Kérjük jelentkezz be!
Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars KOTOR 1-2

A világ legjobb Star Wars játéka!
#425608 czibiklaszlo 2009. június. 21. 09:00
czibiklaszlo
A kereskedőknél szerintem nem jó opciót választottál
A 2. választ kell neki adni...........végeredményben : egyből meg kell fenyegetni. ...egyből elkotrodik.

A másik küldetés nekem igy nem tiszta, nem emlékszem....hol van ez a csaj?...meg milyen pacák,...milyen őrök?

Ezt igy nem tudom, bocsi
#425510 Judgement 2009. június. 20. 20:58
Judgement
Jaja csakhogy két dolog aami kéne, nincs benne:

Intergalaktikus újraegyesítés: Bónusz küldetés
Kereskedelmi háború: Bónusz küldetés

LÉCCI SEGÍTSETEK!
Will you remember me? http://youtu.be/N31nC496J_A
#425501 czibiklaszlo 2009. június. 20. 20:35
#425478 Judgement 2009. június. 20. 20:00
Judgement
Lennet pár kérdésem, küldetésekkel kapcsolatban.

Bolygó: Nar Shaddaa




Intergalaktikus újraegyesítés: Bónusz küldetés.


Már megtaláltam a pacák csaját, csak az őrökkel kéne valamit csinálnom a feljáróknál. Az a baj, hogy nem lehet velük mit csinálnom mert azt mondják, hogy beszéljek a főnökükkel. Beszéltem vele, de nála meg nem lehet olyan szöveget választani, hogy engedje fel a lépesmézkat.

Kereskedelmi háború: Bónusz küldetés


Itt az a gond ugyebár, hogy Geeda-t el kéne üldöznöm, de nem lehet olyan dialógust választani, hogy "Húzz a csicsókába lépesmézgyerek mert különben rádmegyek egy tankkal" és annál aki meg megbízott a feladattal annál meg nem tudom azt mondani, hogy "Bocs mégsem teszem meg". Ezért patthelyzet van.

Dolgozni az üzemanyagért


Hol találhatok a csávónak melót?

Utazást keresve


Hol találhatok nekik egy embert aki elviszi őket?
Will you remember me? http://youtu.be/N31nC496J_A
#425212 andrasp 2009. június. 20. 10:43
andrasp
#425074 :: Judgement (2009. június. 19. 20:57)
Nekem is lenne egy kérdésem, egy droid alvázhoz a HK-47 hez hol tudok hozzájutni?
Na vissztértem mint akár csak egy bizonyos Sith Nagyúr egy bizonyos játékban amit ebben a topicban jól ismerünk.
De azért nem felejtettem el a játékokat és a 2-ben már a Malachornál járok a HK Gyárral és az M4-78-al eggyütt. (Itt szeretném megjegyezni hogy a Malachor nem lett szebb hely sajnos )

Judgement: a Nar Shada vége felé kapod majd meg. Addig is sok sikert

szerk.: Mester ilyen nincs fél percet rámvertél!
#425209 czibiklaszlo 2009. június. 20. 10:42
czibiklaszlo
Amikor a másik robi bőrében megszerezzük a kodokat .....visszafelé heves összecsapás lesz......................belőlük nyerhető ki az alváz.........ha jól emlékszem ....Ja ez még a Nar Shaddan-on történik.

Üdv és kellemes bütykölést
#425074 Judgement 2009. június. 19. 20:57
Judgement
Nekem is lenne egy kérdésem, egy droid alvázhoz a HK-47 hez hol tudok hozzájutni?
Will you remember me? http://youtu.be/N31nC496J_A
#425031 czibiklaszlo 2009. június. 19. 19:51
czibiklaszlo
Nincs mit.
Én egyébbként azt szoktam csinálni hogy miután szabadon járkálgathatok a planéták között, rendszeresen cserélgetem őket.Ezzel a modszerrel, majd figyeldd meg hogy mennyire beszédesek lesznek
Üdv és jó játékot.
#425027 NY124 2009. június. 19. 19:44
NY124
Ok thx, a kártyabúbúból nem könnyű kitalálni kire mondod. Köszi a helpet.
#424948 czibiklaszlo 2009. június. 19. 17:43
czibiklaszlo
Kifejtem bővebben.
Pontosan azért mondtam hogy vannak infók a menekült szektorban, pontosan Atton múltjával kapcsolatban. Utána már csak beszélgetni kell vele.
....................a banya meg kiszámithatatlan
Üdv
#424923 NY124 2009. június. 19. 16:47
NY124
#424845 :: czibiklaszlo (2009. június. 19. 14:27)
Gratula , szépen haladsz Talán az erőre lehetne Kártyabúbú remélem veled van. ..............van ott pár konténeres ártatlan......meg lent pár infó a menekülteknél..........a zsugásról...........szerintem menj rá erre is. Persze én nem szólok bele. Üdv oorrkk Mester......az is bugos ....én legalábbis úgy tudom .....azéer fel a fejjel..........főleg a kis szősziével
Nyugodtan szólj bele.
czibiklaszlo írta:

Kártyabúbú remélem veled van. ..............van ott pár konténeres ártatlan......meg lent pár infó a menekülteknél..........a zsugásról...........szerintem menj rá erre is.
Ezt kifejtenéd bővebben? Mert nem nagyon értem, hogy miről beszélsz.

Atton múltjáról hogy lehetne többet kideríteni? És Kreia néninél bevágódni? Mert ha befolyást akarok nála szerezni akkor gonosz dolgokat kell tennem. Handmaidennél jól haladok és Atrisnál is. Bár ott is van mire építeni.
#424845 czibiklaszlo 2009. június. 19. 14:27
czibiklaszlo
Gratula , szépen haladsz

Talán az erőre lehetne

Kártyabúbú remélem veled van. ..............van ott pár konténeres ártatlan......meg lent pár infó a menekülteknél..........a zsugásról...........szerintem menj rá erre is.
Persze én nem szólok bele.

Üdv

oorrkk Mester......az is bugos ....én legalábbis úgy tudom .....azéer fel a fejjel..........főleg a kis szősziével
#424691 NY124 2009. június. 19. 12:31
NY124
Üdvözlet, már túl vagyok a Teloson és a Dantooine bolygón. Éppen a Nar Shadaa-n ügyködök!

Így áll jelenleg a karim. Ha valakinek észrevétele, tanácsa, tippje, véleménye van róla akkor nyugodtan fogadom a segítségét.

Sajnos ezen a bűnbolygón (amely a kedvencem) nagyon nehéz világos oldali, jó döntéseket hozni... ezért egy kicsit veszítettem a fullos világos oldalamból.
#424549 czibiklaszlo 2009. június. 19. 07:49
czibiklaszlo
Én teljesen megértelek.................amikor a HK-gyárat felraktam és teljesen az elejétől végigvittem miatta...........aztán semmilyen gyárat nem találtam ........nekem is elment a kedvem.
Te azt megtaláltad egyébbként?....mert ahogy később olvasgattam még régebbi mentéssel is meg lehet találni a gyárat....valahol


Üdv
#424417 czibiklaszlo 2009. június. 18. 20:18
czibiklaszlo
Ez egészen jó kérdés ..................én nem tudom egyébbként .............egyedült te játszol vele ......az se kizárt hogy magán a Földön is egyedül csak te kínozgatod

Üdv
#424321 czibiklaszlo 2009. június. 18. 16:29
czibiklaszlo
KÖTELEZŐ A JAVITÁS HASZNÁLATA...........sajna csak igy tudom linkelni, de remélem odatalálsz a letöltéséhez.......................ráadásul még rá is kérdezhetel



Lehet hogy letöltöm én is
#424160 czibiklaszlo 2009. június. 18. 11:48
czibiklaszlo
Akkor csak simán félrebeszél

Mi ez a jedi templomos mod?...........ez nekem eddig kész homály
#424055 czibiklaszlo 2009. június. 18. 07:41
czibiklaszlo
Milyen modok vannak most rajta?.............mert lehet hogy attól van

Mondjuk HK kijelentésein én nem vagyok meglepődve ............nekem eléggé szimpatikus
..................én még más játékokba is átvittem
#423875 czibiklaszlo 2009. június. 17. 19:54
czibiklaszlo
Azért túlzásba se vigyed vele...mert utána meg a fejedre nő a nő

Persze hogy nem hiszik el , az azért van mert félnek tőlünk .........ráadásul meg se értenek minket

Hol jársz amugy....szöszinek, már van ruhája?

Üdv
#423456 czibiklaszlo 2009. június. 17. 07:24
czibiklaszlo
Valahonnan nekem is ismerősnek tünik az a szőke ................azért viggyázzál vele és tuningoljad majd a bölcsességet ,inteligenciát nála....................tudod azért ezek a szőkék sem tökéletesek mindenben

A leirt cselekmény láncolatnak pedig ha szemtanuja lennék: rám számithatnál.......hamistanuként Megeszküszöm rá hogy ez egy véletlen baleset ............én láttam hogy megbotlott

Üdv
#423355 czibiklaszlo 2009. június. 16. 20:17
czibiklaszlo
Aha
Csak vicceltem ,nem kell mellre szívni.........pedig most már lenne is mire ..........melyik bigét választottad?

Amugy ebben a balesetben igazad van...........de sajna ilyenek a balesetek

Üdv
#423195 czibiklaszlo 2009. június. 16. 16:26
czibiklaszlo
Én mondtam hogy Pityu Mester válaszolni szokott

Milyen néven vagy ott regisztrálva?......nem muszáj válaszolni.

Kicsikére én is kiváncsi vagyok ......................van az a mandula szemű...szerintem attól nincs vonzóbb.

Kellemes átalakulást , avagy kicsit viccesen kellemes töketlenkedést

Üdv
#422945 czibiklaszlo 2009. június. 16. 07:15
czibiklaszlo
Ezt eddig nem is tudtam ...............azt viszont igen hogy érdemes kikapcsolni a fűvet...................azokon a részeken ahol esetleg a "nagy" tér miatt a karaterek esetleg bebuguzodnának és irányithatatlanná válnának.
Ezt ki is probáltam és tényleg müködik.

Hogy haladtok oorrkk Mester?.....valamint NY124 Mester?