Kérjük jelentkezz be!
FIFA 08

FIFA 08

Ki mit vár a játéktól?
#257434 orangen 2008. augusztus. 13. 10:47
orangen
Üdv! Nekem a 07 hez lenne kérdésem! Felrakok mindent elakarom indítani az online játékot, és nem nyitja meg az EA SPORT online-t, csak kilép és 800 600 as felbontás lesz! segítsetek...
#254231 catar 2008. augusztus. 09. 13:51
catar
hát ja, a grafon se lenne rossz hogyha tuningolnának végre,de sztem a legfontosabb, hogy végre normális összerakott játékot kapjunk, ne olyan "butát", mint az előző 2 rész esetében!
#253391 fifaguru 2008. augusztus. 07. 22:20
fifaguru
#245805 :: KisGeri (2008. július. 25. 09:37)
Minden évben egyre rosszabb és bugosabb
Hát, a 09-nél reméljük a legjobbakat.... Hátha az új motor meghozza az áttörést...
#245805 KisGeri 2008. július. 25. 09:37
KisGeri
Minden évben egyre rosszabb és bugosabb
#239020 wildstorm 2008. július. 13. 16:21
wildstorm
Dzsudzsák lesz a FIFA 09 borítóján!
-.-
#230930 BigBoy 2008. június. 21. 10:10
BigBoy
#230926 :: mate3 (2008. június. 21. 10:06)
Találtam egy régi hírt (hivatalos) ami alapján kiderül hogy nem lesz Next-Gen,csak a játékosok és a fű lesz szebb FIFA 09 PC Version - all Facts AThe british print magazine GamesMaster collected some nice facts about the PC version of FIFA 09 from EA Sports. We summarized all those information for you including three new pictures: :: Graphics :: The PC-version of FIFA 09 is developed by the same team as the PS2-version The graphics are bases on the same, well known technology, but were severally reworked in some parts for the FIFA 09 edition. The alert eye will become apparent more realistic player models and kits with a better shade and texture resolution, player faces seem even nicer by the way. The stadiums and the environment around the field looks disappointing and was not improved. The crowds remain a a pathetic bunch of blurry twodimensional pixels, aswell as the photographers around the field, they look like they were made of paperboard instead as real humans. :: Gameplay :: New features on the gameplay: Beside of a Gamepad/Controller you can now use the keyboard together with the mouse for more direct and fully free passing. In general and compared to FIFA 08 there were only slight gameplay changes. Result: Better player models and nicer grass bring a little "NextGen" flair to the PC version, but even this measures cannot spoofs an graphic engine from the technologic stone age. The undetailed and boring looking crowds in the stadium and the two dimensional photographers around the field disturb the new look. The most important aspect of a football simulation, the gameplay, was only a little improved, but the more realistic gameplay is only available on consoles.
Én meg olvastam egy kb 2-3 hetes hírt (hivatalost) hogy az egész next gen-es lesz!
#230926 mate3 2008. június. 21. 10:06
mate3
#230912 :: BigBoy (2008. június. 21. 09:09)
Mivel ezt megcsinálta egy "kis csapat" igy felesleges volt vele vesződnöd, ugyanis az egész magyar ligát le lehetet tölteni netről, sőőt asszem ez a patch még rajta is volt egy akkori PG cd mellékletén!
Találtam egy régi hírt (hivatalos) ami alapján kiderül hogy nem lesz Next-Gen,csak a játékosok és a fű lesz szebb

FIFA 09 PC Version - all Facts

AThe british print magazine GamesMaster collected some nice facts about the PC version of FIFA 09 from EA Sports. We summarized all those information for you including three new pictures:

:: Graphics ::

The PC-version of FIFA 09 is developed by the same team as the PS2-version

The graphics are bases on the same, well known technology, but were severally reworked in some parts for the FIFA 09 edition. The alert eye will become apparent more realistic player models and kits with a better shade and texture resolution, player faces seem even nicer by the way.

The stadiums and the environment around the field looks disappointing and was not improved. The crowds remain a a pathetic bunch of blurry twodimensional pixels, aswell as the photographers around the field, they look like they were made of paperboard instead as real humans.

:: Gameplay ::

New features on the gameplay: Beside of a Gamepad/Controller you can now use the keyboard together with the mouse for more direct and fully free passing. In general and compared to FIFA 08 there were only slight gameplay changes.

Result:

Better player models and nicer grass bring a little "NextGen" flair to the PC version, but even this measures cannot spoofs an graphic engine from the technologic stone age. The undetailed and boring looking crowds in the stadium and the two dimensional photographers around the field disturb the new look. The most important aspect of a football simulation, the gameplay, was only a little improved, but the more realistic gameplay is only available on consoles.
#230912 BigBoy 2008. június. 21. 09:09
BigBoy
#230804 :: vdavid (2008. június. 20. 19:34)
Én például a fifa2002-ben csináltam magyar ligát is. Megcsináltam a Fradi, és az Újpest csapatokat (többre nem volt időm sajnos), és azokat játszattam. Persze nem csak úgy fantáziából, hanem valósághűen. Összegyűjtöttem mindkét csapat játékosainak nevét, és legalább egy fotót róluk. Aztán információkat gyűjtöttem róluk (pl.: magasság, testsúly, jobb, vagy bal lábas-e, meg ilyenek). Miután minden adott volt, megcsináltam a csapatot, a játékosokat pedig egyenként rajzoltam meg, állítottam be a képességeiket, úgyhogy nagyon jó volt. Csak sajnos azzal a géppel, amelyre el volt mentve, történt egy kis gubanc, így minden elveszett. A merevlemez megsérült, így menthetetlen volt. De legalább jól szórakoztam egy darabig. Sajnos a fifa legújabb sorozataiban már annyira nehéz, és bonyolult a csapatszerkesztés, hogy nincs is kedvem belefogni. Túl van már bonyolítva az egész...
Mivel ezt megcsinálta egy "kis csapat" igy felesleges volt vele vesződnöd, ugyanis az egész magyar ligát le lehetet tölteni netről, sőőt asszem ez a patch még rajta is volt egy akkori PG cd mellékletén!
#230804 vdavid 2008. június. 20. 19:34
vdavid
Én például a fifa2002-ben csináltam magyar ligát is.
Megcsináltam a Fradi, és az Újpest csapatokat (többre nem volt időm sajnos), és azokat játszattam.
Persze nem csak úgy fantáziából, hanem valósághűen.
Összegyűjtöttem mindkét csapat játékosainak nevét, és legalább egy fotót róluk. Aztán információkat gyűjtöttem róluk (pl.: magasság, testsúly, jobb, vagy bal lábas-e, meg ilyenek).
Miután minden adott volt, megcsináltam a csapatot, a játékosokat pedig egyenként rajzoltam meg, állítottam be a képességeiket, úgyhogy nagyon jó volt.
Csak sajnos azzal a géppel, amelyre el volt mentve, történt egy kis gubanc, így minden elveszett.
A merevlemez megsérült, így menthetetlen volt.
De legalább jól szórakoztam egy darabig.

Sajnos a fifa legújabb sorozataiban már annyira nehéz, és bonyolult a csapatszerkesztés, hogy nincs is kedvem belefogni.
Túl van már bonyolítva az egész...
#230684 BigBoy 2008. június. 20. 14:44
BigBoy
#230675 :: CHRISTOPHER (2008. június. 20. 14:36)
Hát igen ez is igaz de majd egyszer csak megcsinálják vmikor.
Ja, majd max 30 év múlva mikor már teljesen más csapat fogja csinálni! Mert akik most csinálják azok szánalmasak és nem ott lenne a helyük...
#230675 CHRISTOPHER 2008. június. 20. 14:36
CHRISTOPHER
#230602 :: BigBoy (2008. június. 20. 12:47)
De a grafikával együtt sok minden fog változni... (mozgás, játékmenet stb.) De én személy szerint azért nem szeretem annyira a fifát mert egyértelműen csak az angol ligát favorízálja... a többi meg le van -va! Mondjuk egy jó, tehetséges olasz, spanyol játékosnak az értéke messze alul van és még az arca sincs rendesen megcsinálva! Míg egy angol ligába játszó "neve nincs" játékosnak nagyobb az értéke és szinte mindegyik arc meg van csinálva! A stadionokról már nem is beszélve... Nevetséges hogy az angoloknál 6-7 stadion van, míg olaszba és spanyolba mondjuk 3-4! Pedig az angol liga egyáltalán nem annyira jó! Csak itt meg van, hogy merre nyalnak a legjobban..
Hát igen ez is igaz de majd egyszer csak megcsinálják vmikor.
#230602 BigBoy 2008. június. 20. 12:47
BigBoy
#230595 :: wildstorm (2008. június. 20. 12:40)
Igaz! Már ez is nagy haladás....
De a grafikával együtt sok minden fog változni... (mozgás, játékmenet stb.)
De én személy szerint azért nem szeretem annyira a fifát mert egyértelműen csak az angol ligát favorízálja... a többi meg le van -va! Mondjuk egy jó, tehetséges olasz, spanyol játékosnak az értéke messze alul van és még az arca sincs rendesen megcsinálva! Míg egy angol ligába játszó "neve nincs" játékosnak nagyobb az értéke és szinte mindegyik arc meg van csinálva! A stadionokról már nem is beszélve... Nevetséges hogy az angoloknál 6-7 stadion van, míg olaszba és spanyolba mondjuk 3-4! Pedig az angol liga egyáltalán nem annyira jó! Csak itt meg van, hogy merre nyalnak a legjobban..
#230595 wildstorm 2008. június. 20. 12:40
wildstorm
Igaz! Már ez is nagy haladás....
-.-
#230594 BigBoy 2008. június. 20. 12:38
BigBoy
#230583 :: CHRISTOPHER (2008. június. 20. 12:21)
Lehet, hogy ez hülyeség lesz de mondjuk a 09-be nem lesz olyan, hogy cipő csere vagy labda csere vagy van már ilyen??? És a 08-ban a cipők nem vmi jók mondjuk a tiempók jó azért elmegy C. Tevezen de a t90 cipők hát ja ezen változtatni kellene nem??? De lehet ez már a 09 tartalmazni fogja remélem. Na de a bírok is nagyon bénák kint van a labda és úgy nézi, hogy jújj és kom. se vmi jó de majd a 09 remélem jobb lesz..
Örüljünk, hogy végre legalább next gen-es lesz
#230590 wildstorm 2008. június. 20. 12:31
wildstorm
Szerintem ezen remények összes beteljesedésére még legalább 10 évet kell várni, ahogy az EA-t ismerem!
-.-
#230583 CHRISTOPHER 2008. június. 20. 12:21
CHRISTOPHER
#219752 :: BigBoy (2008. május. 23. 13:05)
Csak tojtak átírni! De remélem a 09-est már átírják végre!
Lehet, hogy ez hülyeség lesz de mondjuk a 09-be nem lesz olyan, hogy cipő csere vagy labda csere vagy van már ilyen??? És a 08-ban a cipők nem vmi jók mondjuk a tiempók jó azért elmegy C. Tevezen de a t90 cipők hát ja ezen változtatni kellene nem??? De lehet ez már a 09 tartalmazni fogja remélem. Na de a bírok is nagyon bénák kint van a labda és úgy nézi, hogy jújj és kom. se vmi jó de majd a 09 remélem jobb lesz..
#219723 BigBoy 2008. május. 23. 12:07
BigBoy
#219542 :: Sonka* (2008. május. 22. 19:45)
Soha nem mondták 100%-ra, hogy a 09 next gen-es lesz. Azt mondták, majd akkor lesz PC-n is next gen, ha a PC-k többsége bírni fogja... magyarul, majd ha ők úgy döntenek
A PES2008-at minden gép szépen vitte, akkor nehogy ne tudták volna megcsinálni a 08-ast next gen-esre...
#219542 Sonka* 2008. május. 22. 19:45
Sonka*
Soha nem mondták 100%-ra, hogy a 09 next gen-es lesz. Azt mondták, majd akkor lesz PC-n is next gen, ha a PC-k többsége bírni fogja... magyarul, majd ha ők úgy döntenek
#219021 BigBoy 2008. május. 21. 16:00
BigBoy
Amugy a 09-es részről van valami infó? Mármint next gen-es lesz, vagy folytatódik ez a nem éppen szép grafika?! A megjelenés az mikorra várható?
#215644 reaper.1911 2008. május. 13. 20:00
reaper.1911
Ti ilyet már láttatok?
Essien egy kicsit túlfejlődött
#212229 Dragnan 2008. május. 06. 13:44
Dragnan
#212227 :: BigBoy (2008. május. 06. 13:42)
Volt mikor elég csúnyán előttem a labdát, aztán "óriási bravúrral védet a kapus" aztán csak annyit csinált, hogy nézte, hogyan szál ki a stadionból... Vagy hogy kirugtam a labdát az oldalvonalon túlra, akkor meg "nagyon csúnya szabálytalanság, örülhet ha megussza sárga lappal" stb... na nekem ekor lehet elegem és töröltem is le kb 30perc után a játékot, nemelég, hogy a grafika egy mert semmit nem változott a 07-hez képest, a csapatkeretek nem valósak voltak és még ilyen kommentálást se tudták rendesen megcsinálni... undorító
de legalább vannak különböző módok...
#212227 BigBoy 2008. május. 06. 13:42
BigBoy
#212222 :: Dragnan (2008. május. 06. 13:38)
nem az,hanem ilyeneket hogy "messi messzire lövi..."és társai,ijenektől falra mászom,bár a 08se kutya,de én inkább leveszem a hangot de sajnos,több hiba van benne mint a 7ben
Volt mikor elég csúnyán előttem a labdát, aztán "óriási bravúrral védet a kapus" aztán csak annyit csinált, hogy nézte, hogyan szál ki a stadionból... Vagy hogy kirugtam a labdát az oldalvonalon túlra, akkor meg "nagyon csúnya szabálytalanság, örülhet ha megussza sárga lappal" stb... na nekem ekor lehet elegem és töröltem is le kb 30perc után a játékot, nemelég, hogy a grafika egy mert semmit nem változott a 07-hez képest, a csapatkeretek nem valósak voltak és még ilyen kommentálást se tudták rendesen megcsinálni... undorító
#212222 Dragnan 2008. május. 06. 13:38
Dragnan
#212216 :: BigBoy (2008. május. 06. 13:33)
a 08-ba rengeteg hiba volt a kommentárorba, a 07-be pedig nagyon jó lett... szerintem
nem az,hanem ilyeneket hogy "messi messzire lövi..."és társai,ijenektől falra mászom,bár a 08se kutya,de én inkább leveszem a hangot
de sajnos,több hiba van benne mint a 7ben
#212216 BigBoy 2008. május. 06. 13:33
BigBoy
#212213 :: Dragnan (2008. május. 06. 13:30)
meert?valamit rosszul mondtam?szóljatok rám!
a 08-ba rengeteg hiba volt a kommentárorba, a 07-be pedig nagyon jó lett... szerintem