Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#378282 Tom.ee 2009. március. 07. 16:55
Tom.ee
Nem, azt mondtam nekem bármilyen problémám akadt azt meg lehet oldani pofon egyszerűen de a legegyszerübb a nem illegális játék használata. A régi kártyám radeon x550 volt és hipp hopp driver frissítés vagy hasolnók vagy grafikai butítás futó programok kikapcsolása millió aproság javit a futtatáson csak a többség nem használja a fejét és az elsö képfagyás után jön sírni, hogy milyen szar ez a játék.
Speciel nekem egy hibám van ha a lovagi gyorsaság képességet használom akár a 2 ben is akkor csikos meg pöttyös lesz a kép na erre még nem jöttem rá.
Believe in yourself or no one else will!
#378280 boyleres 2009. március. 07. 16:54
boyleres
#378276 :: TreZ (2009. március. 07. 16:50)
Nekem Xboxra eredetiben volt meg,ugy hogy ezen sem lesz jo nem veszem meg...Nem az a 2-3k...
Haverom meg vete használtan. kiszálitásal 3 nap múlva jött meg neki . olyan karcos sz..rt azóta se láttam nem tudot panszat teni
mert akitől vette nem válalat garanciát
#378276 TreZ 2009. március. 07. 16:50
TreZ
#378268 :: boyleres (2009. március. 07. 16:41)
ugyanz volt a problemod mint nekem ?
Nekem Xboxra eredetiben volt meg,ugy hogy ezen sem lesz jo nem veszem meg...Nem az a 2-3k...
#378273 czibiklaszlo 2009. március. 07. 16:49
czibiklaszlo
Jó hogy jöttél Tom.ee
Én már teljesen belefáradtam
Megyek is!
A lemez legyen veletek...főleg az eredeti
Üdv Darth Laci Bá
nyugállományú Sith Nagyon Nagy Úr
#378268 boyleres 2009. március. 07. 16:41
boyleres
#378266 :: Tom.ee (2009. március. 07. 16:38)
Tudjátok barátaim a "vegyétek meg a boltban" nem csak viccből dobált szlogen. Most komolyan egy nem túl legális játék miatt veretek itt a nyálatokat ? Használd már a kis kobakod és lehet, hogy rájössz megy az csak nem sírni kell rögtön Ja és nem videókártya baki lesz nekem is olyan volt regen A megoldás egyébként pofon egyszerű de nem osztom meg mert még én leszek warez miatt bannolva. Szegény Darth Laci bát se terheljétek már ezzel nem marad ereje az új Sith generáció okítására
ugyanz volt a problemod mint nekem ?
#378266 Tom.ee 2009. március. 07. 16:38
Tom.ee
Tudjátok barátaim a "vegyétek meg a boltban" nem csak viccből dobált szlogen.
Most komolyan egy nem túl legális játék miatt veretek itt a nyálatokat ? Használd már a kis kobakod és lehet, hogy rájössz megy az csak nem sírni kell rögtön
Ja és nem videókártya baki lesz nekem is olyan volt regen A megoldás egyébként pofon egyszerű de nem osztom meg mert még én leszek warez miatt bannolva.
Szegény Darth Laci bát se terheljétek már ezzel nem marad ereje az új Sith generáció okítására
Believe in yourself or no one else will!
#378244 TreZ 2009. március. 07. 16:09
TreZ
#378237 :: boyleres (2009. március. 07. 16:00)
ott csak angol halandzsa van
Azért komoly hogy a Kotor-os forumban,már nem is a játékrol beszelunk,hanem hogy hogy lehet egyaltalan stabilan futtatni ezt a s**rt!
#378237 boyleres 2009. március. 07. 16:00
boyleres
#378216 :: boyleres (2009. március. 07. 15:28)
De komolyan ez már elégé idegesítő . még jobb is videokarim mint ami kell de még így se hajlandó elindulni frisstettem Videovezélést is . egyre jobban elveszi a kedvet ez az egész
ott csak angol halandzsa van
#378230 czibiklaszlo 2009. március. 07. 15:50
czibiklaszlo
ITT BIZTOS LE VAN IRVA MINDEN
Sajna én nem vágom az angolt
Viszont nekem ezzel a verzióval, javitás nélkül és minden agygörcs nélkül is megy
#378216 boyleres 2009. március. 07. 15:28
boyleres
#378200 :: boyleres (2009. március. 07. 15:07)
De hogy sikerült egyátalán elindítani neked ?
De komolyan ez már elégé idegesítő . még jobb is videokarim mint ami kell de még így se hajlandó elindulni frisstettem Videovezélést
is . egyre jobban elveszi a kedvet ez az egész
#378200 boyleres 2009. március. 07. 15:07
boyleres
#378196 :: TreZ (2009. március. 07. 15:03)
Nézd,biztos jó játék ez,de szamomra egy Bughalmaznal nem több....Fagyast megcsinaltam enis,most meg kidobal,azeleott meg megakadt Loading közben...Szwal nekem az nem jatek hogy felorankent ujabb forum vadaszatba kell kezdjek hogy esetleg nem az Win.asztalon taljam magam...Mar nem is azt nezem hogy na most kivle beszelek,hanem hogy na akkor most remelem a köv.sarkon nem dob ki,szanalmas
De hogy sikerült egyátalán elindítani neked ?
#378196 TreZ 2009. március. 07. 15:03
TreZ
#378195 :: boyleres (2009. március. 07. 14:57)
Segítség ! 3-nappal ezelőtt letöltöttem a játékot de amikor el akartam índitani megjelent az ebon Hawk oszt semmi, erre fel utána olvastam fórúmokon és letölttötem 1.03-as patchet de amikor el akarom índitani valami kusza betűs írás nem engedi amit csak okézni lehet. elméletileg a detailsnál azt írja futnia kéne. Amúgy a videokártyám Radeon X550 512 megás
Nézd,biztos jó játék ez,de szamomra egy Bughalmaznal nem több....Fagyast megcsinaltam enis,most meg kidobal,azeleott meg megakadt Loading közben...Szwal nekem az nem jatek hogy felorankent ujabb forum vadaszatba kell kezdjek hogy esetleg nem az Win.asztalon taljam magam...Mar nem is azt nezem hogy na most kivle beszelek,hanem hogy na akkor most remelem a köv.sarkon nem dob ki,szanalmas
#378195 boyleres 2009. március. 07. 14:57
boyleres
#378157 :: TreZ (2009. március. 07. 13:41)
Kösz szépen!De ha mielőbb nem találok megoldást erre,inkabb a PC-s verziot is elfelejtem...MEllesleg aztsem ertem ,hogy hogy lehet hogy iszonyat sok ember jatszik/jatszana és nem képesek egy komolyabb javitast kidobni.Google-ben is annyi féle bug-ról van szó hogy ha mindent vegigprobalnek,vagy kellene uj gép hozza,vagy 2022 lenne mire rajönnék hogy az én gépemen éppen melyik a ludas...
Segítség !
3-nappal ezelőtt letöltöttem a játékot de amikor el akartam índitani megjelent az ebon Hawk oszt semmi, erre fel
utána olvastam fórúmokon és letölttötem 1.03-as patchet de amikor el akarom índitani valami kusza betűs írás nem
engedi amit csak okézni lehet. elméletileg a detailsnál azt írja futnia kéne. Amúgy a videokártyám Radeon X550 512 megás
#378188 robibaki 2009. március. 07. 14:43
robibaki
#378157 :: TreZ (2009. március. 07. 13:41)
Kösz szépen!De ha mielőbb nem találok megoldást erre,inkabb a PC-s verziot is elfelejtem...MEllesleg aztsem ertem ,hogy hogy lehet hogy iszonyat sok ember jatszik/jatszana és nem képesek egy komolyabb javitast kidobni.Google-ben is annyi féle bug-ról van szó hogy ha mindent vegigprobalnek,vagy kellene uj gép hozza,vagy 2022 lenne mire rajönnék hogy az én gépemen éppen melyik a ludas...
Én most találtam megoldást... Igaz nem a legegyszerűbb de nekem így nem fagy! Egyszerűen feltelepítettem az XP mellé a Windows 7 bétát, és arra tettem föl a játékot! Azon is tökéletesen fut, és azon a részen ahol XP alatt 2x-3x is lefagyott Windows 7 alatt egyszer sem. Remélem nem is fog! Remélem másnak is működni fog. Persze ha lesz olyan elvetemült mint én h csak ezért felrakja a Windows 7-et!
#378157 TreZ 2009. március. 07. 13:41
TreZ
#378152 :: czibiklaszlo (2009. március. 07. 13:25)
Üdv.! Pár hozzászólással alattunk pont ez volt a téma Persian_Warrioir Mester pont eztaz ATI kártya témát ecsetelte.......... A magban is igazad van.. Nem vagy azért elátkozva, de sajna ez van. Hogy van e rá valami megoldást azt viszoont nem tudom. Segitenék pedig szivesen.. Hátha valaki többet tud, azaz tud erre a kártya izére valami tippet adni Üdv és ne szomorkodj......
Kösz szépen!De ha mielőbb nem találok megoldást erre,inkabb a PC-s verziot is elfelejtem...MEllesleg aztsem ertem ,hogy hogy lehet hogy iszonyat sok ember jatszik/jatszana és nem képesek egy komolyabb javitast kidobni.Google-ben is annyi féle bug-ról van szó hogy ha mindent vegigprobalnek,vagy kellene uj gép hozza,vagy 2022 lenne mire rajönnék hogy az én gépemen éppen melyik a ludas...
#378152 czibiklaszlo 2009. március. 07. 13:25
czibiklaszlo
Üdv.!
Pár hozzászólással alattunk pont ez volt a téma
Persian_Warrioir Mester pont eztaz ATI kártya témát ecsetelte..........
A magban is igazad van..
Nem vagy azért elátkozva, de sajna ez van.
Hogy van e rá valami megoldást azt viszoont nem tudom.
Segitenék pedig szivesen..
Hátha valaki többet tud, azaz tud erre a kártya izére valami tippet adni
Üdv és ne szomorkodj......
#378130 TreZ 2009. március. 07. 12:35
TreZ
#377827 :: czibiklaszlo (2009. március. 06. 18:12)
A sötét oldalon sokkal több harc van. Mondjuk ez a Dia engem is irritálni szokott és régebben amikor még jediként a jó oldal elcsábitotta velejéig gonosz lelkemet, szóval még akkor, teljesen jóságos angyalként is kinyirtam Gratula Padawan szépen haladsz, csak igy tovább Lesz ebből Mester vizsga
Sziasztok!Tegnap tettem fel a Kotor 1-et,mert az elején szerettem volna kezdeni.Anno megvolt Xbox-ra is de hol a felirat csuszott összevissza,hol vmi program hiba lépett fel.Tehat meguntam a vesződést,és hagytam a f**ba...Most nemreg vettem egy új gépet,amin persze gond nélkül kellene hogy fusson ez a "régi"game.Fel teszem,kávé+cigi bekészít,mondom megnézem miről áradoznak a neten a rajongok Na és innentől folyamatos szívás...
Amint kicsit kezdek belemenni a történetbe,és megjön a hangulatom hozzá,kidob...Ezzel gondolom nem vagyok egyedül mert kb.:Hetezer ilyen forumot olvastam végig,hogy kinek mi a baja a gammel...Úgy vettem észre,nagy átlagban parbeszedek utani harc tesz be neki...Én már mindent kiprobaltam: Atallitottam 1cpu-ra a program futtatasat,uj driver+uj catalist control center,uj patch,uj crack,kompatibiltas atallitasa...Ugy latszik el van nekem atkozva ez a game,ha tudtok vmi tanácsot adni mit probaljak még meg azt megköszönném!Amugy a gépem: AMD X2 5400+,ATI HD 3850 Overclocked edition,1GB ram,Xp sp3.....
#377827 czibiklaszlo 2009. március. 06. 18:12
czibiklaszlo
A sötét oldalon sokkal több harc van.
Mondjuk ez a Dia engem is irritálni szokott és régebben amikor még jediként a jó oldal elcsábitotta velejéig gonosz lelkemet, szóval még akkor, teljesen jóságos angyalként is kinyirtam

Gratula Padawan szépen haladsz, csak igy tovább
Lesz ebből Mester vizsga
#377722 czibiklaszlo 2009. március. 06. 14:27
czibiklaszlo
Jó akkor ezennel a kérelmed el is van fogadva Padawan.
Legyél óvatos és ne kimélj senkit!!!
Végig biztam egyébbként ebben az átálllásban


Jól döntöttél, gratula.......
#377567 czibiklaszlo 2009. március. 06. 07:17
czibiklaszlo
Ezek a modok nem szeretik a régebbi mentéseket
Ajánlom mindenkinek : hogy kezdjen egy újjat
Üdv Darth Laci Bá
U.i . a klónjaimnál én is igy tettem annak idején
#377475 andrasp 2009. március. 05. 21:18
andrasp
#377401 :: czibiklaszlo (2009. március. 05. 20:18)
Az is tilós! Benne van a szabályzatban....atyailag szólok.mielőtt más tenni. Egyébbként igen, ráadásul álitólag még a csalás kódokat sem dijazza a játék.....van olyan amit ha használsz talán végig se lehet vinni. Egyébbként ha már kölcsön adta .......... Üdv és nincs több baki robibaki
megnyugodhadtsz végig lehet vinni a játékot kóddal is én a multkor amit belinkeltem Republic Commandos modot kiprobáltam egy régebbi mentésemen a felirat megjelent a páncél nem esküszöm többet ilyet nem csinálok!
#377401 czibiklaszlo 2009. március. 05. 20:18
czibiklaszlo
Az is tilós!
Benne van a szabályzatban....atyailag szólok.mielőtt más tenni.
Egyébbként igen, ráadásul álitólag még a csalás kódokat sem dijazza a játék.....van olyan amit ha használsz talán végig se lehet vinni.
Egyébbként ha már kölcsön adta ..........
Üdv és nincs több baki robibaki
#377395 robibaki 2009. március. 05. 20:05
robibaki
#377375 :: robibaki (2009. március. 05. 19:40)
Működik!!! Zsííír!!!
Jah nem, mégse.... Zalbaar feljődik rámegyek az ikonra és akk puff vége, kész.... Crack miatt lehet?
#377375 robibaki 2009. március. 05. 19:40
robibaki
#377355 :: czibiklaszlo (2009. március. 05. 19:09)
Ja Az biztos rendesen fog menni Ha én ezt tudom..... Robibaki nincs több baki Ezért büntetésből egyből a Padawanom leszel Üdv : Darth Laci Bá U.i : a lemez legyen veled! ( főleg az eredeti)
Működik!!! Zsííír!!!
#377355 czibiklaszlo 2009. március. 05. 19:09
czibiklaszlo
Ja
Az biztos rendesen fog menni
Ha én ezt tudom.....
Robibaki nincs több baki
Ezért büntetésből egyből a Padawanom leszel

Üdv : Darth Laci Bá
U.i : a lemez legyen veled! ( főleg az eredeti)