Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#384155 czibiklaszlo 2009. március. 19. 07:17
czibiklaszlo
A twilek csaj csak akkor jön amikor jönni-e kell..ameddig nem jön hiába mész a kantinba. .....bár sértegetni érdemes járogatni oda.
Maga a kantin egyébbként a sivatagi kijárat felé van : pontosabban jobbra egy ronda nagy állat közelében lesz a bejárat.Viszont maga a twillek a hajó közelében fog jönni........ha jönni-e kell
Viszont ezzel az elragadott Bastiláttalan-állapotban... .....nem fog jönni ...és nem is lesz senki a kantinban....

#383899 Brillians 2009. március. 18. 21:10
Brillians
#383895 :: Moody (2009. március. 18. 21:06)
Bastilla anyja a Tatooini kantin-ban van és grat jól haladsz
Az a kantin izé merre van? Vagy mi az?(Kétszer is visszamentem és nem találtam és azért kérdeztem...)

Am. kösz a választ
#383895 Moody 2009. március. 18. 21:06
Moody
#383810 :: Brillians (2009. március. 18. 20:19)
Kijutottam a sith-ektől és próbálom elintézni a megmaradt dolgaimat: Manaan-on tárgyaltam és próbáltam Tatuin-on is tevékenykedni és nem találom sehol se az anyját. Nem lehet valahogy megtalálni Bastilla nélkül? És ezt a fordulatot...besz@rás...de meglepődtem Darth Laci Bá': tenk jú veri macs
Bastilla anyja a Tatooini kantin-ban van

és grat jól haladsz

#383810 Brillians 2009. március. 18. 20:19
Brillians
Kijutottam a sith-ektől és próbálom elintézni a megmaradt dolgaimat: Manaan-on tárgyaltam és próbáltam Tatuin-on is tevékenykedni
és nem találom sehol se az anyját. Nem lehet valahogy megtalálni Bastilla nélkül?

És ezt a fordulatot...besz@rás...de meglepődtem

Darth Laci Bá': tenk jú veri macs
#383746 czibiklaszlo 2009. március. 18. 19:22
czibiklaszlo
Gabif2-tesó : gratula
Lootra megérdemli.......mit haggya az asszonyt egyedül a menekült-szektorban
Mira meg szerintem is

Üdv Darth Laci Bá.
#383733 czibiklaszlo 2009. március. 18. 18:47
czibiklaszlo
@Tom.ee: ugyan ahoz a panelhez kell menni ahol a ventillátor a mérget bekeverné CSAK az üzemanyaggal kell mahinálni
Az a lényeg 4- es keverési aránynál történik a robbanás : viszont az egyik tartály 3-as a másik meg 5-os

...nézz mélyen magadba és emlékezz :a DIE HARD filmre, mert ott is ilyen öntögetés volt

Most csináltam egyébbként meg, de többször vakargattam én is a fejemet...... azért a robbanás után próbálkoztam a pisztolyommal is kicsinálni
#383675 Tom.ee 2009. március. 18. 17:27
Tom.ee
Na újabb szép kotoros napra virradt (na ja este fél 6 kor ).
Most csak kété kérdés: Hogy a csavarlazítóba lehet a Manaanon a tarájokat felrobbantani és nem megmérgezni a cápát ?
Ebböl következik azért kéne mert Sunry tárgyalásást még nem fejeztem be ott mi az utolsó nyomok ?

Nem is tudtam eddig erröl a mellékküldiről most szeretném megcsinálni még a Rakata Prime elött.
ja és persze az Erő(leves) legyen veletek!
Believe in yourself or no one else will!
#383659 czibiklaszlo 2009. március. 18. 16:52
czibiklaszlo
@Gabif2-tesó : vannak ezek a konténeres ártatlanok, én ezeket ajánlom( tudod a Nar Shaddan)

@ oorrkk Mester : alulirta ja-ja

A belépő kártya egyenletei:
22
18
64
2
6
7
Ettől függetlenül, bár lesz kártyád....de nyirdd ki a tesókat is

@Brillians lovag : .PHOTOSCAPE ( ezzel beméretezheted a képeket

Na: bár sehol se tartok, de végre jól kigoszkodtam magam
#383577 Brillians 2009. március. 18. 14:02
Brillians
Hétfőn este 98% -osan végeztem Kashyyyk-on (a többi másnapra maradt) és most jelenleg a sitheknél tartózkodom...
Am. nekem tökéletesen működik a játék ezen a konfigon ami most van

Üdv (még) a jó oldalról:
#383447 czibiklaszlo 2009. március. 18. 06:54
czibiklaszlo
@Mesterek : a ruhát valami mod ....alulirta .........régebben egyébbként én megigértem neki ha nem lesz jedi végig abban lesz ..
...később meg már le se akarta venni
Voltunk egyébbként az 1-ben a Manaan-on és kiváncsiságból a felirt jegyzetem alapján legyártottam a belépőkártyát....valamint megkinóztam a foglyot, kivégeztem a mellette levőt, valamint a hangárban most végeztünk a Sith -tesókkal : önkéntes alapon
Na : kezdek elégedett lenni...majd dédelgetem

Üdv Darth Laci Bá
#383376 zbundy 2009. március. 17. 21:09
zbundy
Na kipróbáltam minden lehetőséget... VGA driver frissítés (raktam fel régebbit, újabbat is), affinitás beállításoknál levettem az egyik magot, a kompatibilitást is átállítottam, patchet is tettem fel, grafikai beállításokkal is játszadoztam, de nem segített semmi.
Szerencsére nem adtam el a régebbi gépemet, úgyhogy majd játszok azon a gépen vele.
Még egyszer köszönöm a segítséget Darth Laci Bának és Tom.ee-nek. Jól esett ez a nagy segítőkészség
#383338 czibiklaszlo 2009. március. 17. 19:19
czibiklaszlo
@Tom.ee: köszi ....majd legközelebb jobban elkalapálom

@zbundy: nincs mit

@Moody Mester: gratula

Fog menni majd Mira is


#383321 Moody 2009. március. 17. 18:51
Moody
#383265 :: Tom.ee (2009. március. 17. 17:48)
Na kompatibilitás: jobb egér a kotor ikonjára kompatibilitás fül ott futtatás adott kompatibilitásban és kiválasztod okés és kész
Na Handika már a padawanom de Mirát is probálgattam de nem nagyon akarta
#383265 Tom.ee 2009. március. 17. 17:48
Tom.ee
Na kompatibilitás: jobb egér a kotor ikonjára kompatibilitás fül ott futtatás adott kompatibilitásban és kiválasztod okés és kész
Believe in yourself or no one else will!
#383254 zbundy 2009. március. 17. 17:32
zbundy
Darth Laci Bá: Kipróbáltam mindent, de még mindig semmi változás Azért köszönöm a tippeket.
Tom.ee: Ezt az exe kompatibilitást, hogy lehet megcsinálni? Egy próbát megér mindenképpen. Hihetetlen, hogy megveszem a játékot, aztán egy gépfejlesztés után nem működik :/
Egyébként a keresztnevem András, aminek a becézése a Bandi és a rém rendes családból vettem át a Bundy-t, amit ugye úgy ejtünk, hogy Bándi A Z meg a családnevem kezdőbetűje
#383237 Tom.ee 2009. március. 17. 16:41
Tom.ee
Nos elnézést, hogy nem fordítottam a szöveget. Briannánál fontos ha sötét jedit akarsz csinálni belöle, hogy amikor a harcra tanit van egy lehetöség a majdnem megölésére és itt kell vaalmit csinálni bocs késöbb érthetöbben leírom
zbundy : kipróbálhatod, hogy az exe fájlt átállítod 98/2000 kompatibilitásra néha az is müködik.
Ja és egyébként ez az igazi neved ? Mármint a Bundy mert nekem az szal most jó kedvemben vagyok nem perellek be
Az Erő legyen mindenkivel (igen még a Sithekkel is)!
Believe in yourself or no one else will!
#383229 czibiklaszlo 2009. március. 17. 16:23
czibiklaszlo

#383202 czibiklaszlo 2009. március. 17. 14:59
czibiklaszlo



u.i: Mira...majd legközelebb
Ja és te milyen szinten vagy? A banya már kinevezett?
#383197 Moody 2009. március. 17. 14:46
Moody
#383158 :: czibiklaszlo (2009. március. 17. 12:03)
AGP-s ATI kártyákkal is szokott lenni gond. Van olyan beállitás hogy V-sync ezt is próbáld meg kikapcsolni.......frissiteni a VGA drivert..... vagy ha Vistán van akkor XP-re állitani. Szerencsére nálam ezek nem fordultak elő ...ezeket csak innen szedtem össze Valamit hozzál össze Padawan Üdv Darth Laci Bá Más: az újjabb honositás valószinüleg kijavitotta a tójásokból a folyamatos keléseket, mert ezzel az nekem se kellnek ki Szerencsére meg van a régi bugos
A fehér csajt hogy lehet jedivék varázsolni? mert le is győztem meg minden de semmi


És Mira-t is lehet?

és ha igen akkor hogyan?



Előre is kössz!
#383158 czibiklaszlo 2009. március. 17. 12:03
czibiklaszlo
AGP-s ATI kártyákkal is szokott lenni gond.

Van olyan beállitás hogy V-sync ezt is próbáld meg kikapcsolni.......frissiteni a VGA drivert..... vagy ha Vistán van akkor XP-re állitani.

Szerencsére nálam ezek nem fordultak elő ...ezeket csak innen szedtem össze


Valamit hozzál össze Padawan

Üdv Darth Laci Bá

Más: az újjabb honositás valószinüleg kijavitotta a tójásokból a folyamatos keléseket, mert ezzel az nekem se kellnek ki

Szerencsére meg van a régi bugos
#383124 zbundy 2009. március. 17. 09:34
zbundy
#383110 :: czibiklaszlo (2009. március. 17. 05:59)
Lapozz a 37. oldalra....mert ott van a mag leállitás leirva. Bocsi
Köszi a segítséget, de ezt a megoldást már próbáltam korábban, de nem változott a helyzet :/
#383110 czibiklaszlo 2009. március. 17. 05:59
czibiklaszlo
Lapozz a 37. oldalra....mert ott van a mag leállitás leirva.
Bocsi
#383109 czibiklaszlo 2009. március. 17. 05:48
czibiklaszlo
@zbundy Padawan : nem szereti a két magot.
Lapozz vissza a 29 oldalra és ott közép tájon Citrogosth leirja pontosan a mikéntjét az egyik mag ideiglenes leállitásának.
Belinkelném egyébbként , de nem müködik de nem hozza be azt az oldalt.
Remélem tudtam valamit segiteni.

Más :
#383069 zbundy 2009. március. 16. 22:33
zbundy
Sziasztok!

Lenne egy problémám az első résszel. Most újítottam fel a gépet (nem tudom van e köze hozzá) és azóta nem működik rendesen a játék Kb 5 percet tudok vele játszani aztán egy exe hibaüzenettel kilép. Előző gépen tökéletesen futott (azt leszámítva, hogy nem tudtam maximális grafikán futtatni szaggatás nélkül) A játék természetesen eredeti. Az új gépem hardverei egy GeForce 9800Gt 512MB GDDR3, Gigabyte Ultra Durable 3 MA77O-UD3, AMD Athlon 7750 2,7 GHz True Dual-Core processzor és 2 GB memória.

Minden fajta segítséget örömmel látnék, mert ez az egyik kedvenc játékom és nagyon elszomorít, hogy nem működik
Előrre is köszönöm!