Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#348478 czibiklaszlo 2009. január. 12. 16:02
czibiklaszlo
Nem próbáltam , de TESSÉK
Persze lehet hogy nem is erre a részre gondoltáltál
A csalás legyen veled Padawan
Üdv: Laci Bá.
#346269 czibiklaszlo 2009. január. 08. 16:58
czibiklaszlo
Lélekben én is mindig itt vagyok, sőt még más játékban.Jelenleg a Morrowindben vagyok jedi
Próbálok téritgetni is .
Persze a KOTOR nekem is fent van ez természetes játszogatom is vele.
Üdv Tanácstagok
#345769 andrasp 2009. január. 07. 20:09
andrasp
#345595 :: czibiklaszlo (2009. január. 07. 18:30)
Oké, akkor kitartunk ! Üdv Tanácsos. Az erő legyen veled.
én itt vagyok (újra)!!

seta-mihi én abba se hagytam a KotOR-ást csak már nincs mit megkérdeznem már kívülről fújom mind2 részt.

és ha kell visszatérek a tanácsba új lézerkardommal az oldalamon amelyet a Yavinon csórtammind a 6-al
#345595 czibiklaszlo 2009. január. 07. 18:30
czibiklaszlo
Oké, akkor kitartunk !
Üdv Tanácsos.
Az erő legyen veled.
#345551 seta-mihi 2009. január. 07. 17:58
seta-mihi
czibiklaszlo: Akkor megnyugodtam.

Szerintem, ez csak egy átmeneti időszak, hogy mindenki feldolgoza a rossz hír hallatát,miszerint a Kotor 3-om MMO lett.
A tagok még mindig meg vannak csak, hogy ha kijön a játék, akkor ugyanezek a személyek, már máskép látják a helyüket a topic szerint. Még én sem döntötem el,hogy játszok az mmo-os fajtájával(sőt még nem is játszotam mmo-os játékot),de nehéz lesz a már megszokot csapatól így távolról játszani.
Sajnos nem tehetünk mást, mint várni az új jelölteket és bízni, hogy elkezdik megismerni eme csodás játék 1-ső és 2-dik részét.

Csak kitartást tudok a jelenlegi helyzetben mondani,de ha bárkinek van kedve akár régi, akár új játékos akkor elkezdhetjük újra feleleveníteni ezt a gamet.
#345504 czibiklaszlo 2009. január. 07. 17:22
czibiklaszlo
Van Tanács , csak Tagok nincsenek
Én is máshol vagyok jelenleg, de azért az elveket átvittem oda is, sőt...van lézerkardom is meg minden.
#345464 seta-mihi 2009. január. 07. 16:52
seta-mihi
Üdv minden Sith Tanácsosnak és újdonsült Padawannak!

Látom egy páran elkezdték a játszani a sorozat 1-es és 2-es szériát.
Sajna engem most másik játék köt le,de bármikor feltelepíthettem a gammet.
Dart Lacibá: Ezt most komolyan mondod,hogy már nincsen tanács? Ezt szomorúan hallom.
De hát a Sithek titka,hogy a sötétség felhőjében várva, végre elkezdhetjenek előjönni.
Ezért vártak szerinted annyit,hogy végül feladják? Mint alapító,ezt vissza kell hogy vond.
Eljön megint a mi időnk és hatalmasabbak leszünk,mint legutóbb.
Kérlek fontold meg,már csak azért is, mert látom hogy kezdenek vissza térni a mesterek,és ha jól láttam régi és új padawanok.
Egységben az erő.
#344694 andrasp 2009. január. 06. 16:15
andrasp
#341711 :: czibiklaszlo (2009. január. 02. 19:04)
Én egyedül a Dantooine-on tapasztaltam olyan hibát hogy kicsuszott az irányitásom alól a karakterem.Ezen azt értem hogy az egyik pillanatban még a hajó közelében voltam és ahogy közeledtem az épület sarkához zsip-zsup már a főépület bejáratánál voltam.A z 1-ben szintén ugyanitt, bár ez a Matuka- rezidencia közelében történt : rendszeresen.Ott még forgott is a karakterem és többször csak újratöltéssel tudtam tovább menni.Ettől függetlenül még nagyobb hibákat is megbocsájtottam volna ennek a játéknak.Simán.
itt vagyok ujra 3 hét szünet után...csak hát költöztünk és ma kötötték be a netet a Yavinon a sírban vagy miben hogy lehet átmenni azon a kék ajtós részen?? meg a tetőre(vagy hova az {ősök templomában ott volt a tető arra emlékszem}) se tudok kijutni
OFF mellesleg czibiklaszlo jópofa a csávóON
#341711 czibiklaszlo 2009. január. 02. 19:04
czibiklaszlo
Én egyedül a Dantooine-on tapasztaltam olyan hibát hogy kicsuszott az irányitásom alól a karakterem.Ezen azt értem hogy az egyik pillanatban még a hajó közelében voltam és ahogy közeledtem az épület sarkához zsip-zsup már a főépület bejáratánál voltam.A z 1-ben szintén ugyanitt, bár ez a Matuka- rezidencia közelében történt : rendszeresen.Ott még forgott is a karakterem és többször csak újratöltéssel tudtam tovább menni.Ettől függetlenül még nagyobb hibákat is megbocsájtottam volna ennek a játéknak.Simán.
#339994 Alicool 2008. december. 31. 21:45
Alicool
#339978 :: varkonyi.domotor (2008. december. 31. 20:43)
Segítség kéne. A kotorban van egy pálya mikor a Salvagerek és zsoldosok háborúznak, ott mindig belassul valamiért pedig nekem a jó hozzá a processzorom.
varkonyi.domotor írta:

Segítség kéne. A kotorban van egy pálya mikor a Salvagerek és zsoldosok háborúznak, ott mindig belassul valamiért pedig nekem a jó hozzá a processzorom.

Ez nálam is mindig jelen volt, meg még sokaknál. Ez egy (tudtommal) csak ATI-soknál előforduló BUG, tegyél fel drivert vagy patch-et és reméld a legjobbakat....
#339978 varkonyi.domotor 2008. december. 31. 20:43
varkonyi.domotor
Segítség kéne. A kotorban van egy pálya mikor a Salvagerek és zsoldosok háborúznak, ott mindig belassul valamiért pedig nekem a jó hozzá a processzorom.
#339952 czibiklaszlo 2008. december. 31. 18:39
czibiklaszlo
Köszönöm és én is ugyanezt kivánom!
Na. KOTORjatok szilveszterezni és B.U.É.K.
Üdv Persian_Warrior Mester.
#339378 czibiklaszlo 2008. december. 31. 10:39
czibiklaszlo
Legrant1990: ettől jobb hirt még ,nem is hallottam mostanában.Gratulálok és örülők neki hogy önként a sötét utat választottad.Az erő járja át a testedet és az értelem vezesse lépteid.
Üdv: Darth Laci Bá.
B.U.É.K
#333348 andrasp 2008. december. 22. 15:27
andrasp
#333306 :: Plaxer (2008. december. 22. 14:48)
andrasp írta: szégyen nem szégyen bevallom rég nem dugtam
Csak én vagyok ENNYIRE perverz?!
hát ööö ami azt illeti miután leírtam nekem is öööö... hasonló gondolataim támadtak és kösz Persian_Warrior
a Yavinról hogy elhúzni?? mert nekem nem nagyon sikerül.
#333306 Plaxer 2008. december. 22. 14:48
Plaxer
#333290 :: andrasp (2008. december. 22. 14:36)
szégyen nem szégyen bevallom rég nem dugtam erre a képem de ettől függetlenül a játékot nem feljtettem el a játékokat és játszottam is velük az 1be most végeztem a Dantooine-on és mentem a Yavinra a kettőbe meg már csak a Korriban van . és lenne 1 kérdésem is mennyiért lehet eladni az iridonai (vagymi) páncélokat??
andrasp írta:

szégyen nem szégyen bevallom rég nem dugtam
Csak én vagyok ENNYIRE perverz?!
#333290 andrasp 2008. december. 22. 14:36
andrasp
#332464 :: czibiklaszlo (2008. december. 21. 12:07)
Ez még a régebbi végigjátszásból van Akkor fenygettem meg ha nem tudok belőle jedit faragni, akkor végig miniben fog az oldalon harcolgatni.Később miután sikerült mégiscsak jedit képezni belőle, pár elmetrükkőt alkalmazva bedumáltam neki hogy maradjon rajta a cucc Üdv Persian_Warrior Mester
szégyen nem szégyen bevallom rég nem dugtam erre a képem de ettől függetlenül a játékot nem feljtettem el a játékokat és játszottam is velük az 1be most végeztem a Dantooine-on és mentem a Yavinra a kettőbe meg már csak a Korriban van . és lenne 1 kérdésem is mennyiért lehet eladni az iridonai (vagymi) páncélokat??
#332464 czibiklaszlo 2008. december. 21. 12:07
czibiklaszlo
Ez még a régebbi végigjátszásból van Akkor fenygettem meg ha nem tudok belőle jedit faragni, akkor végig miniben fog az oldalon harcolgatni.Később miután sikerült mégiscsak jedit képezni belőle, pár elmetrükkőt alkalmazva bedumáltam neki hogy maradjon rajta a cucc
Üdv Persian_Warrior Mester
#332426 czibiklaszlo 2008. december. 21. 10:45
czibiklaszlo
Nem sokat haladtam, mert nem nagyon van ösztönzésem.A legutobb a robikat leszámitva mindenkiből sikerült jedit faragnom, még Mirából is.Igy inkább az 1-ben vadászgattam egy picit a sivatagban.Imádok ott vadászgatni.
Felkéne oszlatni a Nagyrabecsült Sith Tanácsot és mivel alapitó tag vagyok kezdeményezem is.Persze ha valaki meggyőzne az ellenkezőjéről akkor elvetem ezt az ötletet.
Üdv: Darth Laci Bá.
A kép Miráról készült
#327827 czibiklaszlo 2008. december. 15. 06:12
czibiklaszlo
Szerencsésen eljutottam a hangárba és egyetlen lővést sem adtam le az ágyúval
Erre a kaszabra vártam már jóideje.Tra-la-la Tra-la-la.
Amugy amikor legelöszőr játszottam a második résszel: valami kodec hiba miatt nem volt képem és csak csattanásokat láttam.Mondjuk lőni lőttem mint a gűző, de szerintem kb annyi potyautasom volt mint most.
Igaz akkor még a kezem is remegett , mire végeztem velük

Persze ez már nagyon-nagyon régen volt.
Üdv Darth Laci Bá.
#326506 czibiklaszlo 2008. december. 13. 10:40
czibiklaszlo
@Persian_Warrior : a 2-ben vagyok, de az egyben is van egy félbehagyott karakterem.
Ezeket a járatokat nem szeretem én se, de később amikor már vannak rendes támadgatások azt már elviselem.
Üdv.
#326489 czibiklaszlo 2008. december. 13. 10:14
czibiklaszlo
Üdv Gabif2 Teljesen igazad van.

TOMYKILLER: ezerszer jobb a sötét oldal, bár én eleve gonosz vagyok ( civilben is)

Persian_Warrior : bányász-ala( guta)k Mindegy ha kijutok innen már, utána egyenesben leszek.

Üdv :Laci Bá
#326044 TOMYKILLER 2008. december. 12. 09:16
TOMYKILLER
Én mindig gonoszkodok benne.I am the Revan Master.
#326033 czibiklaszlo 2008. december. 12. 05:53
czibiklaszlo
@Persian_Warrior: a 2-ben én is jó vagyok (bár nem adok senkinek semmit)


@Xanax88:Tedd, vagy ne tedd , de ne próbáldd!

Ahogy összekapartam a cuccaimat és a hullaházat felkerestem, több hét után megint nyugodtan, forgolodásmentesen tudtam aludni. Ez a pár hét elvonás a KOTOR Univerzumától ugy tünik nálam most rendezödik

A hétvége legyen veletek

Üdv: Darth Laci Bá
#325768 czibiklaszlo 2008. december. 11. 15:49
czibiklaszlo
@Genesis.Pontosan ezekre a küldetésekre gondoltam és a bérgyilók küldetés széria annyira szereteágazó volt hogy nem csoda hogy homályosan emlékszel.Nekem a neve nem ugrik be hogy kinél kell jelentkezni az adattárolóval.Mondjuk ez nem gond, mert amikor megkapjuk akkor a naplónk nyilvántartja és ott szerepel a fickó neve akivel a kapcsolatot fel kell venni.
Gyönyörüen feltelepült mindkét rész. Mondjuk az egyben nem rég végeztem egy karakteremmel, igy a 2 felé kacsintkatok..
Üdv Darth Laci Bá.
#325664 czibiklaszlo 2008. december. 11. 12:59
czibiklaszlo
@Xanax88:Érdemes a Tatooinere elnézni a Mannan előtt és ha többször mész a sivatag felé lesz egy csákó aki egy elhagyott, elvesztett adattároló miatt le fog szólitani.Ezt fogad el tőle, mert ez a játék eggyik legélvezetesebb mellék küldetése.Egy bérgyilkos-széria kezdete.Ezt a tárolót a Mannan-on kell majd egy fickonak odaadni.Ezután nem szabad lemenni és kinyirni a cápát, mert akkor soha többet nem tudsz visszajönni jelenteni neki.Hanem szépen elvégzed egyrészt itt a gyilkolásokat, valamint mész a többi bolygóra gyirni a népeket.Bazi hosszú és bazi izgalmas küdetés széria.Amikor kinyirtál mindenkit , utána jösz visszajelentgetni és majd a végén ha teljesen végeztél a nem árulom el mikkel CSAK utána nyirdd ki a cápát. A KOTOR 2-ben már inditottam egy karartert az 1 pedig most települ.
Amugy még a kereskedő bolygóra is érdemes elmenni , mert én a kereskedő többszöri felkeresése közben szintén találtam egy olyan küldetést hogy alig birtam túlélni. Üdv Padawan és jövök hamarosan hogy uraljuk az Univerzumot.
@Genesis:Örülök neki hogy jó sokat gonoszkodtál