Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#388598 Moody 2009. március. 26. 20:30
Moody
#388361 :: czibiklaszlo (2009. március. 26. 16:51)
Nyugi a Mesterrel végezni fogok .....csak előbb le akarom nyűgőzni.......teljesen ( igy majd váratlanul fogja érni.....főleg a tővig nyomott pengém) Darth Papival , meg lejuttottam a nyomor- negyedbe....
Látom Darth Papi nagyon komolyan követi a sötét oldal (szín)világát
#388361 czibiklaszlo 2009. március. 26. 16:51
czibiklaszlo
Nyugi a Mesterrel végezni fogok .....csak előbb le akarom nyűgőzni.......teljesen ( igy majd váratlanul fogja érni.....főleg a tővig nyomott pengém)

Darth Papival , meg lejuttottam a nyomor- negyedbe....
#388220 czibiklaszlo 2009. március. 26. 07:05
czibiklaszlo
Szerencsére én nem érzek közben semmit

Gratula egyébbként Calo-hoz ...........Darth Papi még most is fogja a hasát .......Carth kardja nem szerelhető fel, mert ez speciálisan az ővé.......azért ettől függetlenül majd jól kinyirom

Darth Laci Bá' viszont levizsgázott

Öreg Mesterem teljesen meg is hatodott és valami érzelmes szövegbe kezdett ......egyből otthagytam

Most viszont tényleg majdnem kipurcant Darth Laci Bá Kemény csávó ez a Ajunta Pall, ráadásul még szellemes is

Végeredményben csontra fosztottam, meg végeztem is vele : de azért Laci Bá' is fogja a hasát

Megyek Marka Ragnos sirjához

Üdv Mesterek
#388157 czibiklaszlo 2009. március. 25. 20:47
czibiklaszlo
Nyugi , majd puskázni fogok a vizsgán....is

Ez a fél Univerzum egészen jól hangzik ...én benne vagyok.....Laci Bá'-val

.....sajna (nem röhögni) de Darth Papi súlyosan megsebesült. ....végeredményben ez a mocsok Calo Nord nem nekem koccant a kocsmában ......beállitottam egyből az asztalok elé................majd mondtam neki hogy ne várja meg amig befejezem a számolást ............hát ez szétharapott egy gránátot oszt rám köpte .....rendesen ugy vakartak össze.
Még most is fogom a hasamat............ ...........a végén még a jedi modos Carth fog itt gyógyigatni ....fújjj, de undoritó

#388099 Moody 2009. március. 25. 18:50
Moody
#388074 :: czibiklaszlo (2009. március. 25. 18:22)
Á, ez semmi...!...............itt csak a feszültséget vezettem le .....a doki idegeSith-et fel .......rendesen rejtegetgeti itt az embereket ....fizetni meg meg nem akart... Ha meg lesz a szérum : itt a szeme előtt fogom meginni azt is Amugy nem nagyon érek rá, mert tanulnom kell az akadémián .....jönnek itt a záró vizsgák, oszt semmire se emlékszem Viszont találkoztunk Onasival..............próbáltam a beszélni azzal a hütyü fejével, de tisztára az apja ....a tö-köm se fog vele erőlkődni( kapott a pofájára)........előtte az apja kezébe egy bazi gyenge stukkert adtam....pár villám után hagytuk az öreg hadd lődőzze...én addig elmentem a Mestert lenyűgözni .....amikor visszajöttem ez még mindig lődözte....rendesen ugy kellett lefogni ...utána meg jött ezzel a szánom-bánom dumával....hogy csak véletlen volt , meg hogy beragadt a ravasz .....ja, de akkor miért a fejét lőtte közben végig ....modtam neki haggyuk a pics@ba....majd magamra vállalom Na : tényleg mennem kell, mert ezek a vizsgák teljesen lekötnek.....utána meg menni kell a sirokat kifosztani Üdv Darth Laci Bá
aztán megne bukj!!!


Mert Bastilla át áll a sötét oldalra
#388074 czibiklaszlo 2009. március. 25. 18:22
czibiklaszlo
Á, ez semmi...!...............itt csak a feszültséget vezettem le .....a doki idegeSith-et fel .......rendesen rejtegetgeti itt az embereket ....fizetni meg meg nem akart... Ha meg lesz a szérum : itt a szeme előtt fogom meginni azt is

Amugy nem nagyon érek rá, mert tanulnom kell az akadémián .....jönnek itt a záró vizsgák, oszt semmire se emlékszem

Viszont találkoztunk Onasival..............próbáltam a beszélni azzal a hütyü fejével, de tisztára az apja ....a tö-köm se fog vele erőlkődni( kapott a pofájára)........előtte az apja kezébe egy bazi gyenge stukkert adtam....pár villám után hagytuk az öreg hadd lődőzze...én addig elmentem a Mestert lenyűgözni .....amikor visszajöttem ez még mindig lődözte....rendesen ugy kellett lefogni ...utána meg jött ezzel a szánom-bánom dumával....hogy csak véletlen volt , meg hogy beragadt a ravasz .....ja, de akkor miért a fejét lőtte közben végig ....modtam neki haggyuk a pics@ba....majd magamra vállalom
Na : tényleg mennem kell, mert ezek a vizsgák teljesen lekötnek.....utána meg menni kell a sirokat kifosztani

Üdv Darth Laci Bá
#387743 czibiklaszlo 2009. március. 25. 06:05
czibiklaszlo
Mesterek az a Yavin-os talált akármi egy mod.
Andrasp Mester fel is rakta még régebben.Én nem próbálta, de állitólag jó.

Darth Papi karakterem nekem is pontosan ott van alsó városban ....bár ő csak sértegetget

Egyébbként soha nem késő tanulni az embernek ....ezért jelentkeztem is Darth Laci Bá'-val az akadémiára ......besz ki : ezek fel se akartak venni ...hirtelen olyan mérges lettem hogy egy pillanatra azt hittem hogy megvakultam ...közbe meg csak a szememet nem birtam normálisra visszakalibrálni
Nehéz azért ez a Darth Laci Bá'-ság
Na: megyek mert gyakorolnom kell a szövegemet
oorrkk Mester: a kocsmában várlak......hagytam pár jelzőhullát hogy merre is pontosan
#387653 Moody 2009. március. 24. 20:59
Moody
#387646 :: czibiklaszlo (2009. március. 24. 20:50)
Hát:... tényleg elég dühös vagyok...szerencsére Gratula oorrkk Mester a szépen haladgatáshoz Sejtettem egyébbként hogy fog ez menni ....... A Yavint egyébbként lerendeztem én is...jól szét vásároltam magam Mondjuk nálam szerencsére mindenki dühönghet...sőt még biztatgatom is őket
Yavi-ról csak annyit,hogy keresgéltem a neten és találtam a KOTOR1-hez valami féle Yavin mission pakkot
(kiegészítőt vagy patch-et már nemtudom mi volt és hogy hol volt )

UI:oorrkk mester hol tartasz?
#387646 czibiklaszlo 2009. március. 24. 20:50
czibiklaszlo
Hát:... tényleg elég dühös vagyok...szerencsére

Gratula oorrkk Mester a szépen haladgatáshoz

Sejtettem egyébbként hogy fog ez menni .......

A Yavint egyébbként lerendeztem én is...jól szét vásároltam magam

Mondjuk nálam szerencsére mindenki dühönghet...sőt még biztatgatom is őket
#387615 czibiklaszlo 2009. március. 24. 20:04
czibiklaszlo
Hát vagy 10 x végignyomtam a két részt ....külön -külön....de mindig van benne valami érdekes
Amugy tényleg dűhős leszek ha nem játszottok
#387604 Marlby 2009. március. 24. 19:56
Marlby
Hányszor játszottad már végig Laci ??? (kotor2 )
#387603 Moody 2009. március. 24. 19:55
Moody
#387592 :: czibiklaszlo (2009. március. 24. 19:48)
TESSÉK INNEN MEGVEHETED.........sőt ajánlom hogy vedd is meg...mert különben Üdv Darth Laci Bá ( leendő Mestered)
hát igen aki meg kérdezi,hogy hol lehet kapni az vegye is meg Darth Laci Bá nagyon de nagyon dühös lesz!


UI: én is mert egy nagyon jó élményröl maradnál le!
#387592 czibiklaszlo 2009. március. 24. 19:48
czibiklaszlo
TESSÉK INNEN MEGVEHETED.........sőt ajánlom hogy vedd is meg...mert különben
Üdv Darth Laci Bá ( leendő Mestered)
#387563 Deetrone 2009. március. 24. 19:10
Deetrone
egy kérdés a kotor 2-őt lehet valahol kapni??? (természetesen eredeti)
#387257 czibiklaszlo 2009. március. 24. 06:45
czibiklaszlo
Lentre sikerült egy link Anakin-hoz....

Gratuláloka hirtelen gonoszkodáshoz ...egészen jól megy ez neked

Én is szépen haladtam Darth Laci Bá-val....jól kinyirtam minden bérgyilkost, valamint még a Tach mirigyet is beszereztem.Ami Tach mandula egyébbként
Tényleg ott volt a 3- om ládák egyikében
Lassan elkezdem ezeket a térképeket végigjárni....bár még a Yanin-ra is be kéne ugorni.
További kellemes gonoszkodást
Üdv Darth Laci BáANAKIN MOD
#387197 Brillians 2009. március. 23. 21:07
Brillians
Most így 19:30 körül kezdtem el gonoszkodásomat... Gyorsan lerendeztem Dia-t, Largo-t és Matrik-ot. Duncan, Gerlon és Ice ismét legyőzve És sötét vagyok, mint a barlang

más: Ilyen arcokat még lehet bele tenni? Darth Maul-on kívül persze (Yoda, Anakin vagy esetleleg a nagyúr...)
szerk.: Most nézem, hogy ezen az oldalon csak Juhani-k meg Yuthura Ban-ok vannak
#387154 czibiklaszlo 2009. március. 23. 20:26
czibiklaszlo
Van több féle változat
Attól függ mit másol be az ember
Nekem ez olyan Laci Bá' -sabb
#387149 Moody 2009. március. 23. 20:16
Moody
#387094 :: czibiklaszlo (2009. március. 23. 19:07)
DARTH MAUL aki esetleg unja az alapból bénácska fejeket az letöltheti. Én már mellékesen el is inditottam Darth Papi néven. Persze Darth Laci Bá karakteremmel szigoruan nyomulok tovább
és hova lettek a fejéről a szögek vagy szarvak?
#387094 czibiklaszlo 2009. március. 23. 19:07
czibiklaszlo
DARTH MAUL aki esetleg unja az alapból bénácska fejeket az letöltheti.
Én már mellékesen el is inditottam Darth Papi néven.
Persze Darth Laci Bá karakteremmel szigoruan nyomulok tovább
#386709 czibiklaszlo 2009. március. 23. 06:45
czibiklaszlo
A gáz keverési arány 4-nél éri el a kritikus szintet.Az a gond hogy az egyik tartály 3-as, a másik meg 5-ös.végeredmény teljesen az a modszer mint a DIE HARD filmeben öntözgetni kell és kihasználni a palack tartalmát.... ........nyugi én is vakargattam a fejemet.

Darth Brandon gondolom azért nem megy gyengus a karakter.Spacebart nyomva váltógass a csapattársak közt( főleg jedik legyenek veled, bár HK a lándszoróval :egy kész bérgyilkos) , ahogy váltogatól mindegyiknek ki tudod adni az adott utasitást.Neked célszerű erővillámokat kissé távolabbról nyomatni, a többieknél pedig a gyógyitást is használgani.Ha nincs villám akkor valami más távolit, vagy lődőzni.Ha a többiek haldkolnak, akor a leltárt megnyomva adagolgatni a gyógycsomagokat( ha váltasz a képeknél a karakterek ,akkor szépen sorban be is tudod nekik adni a fejadagot).....ha végkép nem megy semmi.....akkor a hagyományos körbe-körbe rohangálok és gyorsan erővillámozok, vagy gyorsan lődőzgetek biztos hogy használni fog.
Amugy célszerü járogatni az összes bolygóra, de a térképek ráérnek....ami tud az ember azt őlje meg, meg csórelja el és fejlessze a karatert ,.....közben beszélgessen sokat a társaival, meg mindenkivel és térképeket meg ráér később.

Fog ez menni Pozandr Padawan................
Üdv Darth Laci Bá
U.i : egész jól alakul Bastillával az űrsétám
#386675 Pozandr 2009. március. 22. 21:37
Pozandr
Végre sikerült újra elővennem a KOTOR 1-et, és ott folytattam, ahol abbahagytam réges, régen...

Carth fiát sikerült meggyőzni a Sithek gonoszságáról. A két Sith Tanárt kijátszottam egymás ellen, és elhelyeztem egy gyengítő valamit az egyik Sith ágya alá... Azonban Darth Bandon legyőzése nem sikerül sehogy - próbáltam többféle csapatösszeállítást (Én-Ordo-Hk47 , aztán Én-Carth-Juhani, Én-Mission Vao-Juhani), de nem sikerül. Nagyon erős. Próbáltam életelszívást, erővihart, mesteri erős támadást, gránátokat hajítani, de nem.

Ismét megkérdem: Mit lehet csinálni?

Igen: a Manaan-on hogyan kell megcsinálni, hogy az őshal ne pusztuljon el? Nem sikerült úgy összehoznom, hogy folyékony legyen a gáz...
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#386510 czibiklaszlo 2009. március. 22. 19:20
czibiklaszlo
Majd visszamegyek érte., köszi

Amugy segitettem neki...........bánom is ....szinte még furdalásom is volt............... .............majd visszasértegetem érte

Amugy ennek a Jolee-nak eszméletlen jó szövege van........szinte már-már sajnalom amikor végzek vele .....pedig most is igy lesz.

Ja amugy mindent bevalottam a kinzások elkerülése véget ....utána meg még ki is magyaráztam

Üdv Darth Laci Bá

U.i: akkor ez a mirigy, nem is olyan irigy ( ez kicsit gagyi lett)
#386489 Brillians 2009. március. 22. 19:10
Brillians
#386455 :: czibiklaszlo (2009. március. 22. 18:56)
Akkor nekem az lehet a baj hogy én mindig megtalálom elsőre ezt a alakváltót és miután átváltozott tach-á egyből őt végeztem ki. Ezután viszont én hiába kaszabolgatnám a kis férgeket.....viszont ez a 3db doboz ez még megoldható lenne. KÁBÉ-ra ez a doboz merre van? köszi Ja-ja oorrkk Mester, ja-ja teljesen máshogy fogja látni További kellemes és eredményekben gazdag téritgetést Végre nem vagyok HK Mondjuk nem volt olyan rossz...főleg a lánszórás hiányzott már régóta Jelenleg még van melóm dögigel, de majd érteSith-etek mindenkit hogy hogy végeztem a tesókkal......azt hiszem Bastilával beiktatok egy kis sétát....főleg űrsétát Üdv Mesterek
Kashyyyk-on segíteni kell ugye Jolee-nak, hogy elmenjenek azok az emberek és ott egy dobozban van 3db Remélem segítek ezzel... (de lehet vállalni, hogy olyan mirigyeket viszel a vezetőjüknek...)