Kérjük jelentkezz be!

'80-as-'90-es évek számai

Jöhetnek ide külföldi és belföldi előadók, Bikinitől Zorallig!
#446773 Arbyter 2009. augusztus. 08. 21:02
Arbyter
Europe-The Final Countdown, Motley Crue-Too Young to Fall in Love, Guns N' Roses-You Could Be Mine és November Rain, Iron Maiden-2 Minutes to Midnight, Spandau Ballet-Gold, Blondie-Atomic, Michael Jackson-Billie Jean és Wanna Be Startin' Somethin', és még jónéhány Vice City-s zene... Imádom őket!
#444434 találd]{i 2009. augusztus. 02. 21:09
találd]{i
A '90-es években bátyám épp a "bulizós" korszakát élte, és ennek köszönhetően rengeteg akkori zenét hallottam, persze akkor ez nem igazán tetszett, de mostanában már máshogy gondolom. Nagyon sok akkori banda számait szeretem mint pl :
( elnézést, ha rosszul írom a nevüket, az emlékeim halványak )
To are unlimited, DJ Bobo, Captain Jack, Redneck, és még sokan mások akiknek már a nevükre sem emlékszem. Tetszik az akkori pop számok dallamossága, és a lassú ütem ami kicsit gépies, de pont ettől jön be

Viszont a '80-as évek sem rossz, rengeteg rockbanda született akkoriban mint pl az egyik kedvencem is a Tankcsapda
( Pont '89-ben alakultak, abban az évben amikor születtem )

Szokták mondani, hogy döntsem már el, hogy milyen a stílusom, mivel mindent meghallgatok ami nekem tetszik, mindegy, hogy miről van szó, ezen általában röhögni szoktam. Nem értem miért kell valakinek CSAK rockernek vagy CSAK rappernek lennie
( Igen rap zenéket is szoktam hallgatni )
Nem tetszik ez a görcsösség, hogy mindenkit bele akarnak gyömöszölni egy sémába, én, én vagyok és akinek ez nem tetszik az bekaphatja.

Írnom kéne valami jó kis záró gondolatot, de ennyire tellett, végül is ez csak egy hsz, nem egy blogbejegyzés, így ez most elmarad.
Na, most jó adag magvas gondolattal szórtalak meg titeket, szeretek embereket elgondolkodtatni, olyan érzésem támad tőle, hogy nem vagyok komplett hülye, és ez tetszik.

Na pá !

szerk :
Gpety : ÁÁÁÁÁ Köszííí, ez az egyik kedvenc akkori zeném !
#444423 Laly 2009. augusztus. 02. 20:45
Laly
Hajajj, Gigi D'Agostino nem egy "eggyüttes", ő maga egy Dj, nem is akármilyen, szerintem simán a legjobb olasz zenész. És bizony, manapság is csinál még zenéket, bár azokat általában álneveken adja ki, nagyon sok van neki, pl: Lento Violento Man
#293601 Gpety 2008. október. 08. 19:48
Gpety
A 90-es évek számomra zeneileg leginkább 1-et jelentett: Masterboy
Ha valaki akkor még nem élt, vagy valami oknál fogva nem hallott róluk (ólmot öntöttek a fülébe, hibernálták, stb.... ) akkor ITT egy kis ízelítő.
#208398 Goldman94 2008. április. 28. 14:49
Goldman94
Isten nyugasztalja tényleg nagyon fiatalon halt meg
Köszönhtően többek között a szemét Erdősi elvtársnak is aki igyekezett teljesen tönkretenni
#204572 Handromed 2008. április. 19. 08:27
Handromed
#204570 :: XkSidewalk (2008. április. 19. 08:23)
Cserháti Zsuzsa R.I.P. Winger kinek jelent valamit?
És szegény Cserháti Zsuzsa még csak 55 éves volt mikor meghalt.amúgy csodálatos hangja volt.
#204570 XkSidewalk 2008. április. 19. 08:23
XkSidewalk
Cserháti Zsuzsa R.I.P.


Winger kinek jelent valamit?
#187174 Goldman94 2008. március. 07. 15:56
Goldman94
Cserháti Zsuzsa kivételes tehetség volt
Isten nyugasztalja
Itt van két gyönyörű száma:Boldogság gyere haza, Kicsi gyere velem rózsát szedni