Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#385351 Moody 2009. március. 21. 09:44
Moody
#385340 :: czibiklaszlo (2009. március. 21. 09:15)
Gratula Moody Mester Lehet kezdeni újra az 1-et, a változatosság véget Én a 2-ben egyébbként még mindig a barlangban vagyok....a bugos honositással Jönnek is a kis genyák ..a kép a pofátlan? vagy a butácska?
köszi Darth Laci Bá és már újra is kezdtem

a képen a butuska van
#385340 czibiklaszlo 2009. március. 21. 09:15
czibiklaszlo
Gratula Moody Mester

Lehet kezdeni újra az 1-et, a változatosság véget


Én a 2-ben egyébbként még mindig a barlangban vagyok....a bugos honositással

Jönnek is a kis genyák
..a kép a pofátlan? vagy a butácska?
#385338 Moody 2009. március. 21. 09:07
Moody
#385327 :: czibiklaszlo (2009. március. 21. 08:18)
Gratula Mindenkinek Persia _Warrior Mesternek sikeres visszatérést...valamint kellemes reménykedést. oorrkk Mester: az egyenlet megoldásá után tényleg ott a lehetőség a tüskékel a kinyitásra....de akkor hol marad a humánus fogolykínzás.....valamint a Sith -tesók lemészárlása A kis robi se folyamatosan adja a tüskéket Más : Griff kiszabaditva, bucakalakó pörkölt tálalva .......bérgyilkos küdetéses malac átprogramozatt robival, valamint saját izesitő villámokkkal frissen sütve :szintént tálalva ....lehet hogy Griff-et is inkábbsütni kellet volna...igaz akkor hogy szerzek a sörébe nyálkát vagy mit Üdv Darth Laci Bá
Na a banya is ki lökte az utolsó szavait,de persze itt nehezebb volt kinyirni mint amikor mellettem volt

De az a lényeg,hogy vége lett mind a 3 Sith-nek és már csak én maradtam


A Sithek: a pofátlan,a butuska,és a banya
#385327 czibiklaszlo 2009. március. 21. 08:18
czibiklaszlo
Gratula Mindenkinek
Persia _Warrior Mesternek sikeres visszatérést...valamint kellemes reménykedést.

oorrkk Mester: az egyenlet megoldásá után tényleg ott a lehetőség a tüskékel a kinyitásra....de akkor hol marad a humánus fogolykínzás.....valamint a Sith -tesók lemészárlása

A kis robi se folyamatosan adja a tüskéket

Más : Griff kiszabaditva, bucakalakó pörkölt tálalva .......bérgyilkos küdetéses malac átprogramozatt robival, valamint saját izesitő villámokkkal frissen sütve :szintént tálalva ....lehet hogy Griff-et is inkábbsütni kellet volna...igaz akkor hogy szerzek a sörébe nyálkát vagy mit

Üdv Darth Laci Bá
#385278 Brillians 2009. március. 20. 21:33
Brillians
#385234 :: Moody (2009. március. 20. 20:36)
Brillians a XP-t akarsz akkor nyírd ki mind 2-őt és tüskék kérhetsz az eggyik társadtól is UI: csajjal ne nagyon menjetek a sötét oldalra mert tök rondák
T3-M4 -re gondolsz? Az cseszik nekem adni...
#385245 czibiklaszlo 2009. március. 20. 20:46
czibiklaszlo
Kész főnyeremény ez a f@szi

Amugy a tüskéket én a játék végére értettem ...... kár itt elpazarolgatni

Szemüveget kell a csajokra adni: oszt-oszt készen is van
#385234 Moody 2009. március. 20. 20:36
Moody
#385204 :: czibiklaszlo (2009. március. 20. 20:09)
Uthar Mester nekem a kedvencem...célszerű egyébbként neki elmondani hogy mire készül a bestia....ettől függetlenül bár az öreg a kedvencem , de én az egész akadémiát kiszoktam nyirni Jó oldalon viszont ne bátsdd az öreg havert . Üdvözlöm egyébbként
Brillians a XP-t akarsz akkor nyírd ki mind 2-őt és tüskék kérhetsz az eggyik társadtól is



UI: csajjal ne nagyon menjetek a sötét oldalra mert tök rondák
#385232 czibiklaszlo 2009. március. 20. 20:33
czibiklaszlo

#385204 czibiklaszlo 2009. március. 20. 20:09
czibiklaszlo
Uthar Mester nekem a kedvencem...célszerű egyébbként neki elmondani hogy mire készül a bestia....ettől függetlenül bár az öreg a kedvencem , de én az egész akadémiát kiszoktam nyirni
Jó oldalon viszont ne bátsdd az öreg havert .
Üdvözlöm egyébbként
#385188 Brillians 2009. március. 20. 19:47
Brillians
#385175 :: czibiklaszlo (2009. március. 20. 19:36)
A klónokat a tévében nézztem Haragudjál nyugodtan ...örülök neki Alig várom egyébbként hogy végezz a jó oldalon.....bár még most sem késő Vegyél majd sok tüskét....jó sokat......a végére.... Üdv jedi lovag
Akkor nem szóltam

Kéne 50 tüske, hogy kiszabadítsam a foglyokat, de csak 12 van A hülye árusok nem adnak...
No mindegy...majd visszafelé (?) ki lesznek szabadítva

szerk.: Melyiket érdemes: a) megölni Uthara Yan-t b) elmondani neki, hogy mire készül a tanítványa
#385175 czibiklaszlo 2009. március. 20. 19:36
czibiklaszlo
A klónokat a tévében nézztem

Haragudjál nyugodtan ...örülök neki

Alig várom egyébbként hogy végezz a jó oldalon.....bár még most sem késő

Vegyél majd sok tüskét....jó sokat......a végére....

Üdv jedi lovag
#385167 Brillians 2009. március. 20. 19:25
Brillians
#385151 :: czibiklaszlo (2009. március. 20. 18:57)
De-de : pontosan azt mondtam neki : hogy TE ugy vigyázztál rá hogy el is rabolták tőled ....erre elkezdett tombizni Grat a Sith fiú megtalálásához Amugy : először át kéne állni Na üdv jedi lovag....jönnek a klónok mennem kell.
Ezért most megharagudtam Jajj ne! A harag a sötét oldalra vezet...
Át kéne állniiiii? Majd később

Ui.: Jó klónvágást...
#385151 czibiklaszlo 2009. március. 20. 18:57
czibiklaszlo
De-de : pontosan azt mondtam neki : hogy TE ugy vigyázztál rá hogy el is rabolták tőled ....erre elkezdett tombizni

Grat a Sith fiú megtalálásához

Amugy : először át kéne állni

Na üdv jedi lovag....jönnek a klónok mennem kell.

#385145 Brillians 2009. március. 20. 18:49
Brillians
#385013 :: czibiklaszlo (2009. március. 20. 16:12)
Kellemes kardozgatást Moody Mester, valamint gratula Sion-hoz .....sikerült a vén besz@rit összezavarnod? vagy csak simán lenyomtad? ..........elég ostobácska egyébbként a kis drága A banyát meg: ne kiméld! Na : én is rendeztem Bastila mamucikáját és átadtam neki az üzenetet. Ő is üzent Bálint lovagnak Azt mondta : vigyázz a lányára Mivel gonosz vagyok, ráadásul teljesen Mondtam neki hogy tőle már rég elrabolták .......alig birtuk lefogni Megyek, mert még ezt a Griff -es infót nem kaptam meg......feleslegesn meg nem bonyolodom a sivatagi bérgyilkos küldetésembe . majd a buckákkal egyszerre letudom....szóval megyek a Matuka családot kinyirni Üdv Darth Laci Bá
Mégis hogy vigyázzak a lányára? Te hazudós! Nem mondtad neki, hogy elrabolták? ejj... Így bízzak meg a sötét oldalban?
Mint tegnap ma sem volt sok időm játszani, de majd holnap... Már begtaláltam Carth fiát
#385144 czibiklaszlo 2009. március. 20. 18:47
czibiklaszlo
Végre meg van az infóm Griff-tesóhoz. .........ráadásul a Matale családnak is annyi, sőt mindenkinek annyi...még a robikat is kicsináltuk.
Persze: jól letagadtam mindent a jó mélyen tisztelt jedi tanács előtt......kaptam is egy csomó sötét pontot.....rendesen olyan sz@rul néz ki a karakterem hogy szemüveget kéne rá tenni, mert néha már én is megijedek tőle
Bastilát viszont még nem sikerült lekapnom ... a végén még itt maradok smacistalanul

#385013 czibiklaszlo 2009. március. 20. 16:12
czibiklaszlo
Kellemes kardozgatást Moody Mester, valamint gratula Sion-hoz .....sikerült a vén besz@rit összezavarnod? vagy csak simán lenyomtad? ..........elég ostobácska egyébbként a kis drága
A banyát meg: ne kiméld!

Na : én is rendeztem Bastila mamucikáját és átadtam neki az üzenetet.
Ő is üzent Bálint lovagnak Azt mondta : vigyázz a lányára
Mivel gonosz vagyok, ráadásul teljesen Mondtam neki hogy tőle már rég elrabolták .......alig birtuk lefogni
Megyek, mert még ezt a Griff -es infót nem kaptam meg......feleslegesn meg nem bonyolodom a sivatagi bérgyilkos küldetésembe . majd a buckákkal egyszerre letudom....szóval megyek a Matuka családot kinyirni


Üdv Darth Laci Bá
#384867 Moody 2009. március. 20. 10:15
Moody
#384849 :: czibiklaszlo (2009. március. 20. 07:31)
@oorrkk Mester: gratula...Hanharr-hoz meg főleg .....csak igy továbbb szorgalmasan @Moody Mester: nem esett ki a zsebemből A páncélt meg még a helyszinen méretreszabtam Levettem a két újját :karral együtt Vállba kicsit még igy is szorit ......mindegy megyek a kocsmába @Brillians jedi lovag: te kis stréber .....mondjuk: jó diák holtig tanul ....azért a hullaságot nem muszáj betartani Na: legyetek rosszak és a hétvége legyen veletek Üdv Darth Laci Bá
Én meg K.O.-ba küldtem Sion-t és most a vén banyával hadakozom

De azt garantálom, hogy nem fogja túl élni!!!
#384849 czibiklaszlo 2009. március. 20. 07:31
czibiklaszlo
@oorrkk Mester: gratula...Hanharr-hoz meg főleg .....csak igy továbbb szorgalmasan

@Moody Mester: nem esett ki a zsebemből A páncélt meg még a helyszinen méretreszabtam Levettem a két újját :karral együtt Vállba kicsit még igy is szorit ......mindegy megyek a kocsmába

@Brillians jedi lovag: te kis stréber .....mondjuk: jó diák holtig tanul ....azért a hullaságot nem muszáj betartani

Na: legyetek rosszak és a hétvége legyen veletek

Üdv Darth Laci Bá
#384618 Brillians 2009. március. 19. 20:44
Brillians
Majd próbálgatok neveket
Jelen pillanatban a korribani sith akadémián vagyok. Továbbhaladni majd csak holnap fogok...
Egyelőre most megelégszek egy
#384545 Moody 2009. március. 19. 19:18
Moody
#384496 :: czibiklaszlo (2009. március. 19. 18:15)
Hamarosan érteSith-em Sajna jelenleg, bár a zsebemben lapul a papuci üzenete, de a barlang kijáratában akadályoztatva vagyok Annyira azért nem bánkodom, mert végeredményben most hozták az új páncélomat ....igaz ez jeleleg : egy- egyenlőre élő próbálkozó -babán van .....nem sokáig. ...de sötét lett hirtelen A hogy-ra: Na: ennyi Megyek , mert a ruhát át kell venni Üdv Darth Laci Bá
Darth Laci Bá csak nehogy kiessen a zsebedből az üzenet


Brillians te pedig nagyon jól haladsz,de majd 1xer probáldki Darth Raven névvel is mert igy is vicces lessz
#384496 czibiklaszlo 2009. március. 19. 18:15
czibiklaszlo
Hamarosan érteSith-em
Sajna jelenleg, bár a zsebemben lapul a papuci üzenete, de a barlang kijáratában akadályoztatva vagyok
Annyira azért nem bánkodom, mert végeredményben most hozták az új páncélomat ....igaz ez jeleleg : egy- egyenlőre élő próbálkozó -babán van .....nem sokáig. ...de sötét lett hirtelen

A hogy-ra:

Na: ennyi

Megyek , mert a ruhát át kell venni

Üdv Darth Laci Bá
#384470 Brillians 2009. március. 19. 17:52
Brillians
Igen üzenek:


A nevek terén ilyen kreatív vagyok Vicces amikor elkezdik a vukik és a twi'lek a ,,köszönjük a segítségedet Bálint" szöveget.
(Haverral egyszer hülyéskedtünk: beírtuk névnek,
)
#384353 czibiklaszlo 2009. március. 19. 16:33
czibiklaszlo
Én most beszéltem a mamucikájával.
Üzensz neki valamit?
Ja : amugy most talákoztunk az Sith akadémiás infórmátorral is

Gratula egyébbként Bálint-hoz a pénzeddel pedig Bálint Gazda-álkodj okosan
Na: lesz ebből egyetem , ha igy haladsz, vagy ha más nem akkor Akadémia
#384276 Brillians 2009. március. 19. 13:58
Brillians

Csak meg akartam neki mondani, hogy... várjatok mit is ...hogy elrabolták Bastilla-t...

No mindegy... Megyek Korriban-ra a Csillagtérképért...jah meg, hogy beszéljek Carth fia-val...

(am. van 50k kreditem...)