Új Witcher-játék jön
Bár nem olyan formában, mint szeretnénk, mert a Thronebreaker: The Witcher Tales a Gwent egyjátékos módja önálló játékká bővítve.
Bár nem olyan formában, mint szeretnénk, mert a Thronebreaker: The Witcher Tales a Gwent egyjátékos módja önálló játékká bővítve.
A Supergiant Games bejelentette, hogy mind a Bastion, mind a Transistor ellátogat Switch-re, ráadásul mindkét játék még idén debütál.
Hamarosan megjelenik a Marvel’s Spider-Man, ennek örömére pedig megtudhattuk, mikor debütál a játékhoz készített háromrészes DLC is.
A Battlefield 5 újabb eleméről derült ki, hogy nem lesz elérhető megjelenéskor: a Combined Arms kooperatív mókájára is várnunk kell.
A SCUM elsőre csak egy újabb battle royale játéknak tűnik, mégis lehet benne valami, mert Twitch nézőszámban lekörözte a Fortnite-ot.
A Remedy legújabb játéka, a Control mellett további két címen is dolgozik egyszerre, de nem valószínű, hogy az Alan Wake folytatódik.
A Resident Evil 2 Remake kicsit föld közelibbé teszi a játékot, így nem csak Leon és Claier, de Ada Wong is megváltozik.
Pete Hines szerint nem tudják, hogy a Rage 2 működne-e Switch-en, hiszen a játék az id Tech helyett az Avalanche motorját használja.
David Polfeldt szerint a The Division 2 a The Division alternatívája lehet, szerinte a két játék akár egymás mellett is létezhet.
Jonathan Werner szerint az Anthem története nem szétágazó lesz, hanem ehelyett inkább a játékosok személyes sztorijára fókuszál majd.
A nyár utolsó leheletével még egy pár említésre méltó játék beesik, aztán az iskolakezdéssel az őszi szezon is beindul.
Sokan próbálkoztak már azzal a játékiparban, hogy valamilyen módon beleélhessük magunkat a hétköznapi hősök embert próbáló szerepébe. A legújabb ilyen személy Nils Jakrins lett indie fejlesztő, aki az Excalibur Games kiadóval karöltve szolgálatra jelentkezik! Remek, Kirby, nagyszerű!
A májusban bejelentett és novemberben megjelenő Ride 3 rövid játékmenet videót kapott. Jobb lesz, mint elődje? Hamarosan kiderül.
A From Software új játékát, a Sekiro: Shadows Die Twice-t több tucat órán át élvezhetjük majd, azonban pontos számok nem derültek ki.
Gyors meneteket, végtelenül egyszerű mechanikát és őrült karaktereket vonultat fel a Hex Gambit, két fejlesztő szerelemprojektje. A játék a jelenlegi formájában még igencsak soványkának mondható, ám ha minden megvalósul, amit a készítők ígérnek, a végeredmény egyáltalán nem lesz rossz.
Akárcsak a filmekben, úgy a videojátékokban is vannak olyan hősök, akiket valójában már első feltűnésük után börtönbe kellett volna zárni.
A Wild Terra Online fejlesztőinek egyelőre még korai hozzáférésben levő játékához osztunk ki 200 db kulcsot.
Újabb nagy mérföldkőhöz érkezett a Cyberpunk 2077, a játék producere erősítette meg, hogy a játék immár elérte az alfa állapotot.
Nemrég jelentették be az Until Dawn fejlesztőinek új játékát, a Man of Medant, amit most a Gamescom alkalmából mozgásban is megcsodálhatunk.
A Gamescomon tobzódtak a Lovecraft-tal kapcsolatos játékok, hiszen nem csak a The Sinking City, de a Call of Cthulhu is képviselte magát.
A Dontnod Entertainment játéka jövő év elején jelenik meg, a Bandai Namco pedig leleplezett néhány játékelemet a Gamescom 2018-on.
Kaptunk egy hangulatos trailert és egy hosszas játékmenet-videót is a Darksiders 3-ból, melyben ismét szabadjára engedjük Haragot.
A Battletech kiadója bejelentette, hogy a körökre osztott taktikai játék még idén kiegészül, a Flashpoints nevű DLC képében.
Az Ubisoft a Gamescom 2018-on jelentette be a The Settlers címet viselő játékot. A legutóbbi epizód 2010-ben jelent meg.