Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#379629 czibiklaszlo 2009. március. 10. 16:54
czibiklaszlo
Helyszűke miatt nekem most nincs fent.....mert amugy kifényképezném hogy merre van.
Járkálgatni kell nincs mese egy oldalsó folyóson van
#379606 Moody 2009. március. 10. 16:22
Moody
#379603 :: czibiklaszlo (2009. március. 10. 16:18)
A térképen Könnyü ott eltévedni egyébbként, nem vicc de használd a térképet.Szépen rakdd le a bombákat majd irány a hid.Utána meg jön minden magától. A csajokkal én is rendszeres eltévedtem egyébbként
De nem találom sehol


Már megcsináltam mindent a goré is halott
#379603 czibiklaszlo 2009. március. 10. 16:18
czibiklaszlo
A térképen
Könnyü ott eltévedni egyébbként, nem vicc de használd a térképet.Szépen rakdd le a bombákat majd irány a hid.Utána meg jön minden magától.
A csajokkal én is rendszeres eltévedtem egyébbként
#379566 Moody 2009. március. 10. 14:47
Moody
#379498 :: czibiklaszlo (2009. március. 10. 10:00)
Bár én gonosz vagyok , de ennek a kereskedőnek én is mindig szoktam segiteni. Bazi kemény védelmezgetés ez egyébbként......főleg azért szeretem. Sajna ezt a kártyázást, soha nem tudtam megkedvelni, de a való életben is csak max ezzel szoktam játszani Üdv Darth Laci Bá U.I. vigyázz magadra Mester
Nah mester !

A RAVENGEREN vagyok és nem találom a Silo konzolját

Lécci mond el hol van



Üdv padawanod
#379498 czibiklaszlo 2009. március. 10. 10:00
czibiklaszlo
Bár én gonosz vagyok , de ennek a kereskedőnek én is mindig szoktam segiteni.
Bazi kemény védelmezgetés ez egyébbként......főleg azért szeretem.
Sajna ezt a kártyázást, soha nem tudtam megkedvelni, de a való életben is csak max ezzel szoktam játszani
Üdv Darth Laci Bá
U.I. vigyázz magadra Mester
#379492 seta-mihi 2009. március. 10. 09:30
seta-mihi
Nagyon köszönöm.
Majd este felé, megint megpróbálkozok és ha akkor sem sikerül semmi, hagyom a francba.
Vissza kanyarodva az első részre,én a Yavinon segítek a rodiának a Trandhosainkal szemben,Pazzakozok vele(ez amúgy is a kedvencem),de ez nagyon kemény tétekben játszik, egyből 750 kredit az induló alap.Mindenesetre, mindig elverem sikeresen a játszmákban,bár néha ő is győz.
Szóval, amikor lement a támadás, mindegyiküknél 1000 kredit és sok apróság van.Valamint, a Pazzak is hoz némi summát és eladok szinte mindent, amire nem tartok igényt.
#379482 czibiklaszlo 2009. március. 10. 08:44
czibiklaszlo
Nincs mihez.én csak a hsz-eket vadászom
A mamucit én is kinyirtam, sőt mindenkit odalent.....viszont más is jelezte már hogy hiába hagyta mag a tójásokat nem jönnek a kicsik
Szóval maradnak a bölények....
Nekem is az a kedvencem egyébbként.......annyi lovém volt belőle hogy Yavin-on mindent megvettem . pedig az a kereskedő egy tolvaj
Az ismeret világot is imádom...van egy hangulata
Kellemes vakációt és vigyázz a pálmafák közelében.mert van ott pár kis csúf.
Üdv Mester
#379479 seta-mihi 2009. március. 10. 08:15
seta-mihi
Czibiklaszlo Mester: Egyetlen egy tojást sem bántottam,direkt azért,hogy nekem is sikerüljön a szintlépesgetés.
Ahogy bementem, egyből nyírtam a sima Kinrathotkat,meg a Viperákat ,de amint oda érkeztem, akkor Kreia elmondja a mondókáját és akkor bukkannak fel az újszülőttek az anyukkal(Kinrath Matriarcha). Na ezeket is elpusztítotam és lehet,hogy ez volt a gond.

Az első részre vissza térve, már nem tudok menni a Tatooinra, mert már az ismeretlen világon vagyok.Amúgy nekem is kedvencem a vadászgatás,sőt már annyit összegyűjtöttem belőlük,hogy 3 sor csak abból állt a tárgylistámban, hogy 99,99,99.....Wraid lemez.

Mellesleg külön öröm látni azt,hogy elfoglaltad a Sith Pénzügyi Tanácsadó posztodat. Jó újra látni,ahogy toborzod újra a Padawanokat és nem hagyod a topicot elveszőben. Gratula Mester
#379478 czibiklaszlo 2009. március. 10. 07:51
czibiklaszlo
A tójásokat nem szabad szétverni.lent : ott ahol a saját kristályunk van.
Miután pedig kinyirta az ember a kikellt kicsiket : el kell indulni visszafelé és váltani egy csapattagot.
Lehet hogy bug egyébbként, de másnak is szokott sikerülni.
Ha mégse menne bölényekra még mindig vadászhatsz a sivatagban ...annál még a lemezt is el lehet adni
Gratula egyébbként seta-mihi Mester
#379472 seta-mihi 2009. március. 10. 07:31
seta-mihi
Üdv mindenkinek!

Az első részel nemsokára készen vagyok,kb...ott tartok,hogy az Ősökkel megyek dumálni és aztán jöhet a nagyon várt csaták tömbkelege. A második részt is el kezdtem,és most a Dantooinon vagyok! Egyszerre akarom befejezni mind a két részt.
Csak sajna nálam nem működik a Czibiklaszlo Mester által követett példa,miszerint hiába megyek vissza a Kinrath barlangba,nem teremtődnek újra az újszülőttek. Vagy talán az a probléma,hogy megöltem a Kinrath Matriarchát?

Mindenesetre nálam megint előjött az a bizonyos "A Microsoft hibát észlelt, ezért leáll"féle szöveg, pedig minden megvan ami csak kell a játék tökéletes menéséhez. Na mindegy,amikor leáll, akkor újra bekapcsolom és folytatom a legútobb mentet állásról.
Még jó,hogy én is sokat mentek különben elég rossz lenne amúgy.

Ui: Mindenkinek jó játékot kívánok.
#379459 czibiklaszlo 2009. március. 10. 06:50
czibiklaszlo
Ügyes vagy Padawan gratula
Kellemes mészárolgatást.....mert most az lesz.
Megint jól haladtál egyébbként.........a véredben van ez a játék

Üdv Darth Laci Bá
#379352 Moody 2009. március. 09. 19:23
Moody
#379324 :: czibiklaszlo (2009. március. 09. 18:39)
Azt akadémiát nem neked irtam Előszőr az Enklává épületét tedd rendbe. A másik bejárat majd később lesz nyitva amikor már a jedi gyűlésre jössz.( az később lesz) Az öreget pedig a kristálybarlangban találod ez a mező végén van. Üdv.
Köszi mester!

már megvan mind egyik holtan (hála Krei-ának vagy Darth mitom én kinek) és legyűrtem már Artist is

most megint a CItadella Álomáson vagyok
#379324 czibiklaszlo 2009. március. 09. 18:39
czibiklaszlo
Azt akadémiát nem neked irtam
Előszőr az Enklává épületét tedd rendbe.
A másik bejárat majd később lesz nyitva amikor már a jedi gyűlésre jössz.( az később lesz)
Az öreget pedig a kristálybarlangban találod ez a mező végén van.
Üdv.
#379281 Moody 2009. március. 09. 17:13
Moody
#379275 :: czibiklaszlo (2009. március. 09. 17:06)
Majd nyird ki az egész akadémiát , ha végeztél a Mester lenyűgőzésével Jó kis menet lesz Üdv Padawan
Akadémia?

Most a DAntooinon vagyok
#379275 czibiklaszlo 2009. március. 09. 17:06
czibiklaszlo
Majd nyird ki az egész akadémiát , ha végeztél a Mester lenyűgőzésével
Jó kis menet lesz

Üdv Padawan
#379229 czibiklaszlo 2009. március. 09. 15:51
czibiklaszlo
Gratula Padawankáim
Büszke vagyok rátok
Persze még most jön a java

Üdv Darth Laci bá.
#379098 czibiklaszlo 2009. március. 09. 06:57
czibiklaszlo
Padawan.................ne kimélj senkit : még a Sith tesókat se
Muszáj ezeken az érzemi viharokon, kitöréseken túltenni magadat.
Ha semmi sem sikerül akkor rohangálj körbe-körbe és közben használj valami jó gyors lővéseket, vagy óvatosan villámokat nekik.

Ez majd lenyűgőzi őket
Amugy kutass át mindent és mindenkit

Üdv Darth Laci Bá

U.I . gondolom megint volt valami mentésed ...hogy ilyen hamar ideértél

#379041 Moody 2009. március. 08. 21:25
Moody
#379033 :: czibiklaszlo (2009. március. 08. 20:24)
A sárkány után óvatos legyél!! Én volt már rá eset hogy utána meghaltam........ha nagyon siettem az elején..... Egyébbként gyönyörüen haladsz.. Gratula a hagyományok tiszteléséhez is Jó étvágyat ........bár az van eleve
mester! Dunx második felvonása végén van 3 sith master muszály kinyírnom őket vagy elég ha lenyúlom a sith nagyúr kardját ?

Mert eléggé nehéz öket legyűrni
#379033 czibiklaszlo 2009. március. 08. 20:24
czibiklaszlo
A sárkány után óvatos legyél!!
Én volt már rá eset hogy utána meghaltam........ha nagyon siettem az elején.....
Egyébbként gyönyörüen haladsz..
Gratula a hagyományok tiszteléséhez is
Jó étvágyat ........bár az van eleve
#379024 czibiklaszlo 2009. március. 08. 19:54
czibiklaszlo
oorrkk Padawan: azért a buckák-al legyél óvatos!!!
A nyershús elég veszélyes
Én a Yavin-ra leszoktam ugorni és ott veszek HK-nak egy jó kis gáz-rezsót
Ezzel szoktam odapörkölni nekik
Ja : érdemes egyébbként ott maradni vadászgatni a dögökre, mert a lemezüket el lehet adni: tudod ezekre a bölényekre gondolok.
Melesleg meg rengeteg szintet is lehet lépni.
Üdv Padawan és grat......a kajához főleg
#378991 czibiklaszlo 2009. március. 08. 18:36
czibiklaszlo
Gabif2-tesó :várjuk a jelentéseket
Jó játékot
Miota vártad már ezt......én emlékszem
Legyél rossz és üdv
Jelentkezz minél hamarabb.

#378980 czibiklaszlo 2009. március. 08. 18:09
czibiklaszlo
Várlak a Fable-ban is Legrant1991...figyeld meg hogy mesésen elleszünk
Kellemes jedi konferenciát
Majd később átállsz a konferencia után
Üdv Darth Laci Bá
#378952 czibiklaszlo 2009. március. 08. 16:54
czibiklaszlo
Nincs mit......azt nem mondom hogy szivesen: mert nekem olyan nincs
Akkor örökbe is fogadlak mint Padawant.....ez a legkevesebb..... ..ennyi segitség után
Üdv Darth Laci Bá..
U.i: a kép csalóka, de túléltem ezt is