Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#398433 czibiklaszlo 2009. április. 16. 12:09
czibiklaszlo
Általában annyit kell csinázni hogy az override mappába be kell másolni és kész...........ez a HK-gyár ez telepitős.Ez saját magát bemásolja.A legtöbbnél viszont az van hogy új játékot kell kezdeni.
Eltudod képzelni hogy ha én feltudom őket rakni akkor nem lehet nehéz kivitelezni.
Eddig én is csak ezeket a karakter vagy arc modositó dolgokat próbáltam.........ez a HK-gyár lesz nekem is az első pályát is berakó mod.
Szóval tényleg nem nehéz.
Üdv
Ez vagyok az 1-ben
#398392 seta-mihi 2009. április. 16. 10:20
seta-mihi
Köszi Mester

Én éppen ezért nem használok semmi féle módot,mert csak a baj van velük. Amúgy, megnéztem azt az oldalt, amiről le lehet tölteni ezeket,de szégyen ide vagy oda fingom sincs mit is kell tenni.Tetszik némelyik,de inkább nem.
Mellesleg a két játék még várat magára hétvégéig,mert rengeteg a dolgom lesz holnap,de ami késik az nem múlik.
Végig viszem megint mind a kettőt és elkezdem Sith-ként,mert most még jó vagyok, de utána..................................................
#398377 czibiklaszlo 2009. április. 16. 09:44
czibiklaszlo
Nekem is fent van mindkettő Mester
Pont tegnap raktam fel pár modot hozzá...............sajna csak a sima HK-gyár jött össze...mert a másik mod az nálam valami hibát jelez
Mindegy én ennek Darth Brandon karakternek, meg a HK-gyárnak, meg az állitólag jedi Hanharr-nak is örülök

Jó játékot neked is és köszi
#398371 seta-mihi 2009. április. 16. 09:15
seta-mihi
Üdv mindenkinek!

Az első részben ott tartok, hogy megyek az Ősök-kel beszélni és utána lerendezni a másik hamuszürke csoportot.
Aztán majd jó sok csata után, végre megbeszéljük a piros ruhás bácsival,hogy ki az úr a galaxisban.
És végül jöhet a másik oldal csábítása.

A másodikban viszont, ott még ki kell mentenem a dokit és mehet a móka. Kár, hogy nem lehetünk ott mindkét helyszínen(a Palota és a Dxun-on) de így is jó.Bár az egyiknél jelen vagyunk. Egyszóval, itt még sok a tenni való, mire a végére érek de, utána megfordul a kocka és elszabadul a gonosz.

Ui: Jó játékot továbbra is mindenkinek........persze csak most látom,hogy már nem is nyomatják olyan sokan........mindegy, legyen meg a kitartás.
#398176 czibiklaszlo 2009. április. 15. 18:55
czibiklaszlo
@Gabif2-tesó : jó a cim................már töltöm is a modot

Köszi.
#398104 Migmir 2009. április. 15. 17:25
Migmir
Üdv!
Segítséget kérnék a KOTOR2-höz. Nihilus hajoján vagyok és megöltem nihilus. (Gonoszban nyomom). A protonmagok közül feltettem asszem 3-at mert egy mandaloriai szolt hogy felrobbant egy. Keresgéltem a hajón és megtaláltam egy rakétát. Fel akartam szedni de erre a fenti jobb sarokban annyit írt hogy kell valamilyen kód. Itt akadtam el, hogy hol találom a kodot? lécives segítsen valaki.
#398036 czibiklaszlo 2009. április. 15. 14:56
czibiklaszlo
Mostanáig keresgéltem, de én nem találom

Privátba megadom a cimemet Gabif2-tesó és megköszönném ha valamikor amikor ráérsz elküldenéd a modot.

Üdv és köszi
#398025 czibiklaszlo 2009. április. 15. 14:22
czibiklaszlo
Te honnan töltötted le?
Akkor ezzel eléggé óvatosnak kell lenni..........
Teljesen új játékot kell hozzá kezdeni, vagy elég ha simán egy régebbi mentéssel próbálkozik az ember jedije?

Bár én egyenlőre csak az egyben garázdálkodom
#398016 czibiklaszlo 2009. április. 15. 14:01
czibiklaszlo
Köszi Mester
Viszont link nekem nem müködött ezért belinkelem én is hátha más is leakarja tölteni

HK-MOD

Én egyenlőre csak letöltöttem

Üdv köszi oorrkk Mester

Szerk...közben látom megjött Gabif2-tesó is.............habzsolom az infókat üdv Ja amugy az én linkem ugyanaz a mod , vagy ez más????
#397969 czibiklaszlo 2009. április. 15. 11:10
czibiklaszlo
Én se játszottam vele viszont Gabif2-tesó emlitette hogy van valami béta verzió és azzal már játszott......én ezért gondoltam .

Majd megkérdezem tőle.....és hátha még linket is kapunk hozzá.

Én is kipróbálnám.

Mondjuk én még ezt a HK 50 gyár modot se láttam
#397946 czibiklaszlo 2009. április. 15. 10:07
czibiklaszlo
Ja.......Gabif2 azzal már játszott...akkor biztos a Gizka mod lehet.......kár hogy a link nem jó.
#397942 czibiklaszlo 2009. április. 15. 10:01
czibiklaszlo
Hát szerintem te azt látthattad amikor a Korriban-on bent vagy az erőáltal uralt barlangban.Ott végeredményben a multad ismétlődik meg...Ahoz hogy be mehess a barlangba valamelyik oldalhoz erősen kötödned kell. Bent kijavithatoda mult hibáit vagy megismételheted....
Szerintem, te ezt láthattad.( nem biztos)
Nem tudod belinkelni......rendesen?
Üdv
#397922 czibiklaszlo 2009. április. 15. 07:04
czibiklaszlo
Jó játékot Mester.

Már végeztem egyébbként és jelenleg mindent bevallottam a kínzóimnak

Majd érteSITH-lek ha végzek

Üdv
#397427 czibiklaszlo 2009. április. 14. 05:58
czibiklaszlo
Gratulálok oorrkk Mester

Jó játékot a 2-hez is ................lélekben veled leszek.......................testileg egyenlőre a Kashyyyk végén járok

Egészen alapos és szép pusztitást végeztem ezen a planétán is.....

Már itt vagyok egyébbként a térképnél és csak annyi van hogy válaszolgatnom kell pár kérdésre.

Amugy ez a Darth Papi olyan képeket tud vágni hogy főleg emiatt akarom végigvinni...........mert azért a 2 erősen csábigat engemet is....és tudod Mester én nem szoktam ellenálllni a csábitgatásnak.

Üdv
#396687 czibiklaszlo 2009. április. 12. 20:02
czibiklaszlo
Eléggé kitartó vagy oorrkk Mester

Más biztos feladta volna......kellemes nyirást a végére ........próbáltad már azt hogy amikor bemész a kis csúfhoz : óvatosan a bemenetkor zsinorba lepakolod az amugyis felesleges plazma és egyébb gránátjaidat?....később pedig te óvatosan becsuszizól a gránátok közt...a kis ostoba meg rohan unátad? ....hamarosan elkezdi fogna a hasát .....persze ezt némi fárasztás előzze azért meg, mert azért nem egy könnyü eset.......bár én a multkor csak táncoltam vele

Üdv Mester és a kölni legyen veled
#395694 czibiklaszlo 2009. április. 11. 09:52
czibiklaszlo
Ha a 2-ben kezdesz majd akkor előtteINNEN TÖLSDD LE AZ ÚJ TÁRSADAT

Üdv oorrkk Mester és kellemes pihit
#395537 czibiklaszlo 2009. április. 10. 20:52
czibiklaszlo
Egyébbként én már annyiszor feltelepitettem hogy csak na.......de hiába eredeti többször volt nekem is olyan hogy valamiért....pedig semmit se változtattam semmin, tehát többször volt olyanom hogy töltésekkor kidobott a játék, valamint a 2-ben amikor a hajóra jönnek a Sith-tesók és csórikáimat lekéne lőni hogy ott azon a részen csak a nagy sötétség volt és hallani mindent hallottam, de semmit se láttam.. ....pedig minden ugyanugy volt a gépen ......újratelepitettem és tökéletesen ment, megy és remélem menni fog.

Bosszantó egyébbként .....főleg hogy teljesen a végén vagy ...............a mentéseket egyébbként érdemes kimásolni és a következő végigjátszáskor, telepitéskor kipróbálni, ha esetleg most nem jönne össze a végigvitel.

Üdv oorrkkk Mester és a szerencse legyen veled
#395165 czibiklaszlo 2009. április. 10. 11:33
czibiklaszlo
Töltsél be egy másik állást .........én mindig ezt csináltam ha nem volt kedvem lődőzni.
Töltés közben én még entert is szoktam nyomogatni. ....lehet hogy nem csinál semmit, de eddig bejött

A mentést azt próbáld ki mindenképpen........amugy meg mit kapkodsz itt ennyire....he -he ..kérdeztem valamit?

Én még sehol se járok ......szórakozgatok tovább
#395104 czibiklaszlo 2009. április. 10. 07:56
czibiklaszlo
Cápának annyi ....fog itt engem idegeSITH-eni

A bérgyilkos küldetéseket felvettem azért és helyileg el is végeztem..........jelenteni meg max én se jövök vissza ....a gyilok a lényeg
Visszatértünk a sivatagba......szórakozgatok egy picit
#394283 czibiklaszlo 2009. április. 08. 12:31
czibiklaszlo
Nagyon belehúztál oorrkk Mester ......a végén még végigjátszod itt hirtelen

A cápát én is mindig későbbre hagyom....miután végeztem ...mindenkivel.................

Amugy jó hogy van ez a cápa ki nem nyirás, de azért élvezetesebb megmérgezni ...........utána milyen hire lesz az ember Sith-jének itt az Univerzumban

Gratula Mester

Lassan én is megyek a cápához, de még a Sith -tesókat szelektálgatom egy picit......a fogolykínzás már meg volt

Üdv Darth Laci Bá'
#394255 czibiklaszlo 2009. április. 08. 07:00
czibiklaszlo
Ja-ja
Mondjuk ha a fülük közelében vakargatod nekik, azt nagyon szeretik ......persze én főleg ezt a kukucs játékot erőltetem neki

Mondjuk ez lehet hogy valami láncreakciót váltott ki náluk.....mert lassan menni nem lehet tőlük ...............ezek jobbak mint a nyúlak
#394188 Moody 2009. április. 07. 21:22
Moody
#393921 :: czibiklaszlo (2009. április. 07. 17:01)
Ceasar-om! Megszereztem neked......csak neked a gizkák napi árfolyamát. 100 kredit............plusz még meg is kell győzni a hapsit..... ....igy hajlandó abban az esetben átvenni a gizkákat, ha TE fizetel NEKI 100 kreditet ......remélem mérges vagy...mármint gizka-mérges Üdv U.i : amugy lehet velük játszani is
Én megakarom fogni a gizkákat erre az összes ki esik a kezemből......

Mondjuk könnyeb velük játszani mint a másik potya utassal szerintem
#393921 czibiklaszlo 2009. április. 07. 17:01
czibiklaszlo
Ceasar-om!

Megszereztem neked......csak neked a gizkák napi árfolyamát. 100 kredit............plusz még meg is kell győzni a hapsit..... ....igy hajlandó abban az esetben átvenni a gizkákat, ha TE fizetel NEKI 100 kreditet

......remélem mérges vagy...mármint gizka-mérges

Üdv

U.i : amugy lehet velük játszani is
#393734 czibiklaszlo 2009. április. 07. 06:06
czibiklaszlo
Ceasar-om : nincs mit ...kérdezzél bátran ....segitek én....azt nem mondom hogy szivesen

Egyébbként én lesz@rom a gizzkákat :ott rohangálnak a fedélzeten....erre mérget vehetsz ......sőt

Majd leszállitom őket a kereskedőnek és privátban érteSTIH-lek a gizzka napi árfolyamról.

Más: meg volt a HK készitette pecsenye Köszi Mester ...pontosan ennyire ropogosan szeretem a buckalakókat

Minden szép és rossz , leszámitva hogy ezekre a csapattagokra mit össze nem kell várakoznom

Megint jól felidegeSITH-ettet magamat
#393683 caesar2000 2009. április. 06. 20:55
caesar2000
Köszi Czibiklaci mester...ezek szerint megint a sith tanítások voltak helyesek ....Aki gyenge az pusztuljon.

Olvastad már? ×