Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#325626 czibiklaszlo 2008. december. 11. 09:04
czibiklaszlo
@Xanax88: Most jutott az eszembe hogy van egy tippem hogy bazi sötét legyél.Miután kinyirtad az óriás-cápát és visszatértél a tengeralatjáróval Roland ott fog várni.Kérjél tőle ajándékot.Erre kapsz sötét pontokat.Ezt akár a következő Univerzum kialakulásáig is teheted , mert akárhányszor kérsz tőle mindig sötét pontokat kapsz: ajándékba Ez biztos sikerülni fog.Amugy pedig hallgas a belső hangra és légy rossz.
#325601 czibiklaszlo 2008. december. 11. 06:56
czibiklaszlo
Én nem rég végeztem amugy többedszerre a KOTOR-ban, de mivel a Morrowindet is imádom és találtam egy ÖSZVÉR KÖNYVET és ezt ahogy olvasgatom : jött meg ismét a kedvem.
@TOMMYKILLER: én legutoljára ezzel a honositással lettem at Univerzum ura és nekem 100%-os segitség volt.
@Xanax88:sajna ezt a Vista témát mintha hallottam volna másnál is, valamint állitolag a két magot sem szereti.Azt viszont le lehet tiltani a feladatkezelőben. Remélem összejön valami és igérem Padawanomként a csúcsokra juttatlak.Persze remélem a sötét oldalt választod
Lehet hogy a folytatás nem lesz havidijas Végre valami jó hir, bár szerintem ez nem illik bele a képbe: mert nem nagyon hiszem el hogy beérnék majd az extra tartalmak pénzeivel . Mondjuk ne legyen igazam.
Üdv Darth Laci Bá.
Az erő legyen veletek + amit akartok

+U.i: Persian_Warrior Mester: kellemes fosztogatást és vigyázz magadra.
#325596 TOMYKILLER 2008. december. 11. 01:29
TOMYKILLER
K.O.T.O.R 2 ehhez van már 100% felirat magyarosítás?
K.O.T.O.R 1-2-t legalább 20-szor vittem végig.
#325441 czibiklaszlo 2008. december. 10. 20:18
czibiklaszlo
Erősen gondolkodom egy újrakezdésen.Szeretnék tisztalappal kezdeni mindet és nem engedni a sötéterő csábitásának.
Persze ha lenne egy társam , esetleg egy hiszékeny Padawan: egyből kezdenék egy új karaktert.Szóval: ha valaki esetleg mostanában akar csatlakozni én itt leszek.
Üdv: Darth Laci Bá
#322714 Migmir 2008. december. 05. 15:12
Migmir
Üdv!
A kotor1 egyben elakadtam és segítséget kérnék. A koribanon vagyok és az utolso tesztet csinálom de nem tudom megcsinálni a logikai feladatot amikor a baloldali oszloprol a jobbra kell pakoln a ,,gyűrűket".
Elöre is köszönöm.
#315591 czibiklaszlo 2008. november. 20. 06:23
czibiklaszlo
A végén még a robikból is lehet majd jedit (faragni).Nekem tetszett.Üdv Andrasp Tanácsos: a hétvége legyen veletek.
Darth Laci Bá.
#315475 andrasp 2008. november. 19. 20:23
andrasp

#310142 Vader nagyur 2008. november. 07. 16:33
Vader nagyur
#309872 :: czibiklaszlo (2008. november. 06. 19:30)
Szerintem ezen a kinézeten még biztos hogy változtatnak.Ha itt nálunk egyből ilyen megjegyzéseket tesznek( jogosan) akkor tuti hogy a tűz közelében lesz rá visszajelzés.Sajna én a havidijban nem is reménykedem.Üdv Vader Nagyur.( imádom ezt a nevet leirni)
Lehetne akár TFU-s kinézete is. Nem kellene olyan durva fizika, és attól még csodásan nézne ki. És nem kellene hozzá olyan vészes vas sem. Egy szimpla Havok motor is jöhetne, csak azért, hogy legyen valami fizika, mint a Dead Space-ben. Mindenesetre, én bízok a Bioware-ben, eddig még egy játékot sem szúrtak el. A KOTOR-t asszem újra elő is veszem majd valamikor, de az is lehet, hogy a KOTOR II-t rakom föl újból.
#309872 czibiklaszlo 2008. november. 06. 19:30
czibiklaszlo
Szerintem ezen a kinézeten még biztos hogy változtatnak.Ha itt nálunk egyből ilyen megjegyzéseket tesznek( jogosan) akkor tuti hogy a tűz közelében lesz rá visszajelzés.Sajna én a havidijban nem is reménykedem.Üdv Vader Nagyur.( imádom ezt a nevet leirni)
#305812 czibiklaszlo 2008. október. 31. 08:19
czibiklaszlo
Biztos hogy igy lesz,mert nem hiszem hogy hazudnának összevissza.Én egyébbként hiszek nekik, főleg hogy lesz egy jó nagy és terjedelmes történet,ami alaposan ki lesz dolgozva Persze ,már csak a folyamatos pénzmag beszerzést kell majd megoldani és ismét jól érezhetjük magunkat.Üdv Tanácsostárs a hétvége legyen veled+ a három szabadon választott kivánság
#305811 seta-mihi 2008. október. 31. 08:14
seta-mihi
Hát tényleg üres a topic, ha így lehet mondani.Persze, mondom én, aki alig szól hozzá és csak ritkán jár fel.
Meg voltak az okok,de nem is ez számít.Látom mindenkit isten csapásként érintett a hír,hogy a követkető széria MMO lesz.
De bizunk a fejlesztőkben és előbb,vagy utóbb rájönek a tévedésükre hogy lesz majd az pc-re is.
Ha tényleg olyan hatalmas kiterjedésű története, és tele van új pályákal akkor igazán méltó folytatása lenne.
#305803 czibiklaszlo 2008. október. 31. 07:43
czibiklaszlo
Lehet KOTOR-ozni piszkos lusta banda Se egy kobor Padawan, se egy Sith Tanácsos , se egy kobor jedi nem játszik, vagy mi van? Na ezért nem kaptok ti folytatást Amugy csak kellemes hétvégét akartam kivánni.....Üdv Darth Laci Bá
#302365 czibiklaszlo 2008. október. 25. 10:48
czibiklaszlo
Szerintem is jó lesz, meg minden : csak az űr mégis ott marad és lényeg a lényeg ez olyan mint egy kiéheztetett farkas falkaközé bedobnák szegény piroskát Lehetne rajta akár páncél is ugyis felfalnák.Üdv Darth Laci Bá.
#302341 Handromed 2008. október. 25. 09:52
Handromed
#302340 :: Soulcatcher007 (2008. október. 25. 09:44)
Pont azért akarnak MMO-t csinálni,hogy régi KOTOR fanok mind azzal jáccanak,és fizessék a havidíjat. Én nagy aljasságnak tartom a dolgot...
Szerintem nem lesz olyan rosz a mmorpg....bár én is jobban örülnék egy rendes single playerben játszható játéknak .D de ez van...illetve lesz
#302340 Soulcatcher007 2008. október. 25. 09:44
Soulcatcher007
Pont azért akarnak MMO-t csinálni,hogy régi KOTOR fanok mind azzal jáccanak,és fizessék a havidíjat. Én nagy aljasságnak tartom a dolgot...
#302338 czibiklaszlo 2008. október. 25. 09:39
czibiklaszlo
Én abban reménykedem hogy a rengeteg befolyt zsetonból: mert ha van eszük akkor ezt tesziuk és készitenek egy méltó folytatást nekünk is.Számomra mondjuk ez eleve érthetetlen hogy ha valami sikeres akkor miért nem nyuzzák tovább mint más játákoknál.Üdv Darth Laci Bá
#300229 czibiklaszlo 2008. október. 22. 06:37
czibiklaszlo
Bejelentve Olvassátok a főoldalon.Üdv Darth Laci Bá.
#298708 czibiklaszlo 2008. október. 19. 11:29
czibiklaszlo
Á, dehogy Migmir, leendő Padawan esetében csupán a segitő szándék motoszkál bennem, egyenlőre Amugy nincs semmi új infó.Üdv Darth Laci Bá.
#298680 Handromed 2008. október. 19. 10:47
Handromed
#298677 :: czibiklaszlo (2008. október. 19. 10:40)
Migmir, vagy légy a Padawanom, bármelyik részben és együtt miénk lesz az egész Univerzum és segitek neked hogy végez mindenkivel.Üdv Darth Laci Bá
Darth Laci Bá!!

OFFenkit se próbálj átállítani a sötét oldalra...

ON:
A kotor 3 megjelenéséről van valami hír?
#298677 czibiklaszlo 2008. október. 19. 10:40
czibiklaszlo
Migmir, vagy légy a Padawanom, bármelyik részben és együtt miénk lesz az egész Univerzum és segitek neked hogy végez mindenkivel.Üdv Darth Laci Bá
#298398 Migmir 2008. október. 18. 19:44
Migmir
Üdvözlet!
Új kotorozo vagyok és aszt szeretném megkérdezni hogy van-e olyan weboldal ahol van teljes vagy részleges leírás vagy hasonlo.
elöre is köszönöm
#298010 andrasp 2008. október. 17. 18:40
andrasp
#297920 :: czibiklaszlo (2008. október. 17. 16:44)
Van benne párologtató? Én is hentesként végeztem, persze a sötét oldalon Mondjuk én ezeket a bucka-jelmezeket csak a fénykép készitéshez vettem fel és le, tehát engem kötelességük volt megtámadniuk( tök feleslegesen)

Olvastad már? ×