Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#380336 Moody 2009. március. 11. 20:30
Moody
#380277 :: czibiklaszlo (2009. március. 11. 19:23)
Hát igen ez a befejezetlenség: elég borzalmasra sikeredett Maga a küzdelem az jól el volt találva egyébbként, nem ezt bánom....bár-bár volt olyanom hogy az oszlopok feltartoztatták tudjukki tudjuk micsodáit Mocskos kukás-zsákként dobálgattam közben tudjukkit és nem is védekezett De szép is volt...........
Nem tudjátok hogy van-e Clone Trooperes mod valameikhez?
#380277 czibiklaszlo 2009. március. 11. 19:23
czibiklaszlo
Hát igen ez a befejezetlenség: elég borzalmasra sikeredett
Maga a küzdelem az jól el volt találva egyébbként, nem ezt bánom....bár-bár volt olyanom hogy az oszlopok feltartoztatták tudjukki tudjuk micsodáit
Mocskos kukás-zsákként dobálgattam közben tudjukkit és nem is védekezett
De szép is volt...........
#380269 seta-mihi 2009. március. 11. 19:01
seta-mihi
Üdv Mester!

Ha már a végéről beszélünk, azért ez is egy jó technika az ő részéről,hogy csak úgy hip-hop, 3-rom fénykard megjelenik.
Ügyes. De, azért ezt is jó lenne,ha megtanította volna nekünk. Biztos,hogy még voltak olyan dolgok(stílus,képesség,formák)a tarsolyában,amiknek nem szabadott volna eltűniük.
Sebaj,majd Atris titkos kis zúgában, tanulhatunk kedvünk szerint a megmaradt Jedi és Sith holokronokból.
Amúgy, akár jó vagy rossz vagyok a játék végén, én azért sajnálom amikor egyé válik az Erővel.
#380264 czibiklaszlo 2009. március. 11. 18:55
czibiklaszlo
Kik lettek ennyire erősek Gabif2-tesó?
Amugy maxon gratula a végigvitelhez
Gyorsan lenyomtad őket
Milyen változások voltak egyébbként....és elégedett vagy a munkájukkal?
#380255 czibiklaszlo 2009. március. 11. 18:46
czibiklaszlo
Kemény a csaj ez tuti ......bár ezek a meztelen edzések kárpótolják az embert

Persze nem a banyáról beszélek

Félkézzel nem olyan könnyü vivni........bár a banyának ehez még kéz se kell
#380233 seta-mihi 2009. március. 11. 17:55
seta-mihi
Üdv mindenkinek!

Hát, ez a Handmaiden és Kreia nem semmik. A Handmaiden, nagyon keményen odavág az ellenek és még, engem is megizzasztott. Látszik, hogy régen játszotam a 2-dik részel.
Kreia meg olyan furmányos, hogy csak na. Először óvaint a Handmaidennel kapcsolatban,(ugye,hogy ne tanítsam ki)máskor meg, csak úgy bele néz a gondolataimba és figyelmeztett,hogy ne ámbrándozak a vele való együtlétről.
És szerintem, egy az egyben szintiszta Palpatine. Amikor megkérdeztem tőle,hogy Atris és a Jedi mesterek miért nem emlékeztek reá,a válasz egyértelműen ez volt:Vannak helyek a Galaxisban, ahol az Erő hatalmas és olyan ősi technikák amikkel el lehet homályosítani bárkinek az elméjét olyan kicsire, hogy észre vétlen maradjon.
Szóval, ez a Kreia még ha nem is olyan jó vívó mint kellene,azért az Erő ismeretei ott vannak a topon. Persze mindkét oldalt értem ez alatt és ezt még ő is el mondja a játékban, hogy ki ismerte őket elégé.
Ezért kezdem már most jobban megérteni az ő gondolkodás módját, erről az egészről.
#380230 czibiklaszlo 2009. március. 11. 17:51
czibiklaszlo
Jól döntöttél
Tényleg örülök neki
Nézzél ki valami jó kis modot, oszt hajrá

Üdv Padawan
#380199 Moody 2009. március. 11. 17:16
Moody
#380185 :: czibiklaszlo (2009. március. 11. 17:03)
Miért Akkor tegyél fel modokat.......mert ezekhez általában új karaktert kell inditani Amugy üdv a sötét oldalon
Mert meguntam jók világát

a modokat meg majd letöltöm

és kösszi
#380185 czibiklaszlo 2009. március. 11. 17:03
czibiklaszlo
Miért
Akkor tegyél fel modokat.......mert ezekhez általában új karaktert kell inditani
Amugy üdv a sötét oldalon
#380171 Moody 2009. március. 11. 16:25
Moody
#380151 :: czibiklaszlo (2009. március. 11. 15:56)
Én mindig kicsinálom az elején........ Már eleve megszerzem a kardot , a barlangban meg kituningolom a karakteremet........utána meg adok neki. Legyél ügyes Padawan és természetesen engedélyezem a hiányzást..................bár hiányozni fogsz
Nah előröl kezdtem

0 régi mentés

új kari

új oldal

#380151 czibiklaszlo 2009. március. 11. 15:56
czibiklaszlo
Én mindig kicsinálom az elején........
Már eleve megszerzem a kardot , a barlangban meg kituningolom a karakteremet........utána meg adok neki.
Legyél ügyes Padawan és természetesen engedélyezem a hiányzást..................bár hiányozni fogsz
#380115 czibiklaszlo 2009. március. 11. 14:41
czibiklaszlo
Megint felvette
Pedig mondtam neki hogy nem lehet rajta semmi
Fogalmam sincs egyébbként........mert ezt a modot még régebben raktam fel.
Viszont az 1-hez és a 2-höz is INNEN LEHET MODOKAT LETÖLTENI

Ezt még keresem , de ez szerintem nem itt található.
Kutatgatok-matatgatok...majd jelentkezem

Üdv Padawan
#380106 Moody 2009. március. 11. 14:27
Moody
#380097 :: czibiklaszlo (2009. március. 11. 14:02)
Darth Laci Bá meg is érkezett.....a csajok már át is öltöztek Jelenleg a cserélgetést alkalmazva még Go-to is kapott esélyt a szintlépésre Hirtelen meg is ijedtem tőle.....mert én soha nem szoktam vinni sehová.és teljesen elfeledkeztem róla Gyűlekező a barlang bejárata előtt, majd Mirát kiküldöm hastáncolni hogy elrezegje édes kis pocijával hogy a barlang melyik részén vertünk tábort. Megyek élcsendeSith-em a pár zajongó férget odalent és jövök vissza Üdv Padawan-ok.. Kötelező a megjelenés, senki se idegeSith-sen fel a távol maradásával. Üdv Darth Laci Bá
mester!

Honnan van Visaisnak az a ruha?
#380097 czibiklaszlo 2009. március. 11. 14:02
czibiklaszlo
Darth Laci Bá meg is érkezett.....a csajok már át is öltöztek
Jelenleg a cserélgetést alkalmazva még Go-to is kapott esélyt a szintlépésre Hirtelen meg is ijedtem tőle.....mert én soha nem szoktam vinni sehová.és teljesen elfeledkeztem róla
Gyűlekező a barlang bejárata előtt, majd Mirát kiküldöm hastáncolni hogy elrezegje édes kis pocijával hogy a barlang melyik részén vertünk tábort.
Megyek élcsendeSith-em a pár zajongó férget odalent és jövök vissza
Üdv Padawan-ok..
Kötelező a megjelenés, senki se idegeSith-sen fel a távol maradásával.

Üdv Darth Laci Bá
#379964 czibiklaszlo 2009. március. 11. 05:39
czibiklaszlo
Gratulálok Padawan-ok
A terjeszkedéshez főleg
A másik Padawan-omnak pedig az első résszel kapcsolatban : Isteni lesz , majd meglátod Hiába régebbi : egyszerüen gyönyörü!
A történet meg egy kész siker film : pazar.
Persze gonoszként sokkal élvezetesebb az is, de tényleg javasolt mindkét oldalon: többször is végigjátszani.
Megunhatatlan.
Mondjuk én most a 2-ben nosztalgiázok és mivel ti is a barlangban vagytok: találkozzunk ott .
Rendezzünk egy Sith- bulit

Üdv Darth Laci Bá
Csajokat majd én viszek
#379816 Moody 2009. március. 10. 20:45
Moody
#379733 :: czibiklaszlo (2009. március. 10. 19:52)
Igen ezekre figyelni kell Az 1-ben én is megjártam régebben egy szélhámossal Rengeteget szenvedtem.....szinte mindenem gyógycsomagokra ment el. Később mondjuk már nem volt gond, mert kituningoltam és ahogy lett rá lehetőségem elsőre a gyógyitást nyomattam neki. Végeredményben utána már nem volt gond és végig is vittem
Jedi őrszem az alap karim

és köszi a tippeket



Ui: ha minden jól megy pár nap és jáchatok az 1-el is
#379733 czibiklaszlo 2009. március. 10. 19:52
czibiklaszlo
Igen ezekre figyelni kell
Az 1-ben én is megjártam régebben egy szélhámossal Rengeteget szenvedtem.....szinte mindenem gyógycsomagokra ment el.
Később mondjuk már nem volt gond, mert kituningoltam és ahogy lett rá lehetőségem elsőre a gyógyitást nyomattam neki.
Végeredményben utána már nem volt gond és végig is vittem
#379722 seta-mihi 2009. március. 10. 19:44
seta-mihi
Moody: Szerintem pedig nem nehéz,bár az attól is függ,hogy milyen karaktert választottál az elején.
És ezt nem viccből mondom,mert ügyelni kell arra is,hogy amit már választottál, azt annak a megfelelőjével társítsad(itt a jedi&sith pressztízs osztályokra gondolok)amit majd később Kreia tanít. Fontos,hogy legyen harmónia köztük,de végül is azért van, mert lehet variálni. Mondjuk: Jedi őrszem&Sith Martalóc,stb....

A Dantooinra vissza térve, sok sikert a szintlépegetésekre. Igaz, eltart egy darabig, amíg lépésenként előre haladsz, de meg éri majd később.

Ui: Én az első részben szenvedtem nagyon,mert a leggyengébb karit választottam. A Tatooinon meg is mutatkozott a hatás,a buckalakó szent harcos úgy levert, hogy ott maradtam.De ez viszont aval járt,hogy ott erősödtem meg is.
#379708 czibiklaszlo 2009. március. 10. 19:30
czibiklaszlo
Hát érdemesebb is
A végén meg az a rengeteg kard meg minden: na engem az szokott bosszantani
Fel már nem veszi őket az ember............mert minek.....
A játék elején meg mit össze-smucikoskodnak a kardokkal

A mentéseket majd másold ki egyébbként egy lemezre, mert én is igy tudtam hirtelen Silózni

Üdv és kellemes barlangászkodást.....
Én még benézek a hidra egy picit
#379700 Moody 2009. március. 10. 19:16
Moody
#379677 :: czibiklaszlo (2009. március. 10. 18:19)
Nincs mit..nincs mit ...és köszi.. Kifényképeztem azért ezt a siló témát hogy ha esetleg más nem találja: meg legyen biztosra. Remélem látszik rendesen hogy hol van pontosan a terület. Üdv Darth Laci Bá
Nah kész szívás az uccsó pálya

asszem én is maradok majd a Dantooinon
#379677 czibiklaszlo 2009. március. 10. 18:19
czibiklaszlo
Nincs mit..nincs mit ...és köszi..
Kifényképeztem azért ezt a siló témát hogy ha esetleg más nem találja: meg legyen biztosra.

Remélem látszik rendesen hogy hol van pontosan a terület.
Üdv Darth Laci Bá
#379666 seta-mihi 2009. március. 10. 18:08
seta-mihi
Köszönöm Mester,csak is, a te út mutatásod vezetett engem és persze a mindenható erő.
Ezt nem felejtem el,mert nagyon is sokat segít a játékban,hogyha több szintet is tudunk lépni, mint általában.Itt csak a fő szálak és a mellék küldetésekre gondolok,mert alapból kb...25-32 szintig jut el a játékos, ha csak ezeket csinálja(fő és mellék küldi).
Amúgy most a 18 szinten vagyok és még mindig a Kinrath barlangban.Elvileg majdnem olyan, mint az első részben:Ki a sivatagba, utána vissza a Tatooinra és a többi és a többi.De megéri vele bajlódni,mert a végén, csak szinte előveszem a fénykardom vagy meg emelem a kezem,hogy valami erő demonstrációt hajtsak végre és akárhányan állnak előttem azok kb....egyé válnak az erővel.

Ui:Legalább, én meg Mirával kapcsolatba segítettelek. Még egyszer köszönöm Pénzügyi Miniszter Nagyúr(Sith).
#379658 czibiklaszlo 2009. március. 10. 17:46
czibiklaszlo
Már elkezdtem feltelepiteni....de folytatom attól függetlenül hogy sikerült megtalálnod.
Örülök neki hogy megtaláltad.......bazinagy az a hajó én is sokat tévedgettem benne.

Seta-mihi Mester : a te sikerednek is örülök......én mondtam.

Üdv Darth Laci Bá

Szerk : sajna belőle nem lehet......de talán van valami mod


#379646 Moody 2009. március. 10. 17:28
Moody
#379636 :: seta-mihi (2009. március. 10. 17:12)
Moody: Ha voltál egy olyan mellék folyosón, ahol volt egy (szerelő műhely), akkor ott kell lennie annak. Ahogy egyből bemész van a rakéta siló és balra pedig a konzolja. De, ne feled:Elöszőr a konzolt piszkáld meg, hogy szabad hozzá férésed legyen a silóhoz,máskülönben kirepülsz onnan, mint egy üstökös. Én legalábbis így emlékszem rá,hogy ezt kell tenni. Szóval tedd, vagy ne tedd,de ne próbáld. Sok sikert a továbbiakhoz. Ui: Mester,sikerült a tojásos lecsós pálya. Ezt nem tudom elhinni,hogy eddig nem jöttem rá, mit is kell csinálni. De mindenesetre már tudoooom és sikerüüüült a szintlépegetés. Csudijó,hipp,hipp,hurrá
Thx már megtaláltam

most az utolsó pályán szívok
#379636 seta-mihi 2009. március. 10. 17:12
seta-mihi
Moody: Ha voltál egy olyan mellék folyosón, ahol volt egy (szerelő műhely), akkor ott kell lennie annak. Ahogy egyből bemész van a rakéta siló és balra pedig a konzolja. De, ne feled:Elöszőr a konzolt piszkáld meg, hogy szabad hozzá férésed legyen a silóhoz,máskülönben kirepülsz onnan, mint egy üstökös.
Én legalábbis így emlékszem rá,hogy ezt kell tenni. Szóval tedd, vagy ne tedd,de ne próbáld.
Sok sikert a továbbiakhoz.

Ui: Mester,sikerült a tojásos lecsós pálya. Ezt nem tudom elhinni,hogy eddig nem jöttem rá, mit is kell csinálni.
De mindenesetre már tudoooom és sikerüüüült a szintlépegetés. Csudijó,hipp,hipp,hurrá