Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#355367 czibiklaszlo 2009. január. 24. 09:20
czibiklaszlo
@Persian_Warrior Mester : kéz és lábtörést! ( persze csak képletesen)
Az ész legyen veled
@Andrasp :
Üdv Darth Laci Bá
#355045 andrasp 2009. január. 23. 20:17
andrasp
#354551 :: czibiklaszlo (2009. január. 23. 06:15)
@ Darth Razor:. én tudtam . @ oorrkk: ott szerintem csak az űrállomás van, bár van egy mod amivel lehet ott is ügyködni, de én ezt nem probáltam. Reméljük Andrasp, vagy Persian_Warrior Mester erre jár, mert ők tudják erről a részleteket. Amugy, ha jól tudom a konzolos verziókban ott is lehet ténykedni , eleve : csak a pc verzió lett megnyirbálva.( ha tévedek akkor bocsi, de nekem ez rémlik valahonnét. ITT EGYÉBBKÉNT ÉRDEMES SZÉTNÉZZNI Üdv és a hétvége legyen veletek U.I: persze a kereskedővel seftelni eleve lehet, valamint ha többször visszamész : majd megtudod mi lesz. Amugy én a sivatagi vadászatk során annyi lemezt gyűjtöttem hogy mindent holmiját megvettem.
hát éppen erre jártam és látom is hogy kellek innen az oldal aljáról le tudod tölteni. (na kinek ismerős az oldal??)
#354551 czibiklaszlo 2009. január. 23. 06:15
czibiklaszlo
@ Darth Razor:. én tudtam .
@ oorrkk: ott szerintem csak az űrállomás van, bár van egy mod amivel lehet ott is ügyködni, de én ezt nem probáltam. Reméljük Andrasp, vagy Persian_Warrior Mester erre jár, mert ők tudják erről a részleteket.
Amugy, ha jól tudom a konzolos verziókban ott is lehet ténykedni , eleve : csak a pc verzió lett megnyirbálva.( ha tévedek akkor bocsi, de nekem ez rémlik valahonnét.
ITT EGYÉBBKÉNT ÉRDEMES SZÉTNÉZZNI
Üdv és a hétvége legyen veletek
U.I: persze a kereskedővel seftelni eleve lehet, valamint ha többször visszamész : majd megtudod mi lesz.
Amugy én a sivatagi vadászatk során annyi lemezt gyűjtöttem hogy mindent holmiját megvettem.
#354386 Darth Razor 2009. január. 22. 20:34
Darth Razor

#354355 czibiklaszlo 2009. január. 22. 20:15
czibiklaszlo
Érdemes minden beszélgetés előtt késziteni egy mentést, mert elég ha egy picit mellényul az ember és egyből oda a befolyás.
Visast addig teljesen hanyagolni kell ameddig Handmaiden-t nem képeztük ki.Vele végeredményben harcolgatni kell, miután kölcsönösen kiképeztük egymást , már lehet az édes kis Visaskával az erőben gyönyörködni.
Ez mondjuk Bao-ra is vonatkozik mindig hurcoljuk magunkal és ne bántsunk ártatlanokat, később miután ő is jedi lett , már nyugodtan mészárolgathatunk.
Üdv
#354253 Darth Razor 2009. január. 22. 19:01
Darth Razor
#354216 :: czibiklaszlo (2009. január. 22. 18:30)
@Darth Razor: HK-47 -el kapcsolatban: igen rágondoltam Amugy nekem az 1-ben Jolee beszólásai tetszettek a legjobban, persze HK-47 is a kedvencem volt.Náluk nem csalodott az ember , mert kimondták amire gondolnak. Mondjuk történet szemponjából és kihivást tekintve Juhani is a kedvencem volt : teljesen az idegösszeomlás szélére sodortam. A 2-ben nálam a kihivást Handmaiden, és Mira vitte.Persze sikerült őket kiképézni, de például ezek a harcok Handmaiden-nel azért elég izgalmasak voltak. Go-to is elég érdekes figura volt, bár soha, de soha nem vittem magammal. Hát kb, ennyi. Ettől függetlenül a többi figurát is szerettem, Attont a kártyafüggőt, Visast a kis édest, egyedül BaoDurt utáltam, de miután őt is kiképeztem, már nem volt vele semmi gondom. Üdv. U.i . most olvasom hogy a kérdés a kedvenc Sith- re vonatkozott. Igy viszont : nekem az 1-ben a Koribban-on az Akadémian az öreg Mesterem Uthar volt a kadevencem. Mindig sajnáltam hogy a kardomat tővig nyomtam a szivébe. he-he.
Ha már a karaktereknél tartunk:
Csajok közül nekem Visas, Bastila és Yuthura voltak a kedvenceim.
#354251 Darth Razor 2009. január. 22. 18:58
Darth Razor
#354234 :: andrasp (2009. január. 22. 18:39)
hát én is HK-47 et bírtam meg Canderust... és a 2be is ugyanez volt mindig a csapatom (miután beszámíthatók lettek) de még csípem Hanharr is mert elég jól bunyózik
Hanharr nem nehéz ügy, szinte csak beszélgetni kell vele, semmi teljesítendő küldetése nincsen.

#354234 andrasp 2009. január. 22. 18:39
andrasp
#354216 :: czibiklaszlo (2009. január. 22. 18:30)
@Darth Razor: HK-47 -el kapcsolatban: igen rágondoltam Amugy nekem az 1-ben Jolee beszólásai tetszettek a legjobban, persze HK-47 is a kedvencem volt.Náluk nem csalodott az ember , mert kimondták amire gondolnak. Mondjuk történet szemponjából és kihivást tekintve Juhani is a kedvencem volt : teljesen az idegösszeomlás szélére sodortam. A 2-ben nálam a kihivást Handmaiden, és Mira vitte.Persze sikerült őket kiképézni, de például ezek a harcok Handmaiden-nel azért elég izgalmasak voltak. Go-to is elég érdekes figura volt, bár soha, de soha nem vittem magammal. Hát kb, ennyi. Ettől függetlenül a többi figurát is szerettem, Attont a kártyafüggőt, Visast a kis édest, egyedül BaoDurt utáltam, de miután őt is kiképeztem, már nem volt vele semmi gondom. Üdv. U.i . most olvasom hogy a kérdés a kedvenc Sith- re vonatkozott. Igy viszont : nekem az 1-ben a Koribban-on az Akadémian az öreg Mesterem Uthar volt a kadevencem. Mindig sajnáltam hogy a kardomat tővig nyomtam a szivébe. he-he.
hát én is HK-47 et bírtam meg Canderust... és a 2be is ugyanez volt mindig a csapatom (miután beszámíthatók lettek) de még csípem Hanharr is mert elég jól bunyózik
#354216 czibiklaszlo 2009. január. 22. 18:30
czibiklaszlo
@Darth Razor: HK-47 -el kapcsolatban: igen rágondoltam
Amugy nekem az 1-ben Jolee beszólásai tetszettek a legjobban, persze HK-47 is a kedvencem volt.Náluk nem csalodott az ember , mert kimondták amire gondolnak.
Mondjuk történet szemponjából és kihivást tekintve Juhani is a kedvencem volt : teljesen az idegösszeomlás szélére sodortam.
A 2-ben nálam a kihivást Handmaiden, és Mira vitte.Persze sikerült őket kiképézni, de például ezek a harcok Handmaiden-nel azért elég izgalmasak voltak.
Go-to is elég érdekes figura volt, bár soha, de soha nem vittem magammal.
Hát kb, ennyi. Ettől függetlenül a többi figurát is szerettem, Attont a kártyafüggőt, Visast a kis édest, egyedül BaoDurt utáltam, de miután őt is kiképeztem, már nem volt vele semmi gondom.
Üdv.
U.i . most olvasom hogy a kérdés a kedvenc Sith- re vonatkozott.
Igy viszont : nekem az 1-ben a Koribban-on az Akadémian az öreg Mesterem Uthar volt a kadevencem.
Mindig sajnáltam hogy a kardomat tővig nyomtam a szivébe. he-he.
#354191 Darth Razor 2009. január. 22. 18:02
Darth Razor
oorrkk: Ja, hogy az kérdés volt. Természetesen mindenkinek (kivéve T3, legalábbis én nem tudok róla) vannak ilyen történetei. Canderous is "összefut" majd egy régi ismerőssel, Mission a bátyját keresi majd stb.

czibiklaszlo:




Nekem egyébként az első részből Malak, a másodikból Nihilus a kedvenc sithem. Nektek?

#354160 czibiklaszlo 2009. január. 22. 17:42
czibiklaszlo
HK-47-et én is mindig megvettem, ráadásul ő vele is érdemes rengeteget beszélni, mert neki is meg van a történetene, amit szépen el is mond.Húspofával kapcsolatos ( többet az életem árán sem árulok el.
Amugy szerintem is nagyon eltalálták a figuráját.
Társainknak : maga a multjuk kideritése is külön-külön egy érdekes szál, de ehez is rengeteget kell beszélgetni velük, amugy ezek az általad példának felhozott küldetések természetesen léteznek .
Üdv.
#353759 czibiklaszlo 2009. január. 21. 21:25
czibiklaszlo
Sejtettem hogy a tanulás véget vagy távol.
Majd jelezd időben ha a gályagolyót leraktad, mert én szivesen csatlakozom ehez a végigvitelhez
A tanulás legyen veled Mester.
Üdv.
#353661 czibiklaszlo 2009. január. 21. 20:43
czibiklaszlo
Érdemes egyébbként a csapattársakat minden bolygón kivallatgatni, cserélgetni.Én egyből jól eldumcsizok velük, majd cserlem őket és a következővel is eldumálgatok, HK- val is Szépen fel lehet göngyöliteni az ő multjukat is.
Üdv és jó játékot
#353522 andrasp 2009. január. 21. 18:07
andrasp
#353298 :: czibiklaszlo (2009. január. 21. 12:09)
Hát: az 1-ben nekem abérgyilkos küldetések tetszettek a legjobban. Ez egy adattároló elfogadásával kezdődik, a Tatooine-on sivatagi kapuja közelében.Majd több bolygót érint.Akkor még az 1-ben éedemes a Yavin-4-re ahol többedik látogatás után majd megtudod milesz.Érdemes mindegyik társunkal rengeteget beszélni, mert mindegyiknek érdekes történetei vannak. A 2-ben pedig ,szerintem a jediképzéssel kell foglalkozni, mert ez a legizgalmasabb Persze van rengeteg mellék küldetés is, ezeknek annyi a titka hogy mindenhol állj le beszélgetni Üdv és jó játákot!
oorrkk írta:

ej ha csak ennyit.jedik megkímélik azt a .... életeteket.mert miután legyőzünk mindig könyörögtök hogy élhessetek.


1. nem tudtok minket legyőzni
2. inkáb halok meg a lábamon mint hogy éljek a térdemen

nekem a bérgyilok küldik mendig a Kashhykon jönnek... de szerintem csak azé me mindig az a második bolygó...
#353298 czibiklaszlo 2009. január. 21. 12:09
czibiklaszlo
Hát: az 1-ben nekem abérgyilkos küldetések tetszettek a legjobban. Ez egy adattároló elfogadásával kezdődik, a Tatooine-on sivatagi kapuja közelében.Majd több bolygót érint.Akkor még az 1-ben éedemes a Yavin-4-re ahol többedik látogatás után majd megtudod milesz.Érdemes mindegyik társunkal rengeteget beszélni, mert mindegyiknek érdekes történetei vannak.

A 2-ben pedig ,szerintem a jediképzéssel kell foglalkozni, mert ez a legizgalmasabb Persze van rengeteg mellék küldetés is, ezeknek annyi a titka hogy mindenhol állj le beszélgetni
Üdv és jó játákot!
#353243 czibiklaszlo 2009. január. 21. 07:00
czibiklaszlo
Aha
További kellemes erőlkődést.
Üdv Darth Laci Bá
Ez pluszba az erő jobban megismeréséhez
#352894 czibiklaszlo 2009. január. 20. 16:56
czibiklaszlo
A Sithek hogy mit tudnak: például a jediket áttériteni, valamint Sith Tanácsot alapitani.
Ez itt a fórumon létezik.Mindenki tag lehet aki a sötét oldalon végigvitte a játékot és elismeri hogy a jedi tanokat elveti. és meveti
Gyakorolj én is ezt teszem
Üdv.
#352722 czibiklaszlo 2009. január. 20. 05:46
czibiklaszlo
Hát: végeredményben a "csak" azért erősen túlzás, mert bárki megoldja helyette is, mondjuk én a Dxun-beli vadászatokra gondoltam, ahová többször is visszatértem pusztitgatni, sütőgetni a mindig regenerálodó állat populációt. ( elmetrükk)
Mit tudnak a jedik? Tudjuk jól : alkatrészeket otthagyni
Amugy bizsereg a kardom nekem is és mélységes nyugalommal várom az összecsapást
Az alkatrész legyen veled , plusz rengeteg gyógycsomag
#352671 andrasp 2009. január. 19. 21:54
andrasp
#352189 :: czibiklaszlo (2009. január. 19. 12:37)
Egyik szemem sir, a másik meg nevet. A gonoszként-nek nagyon örülők A kitartás legyen veled + a guberált alkatrész. Üdv Darth Laci Bá
ööö... pontosan milyen részre is gondoltál ahol csak HK-47 tud segíteni??
#352189 czibiklaszlo 2009. január. 19. 12:37
czibiklaszlo
Egyik szemem sir, a másik meg nevet.
A gonoszként-nek nagyon örülők
A kitartás legyen veled + a guberált alkatrész.
Üdv Darth Laci Bá
#352131 czibiklaszlo 2009. január. 19. 06:38
czibiklaszlo
Ez még a Peragus2-ön lesz megszerezhető.Miután megsemmisiti önmagát fosszd ki a tetemét.Később miután már a magad ura lettél a hajón megtalálod és behelyezed neki az alkatrészt.Érdemes egyébbként később vásárolgatni neki alkatrészeket, mer egy rész ahol ő fog az egyedüli segitség lenni.
Üdv: Darth Laci Bá