Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#419276 czibiklaszlo 2009. június. 06. 11:29
czibiklaszlo
Nem tudom

Szerintem jobban jársz ha Pityu Mestert kérdezed meg.

Üdv
#418879 czibiklaszlo 2009. június. 05. 07:39
czibiklaszlo
Hát igen ....az a koldusos rész egy diirekt szívatás

Én se a menekültekhez szoktam egyből menni....ott járkálgatunk....éltévedgetünk .....mindenféle konténereket nyitogatunk

Csak később menekülgetünk a szektorba

Üdv
#418601 czibiklaszlo 2009. június. 04. 16:13
czibiklaszlo
...azaz rossz ...mit kell szegény gonoszkákat bántani ...amugy én ott mindig elszoktam tévedni ...és mérgemben én is jól kinyirok mindenkit.... ....kár hogy a menekült -szektort nem lehet kitakaritani ...engem ott mindig csak sértegetni szoktak.

Nem adok több pénzt ,te szemét. ...meg ilyenek .....hát nem borzalmas
#418568 czibiklaszlo 2009. június. 04. 14:25
czibiklaszlo
Akartam is javasolni hogy menj be az épületbe, mert bent már nem lesz annyira idegeStih-ő a szitú

Az épületben meg szerintem már használhatod "a fél kezeddel" az "ipari áramot "is ....mit sajnálod tőlük

Üdv
#418462 czibiklaszlo 2009. június. 04. 07:08
czibiklaszlo
Borzasmas lehetet

...és hová lett a másik fél kezed??

Amugy TE tényleg jól haladsz ....én általában egy hét alatt szoktam ide elérni ...........szóval : ne idegeSith-sd fel magad ilyenek miatt

Üdv Mester és jó játékot
#418235 czibiklaszlo 2009. június. 03. 15:48
czibiklaszlo
Az egész olyan filmszerű hogy az ilyen jeleneteket csak kaszkadőr csinálhatja .....egy kaszkadőr ,meg nem uralhatja az erőt

Szóval befizetnék rá nyugodtan ....azaz nyugodtan be IS fogok rá fizetni ....és tuti hogy nem ráfizetni fogok vele

Bár a mancsaim közt tarthatnám már

Üdv
#418201 czibiklaszlo 2009. június. 03. 13:50
czibiklaszlo
Kérdés hogy maga a játék milyen lesz, bár annyira nem tartok tőle, mert jó kezekben van cucc.

Azért elfogadnám társikának Padawan-nak a kis csókát ..............

Üdv és jó játékot
#418133 czibiklaszlo 2009. június. 03. 07:30
czibiklaszlo


Megnéztem egyébbként az anyagot .......valami eszméletlen jó lett

X.Y. Sith-tesó egészen szimpatikus benne

Tudni már valamit hogy mennyi lesz a havidíj?
#417819 czibiklaszlo 2009. június. 02. 15:34
czibiklaszlo
Elég idegeSith-ő egy ilyen lemez eltünés

Ha kell valami segtség az 1-ben..............szóljál

Megyek meglesem az anyagot.

Üdv
#417501 czibiklaszlo 2009. június. 01. 19:17
czibiklaszlo
Nem tudok róla semmit.
Viszont ITT KÉRDEZDD MEG LÉGYSZI PITYÚ MESTERT .... Ő biztos tud és ráadásul fog is válaszolni.

Üdv és .....majd jó játékot Mester.
#417490 andrasp 2009. június. 01. 18:56
andrasp
#416808 :: czibiklaszlo (2009. május. 31. 10:05)
Érdekes lenne Amugy ha egyszer végigjátszottad, akkor most már rámehetsz a jediképzésre. Ez szerintem valami eszméletlen izgalmas.Nagyon észnél kell lenni hogy kivel mit beszélsz, valamint hogy jó helyen legyen pont az adott társ. Gratula a végigjátszás és üdv a Mesterek körében
Mester kéne egy kis segítség ! ezt az M4-78 modot hogy kell feltelepíteni??
#416808 czibiklaszlo 2009. május. 31. 10:05
czibiklaszlo
Érdekes lenne

Amugy ha egyszer végigjátszottad, akkor most már rámehetsz a jediképzésre.

Ez szerintem valami eszméletlen izgalmas.Nagyon észnél kell lenni hogy kivel mit beszélsz, valamint hogy jó helyen legyen pont az adott társ.

Gratula a végigjátszás és üdv a Mesterek körében
#416557 David12.16 2009. május. 30. 20:18
David12.16
#416035 :: czibiklaszlo (2009. május. 28. 20:48)
A CD : nem nálam van A modról ENNYIT TUDOK Üdv és ( ha meg lesz a CD) jó játékot Darth Laci Bá' SZERK a PITYU MESTER A GYÁRRAL KAPCSOLATBAN IS VÁLASZOLT
Ma akasztottam ki a játékot,ezzel a játékkal csak egy hiba van.Miért nem lehet folytatni "marhulni" kijátszás után???Sajnos későn került hozzám így nagy elvárásoknak kellet megfelelnie,de a grafikai hátrányt nálam hozta az izgalmas játékmenet és az egyénisége.olyan minőségű alkatrészekből rakom össze a lézerkardot amilyenből akarom, a karakter tetszés szerint formálható és a barátok reagálnak minden döntésünkre, két szóval:Jó volt!
#416035 czibiklaszlo 2009. május. 28. 20:48
czibiklaszlo
A CD : nem nálam van

A modról ENNYIT TUDOK

Üdv és ( ha meg lesz a CD) jó játékot

Darth Laci Bá'

SZERK a PITYU MESTER A GYÁRRAL KAPCSOLATBAN IS VÁLASZOLT
#411086 czibiklaszlo 2009. május. 17. 11:19
czibiklaszlo
Rákérdeztem én is. ..............pont a te kérdésed fölött van az enyém
...
....reméljük a készitő hamarosan jelentkezik és válaszol.

Üdv,
#411026 czibiklaszlo 2009. május. 17. 08:23
czibiklaszlo
HK-GYÁR HONOSITÁS +LINK A MODHOZ

Üdv .Darth Laci Bá

Ja és jó játékot
#410294 czibiklaszlo 2009. május. 15. 13:30
czibiklaszlo
Két mod is van az egyik amit oorrkk Mester kínozz az gizka -mod (szerintem, mert ez bugos még) a másik modnál a HK-gyárnál nekem régi mentéssel nem sikerült.
Viszont mivel nem értek angolul, nekem privátba segitett Caesar-om és ő azt irta hogy a Teloson a military base sublevelen az új pálya egy eddig lezárt ajtón érhető el. HK-nál pedig megtalálhatóak lesznek az elérhető párbeszédek.

Én ennyit tudok.
Sajna nincs időm a megkezdett karakteremet továbbvinni hogy le is ellenőrizzem.
Pedig jó kis karakter
#409917 czibiklaszlo 2009. május. 14. 11:24
czibiklaszlo
Gabif2 tesó emlitette a modnál hogy a végén gondok vannak vele.

Gondolom ezért nincs még hivatalosan kiadva.

Legalábbis én valami ilyesmire emlékszem.

Üdv .
#409592 czibiklaszlo 2009. május. 13. 09:11
czibiklaszlo
oorrkk Mester: jó hamar odaértél

Tippem a következő: szerintem is Te voltál

Gratula is hozzá

Üdv
#407689 czibiklaszlo 2009. május. 08. 07:10
czibiklaszlo
Sokan várják ezt a modot, szerintem nem elképzelhetetlen hogy készitenek majd hozzá.

Viszont előbb ki kéne adni rendesen .....
#407231 czibiklaszlo 2009. május. 07. 06:40
czibiklaszlo
Eszméletlen
Köszi a linkeket+köszi az infót
A következő végigjátszáshoz félre is teszem őket ...............mert még az este eljutottam addig hogy felengedtem a hajóra a 25 db Sith tesót .....kár lenne most félbehagyni

Üdv Mesterek
#407196 andrasp 2009. május. 06. 21:48
andrasp
#407098 :: czibiklaszlo (2009. május. 06. 18:38)
Én két linket kérnék Az elsőt a Gizkához A másodikat meg az egy-két perces modhoz ....mert én már vagy egy órája itt rohadok. .......viszont most beszéltem HK-val és adott még egy kis információt a felbérelésükkel kapcsolatban Jó : kicsit ez is sejtelmes, de mondom szerintem direkt csinálták ilyenre a játékot és nem azért ilyen mert pancserek csinálták volna Üdv Darth Laci Bá
a másik linket én adom



ez is zsír mod ... szerintem

de én erre is kiváncsi vagyok... lehet az Onderonra megyek a Dantooine után...
#407098 czibiklaszlo 2009. május. 06. 18:38
czibiklaszlo
Én két linket kérnék
Az elsőt a Gizkához
A másodikat meg az egy-két perces modhoz ....mert én már vagy egy órája itt rohadok. .......viszont most beszéltem HK-val és adott még egy kis információt a felbérelésükkel kapcsolatban
Jó : kicsit ez is sejtelmes, de mondom szerintem direkt csinálták ilyenre a játékot és nem azért ilyen mert pancserek csinálták volna



Üdv Darth Laci Bá
#406747 czibiklaszlo 2009. május. 05. 19:55
czibiklaszlo
Ezt a társ kinyirást én is nagyon hiányoltam. Mit kényszeritgetik az ember Sith-jét hogy megtartogassa őket....ha már megunta őket .......az egyben azért legalább volt a végén lehetősége az embernek .......................éltem is vele mindig

Előtte leszereltem a fegyvereiket és kész élvezet volt nézni ahogy harcolgattak.....feleslegesen