Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#393671 czibiklaszlo 2009. április. 06. 20:48
#393660 caesar2000 2009. április. 06. 20:42
caesar2000
Köszi Moody mester .... A második rész abban az egy dologban tetszett h sok morális kérdést feszeget, és hangulatos párbeszédek alakulhatnak ki benne a társakkal.Viszont az első részben tetszett a jedivé akarom mondani sith tanítás végigjátszhatósága...A gizkákat ha nem kiírtod, gondolom el lehet vinni a ritka fajokat gyűjtő kereskedőnek....(én kiírtottam őket) Mit lehet értük kapni ?
#393656 czibiklaszlo 2009. április. 06. 20:42
czibiklaszlo
Az első rész nekem is jobban bejön....sokkal jobban.

Amugy gratula Ceasar-om .........kár hogy azt se tudtuk hogy játszol ....jó azt tudtuk hogy a 2-ben garázdálkodtál...de az 1-ről nem szóltál semmit

Végeredményben az a lényeg hogy te legalább önszántadból átálltál

Na: ennyi.
#393630 Moody 2009. április. 06. 20:28
Moody
#393613 :: caesar2000 (2009. április. 06. 20:17)
Na végig vittem az első részt is.... Ezek a jedik komolyan azt gondolták h egy ekkora urat mint én átállíthatnak az oldalukra.... Jó volt ez a rész is, de a második nekem hangulatosabbnak tűnik, vagy csak én éreztem így ? Üdv
Gratulálok caesar mester de számomra az első rész a favorit
#393613 caesar2000 2009. április. 06. 20:17
caesar2000
Na végig vittem az első részt is.... Ezek a jedik komolyan azt gondolták h egy ekkora urat mint én átállíthatnak az oldalukra....
Jó volt ez a rész is, de a második nekem hangulatosabbnak tűnik, vagy csak én éreztem így ?
Üdv
#393311 czibiklaszlo 2009. április. 06. 07:14
czibiklaszlo
Ugye-ugye
Amugy én is annyira meglepődtem hogy a felakadtt szemeimet alig birtam visszakoordinálni.

Sőt a baloldalamon furcsa bizsergést éreztem és visszamentem beszélgeni a potyautassal

Később miután rájöttem hogy csak a Gizzka tabletták maradtak a zsebemben, a kis csajt kitoloncsoltam a hajóról.....fog itt nekem mindent összerágcsálgatni, meg szeretgetni
#393167 czibiklaszlo 2009. április. 05. 18:39
czibiklaszlo
Majd tartom a frontot egyedül ....csak győzzem a sok kóbor jedit kioktatni.

Egyébbként megérkeztem és bazi éhes vagyok...........köszi Mester a kajeszt.

Áldassék HK neve

A potyautast is megtaláltam ....még azt mondja hogy szeret ............jól megfenyegettem hogy máskor nekem ne mondjon ilyen dolgokat

Egyébbként ezekről a jedikről hogy mik ki nem derülnek
#392690 czibiklaszlo 2009. április. 04. 17:32
czibiklaszlo
Én se nagyon voltam, mert a beindultak a földek ....főleg a Matale-földek

Pár barázdát benyomattam én is.......főleg Matale papó arcába..................előtte azért a pénzt is elfogadtam

Olyan mészárlást rendeztek hogy rendesen a jedi épületekig hallatszott a nagy lődőzés.

Rendesen még engemet is meggyanuStih-ottak hogy én rendeztem a lődőzést ............mondtam is a tanácsnak : hogy se lőfegyverem nincs, valamint senkivel nem mocskolom be a kezemet ( erővillámokat használok...jó erről nem pofáztam nekik)

Szóval , simán bevették hogy teljesen ártatlan vagyok és senkit nem vetttem rá a lődőzésre , valamint ott se voltam, még a környéken se, sőt azt se tudom merre van a birtok

Kaptam egy csomó sötét pontot

Még a térképet kéne rendezni és akkor akár találkozhatunk is a bucka tábor környékén.

Én csak rópisan szeretem egyébbként....ha nem gond akkor pörköljed őket még egy kicsit

Üdv
#391902 czibiklaszlo 2009. április. 02. 17:41
czibiklaszlo
Á, elegem van ebből az átállitgatásból is ......inkább a B- verziós kaszabot választottam

Nem sok sötét pontot kaptam érte

Azért jólesett

Kár hogy a többieket egyenlőre nem lehet.......

Na. nem mérgeSith-em tovább itt magamat


Üdv.
#391857 czibiklaszlo 2009. április. 02. 15:40
czibiklaszlo
Akkor ezt megbeszéltük

Csak akkor segitünk ha átállnak....fogjuk itt magunk alatt vágni a fát

Megyek...mert a ligetben vár egy szépség...állitólag valami jedi szökevény

Szerinted átállitsam?

Üdv
#391835 czibiklaszlo 2009. április. 02. 14:04
czibiklaszlo
Akkor te ilyen kis bosszúállós tipus vagy ...szerencsére

Végeredményben lesz még rá alkalom......

Akar majd ő még gonoszkodni .........persze most már késő

Nincs több pátyolgatás, nics több kobor jedi képzés ................aki nem kezdi egyből a sötét oldalon : annak szerintem ne is segitsünk ....max átállni

Szerintem eléggé brilliáns ötlet

Üdv Mester

Megyek...mert meló van
#391798 czibiklaszlo 2009. április. 02. 12:08
czibiklaszlo
Ja-ja: Briliáns végleg jedi lovag maradt ..........kár volt ennyi energiát belefektetnünk........ ...........pedig én éreztem benne az erőt, sőt még te is érezted benne oorrkk Mester
A végén meg kiderült hogy csak ahoz kellettünk hogy megfejtsük a templom mozaiklapjának jedit próbáló rejtvényét

Genya egy élet ez...mármint ez a Sith, jedi képzés ...nem sok haszna van belőle az embernek ( max ez a qrva sok hsz)

Megint teljesen felidegeSith-ettem magamat ............amugy kellemes pihengetést a gépeden ....kényelmes egyébbként?...
Na: mennem kell ,mert meló van
#391751 czibiklaszlo 2009. április. 02. 07:08
czibiklaszlo
Azért Darth Papi eléggé megszenvedett ezekkel a jedi tesztettek .............a másik tipusú tesztek töltögetése azért jobban szokott menni
Beépültem azért a jedik közé
Már a kardom is meg van

Végredményben innen meg mindenki lepélet, ha jól látom...

oorrkk Mestert leszámitva

Az erő legyen veled Mester
#391574 czibiklaszlo 2009. április. 01. 19:53
czibiklaszlo
Ez jobban esett mint egy Xanax

Malak-nak annyi

Üdv Darth Laci Bá
#391250 czibiklaszlo 2009. április. 01. 07:20
czibiklaszlo
Szánalmas egy társaság

Egészen fel is idegeSith-ettem magamat

MÁS : Ezek az utazások is teljesen kikészitenek. .................
#390509 czibiklaszlo 2009. március. 30. 20:39
czibiklaszlo
A templomot lerendeztem Darth Laci Bá'- val és a múltkori Jedi lovag társ H-betűs mozaik átkelési sikertelensége miatt készitettem pár képet : ha esetleg legközelebb valakinek majd segitség kell hozzá.
Amugy Bastillát ismét visszakaptam........a többiek pedig pihennek...egy kicsit
#389961 czibiklaszlo 2009. március. 30. 05:51
czibiklaszlo
Pedig sikerült az aréna
Végeredményben szinte csak a végén kellett elmajszolnom "pár" gyógycsomagot
Kis tarisznyámban össze is pakoltam a motyomat és beugortunk Davik-tesó birtokára.
A fejvadászoknak majd szólok..........hogy mit azon még gondolkodom ...........Bastillához viszont sok sikert........nekem meg volt.....nem egy nagy szám
#389675 czibiklaszlo 2009. március. 29. 15:03
czibiklaszlo
Darth Papi végre megszerezte a kodokat...........de nem megyek sehová, mert lehet itt még gonoszkodni

A fejvadászküldetések egy fej kivételével már meg vannak egyébbként...................még az arénában kéne győzzni.

Mondjuk ezt az arénázást én mindig a végére szoktam hagyni, mert az elején azért eléggé gázos tud lenni.

Jó: gyógycsomag adagolással meg lehet csinálni, de kicombosodott Darth Papi-val egy erős csapás és fogják a belüket

Nincs kegyelem senkinek...
#389418 czibiklaszlo 2009. március. 28. 20:11
czibiklaszlo
oorrkk Mester : kötelező kinyirni
Darth Laci Bá' hamarosan már oda is ér , bár egyenlőre még a Rakaták sorait ritkotom, de-de hamarosan.... .........ilyenkor egyébbként elszoktam kobozni tőlük előbb a fegyvereket .................nem az hogy félek tőlük...csak simán a pofáraesés véget

Jól kigonoszkodtam egyébbként magamat én is Darth Papival...........be is tanultam az új szöveget....most ezt nyomatom nekik a kinyirás előtt .......rendesen zizegnek
Üdv Mester
#389096 czibiklaszlo 2009. március. 28. 06:16
czibiklaszlo
Na: Bastilla kiszabaditva
Fejek begyűjtve.
Megyek a kocsmába

Darth Laci Bá pedig vásárolgatott és nincs mese de menni kell egy teljesen ismeretlen világ felé .
Üdv
#389042 czibiklaszlo 2009. március. 27. 20:50
czibiklaszlo
Nem is voltam mérges ....csak a fogamat szivógattam, mert közé ment valami
Most viszont mérges vagyok...... hát ahogy rárontottam a Bestiára : letépett kéz és szagminta , meg főleg gránát nélkül..............véletlenüm nem megbotlottam és fejjel beesetem a csontkupac közé Ez a piszok Mission meg végig ott röhögöt rajtam Jó azért nem haragszom rá ( annyira) mert végeredményben tök egyedül kicsinálta a bengát.
Na : megyek mert végezni kellINDENKIVEL

Ja : amugy Darth Laci Bá' végzet szegény-szgény Uthar Mestrel+ az egész akadémiával

Brilians lovag: most szerezd be ....mert nem mindig lehet kapni ( ajánlom hogy beszerezd...és engem ne idegeSitht-s
#388981 Brillians 2009. március. 27. 19:17
Brillians
Brillians valahol a negyedik oldalon írta:

Mondom én, hogy nem lehet megunni ezt a játékot...


Ez igaz, de sajnos egy játékot kétszer egymás után nem tudok kijátszani Max, ha nagyon akarom (vagy esetleg unalmas óráimban több órára leköt...)
De jön a mentőöv, hogy ne jöjjek ki a KotOR világából: KotOR II Tervezem a beszerzését...
#388971 Moody 2009. március. 27. 19:07
Moody
#388925 :: czibiklaszlo (2009. március. 27. 17:49)
Mit adtam nekik, mit adtam nekik? ......semmi olyant amit a túlvilágra vihettek volna magukkal ....egyébbként ez már a váltás Sith őrjárat lehet...mert én mindet kicsináltam ...... Más : megint jól felidegesSith-ettem magamat .....megkaptam a vukit is csapattársnak........... nem csak büdi, de még morog is........ mondtam is neki...............:He, kérdeztem valamit ...erre annyit mondot hogy Brharhm ................visszaküldtem egyből : fog itt engem idegeSith-eni. ............Darth Papi egyébbként azt mondja pusztakézzel rá fog rontani a Bestiára...nem kell neki letépett kéz meg szagminta ..............nem vicc ez tényleg megcsinálja......... Majd megvárlak oorrkk Mester a bázison...tudod csak kövesdd a jelzőhullákat és oda fogsz találni
Te szent ég ezen a képen Darth Papinak nagyon sz@dista képevan bár ha ennyire felidegesítették nem csodálom

Hát nem szivesen találkoznék egy sikátorba vele föleg jediként
#388925 czibiklaszlo 2009. március. 27. 17:49
czibiklaszlo
Mit adtam nekik, mit adtam nekik? ......semmi olyant amit a túlvilágra vihettek volna magukkal ....egyébbként ez már a váltás Sith őrjárat lehet...mert én mindet kicsináltam ......

Más : megint jól felidegesSith-ettem magamat .....megkaptam a vukit is csapattársnak........... nem csak büdi, de még morog is........ mondtam is neki...............:He, kérdeztem valamit ...erre annyit mondot hogy Brharhm ................visszaküldtem egyből : fog itt engem idegeSith-eni. ............Darth Papi egyébbként azt mondja pusztakézzel rá fog rontani a Bestiára...nem kell neki letépett kéz meg szagminta ..............nem vicc ez tényleg megcsinálja.........

Majd megvárlak oorrkk Mester a bázison...tudod csak kövesdd a jelzőhullákat és oda fogsz találni
#388699 czibiklaszlo 2009. március. 27. 06:55
czibiklaszlo
oorrkk Mester : ez van Sértegetnek minket...de azért a piszkos melót mégis nekünk kell megcsinálni...annál bezzeg nem dumálnak.........teljesen felidegeSith-ettem én is magamat Ki bántott?
Mondjad Mester: oszt már ott is vagyok
A buckalakó szentharcosok lángszórózva frissibe a legélvezetesebb

Más: Mission csatlakozott hozzám ....mondom neki : minek?........megint mondom neki : kérdeztem valamit
Na : ennyi.
A hétvége legyen veletek Mesterek...megyek mert a szinvilágon akarok még finomhangolni egy picit