Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#405204 czibiklaszlo 2009. május. 02. 18:37
czibiklaszlo
Szivesen és nincs mit.

Viszont rakdd fel ezt a DARTH HANHARR modot is

Egyrészt kompatibilisek, másrészt meg eszméletlen ...egy kész gyilkos
#405192 andrasp 2009. május. 02. 18:16
andrasp
#405172 :: czibiklaszlo (2009. május. 02. 17:28)
Andrasp Mester INNEN LETÖLTHETŐ Üdv Darth Laci Bá Ui : jó játékot egyébbként
kössz szépen Mester
#405172 czibiklaszlo 2009. május. 02. 17:28
czibiklaszlo
Andrasp Mester INNEN LETÖLTHETŐ

Üdv Darth Laci Bá

Ui : jó játékot egyébbként
#405105 andrasp 2009. május. 02. 14:41
andrasp
#403486 :: czibiklaszlo (2009. április. 27. 13:39)
Sajna nekem az nem menne a gépemen. Kellemes végjátékot. Érdemes egyébbként azzal szórakozni hogy kiakasztani az oszlopokhoz a kardokat ...nekem egyszer sikerült mind hármat. Ezután a banyához oda lehet menni és lehet dobálgatni, meg minden ......................utána pedig rendesen elkalapálni. Üdv Mester.
visszatértem újra ! tudom hogy sokáig nem jártam erre és most kezdhetnék mentegetőzni de nem fogok.
de a lényeg hogy már itt vagyok és elkezdem a 2-t . természetesen a sötét oldalon
és fel is tennék Darth Laci Bának (ha szólíthatlak még így) 1 kérdést : ezt a Nihikus cuccot honnan töltötted le?
#403486 czibiklaszlo 2009. április. 27. 13:39
czibiklaszlo
Sajna nekem az nem menne a gépemen.

Kellemes végjátékot.

Érdemes egyébbként azzal szórakozni hogy kiakasztani az oszlopokhoz a kardokat ...nekem egyszer sikerült mind hármat.

Ezután a banyához oda lehet menni és lehet dobálgatni, meg minden ......................utána pedig rendesen elkalapálni.

Üdv Mester.
#403441 caesar2000 2009. április. 27. 10:28
caesar2000
A sötét oldal legyen veled Czibiklaci mester Csak aztán hagyj nekem is téritgetni valót, bár én most már a vége felé járok és nagyon gondolkodom azon h egy hasonló játékba vágok bele. Mass effect -ről van szó....Most épp Kreia-t fogom levágni majd, szóval enyire a végén vagyok.
#403425 czibiklaszlo 2009. április. 27. 07:20
czibiklaszlo
Végeztem az egyben is, de ennek a karakternek egyszerüen nem birtam ellenállni
Szóval a kettőben ismét elkezdtem téritgetni.
#401249 czibiklaszlo 2009. április. 22. 07:00
czibiklaszlo
Azért ez elég félelmetes ..............
#401112 czibiklaszlo 2009. április. 21. 20:28
czibiklaszlo
Ugyanaz a recept mint a jó oldalon, csak mondom :soha, de soha még egy kedves szavam se volt hozzá.Olyan durva voltam vele végig azt hittem elvesztem rajta a befolyásomat .........hát : nem.
Mondjuk Visas-kával se foglalkoztam egyáltalán...................a csábulásig....mert utána
#399985 czibiklaszlo 2009. április. 19. 08:53
czibiklaszlo
Handmaiden átállitva
Eléggé bukik az új karakteremre
Végeredményben szinte végig mostohán bántam vele( a végé csak képletesen érendő, mert még most vagyunk a Dantooineon előszőr)
#399086 czibiklaszlo 2009. április. 17. 15:34
czibiklaszlo
Én mentéssel próbáltam a HK-gyárat, de nekem az nem jött össze.Viszont eleve akartam egy új karatert igy én annyira nem bánkodom hogy új játékot kellett kezdeni.
Az egyhez is lehet onnan szedegetni egyébbként...........nekem fent van ez a Maul- karakter+ még alapból Carth és Mission is jedi



Jó játékot
#399081 caesar2000 2009. április. 17. 15:27
caesar2000
Köszi mindenkinek ,mostanában így is újra kedvet kaptam egy kis köztársaság buktatáshoz a sötét oldal mellett.
Szóval újra kezdhetem a játékot ha a modot felteszem .... kár pedig már én is a citadellán folytom el a reményt...
Üdv
#399042 czibiklaszlo 2009. április. 17. 14:11
czibiklaszlo
Bocsi , de közben irtam és már nem tudom csak igy belinkelni. Darth Hanharr......én most erre a társra várok.

Egyenlőre ez még csak egy álom, mert még a Citadel állomáson rothadok.
#399037 czibiklaszlo 2009. április. 17. 13:56
czibiklaszlo
Tessék itt egy közvetlen link a HK-GYÁRHOZ
Én erről az oldalról szoktam a többit is leszedni.

A linkeléshez pedig privátba küldök egy segitséget seta-mihi Mester.

Üdv Mesterek a hétvége legyen veletek
#399029 seta-mihi 2009. április. 17. 13:22
seta-mihi
caesar2000: Tessék?Hogy, micsoda?Ja,ne haragudj,de most egy kicsit(kicsit?nagyon) mérges vagyok és nem kapcsoltam.
Az ilyen módok letöltése,belinkelése nekem nem nagyon megy,de azt hiszem tudok adni egy címet ahol megtalálhatók.
Cím:Knight of the Old Republic 2 Demos,Mods,Patches& Fájl Downloads A filefront
http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com
Szóval, valami ilyesmi.Mondom,én nem tudom még ezeket jól helyesen megadni,de remélem megteszi.

Ui: Szerintem, majd az olyan embereket érdemes megkérdezni, akik értenek is hozzá mint:Czibiklaszlo,Gabif2,Persian_Warrior,Ooork,meg még nem tudom ki.
#399021 caesar2000 2009. április. 17. 12:53
caesar2000
NA most lessz egy hülye kérdésem ....Hol vannak ezek a Modok ?(link?Kotor2?) ...
#399020 seta-mihi 2009. április. 17. 12:52
seta-mihi
Ez király!
Nem is gondoltam volna,hogy ennyi XP-t kapunk.
Áhh,ezt nem hiszem el. Nem tudom,hogy mit csináltam rosszul,de az összes mentésemtől kezdeve, minden eltűnt.
Mi a q..va anyját rontottam el.Áhh,úgy látom,kezdthetem újra mind a kettőt előlről.Pedig,főleg a 2-dik részben, elégé kigyúrtam már magam és már mindenki jedi volt.Ezt egyszerűen, tényleg nem hiszem el.
Na mindegy,majd hétvégén elkezdek új karakterekkel egy új játékot.
Lehet,hogy még jól is jött ez,mert legalább nézek módokat hozzájuk.Nem is idegesítem tovább magam.Ma, egyszerűen nem jönnek össze a dolgok.

Ui: Ettől függetlenül,neked további jó játékot kívánok.És már csak azért is, nagyon de nagyon gonosz leszek a leendő új sith kariaimal.
#399012 czibiklaszlo 2009. április. 17. 12:30
czibiklaszlo
Mert nem irja ki hogy mennyit ad rá.
Én se tudom hogy mennyit ad érte.
Viszont a felengedésnél 3x 4x annyit ad legalább.
Ezt pontosan meg is néztem ....leszámitva azt hogy nekem 4főt most nem sikerült lelönöm és igy a többi 21 db ért 1200-at adott.

Viszont felengedni sikerült mind a 25 db-ot ...ezekért 170-at fejenkén. Ha beszorozzuk 25-el akkor 4250-et kapunk......kicsit azért jobban megéri felengedni őket..
Egyből szintet is léptem.................................
Most vagyok egyébbként letartoztattva a Citadel állomáson és már rajtam van a mod által berakott ruha.
Majd később készitek róla egy képet.
Üdv.
Az űrharcokat nézzd meg te ha ráérsz legalább okosabbak leszünk ezzel is.Előtte ird fel hogy hány pontod van......ha túléled a csatát akkor összetudod majd hasonlitani.
Üdv Mester.
#398994 seta-mihi 2009. április. 17. 11:21
seta-mihi
Oké,és még egyszer köszönöm!
Attól tartok,hogy félre értettem az adott helyzetedet.
Azt hittem,hogy Nihilus hajóján vagy?
De, viszont abban igazad van,hogy jobb megvárni míg feljönnek és aztán harcolgatni velük,mintsem lődözni őket.
Lehet,hogy csak nekem tűnt fel,de sohasem tudom,mennyi XP-t kapok, ha egyszerűen a hajó ágyúival lelővöm őket, vagy amikor az űrben vagyunk és ugyancsak lőjük az ellenséges hajókat.

Ui: Jó futkározást és jó sok harcot kívánok neked a Citadel Állomáson.
#398989 czibiklaszlo 2009. április. 17. 11:00
czibiklaszlo
Ha meggondolod magad szóljál nyugodtan.

Teszegetnek hozzá is modokat, meg veszegetnek is el.

A multkor például el érhető se volt az oldal...........

Érdemes leszedni amit tud az ember, valamint én az adot mentéshez csatolni szoktam cakkli -pakkli az override mappát és kiirom egy lemezre ( később bármikor felrakható újra.

Már ott tartok hogy felengedtem a Sith -tesókat a hajóra ..............................ezt még Persian_Warrior Mestertől tanultam

A hajón megölve többet érnek ....mint simán lelőve

Üdv
#398962 seta-mihi 2009. április. 17. 09:24
seta-mihi
Köszönöm Mester,kedves vagy,de még mindig nem döntöttem el,hogy melyiket válaszam!
Rentegeg van belőlük és azt sem tudom mit válaszak.
Ezek a módok, hétről hétre újabbak vagy micsoda?
Még, jó múltkor néztem és már akkor is egy tucat volt,tegnap is vettetem rá egy pillantást és megint csak újjak vannak.
Azt hiszem,hogy valami új fénykardot és kristály,meg jó ruhákat nézek egyenlőre.

Ui: A hajó,az kemény egy meló és a fekete csuklyás mester is belevaló. Ügyes kardforgató és még az erő-vel is csínján bínján bánik.
Kár,hogy rövid ez a találkozás.
További jó játékot.
#398944 czibiklaszlo 2009. április. 17. 06:54
czibiklaszlo
Igen most már emlékszem én is .......Andrasp Mester pontosan őt kérdezte hogy ezt a Yavinos modot hogy kell feltelepiteni...............aztán sikerült is neki.
Szóval ennél rázósabb a telepités, de ez nem biztos.

Megkérdezzem valamelyiküket?....

Amugy a 2-ben végre a hajón vagyok

Üdv
#398511 seta-mihi 2009. április. 16. 14:47
seta-mihi
Én meg úgy emlékszem,hogy Persian_Warrior Mesternek sikerült először ez a dolog,sőt még ő ajánlóta is.
Elmentetem és nézelődni fogok,remélem nem lesz semmi gond a töltögetéssel.
De, ezen nem érdemes veszekedni,hogy ki talált rá előbb,hanem csak élvezni és jó sokat játszani.
#398497 czibiklaszlo 2009. április. 16. 14:28
czibiklaszlo
Anprasp Mester már játszott ezzel a Yavin-os modal....lehet hogy őt kéne megkérdezni a részletekről.

Érdemes egyébbként szétnézni, valamint le is töltögetni modokat arról az oldalról.

Én annyit szoktam csinálni hogy magát az override mappát kimásolom egy biztonságos helyre és ha van valami gáz akkor visszamásolom.
Eddig még nem volt egyébbként semmi gáz, de biztos ami biztos.

Andrasp Mester nem nagyon van mostanában........lehet közvetlenül kéne őt megkérdezned ezzel a Yavinnal kapcsolatban.
Üdv Mester
#398449 seta-mihi 2009. április. 16. 12:48
seta-mihi
Hú,ez nagyon de nagyon szigorú Dart Maul személyesen
Elöszőr ki játszom mindkét részt jóként és ha ez meg volt, akkor ígérem megpróbálom ezt.
Végül is nekem az a mód kéne, amikor az első részben a Yavinon vagyunk és vásárolgatunk,meg Pazzakozok a rodiánal,na ott van a két ajtó és leszeretnék jutni a Yavinra,mert személyesen akarok találkozni az egyik Sith Nagyúrral.
Meg még pár dolog érdekelne,de azt előbb meg kell néznem,hogy egyáltalán vannk-e.
Köszönöm a biztatást.Üdv.