Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#167760 emi93 2008. január. 16. 18:02
emi93
#167727 :: rodman6 (2008. január. 16. 16:50)
Szerintem akkor sem egy jó ötlet évente 6 kiegészítőt kiadni, már ígyis teljesen eltér az alapötlettől, ezért elég nekem simán kiegészítő nélkül. Még ígyis annyi mindenre kell figyelni benne hogy fél óra után lefáradok. Engem is csak a házépítés ami megfog benne, jót szórakoztam hogy felépítettem saját lakásomat szinte ugyanolyanra(plusz amiket szeretnék bele :-D), és beleraktam magam. De ilyen hajótörött akármik szerintem már nem annyira valósághűek, jobb lett volna más címen kiadni, ami erre a motorra épül. A Sims 3-ba sem tudok túl nagy újítást elképzelni a grafikán kívül.
A hajótörötekben az a jó, hogy az egy külön játék és nem kegészitő.
Szerintem a sims3-ban lesznek ujdonságok
#167727 rodman6 2008. január. 16. 16:50
rodman6
#164540 :: rodman6 (2008. január. 07. 10:56)
Ez a Sims sorozat nagyon bejött a kiadónak... Szerintem a programozóknak sem volt nehéz dolguk, és viszik is mint a cukrot. A kiegészítők is annyiból állnak szerintem hogy rajzolnak egykét új helyszínt, bele néhány új használatitárgyat és már adhatják is el teljes áron. Nem semmi.
Szerintem akkor sem egy jó ötlet évente 6 kiegészítőt kiadni, már ígyis teljesen eltér az alapötlettől, ezért elég nekem simán kiegészítő nélkül. Még ígyis annyi mindenre kell figyelni benne hogy fél óra után lefáradok. Engem is csak a házépítés ami megfog benne, jót szórakoztam hogy felépítettem saját lakásomat szinte ugyanolyanra(plusz amiket szeretnék bele :-D), és beleraktam magam. De ilyen hajótörött akármik szerintem már nem annyira valósághűek, jobb lett volna más címen kiadni, ami erre a motorra épül.
A Sims 3-ba sem tudok túl nagy újítást elképzelni a grafikán kívül.
#164545 emi93 2008. január. 07. 11:07
emi93
#164540 :: rodman6 (2008. január. 07. 10:56)
Ez a Sims sorozat nagyon bejött a kiadónak... Szerintem a programozóknak sem volt nehéz dolguk, és viszik is mint a cukrot. A kiegészítők is annyiból állnak szerintem hogy rajzolnak egykét új helyszínt, bele néhány új használatitárgyat és már adhatják is el teljes áron. Nem semmi.
Engem annyira nem zavar, hogy gyorsan kiadják csak legyenek benne új dolgok
#164540 rodman6 2008. január. 07. 10:56
rodman6
Ez a Sims sorozat nagyon bejött a kiadónak... Szerintem a programozóknak sem volt nehéz dolguk, és viszik is mint a cukrot. A kiegészítők is annyiból állnak szerintem hogy rajzolnak egykét új helyszínt, bele néhány új használatitárgyat és már adhatják is el teljes áron. Nem semmi.
#163598 blarskerin 2008. január. 04. 14:30
blarskerin
Hogy lesz, Sims 3, az már biztos. Több honlapon is olvastam az előkészületeiről.
De hogy mikor jön ki, arról sehol sem láttam komoly infót.
Viszont én nem igazán örülök neki. Nagyon szeretem a Sims-et. Aki megnézi lejjebb a falumat, az láthatja, hogy nem a levegőbe beszélek, bár az utóbbi hetekben egészen másfelé (irogatással) vagyok elfoglalva.
De ez már kicsit sok, hogy ugyanazt az alapjátékot egy kicsit feltuningolva megint ki akarják adni. Mert sajnos biztosra veszem a Sims2 alapján, hogy a harmadik résznek is az lesz a sorsa, mint az első kettőnek. Alig használható alapjáték, aztán kiegészitők, meg kombinált példányok.
És persze hatalmas bevétel.
#163596 emi93 2008. január. 04. 14:25
emi93
#163208 :: Ravanar (2008. január. 02. 22:37)
A macska hány napig terhes?
Lesz sims3 ? És ha lesz akkor mikor jön ki?
#163208 Ravanar 2008. január. 02. 22:37
Ravanar
A macska hány napig terhes?
#163170 Ravanar 2008. január. 02. 20:17
Ravanar
Az Évszakokban az emebrünk képe mellett mi az a hőmérő szerűség?
#143130 blarskerin 2007. november. 03. 16:30
blarskerin
Akik már látták, azoktól bocsánatot kérek!
Alább három jellemző kép a félig kész Pleasantville-ről.
Egy
Bigmanor, a Pleasant-family birtoka, egy igazi nagy farm a hozávaló házzal.
A hegytetőn Don Lothario Lower peak és a Caliente nővérek Squirrel Cottage házai. A fehér a Lower Peak, a modern fa ház a Squirrel Cottage.
A hegy tövében, az Octagon Villa lakója Berny Wilson, az úri betörő (a fiam kreatúrűja volt valaha)
Az Oak street-en laknak Broke-ék, az ifjú Fellow és egy fiatal pár, Tyers-ék.
Kettő
Legfelül, a Pudvás Tölgyben a Heritor-family, generációk óta polgármeseterei Pleasantvillnek. A Gyúrú bejáratánál balra fog lakni Thomas Brother, az öreg néger katona a Pine-tree Home-ban. Az óra járásával ellentétesen következik a Rózsakapu Villa, Santos doktornő háza, a Sycamore Home Cartwright-ék otthona és az Öregtanya. Aztán a másik oldalon hiper-modern ház, a Boróka Villa, a japán Willow Cottage, Mando Manor és az Almáskert.
A Middle Lane hat modern házában laknak Burb-ék, a Pegotty házaspár, a zenész Jenny Taylor, a gyermekét egyedül nevelő Florance Whitaker, Holland az ifjú rendőr és az idős Nickleby házaspár.
Lejjebb a folyóparton van a Sevice és Benzinkút, mellette pedig a Buszpályaudvar.
Három
A folyón túl lakik az öreg indián házaspár, Burb-ék egy erdei gerendaházban.
A város szélén van a Szeméttelep és a Roncstelep. Aztán jön az Old Guard Tower, aol egy hippy család fog lakni. Utána következik egy általam jó ismert röszkei ház, a leendő Smith családé. (a név eredeti, csak angolul irtam.) A másik eredei házban lakik az öreg cigányasszony, Olivia Choler és az unokahúga, Ophelia Al’rahim. Az öregasszony testvére a várost járó javasasszony.
Négy
Az út szélén a még üres Motel Wildrose, ahol a Briarrose-family fog élni. Mellette a Hillside House, ahol Brown tiszteletes és családja lakik. Aztán a városka temploma és a Temetődomb.
A háttérben a az üzletek, az Uszoda és a Middle Lane házai látszanak.
#140715 erzsi0909 2007. október. 28. 22:15
erzsi0909
Ugye-ugye a temérdek gond.
#140586 blarskerin 2007. október. 28. 17:44
blarskerin
Bocsika!
A f**** a vén fejembe! Elfelejtettem, hogy a Képfeltöltő már több mint egy hete fejlesztés alatt áll!
Pedig az első napokban nagyon sokat szidtam őket. Nem tudtam feltenni a megszokott módon a képeimet egy másik topic-beli hsz-eimhez.
Majd akkor nézd meg a falumat, ha befejezték annak az átok Képfeltöltőnek a fejlesztését!
És még egyszer ne haragudj a feledékenységemért!

szerk: nekem a leghosszabban istápolgatott családom egy hat generációs indián család volt. Egy régi könyv alapján csináltam meg a családot, aztán hat egymást követő generációt nevelgettem fel. Azért csak annyit, mert akkor értem el azt a karaktert,akire szükségem volt a falumban.
#140508 erzsi0909 2007. október. 28. 13:42
erzsi0909
Blarskerin! Én megkerestem a faludat,de nem láttam semmit. Fejlesztés alatt áll. Én azért szeretem ezt a játékot, mert szerintem nagyon sok emberi vonást is bele épitettek. Volt egy családom, az anya az udvaron tanitotta járni a gyereket. Az anyának WC-re kellett menni, a gyerek meg éhes volt. Anya elfut, a gyerek meg mint a villám odamászik a kutya tányérjához és bekajál. Számtalan ehhez hasonló dolog történt már. Féltékenység, verekedés, stb. Az épitkezést is nagyon szeretem. Néha csalni is szoktam. Magasan kvalifikált munkaerőt is csinálok meg pénzt is. És leginkább azért szeretem, mert ERŐSZAKMENTES!
#140419 blarskerin 2007. október. 28. 10:51
blarskerin
Szerettem volna segiteni és sajnálom, hogy nem sikerült.
Én is nagyon szeretem a Sims2-öt, bár most egy ideje mással vagyok elfoglalva. Kaptam is a fejemre, mert azt találtam mondani, hogy ebben a játékban éppen az erőszak-mentessége tetszik. Pedig tényleg felüdülés a sok vagdalkozós játék után egy ilyen is.
Vigasztalásul ha van türelmed visszakeresni, nézd meg a félig kész falumat!
#140380 erzsi0909 2007. október. 28. 01:08
erzsi0909
Nagyon mérges vagyok. Más játékot nem nagyon szeretek. Nem tudnak lekötni. A minőségre egy kicsit jobban figyelhetnének. Annyira nem olcsó , hogy minden hónapba lehetne venni. MÉRGES VAGYOK! Egyébként köszönöm a tanácsokat.
#140377 blarskerin 2007. október. 28. 00:43
blarskerin
Már nem tudok mire tippelni.
Igaz, nekem az első, még egyedi dvd-n van meg az alap játék. Könnyedén tudtam a Body Shopban új ruhákat csinálni.
A letöltött dolgokat is csak beraktam a Downloads mappába és felismerte, használta őket.
Sajnálom, hogy ilyen problémád van!
#140369 erzsi0909 2007. október. 27. 23:30
erzsi0909
Én még mindig a Body Shoppal kinlódom. Az alapjátékot a Háziállatokkal egy csomagban vettem. Akkor sem lehetett a játékba semmi ilyent betenni.Több helyen olvastam, hogy nem kompatibilis. Most, hogy megjelent a Jó utat, az egészet ujra telepitettem, kivéve a Háziállatokat, miután a BV az inditó. Ezek után sem reagál a játék semmi ilyen letöltésekre. Most már csak arra tudok gondolni, hogy az alapjáték a hibás.
#140266 blarskerin 2007. október. 27. 20:14
blarskerin
Nem a játékról, csak a terjesztők nemtörődömségéről szeretnék feltenni egy képet.
Nem tudom, másnak feltűnt-e, nekem negyon szúrja a szememet.
Egy Sims2 kiegészitő borítója
Ha valaki nem értené elsőre, vagy még nem figyelte volna, akkor a középső sávot kell megnézni!
#139947 blarskerin 2007. október. 26. 20:06
blarskerin
Akkor sajnos nem tudok segiteni. Én is jártam úgy, hogy néhány letöltött ruhánál, vagy sim-nél valamit összekavartak (vagy csak összevontak?) és nem jelenitette meg a játék.
Ha ilyen gond van a ruhákkal-hajakkal, azt a simPE-ben tudod megnézni, ami kibontja a fájlokat és megmutatja, milyen képek vannak benne. Ha egy haj esetében skint és ruhát is találsz, vagy egy ruha esetében több ruha képe is szerepel, szinte biztosan nem fogja megjeleniteni.
#139938 erzsi0909 2007. október. 26. 19:56
erzsi0909
Hát persze, hogy letöltöttem a mesht. De akkor sem jön. A többi dolognak is van mesh-e,azokkal semmi gond.
#139904 blarskerin 2007. október. 26. 19:20
blarskerin
Nekem van egy ötletem-kérdésem!
A hajakhoz és ruhákhoz tartozó mesh fájlokat is letöltötted? Mert azok nélkül nem tudja őket megjeleniteni a Sims2!
A modthesims2.com/download oldalon megtalálhatod (némi keresgélés árán) a szükséges mesh-eket is.
#139718 erzsi0909 2007. október. 26. 14:08
erzsi0909
Sziasztok. Legyen szives segitsen már valaki. Eredeti Sims 2 Egyetem, Űzlet és Jó utat van a gépemre feltelepitve. Mindenféle cuccot tudok tölteni, kivéve ruhák, hajak, smink. Hát ezek semmi pénzért nem mennek bele a játékba. Ha valakinek van ötlete,szóljon.Köszönöm.
#139398 blarskerin 2007. október. 25. 16:39
blarskerin
Ha meg van az Egyetem kiegészitő, akkor nem csak a Kampuszra tehetsz kioszkot. Én a sima szomszédságban is raktam ki egyet-kettőt.
#139391 xy13 2007. október. 25. 16:33
xy13
Attól füg, hogy melyik kampuszon játszol. De akármelyik köz. területre be lehet tenni ilyen kioszkot, szóval ez lényegtelen.
#139331 Nahtuk 2007. október. 25. 13:58
Nahtuk
pontosan megtudod mondani hogy hol?