krayt sárkány követ a törzsfönöknek. Már csak azért sem bántom őket, mert egy igazi túlélő faj, akik átvészelték a galaxis meghódítását és még közre is müködtek benne. Ezt úgy értem, hogy szerintem ők voltak akik a járványt sikeresen kivitelezték a hódítók ellen és megájt parancsoltak nekik. Az, hogy ők is részesültek abból amit feltaláltak,nem biztos,hogy azért fedik el a testüket,de lehetséges. Vagy valami más betegség miatt vannak úgy ahogy.
#358662 czibiklaszlo 2009. január. 29. 18:46
czibiklaszlo
Multkorában volt egy ilyen kérdés hogy ki a kedvenc karaktered.
Nekem is pont Uthar Mester volt, van, lesz
Kár hogy nem lehet csapattag.
Sejtettem hogy le fogod nyűgőzni
Szerintem : teljesen le fogod nyűgőzni
Üdv Mester.
#358506 czibiklaszlo 2009. január. 29. 13:40
czibiklaszlo
Gázos szituáciokban én mindig azt csináltam hogy leállitottam a csapatot és aki képes volt gyógyitani : ahoz viszajárogattam tölteni az életet.
Persze ezt nem mindenhol lehet alkalmazni, de általában használható.
Üdv
#358058 czibiklaszlo 2009. január. 28. 16:13
czibiklaszlo
Csak vicceltem!
Egyébbként én a jó oldalon is többször végigvittem, bár nekem eleve a sötét oldal jobban tetszik, de én eleve gonosz vagyok .
Nem viccElek
Amugy ezekkel a szent buckalakó harcosokkal kifejezetten élvezet harcolni.
Alig vártam :.hogy végre már jöjjenek
Üdv: Darth Laci Bá
U.i: gonosznak lenni jó
#357897 Darth Razor 2009. január. 28. 12:08
Darth Razor
#357530 :: czibiklaszlo (2009. január. 27. 20:15)
Lélekben veled leszek Mester Ne kimélj senkit ! Én is , csak nemrég tudtam meg hogy itt van valami párologtató is Álitólag Persze ez valami jedi lári-fári lehet Légy rossz és pihendd ki a tanulást fáradalmait Üdv : Darth Laci Bá
czibiklaszlo írta:

Én is , csak nemrég tudtam meg hogy itt van valami párologtató is Álitólag


Hát persze, hogy van, tapasztalatból mondtam! HK-47-et kell magaddal vinni, hogy tolmácsoljon.
Bár én csak egyszer választottam ezt a megoldást, ki akartam próbálni a világos oldalt is.
De azért kifosztani és lemészárolni őket mégis csak jövedelmezőbb! Így is meg lehet oldani minden kapcsolódó küldetést, sok XP-t lehet összegyűjteni ott, plusz a kosarakban ott van a buckalakók gránát és alkatrész gyűjteménye is.
#357530 czibiklaszlo 2009. január. 27. 20:15
czibiklaszlo
Lélekben veled leszek Mester
Ne kimélj senkit !
Én is , csak nemrég tudtam meg hogy itt van valami párologtató is Álitólag
Persze ez valami jedi lári-fári lehet
Légy rossz és pihendd ki a tanulást fáradalmait
Üdv : Darth Laci Bá
#357191 Darth Razor 2009. január. 27. 13:27
Darth Razor
Dantes írta:

Ja persze...sztori alapú MMO...az meg milyen, úgy mégis?


Például a WoW is viszi tovább a WarCraft univerzum történetét, a Lich King-ben már átvezető videók is vannak, láttam őket a YouTube-on. Szóval itt sem lenne elképzelhetetlen egy ilyen megoldás. Ennek ellenére hiszek benne, sőt akarom, hogy legyen KotOR III és WarCraft IV! Hiszen a kedvenc játékstílusaim az egyjátékos RPG-k és az RTS-ek, nem az MMORPG-k.
#357028 czibiklaszlo 2009. január. 26. 21:12
czibiklaszlo
........ és akkor Revan hosszas és alázatos keresés után megtalálta az erő segitségével a halhatlanságot .......később tanityánya álmában végzett vele..........
Persze ez nem biztos
Üdv : Darth Laci Bá.