Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#382212 Moody 2009. március. 15. 12:38
Moody
#382114 :: Brillians (2009. március. 15. 10:40)
Akkor csak hogy lehet a másik lehetőséget megcsinálni? Csak kíváncsi vagyok rá
Igen ha XP-t akarsz akkor vegyél tüskéket

Malak már meg is kostólta a pengém és ez által vége lett a csillag kohónak

és a sith-ek nek 1ideig
#382193 czibiklaszlo 2009. március. 15. 12:20
czibiklaszlo
Ajánlatos, tüskéket is venni, valamint az erőknél a gyógyitást felnyomatni.
A kártyával legyél óvatos, mert tudod akkor a szerelemnek annyi
Üdv Padawan
#382191 Brillians 2009. március. 15. 12:16
Brillians
Nemsoká' elindulok Manaan-ra Ha találok pazaak játékost akkor lehet elkártyázok vagy 2000 kreditet... Úgyis csak életmentő csomagot szoktam venni...
#382182 czibiklaszlo 2009. március. 15. 12:06
czibiklaszlo
Ja: ez a Hunglish- verzió kicsit félelmetes
A mentés az javasolt lesz egyébbként.........volt olyan hogy én még meg is fulladtam azon a részen
Ha eljutok oda én is letesztelem egyébbként.
Üdv és ne sies, beszélges mindenkivel jó sokat
Üdv Darth Laci Bá
#382178 Brillians 2009. március. 15. 12:02
Brillians
#382165 :: czibiklaszlo (2009. március. 15. 11:41)
Ez a cápa -téma nekem se tiszta. Lehet hogy a jó oldalt végig kéne megint vinnem, mert én ennél a robbantásnál az adagoló felrobbantásárá gondoltam, de közben ahogy utánanéztem kiderült hogy amikor a két tudos a vizalatt elmondja az ötleteiket , akkor lehet választani, vagy a mérgezés , vagy a robbantás között. De nem az adagoló felrobbantása cél , hanem a bázis reaktorának a felrobbantása Eddig ezt benéztem én is .......bár én inkább a sötét oldalt erőltettem éa általában még magammal is végeznék INNEN OLVASTAM EGYÉBBKÉNT AZ INFÓKAT...mert mondom engem eddig mindig kitiltottak..............ezért is jó ez a játék, mert egyrészt visszavesz az ember arcából, valamint sokadik végigjátszásra is vannak meglepetések. Üdv Darth Laci Bá .: egy leendő reaktor robbantó
A "Tecső"-sből nem értettem semmit, mert nem tudok Hunglish-ül

De a második érthetőbb volt egy kicsit Remélem sikerülni fog nem kitiltatni magamat. Ha mégis akkor betöltök egy mentett állást, mert előrelátóan fogok gondolkodni...
#382165 czibiklaszlo 2009. március. 15. 11:41
czibiklaszlo
Ez a cápa -téma nekem se tiszta.
Lehet hogy a jó oldalt végig kéne megint vinnem, mert én ennél a robbantásnál az adagoló felrobbantásárá gondoltam, de közben ahogy utánanéztem kiderült hogy amikor a két tudos a vizalatt elmondja az ötleteiket , akkor lehet választani, vagy a mérgezés , vagy a robbantás között. De nem az adagoló felrobbantása cél , hanem a bázis reaktorának a felrobbantása
Eddig ezt benéztem én is .......bár én inkább a sötét oldalt erőltettem éa általában még magammal is végeznék

INNEN OLVASTAM EGYÉBBKÉNT AZ INFÓKAT...mert mondom engem eddig mindig kitiltottak..............ezért is jó ez a játék, mert egyrészt visszavesz az ember arcából, valamint sokadik végigjátszásra is vannak meglepetések.

Üdv Darth Laci Bá .: egy leendő reaktor robbantó
#382134 czibiklaszlo 2009. március. 15. 11:11
czibiklaszlo
TALÁLTAM VALAMIT
Lehet hogy mégis vissza lehet jönni
#382119 czibiklaszlo 2009. március. 15. 10:51
czibiklaszlo
Onnan mindenképpen ki fognak tiltani, ha mérgezel akkor is, ha robbantasz akkor is.
Én ezért szoktam mindig ajánlani hogy előbb végezzünk a bérgyilkos küldetésekben , mert jelenteni ide kell visszajönni és csak utána menjük a térképet megkeresni.Persze a jó oldalon ez a bérgyilkós-széria tárgytalan, mert szerencsére ez sötétedéssel jár.
Üdv Darth Laci Bá
#382114 Brillians 2009. március. 15. 10:40
Brillians
#382098 :: Moody (2009. március. 15. 10:08)
igen rádfog támadni egy firaxa cápa és úgyis kifognak tiltani akármit mondasz szerintem
Akkor csak hogy lehet a másik lehetőséget megcsinálni? Csak kíváncsi vagyok rá
#382098 Moody 2009. március. 15. 10:08
Moody
#382091 :: Brillians (2009. március. 15. 09:51)
Moody írta: Brillians: ha túl akarod élni akkor szennyezd be
Ha nem szennyezem be akkor rám támad az a valami? Mert nem szeretném, hogy kitiltsanak arról a gyönyörű városból...
igen rádfog támadni egy firaxa cápa és úgyis kifognak tiltani akármit mondasz szerintem
#382091 Brillians 2009. március. 15. 09:51
Brillians
#382090 :: Moody (2009. március. 15. 09:46)
Igen-igen Tatooine 4 ever Én most az Ősi templomba rontom még jobban a levegőt és valami idiot cserép formát kell kirakni Brillinas: ha túl akarod élni akkor szennyezd be
Moody írta:

Brillians: ha túl akarod élni akkor szennyezd be


Ha nem szennyezem be akkor rám támad az a valami? Mert nem szeretném, hogy kitiltsanak arról a gyönyörű városból...
#382090 Moody 2009. március. 15. 09:46
Moody
#382081 :: czibiklaszlo (2009. március. 15. 09:19)
Én is megérkeztem Tatooine-onra. Végre kihaltak a kocsmák és rengeteg sötét pontot szereztem Jól megfenyegettem mindenkit és bosszút forralgatnak Most robbantottam fel passzióból a robik fogságában levő férjet ............és jelenleg a távolból figyelem hogy mészárolcák a buckalakók a bányászokat Imádom ezt a sivatagot.........hetekig itt szoktam lenni és vadászgatok a bölényekre. U.i: Gratula MINDEN Padawan-nak és nagyon örülök neki hogy tetszik a játék és annak meg főleg hogy ilyen szépen haladtok............sőt ezeknél a többszöri végigjátszások emlitésénél , még valami nyilalgatást is éreztem baloldalon..........de rájöttem hogy a zsebemben felejtettem a telefonomat Üdv Darth Laci Bá
Igen-igen Tatooine 4 ever

Én most az Ősi templomba rontom még jobban a levegőt

és valami idiot cserép formát kell kirakni

Brillinas: ha túl akarod élni akkor szennyezd be


#382088 Brillians 2009. március. 15. 09:45
Brillians
Egy kérdés: Hogy lehet nem beszennyezni a koltót Manaan-on? 2-3 óra múlva ott leszek...
#382081 czibiklaszlo 2009. március. 15. 09:19
czibiklaszlo
Én is megérkeztem Tatooine-onra.
Végre kihaltak a kocsmák és rengeteg sötét pontot szereztem Jól megfenyegettem mindenkit és bosszút forralgatnak
Most robbantottam fel passzióból a robik fogságában levő férjet ............és jelenleg a távolból figyelem hogy mészárolcák a buckalakók a bányászokat
Imádom ezt a sivatagot.........hetekig itt szoktam lenni és vadászgatok a bölényekre.

U.i: Gratula MINDEN Padawan-nak és nagyon örülök neki hogy tetszik a játék és annak meg főleg hogy ilyen szépen haladtok............sőt ezeknél a többszöri végigjátszások emlitésénél , még valami nyilalgatást is éreztem baloldalon..........de rájöttem hogy a zsebemben felejtettem a telefonomat
Üdv Darth Laci Bá
#381993 Moody 2009. március. 14. 22:18
Moody
#381987 :: Brillians (2009. március. 14. 22:13)
Mondom én, hogy nem lehet megunni ezt a játékot... Reggel Taris-ról menekültem, dél körül Dantooin-on ontottam a kath-vadak életét és így estére megmaradt Tatuin ( ahol persze már mindent megcsináltam kivéve Nico szerződését és Griff sörösszetevőinek az átadását... ) És eddig csak egyszer kaptam sötét oldal pontot: Bendak Starkiller megölésénél... ------ Valószínűleg 2 - 3-szor fogom végigjátszani ezt a játékot... Kipróbálok modokat is...
Még hogy megunni? az lehetetlen

Mannaon majd vigyázzatok és Malak hajóján is inkább fejlödjetek nem éri meg elsietni a dolgokat
#381987 Brillians 2009. március. 14. 22:13
Brillians
Mondom én, hogy nem lehet megunni ezt a játékot...

Reggel Taris-ról menekültem, dél körül Dantooin-on ontottam a kath-vadak életét és így estére megmaradt Tatuin ( ahol persze már mindent megcsináltam kivéve Nico szerződését és Griff sörösszetevőinek az átadását... )

És eddig csak egyszer kaptam sötét oldal pontot: Bendak Starkiller megölésénél...

------
Valószínűleg 2 - 3-szor fogom végigjátszani ezt a játékot... Kipróbálok modokat is...
#381916 Moody 2009. március. 14. 20:24
Moody
#381900 :: czibiklaszlo (2009. március. 14. 19:47)
Padawan........mi ez valami villám végigjátszás? Tessék azonnal lassitani . Ezt az energia áttevéses izét pedig :én bevallom soha nem csináltam meg és Talány cimen készitettem neki többször is mentést. Szóval :köszi Ezt a Clone valamit bemásoltam és egyenlőre a betöltöképernyő lett más...........kész Commandós lett Jelenleg meg van a kardom és beépültem a jedi rendbe Még a Matula családot kell kinyirnom és egészen elégedett leszek magammal is Üdv Padawan és a barlangokban, majd vigyázzz magadra. U.i: jegyzetedet : kijegyzetelem
Csak egy kicsit tovább akartam jutni a game-ba

és már a Rakata szigeten vagyok ..... nagyon szép hely csak azok a rankronok nem kellenek oda,bár az XP-miatt jöl jönnek



Üdv!
#381900 czibiklaszlo 2009. március. 14. 19:47
czibiklaszlo
Padawan........mi ez valami villám végigjátszás?
Tessék azonnal lassitani .
Ezt az energia áttevéses izét pedig :én bevallom soha nem csináltam meg és Talány cimen készitettem neki többször is mentést.
Szóval :köszi
Ezt a Clone valamit bemásoltam és egyenlőre a betöltöképernyő lett más...........kész Commandós lett
Jelenleg meg van a kardom és beépültem a jedi rendbe
Még a Matula családot kell kinyirnom és egészen elégedett leszek magammal is
Üdv Padawan és a barlangokban, majd vigyázzz magadra.

U.i: jegyzetedet : kijegyzetelem


#381893 Moody 2009. március. 14. 19:30
Moody
#381876 :: Moody (2009. március. 14. 18:27)
Köszi mester a helpeket! Éppen korribanon rontom a levegőt Csak azt a 4 fránya energia kör nem megy
Sikerült ! Le is írom a menetet

bal oldal>>középső
bal oldal>>jobb oldal
középső>>jobb oldal
bal oldal>>középső
jobb oldal>>bal oldal
jobb oldal>>közép
bal oldal>>közép
bal oldal>>közép
bal oldal>>jobb oldal
középső>>jobb oldal
középső>>bal oldal
jobb oldal>>bal oldal
középső>>jobb oldal
bal oldal>>közép
közép>>jobb oldal

nah ennyi

Üdv! Padawan
#381876 Moody 2009. március. 14. 18:27
Moody
#381852 :: czibiklaszlo (2009. március. 14. 17:37)
Clone Troopers Mégis létezik Üdv és bocsi
Köszi mester a helpeket!
Éppen korribanon rontom a levegőt

Csak azt a 4 fránya energia kör nem megy
#381852 czibiklaszlo 2009. március. 14. 17:37
czibiklaszlo
Clone Troopers
Mégis létezik
Üdv és bocsi
#381836 czibiklaszlo 2009. március. 14. 17:05
czibiklaszlo
Szerintem is érdemesebb
Jó-jó : tesók meg minden , de akkor se kell őket sajnálni
Sőt, egyáltalán senkit se kell.................nyird ki a társaidat is nyugodtan
Bizunk benned Padawan
Én is alig várom hogy ott legyek..............persze egyenlőre még a fejeket kell begyűjtenem, de utána megyek a birtokra és tűzők innen a kardomért.

U.I. vagy ha sajnálod a tesókat, akkor még mindig ott a humánusabb fogolykinzás
#381782 czibiklaszlo 2009. március. 14. 15:30
czibiklaszlo
@Moody: én felirtam ezt is
Ha minden igaz akkor :
22
18
64
2
6
7
Ha még se ez
Még akkor is van másik két megoldás.
Egyébbként ha kinyirod a cápát..majd akkor ide többet nem tusz majd visszajönni.......felesleges sietni
Ha mégis kinyirod akkor Roland-tól majd kérjél ajándékot
Üdv Darth Laci Bá
#381706 Moody 2009. március. 14. 13:48
Moody
#381566 :: czibiklaszlo (2009. március. 14. 09:06)
@Tomm.ee Mester: várom és köszi @Moody Padawan: a sorsodat nem kerülheted el Egyébbként ahogy Tomm.ee Mester irta :erővihart nekik oszt annyi. Érdemes egyébbként egyből a gyógyitást és magát az erővillámot tovább fejleszteni. Üdv és kitartás Darth Laci Bá
Valaki tudja a dekodoláshoz a jó sorrendet?

a víz bolygon a mganá Dokk-hoz kéne


Üdv Padawan!

Olvastad már? ×